Автор Тема: Только в двух странах президенты еврейчики  (Прочитано 6223 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #30 : Грудня 26, 2019, 12:00:37 00:00 »
Я  сегодня в полуха слушала прямой.
Там Татьяна Чорновол сказала , что Алексей Устенко из " слуг", который сказал , что Крым захватили из- за языкового закона, это сын Олега Устенко, советника Зеленского, исполнительного директора фонда Блейзера.
А самому Блейзеру, бывшему харьковскому еврею,  зеленские отдали какое- то газовое украинское месторождение по бросовой цене, хотя на него претендовала наша украинская гос газовая компвния.
Визжат про Сороса, который не имеет в Украине ни единицы собственности, а раздают подарочки еврею Блейзеру.
Вот вам и евреи у политической власти Украины.

И 73% дегенератов, кто выбрал эту ВСЮ СВОЛОЧЬ...тоже евреи.

И в "Слуге Народа" тоже все сплошные евреи. И на Донбассе в ДНР-ЛНР одни евреи.  И в Оппоблоке сплошные евреи. И водку жрут по лавочкам одни евреи. И ссут в лифтах сплошные евреи. И удалбливаются таблетками до бессознания на дискотеках одни евреи, а потом дружно идут голосовать молодыми и перспективными голосами за Зе. И тетки с сусальным золотом в ушах, метровыми бигудями, килограммом мастики на морде, крррррасной помадой и крррррасными когтями, килограммовыми бусами и махровым беретом, которые обожают нашего "бубочку" - точно ВСЕ евреи!

да!

Хохлы тут вааащщще ни при чем.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #31 : Грудня 26, 2019, 12:02:09 00:02 »
И так будет все время, пока  евреи на верхушке политической власти в Украине.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #32 : Грудня 26, 2019, 12:07:29 00:07 »
И так будет все время, пока  евреи на верхушке политической власти в Украине.

Вот откуда зло!

Смотрю я на своих соседей...кто за Зе голосовал. Ни одного еврея. Все наши. Родненькие. БАРЫГИ. "Грушовенки Богдани Васильовичи". 10 років боргу по квартплаті, "точка" на ринку, "бляха"-опель з литовсткими номерами, причеп з фаркопом...червоне *бало і 130 кг вєса. І "грошей нема" навіть на замок в "парадноє".

Мабуть євреї...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #33 : Грудня 26, 2019, 12:11:56 00:11 »
Хочеться нагадати, що на фронті та передовій теж євреї. І мало того, навіть геї теж є на передовій.

Яка різниця? справжня нація складається із представників різних національностей. Той єврей, що зараз з автоматом в руках захищає Україну, імхо, кращий за "титульного" українця, який голосує за зе і сидить в однокласниках.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #34 : Грудня 26, 2019, 12:13:03 00:13 »
И 73% дегенератов, кто выбрал эту ВСЮ СВОЛОЧЬ...тоже евреи.

И в "Слуге Народа" тоже все сплошные евреи. И на Донбассе в ДНР-ЛНР одни евреи.  И в Оппоблоке сплошные евреи. И водку жрут по лавочкам одни евреи. И ссут в лифтах сплошные евреи. И удалбливаются таблетками до бессознания на дискотеках одни евреи, а потом дружно идут голосовать молодыми и перспективными голосами за Зе. И тетки с сусальным золотом в ушах, метровыми бигудями, килограммом мастикт на морде и махровым беретом, которые обожают нашего "бубочку" - точно ВСЕ евреи!

да!

Хохлы тут вааащщще ни при чем.
Хохол по татарски,  между прочим, сын бога.
  :smilie1:
Так получилось, что основные олигархи в Украине - евреи.
И пропаганда сейчас  по тв - антиукраинская.
Как в октябрьскую революцию.
Идеологами октябрьской революции были евреи,  на местах проводниками коммунистической идеологии были тоже евреи.
Что, не было этого ?
Было.
Я против евреев ничего не имею.
Много моих знакомых евреев  - высокообразованные, интеллигентные , интеллектуальные ,хорошие люди.
И они счастливчики, потому что у них две прекрасные родины : Украина и Израиль.
И у вас, пан GEO,  две прекрасные родины : Украина и Грузия.
Ау меня одна родина - Украина.
И украинец во власти - это вопрос выживания украинства, потому что евреи берегут свою культуру, а потом украинскую.
Грузины восхищаются своей чудесной многовековой культурой, а потом украинской.
А украинцам  надо строить свое, украинское государство, свою культуру.
Это вопрос нашего выживания .


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #35 : Грудня 26, 2019, 12:14:36 00:14 »
Расскажу анекдот СССР из моих школьных годов.

Анекдот наверняка придумали "именно евреи"...

Ад. Три котла. Кипят грешники.

Первый котел. Куча чертей его охраняет. Кто кипит? Евреи. Один вылез и остальным всем своим помогает. И так в геометрической прогрессии.
Второй котел. Пять чертей. Стоят, курят, иногда поглядывают. Кипят русские. Кто-то вылез, пытался сбежать кто-то нет...дело житейксое. Черти не напрягаются особо.
Третий котел. Охраны - НОЛЬ. Ни одного черта. Кипят "хохлы". Один пытается вылезти, а остальные его назад тянут.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #36 : Грудня 26, 2019, 12:19:06 00:19 »
Мне кажется, " свобода" - мелкобуржуазная идеология 19 века.
Идеологически, они застряли в 19 веке.

Мелко...БУРЖУАЗНАЯ?  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #37 : Грудня 26, 2019, 12:21:10 00:21 »
Хохол по татарски,  между прочим, сын бога.
  :smilie1:
Так получилось, что основные олигархи в Украине - евреи.
И пропаганда сейчас  по тв - антиукраинская.
Как в октябрьскую революцию.
Идеологами октябрьской революции были евреи,  на местах проводниками коммунистической идеологии были тоже евреи.
Что, не было этого ?
Было.
Я против евреев ничего не имею.
Много моих знакомых евреев  - высокообразованные, интеллигентные , интеллектуальные ,хорошие люди.
И они счастливчики, потому что у них две прекрасные родины : Украина и Израиль.
И у вас, пан GEO,  две прекрасные родины : Украина и Грузия.
Ау меня одна родина - Украина.
И украинец во власти - это вопрос выживания украинства, потому что евреи берегут свою культуру, а потом украинскую.
Грузины восхищаются своей чудесной многовековой культурой, а потом украинской.
А украинцам  надо строить свое, украинское государство, свою культуру.
Это вопрос нашего выживания .

Я в Грузии был ОДИН РАЗ. В детстве. В Гаграх. Это так...на всякий случай. Ибо родился и прожил я всю жизнь в Украине. И она мне РОДИНА. И я ее люблю. ОДНУ.

О чем сильно жалею.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33622
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #38 : Грудня 26, 2019, 12:22:51 00:22 »
Вот откуда зло!

Смотрю я на своих соседей...кто за Зе голосовал. Ни одного еврея. Все наши. Родненькие. БАРЫГИ. "Грушовенки Богдани Васильовичи". 10 років боргу по квартплаті, "точка" на ринку, "бляха"-опель з литовсткими номерами, причеп з фаркопом...червоне *бало і 130 кг вєса. І "грошей нема" навіть на замок в "парадноє".

Мабуть євреї...

Нє, то жиди. Щирі :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #39 : Грудня 26, 2019, 12:25:33 00:25 »
Я в Грузии был ОДИН РАЗ. В детстве. В Гаграх. Это так...на всякий случай. Ибо родился и прожил я всю жизнь в Украине. И она мне РОДИНА. И я ее люблю. ОДНУ.

О чем сильно жалею.
Пан GEO.
О любви не стОит жалеть.
Это созидательное чувство.
Кто любит- тот имеет энергию что- то делать.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #40 : Грудня 26, 2019, 12:28:51 00:28 »
Я не социолог, я не знаю ,почему украинцы проголосовали за еврея.
Удивительно.
Думаю, спецоперация россиян и наших еврейских олигархов.
Когда- то историки разберуться в  этом парадоксе.
Страшно подумать, какую цену заплатят украинцы за свой ужасный выбор.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #41 : Грудня 26, 2019, 12:33:11 00:33 »
Я не социолог, я не знаю ,почему украинцы проголосовали за еврея.
Удивительно.
Думаю, спецоперация россиян и наших еврейских олигархов.
Когда- то историки разберуться в  этом парадоксе.
Страшно подумать, какую цену заплатят украинцы за свой ужасный выбор.

Почитайте твір Леся Подерв'янського "Кацапи"...і дайте собі відповідь на питання, кого саме називав "кацапами" Лесь. Бо 90% не зрозуміли цього твору.

Бо кацапи там ВСІ.

Ось тоді "прідьот прозрєніє".

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #42 : Грудня 26, 2019, 12:34:06 00:34 »
Хочеться нагадати, що на фронті та передовій теж євреї. І мало того, навіть геї теж є на передовій.

Яка різниця? справжня нація складається із представників різних національностей. Той єврей, що зараз з автоматом в руках захищає Україну, імхо, кращий за "титульного" українця, який голосує за зе і сидить в однокласниках.
Наш верховный еврей - уклонист, пацифист и сторонник дружбы между народами  ,читай россиянами.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #43 : Грудня 26, 2019, 12:38:33 00:38 »
Наш верховный еврей - уклонист, пацифист и сторонник дружбы между народами  ,читай россиянами.

І Верещук - раваруська сєпарша - єврейка. Ашкапець. Жити не дає. Мгм. І таких прізвищ в політиці - сотні. Наших. Рідних. Сволоти. Українців автохонних.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #44 : Грудня 26, 2019, 12:40:04 00:40 »
Почитайте твір Леся Подерв'янського "Кацапи"...і дайте собі відповідь на питання, кого саме називав "кацапами" Лесь. Бо 90% не зрозуміли цього твору.

Бо кацапи там ВСІ.

Ось тоді "прідьот прозрєніє".
Ну, мы съехали на широкую тему менталитета.
А я утверждаю узкую тему : в высшей власти ,в Украине должны быть этнические украинцы.
Умные, хитрые,  сильные ,  порядочные и совестливые украинцы.
Таких  много среди нас.
И это вопрос выживания украинства.
Вот как это сделать , вопрос.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #45 : Грудня 26, 2019, 12:40:50 00:40 »
І у прикарпатців румунські паспорти скрізь у кожного.
А у закарпатців угорські паспорти скрізь у кожного.

Мабуть в Ізраїль тікатимуть, коли кацапня полізе повномасштабно з авіацією і ядрьоними бонбами.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #46 : Грудня 26, 2019, 12:42:31 00:42 »
Все, пан GEO,  ночь на дворе.
Спокойной ночи !
Все будет ХОРОШО !
 :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #47 : Грудня 26, 2019, 12:42:43 00:42 »
Ну, мы съехали на широкую тему менталитета.
А я утверждаю узкую тему : в высшей власти ,в Украине должны быть этнические украинцы.
Умные, хитрые,  сильные ,  порядочные и совестливые украинцы.
Таких  много среди нас.
И это вопрос выживания украинства.
Вот как это сделать , вопрос.

Обрати Тягнибока. І все вирішиться. В раю житимемо. Українець. Патріот.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #48 : Грудня 26, 2019, 12:43:34 00:43 »
Все, пан GEO,  ночь на дворе.
Спокойной ночи !
Все будет ХОРОШО !
 :smilie1:

Я бачу. На добраніч!

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #49 : Грудня 26, 2019, 12:50:07 00:50 »
Наш верховный еврей - уклонист, пацифист и сторонник дружбы между народами  ,читай россиянами.

Просто совковий вилупок, скалічений у тому числі своїм оточенням (батьками, наприклад). Він же навіть не єврей у культурному плані. В синагогу ж не ходить, хануку не святкує. Класичний совок єврейського походження. Таких в Україні мільйони.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #50 : Грудня 26, 2019, 12:53:50 00:53 »
Просто совковий вилупок, скалічений у тому числі своїм оточенням (батьками, наприклад). Він же навіть не єврей у культурному плані. В синагогу ж не ходить, хануку не святкує. Класичний совок єврейського походження. Таких в Україні мільйони.
+100

Бо ЄВРЕЇ всі в "Цахалі" служили і служать, і служитимуть.

А це - совковий сталінський вилупок з єврейским корінням. СОВЄТСКОЄ ГОВНО. Манкурт.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #51 : Грудня 26, 2019, 06:08:35 06:08 »
Ну, мы съехали на широкую тему менталитета.
А я утверждаю узкую тему : в высшей власти ,в Украине должны быть этнические украинцы.
Умные, хитрые,  сильные ,  порядочные и совестливые украинцы.
Таких  много среди нас.
И это вопрос выживания украинства.
Вот как это сделать , вопрос.
Що це дасть? Україну якраз етнічні українці і продавали. А євреїв з України вивели німці, а радянці добили. Нема їх уже, забудьте. У владу йдуть амбіційні з жагою влади, національність тут ні до чого.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #52 : Грудня 26, 2019, 07:11:36 07:11 »
И так будет все время, пока  евреи на верхушке политической власти в Украине.

Так, євреї при владі в Україні - то катастрофа. Вони нам вже влаштували Голодомор - найбільшу людську катастрофу 20 сторіччя, при чому євреї московські діяли разом з євреями американськими, разом на смерті 7 мільйонів людей наживалися.

А з іншого боку, "Банкіри фінансували Гітлера, і бідні євреї вмирали в той час як великі євреї були на вершині того, що називається Голокостом ... Маленькі євреї помирали, а великі євреї робили гроші ... Маленьких євреїв перетворювали в мило, а великі євреї їм милися ... Одні євреї займалися музикою, а інші марширували в газові камери".

Ну і головне. Цього Вовіка поставив навіть не Коломойський, його обрали ваші сусіди. Люди, яких ви щодня бачите на дворі. Колеги по роботі. Пасажири маршруток.... вчителі, продавці, бомжі і таксисти... нація виродків.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15924
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #53 : Грудня 26, 2019, 07:24:12 07:24 »
Так, євреї при владі в Україні - то катастрофа. Вони нам вже влаштували Голодомор - найбільшу людську катастрофу 20 сторіччя, при чому євреї московські діяли разом з євреями американськими, разом на смерті 7 мільйонів людей наживалися.

А з іншого боку, "Банкіри фінансували Гітлера, і бідні євреї вмирали в той час як великі євреї були на вершині того, що називається Голокостом ... Маленькі євреї помирали, а великі євреї робили гроші ... Маленьких євреїв перетворювали в мило, а великі євреї їм милися ... Одні євреї займалися музикою, а інші марширували в газові камери".

Ну і головне. Цього Вовіка поставив навіть не Коломойський, його обрали ваші сусіди. Люди, яких ви щодня бачите на дворі. Колеги по роботі. Пасажири маршруток.... вчителі, продавці, бомжі і таксисти... нація виродків.
Не євреї, а КОМУНІСТИ

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #54 : Грудня 26, 2019, 08:20:48 08:20 »
Не євреї, а КОМУНІСТИ

Та ну. Перестаньте. Всі ідеології не штучні, а природні. Не міг виникнути більшовизм просто так. Як і нацизм. Перше - єврейська натура, друге - германська. Все йде від нації, від коріння.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #55 : Грудня 26, 2019, 08:40:45 08:40 »
Акцентировать внимание на этническом происхождении любого человека - в приличном обществе считается плохим тоном, однако.
Хотя бы потому, что это одна из немногих характеристик которые человеку не дано в себе изменить.
Можно обсуждать дела, поступки, результаты деятельности.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33622
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #56 : Грудня 26, 2019, 09:04:46 09:04 »
Так, євреї при владі в Україні - то катастрофа. Вони нам вже влаштували Голодомор - найбільшу людську катастрофу 20 сторіччя, при чому євреї московські діяли разом з євреями американськими, разом на смерті 7 мільйонів людей наживалися.

А з іншого боку, "Банкіри фінансували Гітлера, і бідні євреї вмирали в той час як великі євреї були на вершині того, що називається Голокостом ... Маленькі євреї помирали, а великі євреї робили гроші ... Маленьких євреїв перетворювали в мило, а великі євреї їм милися ... Одні євреї займалися музикою, а інші марширували в газові камери".

Ну і головне. Цього Вовіка поставив навіть не Коломойський, його обрали ваші сусіди. Люди, яких ви щодня бачите на дворі. Колеги по роботі. Пасажири маршруток.... вчителі, продавці, бомжі і таксисти... нація виродків.

З тим милом вже заіпали тягати херню, не було такого.   

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #57 : Грудня 26, 2019, 10:32:04 10:32 »
Ну, вот . Читайте :

НАСТУП НА МОВУ від Зе-команди.
---------------------------
Ось ще дві мовні норми, які законопроектом «Про медіа» намагаються вивести з-під дії мовного закону.

Перше. Це норма про кіноматографію. Наразі ця норма виглядає наступним чином:
«Розповсюдження державної та інших мов при розповсюдженні та демонструванні фільмів визначаються Законом України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

У законопроекті від «слуг народу» пропонується регулювати питання кіноматографії лише законом про медіа, а не мовним законом де чітко вказано якою мовою мають бути фільми та серіали вироблені в Україні.

Друге. Ще більш ганебним є те, що у законопроекті фактично хочуть знову повернутися до російськомовної преси.
З 2022 року, згідно з мовним законом всі друковані ЗМІ повинні мати україномовний варіант.

Законопроект від «слуг народу» передбачає наступну норму:
«Друковані та онлайн-медіа в Україні видаються (виходять) державною мовою, а також іншими мовами, в порядку визначеному законами України” на противагу іншій нормі в мовному законі:

«Видання друкованих засобів масової інформації, зареєстрованих в Україні, здійснюється державною мовою.
Застосування мов у друкованих засобах масової інформації визначає Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Тобто формуться підґрунтя до вилучення норми про україномовну пресу.

Вчора я тааож писав про дві інші норми, які фактично вихолощують та нівелюють мовний закон. Вони стосуються мовни на радіо та телебаченні.
Законопроектом «про медіа» передбачається знищення норми «Закону про мову» про 90% української на радіо, а також зникає норма про українську мову на телебаченні щодо мови гостей, експертів, учасників програм тощо. Ці норми мають вступити в дію у 2024 році.

Більше того, у законопроекті «про медіа» взагалі практично немає згадок про Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Підсумовуючи, фактично творці нового законопроекту «про медіа» фактично намагаються вихолостити закон про мову в частині телебачення, радіо, кіноматографу та друкованих ЗМІ.

Уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова Володимир Бородянський - Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський
--------------------

Разве  могли бы такие законы быть реализованными в Украине , иметь перспективу, если бы украинцы выбрали бы Президентом этнического украинца ?
Нет, не могли бы.

Будет ли  еврей  беречь, развивать и укреплять українську мову так сильно, как украинец ?
Нет, не будет. У него есть свой древний и красивый  еврейский язык и второй милый сердцу русский.
Это мое мнение. Я не права ?
« Останнє редагування: Грудня 26, 2019, 10:39:21 10:39 від злата »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20943
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #58 : Грудня 26, 2019, 10:34:42 10:34 »
Я в Грузии был ОДИН РАЗ. В детстве. В Гаграх. Это так...на всякий случай. Ибо родился и прожил я всю жизнь в Украине. И она мне РОДИНА. И я ее люблю. ОДНУ.

О чем сильно жалею.

еврейская община Украина не считает Украину родиной
просто место где можно ljdjkmyj  сытно и кммфортно жить (и при том не служить во всяких там армиях)  используя тупых аборигенов

и различия там только в том, что часть этой общины хочет Украину в Раше, часть в Европе

а зебил ведет папуасов по лекалам своего венеуэльского родственника Мадуро

и я полностью согласен, что не евреи виноваты, а эти самые двуногие 73% 
евреи просто устраивают свою жизнь в условиях, которые им надала природа

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #59 : Грудня 26, 2019, 11:08:28 11:08 »
А вот еще поздравление :


Володимир Зеленський
24 грудня о 18:21 ·
Мільйони людей в усьому світі сьогодні збираються родинами, щоб разом провести Святий вечір і зустріти першу зорю. Вона сповіщає про Різдво Христове.

У це світле свято забудьмо про чвари. Це вечір злагоди та єднання. Кожен з нас прагне, щоб якнайшвидше до кожної української домівки прийшов мир. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття одне одного, поваги, з нашого вміння любити.

Нехай світло першої Різдвяної зорі принесе щастя й добробут у кожну родину.

З Різдвом Христовим!
------------------
[Написал бы украинец - президент в приветственном послании, что украинцы - сварливые, разъединенные люди ? И то, что мира в стране,оказывается,  нет,  потому, мы,украинцы, не принимаем друг друга, враждуем друг с другом и не умеем любить ?
Написал бы украинец такое послание своим гражданам, еще и во время войны ?
Никогда не написал бы.
А написал бы президент - еврей такое послание своим гражданам, евреям и своей стране Израиль, например, или президент немец своим немецким гражданам ?
Никогда не написал бы.
Поэтому, пока украинец не поймет, что выбирать в высшие органы власти надо только украинца, лучшего( не ідеального, не кращого, а ліпшого) из нас, дела не будет.
Будет нас , страну трясти и мотать из стороны в сторону.
И плохо жить в такой стране будет всем : и украинцам, и евреям и др украинским гражданам.
Это мое мнение.