Автор Тема: Только в двух странах президенты еврейчики  (Прочитано 6230 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #90 : Грудня 28, 2019, 12:04:05 12:04 »
Похоже на то, что тут тусуются престарелые персонажи, укушенные "делом врачей" в годы своей молодости :)
Я не эксперт в "еврейском вопросе", но опыт мне говорит, что еврей это вообще не национальность. Когда-то на экскурсии в Иерусалиме я видел евреев-чернокожих африканцев, евреев-азиатов...
Не хочется вспоминать Задорнова, я не люблю его вспоминать, но один раз нарушу это правило.
Он рассказывал о дворе где прошло его детство. Там было много мальчишек, которые жили обычной мальчишеской жизнью - хулиганили, дрались... но был один еврейский мальчик, который целыми днями пиликал на скрипочке. Конечно, он был объектом презрения, насмешек и издевательств со стороны "правильных мальчишек". И вот, прошли годы, еврейский мальчик стал взрослым, он теперь известный музыкант, играет в Нью-Йорке в симфоническом оркестре. А у тех мальчишек, которые над ним издевались, жизнь не сложилась - некоторые спились, некоторые в тюрьме.
Теперь прочитайте мой к вам вопрос, вопрос с подвохом - что помешало каждому из вас стать евреем? :)
« Останнє редагування: Грудня 28, 2019, 12:09:14 12:09 від GreenGhost »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #91 : Грудня 28, 2019, 12:51:28 12:51 »
Похоже на то, что тут тусуются престарелые персонажи, укушенные "делом врачей" в годы своей молодости :)
Я не эксперт в "еврейском вопросе", но опыт мне говорит, что еврей это вообще не национальность. Когда-то на экскурсии в Иерусалиме я видел евреев-чернокожих африканцев, евреев-азиатов...
Не хочется вспоминать Задорнова, я не люблю его вспоминать, но один раз нарушу это правило.
Он рассказывал о дворе где прошло его детство. Там было много мальчишек, которые жили обычной мальчишеской жизнью - хулиганили, дрались... но был один еврейский мальчик, который целыми днями пиликал на скрипочке. Конечно, он был объектом презрения, насмешек и издевательств со стороны "правильных мальчишек". И вот, прошли годы, еврейский мальчик стал взрослым, он теперь известный музыкант, играет в Нью-Йорке в симфоническом оркестре. А у тех мальчишек, которые над ним издевались, жизнь не сложилась - некоторые спились, некоторые в тюрьме.
Теперь прочитайте мой к вам вопрос, вопрос с подвохом - что помешало каждому из вас стать евреем? :)
Ой, только не надо давить на жалость.
Бедный еврейский мальчик так может скрипочкой зафигачить по морде, что будете лететь три дня в сторону космоса.
И вопрос  не в евреях, а в украинцах..
В украинском сознании.
Пора в Украине выбирать украинскую политическую власть.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #92 : Грудня 28, 2019, 02:28:46 14:28 »
Ви неуважні.
Я ж пишу : етнічний українець.
Це людина, яка розвиває укр мову, укр культуру, укр армію і укр віру.
Ці теми у етнічних українців завжди на першому місті.
Як і у  Порошенко.
А у зеленського - ні.

Я ж у цій темі навела приклад висловлювань зеленського.
Він, зеленський , косить під космополіта,  що означає, що українське  у нього не на першому місті.
А , крім того, він і не приховує, що єврей. Вот вам і відповідь на питання : як відрізнити єврея від українця. Ніхто нічого не приховує в Україні , немає що ховати, україці - надтолерантні люди.

Це не вада , це данність від бога, хто ким є,  але для слабкої України  президент космополіт - це біда.

ЭТНИЧЕСКИЙ украинец это исключительно человек у которого папа и мама этнические украинцы и ничего более. Что он там развивает и где живет не имеет никакого значения

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #93 : Грудня 28, 2019, 05:56:16 17:56 »
Ви неуважні.
Я ж пишу : етнічний українець.
Це людина, яка розвиває укр мову, укр культуру, укр армію і укр віру.
Ці теми у етнічних українців завжди на першому місті.
Як і у  Порошенко.
А у зеленського - ні.

Я ж у цій темі навела приклад висловлювань зеленського.
Він, зеленський , косить під космополіта,  що означає, що українське  у нього не на першому місті.
А , крім того, він і не приховує, що єврей. Вот вам і відповідь на питання : як відрізнити єврея від українця. Ніхто нічого не приховує в Україні , немає що ховати, україці - надтолерантні люди.

Це не вада , це данність від бога, хто ким є,  але для слабкої України  президент космополіт - це біда.

Етнічний українець - це генетично та культурно українець. А те, що Ви написали, може робити хоч негр. Це питання не походження, а цінностей. Ну власне про що я написала у своєму пості вище.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #94 : Грудня 28, 2019, 05:57:29 17:57 »
Ой, только не надо давить на жалость.
Бедный еврейский мальчик так может скрипочкой зафигачить по морде, что будете лететь три дня в сторону космоса.
И вопрос  не в евреях, а в украинцах..
В украинском сознании.
Пора в Украине выбирать украинскую политическую власть.

Саме так. Але єврей чи не єврей не має відношення до української свідомості.

Offline Pol_Ar

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #95 : Грудня 28, 2019, 06:08:33 18:08 »
Вони різні бувають - типу Зе-Ко і навивороть. От для прикладу український журналіст з кацапською хфамілією Портніков вчить як державу в Україні будувать по лекалам сеоністів  :Prapor2:


Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #96 : Грудня 28, 2019, 06:32:40 18:32 »
Ой, только не надо давить на жалость.
Бедный еврейский мальчик так может скрипочкой зафигачить по морде, что будете лететь три дня в сторону космоса.
И вопрос  не в евреях, а в украинцах..
В украинском сознании.
Пора в Украине выбирать украинскую политическую власть.
Ну и времена! Никто никого не слушает, никто никого не слышит! Из того что я написал, вы прочитали, может, первые несколько букв, и сразу ответили сами себе, своим мыслям! :) вы спорите сами с собой, вы не замечали?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #97 : Грудня 28, 2019, 06:50:39 18:50 »
Мне кажется, " свобода" - мелкобуржуазная идеология 19 века.
Идеологически, они застряли в 19 веке.
Знаєте, це міф, що в Сволоти є якась ідеологія. Підозрюю, що в них навіть антисемітизм удаваний, він їм слугує як спосіб пролізти в депутати. Бо сьогодні Тягнибакс на Говерлі виголошує, що в усьому "жиди винні", а завтра, спустившись з Говерли, бере бабло в КалоМойші та лобіює його інтереси. В тому числі такі, щоб привести ставленика Бєні Бубочку Зеленського до влади.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #98 : Грудня 28, 2019, 06:56:11 18:56 »
Акцентировать внимание на этническом происхождении любого человека - в приличном обществе считается плохим тоном, однако.
Хотя бы потому, что это одна из немногих характеристик которые человеку не дано в себе изменить.
Можно обсуждать дела, поступки, результаты деятельности.
Підтримую цього дописувача.

Я би до моральних аргументів додав би ще трохи й меркантильних. Антисемітизм - це зараз ярлик, який перетворює того, хто його носить, на недоторканого виродка в очах Заходу. А Україна зараз на жаль лише на підтримці Заходу й тримається.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33622
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #99 : Грудня 28, 2019, 08:27:36 20:27 »
Похоже на то, что тут тусуются престарелые персонажи, укушенные "делом врачей" в годы своей молодости :)
Я не эксперт в "еврейском вопросе", но опыт мне говорит, что еврей это вообще не национальность. Когда-то на экскурсии в Иерусалиме я видел евреев-чернокожих африканцев, евреев-азиатов...
Не хочется вспоминать Задорнова, я не люблю его вспоминать, но один раз нарушу это правило.
Он рассказывал о дворе где прошло его детство. Там было много мальчишек, которые жили обычной мальчишеской жизнью - хулиганили, дрались... но был один еврейский мальчик, который целыми днями пиликал на скрипочке. Конечно, он был объектом презрения, насмешек и издевательств со стороны "правильных мальчишек". И вот, прошли годы, еврейский мальчик стал взрослым, он теперь известный музыкант, играет в Нью-Йорке в симфоническом оркестре. А у тех мальчишек, которые над ним издевались, жизнь не сложилась - некоторые спились, некоторые в тюрьме.
Теперь прочитайте мой к вам вопрос, вопрос с подвохом - что помешало каждому из вас стать евреем? :)

Яка феєрична хуйня  :weep:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #100 : Грудня 28, 2019, 08:50:05 20:50 »
Етнічний українець - це генетично та культурно українець. А те, що Ви написали, може робити хоч негр. Це питання не походження, а цінностей. Ну власне про що я написала у своєму пості вище.
Да- да.
Це ж і є  " цінність" - розвивати свою національну культуру.
Чи ви думаєте, що українські євреї не люблять свою мову, віру і традиції ?
Чи українськї  руські, чи  українські поляки ?
Всі вони шанують свої звичаї, свою мову, свою віру .
І  вони, будучи керманичами України  не будуть розвивати українську культуру насамперед, не будуть зміцнювати українство насамперед.
Не будуть.
А ми , українці - слабкі. ЯКщо ми не будемо зміцнюватись духовно, об' єднуватись навколо своєго,нас може і не стати.....
А вони - будуть.
Бо в них є Велика Польща, Великий  Ізраїль і Росія, яка колись стане цивілізованою країною.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #101 : Грудня 28, 2019, 08:56:56 20:56 »
Ну и времена! Никто никого не слушает, никто никого не слышит! Из того что я написал, вы прочитали, может, первые несколько букв, и сразу ответили сами себе, своим мыслям! :) вы спорите сами с собой, вы не замечали?
Та все ясно.
Я вам рассказываю о выборвх в высшие эшелоны власти, а вы мне - вечную песенку о бедных еврейских мальчиках, которых якобы в Украине угнетают.
Но несмотря на якобы тяжелые условия существования , гонений в  Украине,эти мальчики  становятся выдающимися профессионалами , а тупые украинцы им завидуют.
Вечная песенка для дурачков.
Вечные мифы про якобы тяжелую жизнь евреев в Украине
Эти мифы уже достали.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #102 : Грудня 28, 2019, 09:23:10 21:23 »
Та все ясно.
Да, вам всё ясно. Вы даже не пытались читать. Продолжайте дискутировать сама с собой, раз всё ясно.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33622
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #103 : Грудня 28, 2019, 09:25:56 21:25 »
...

Ганс, а ти в кого смокчеш зараз ?  :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #104 : Грудня 28, 2019, 09:29:05 21:29 »
Да, вам всё ясно. Вы даже не пытались читать. Продолжайте дискутировать сама с собой, раз всё ясно.
После такого '' глубокомысленного" ответа обычно пишут " слив защитан".
Короче, " крыть нечем ".
Я права.
 :smilie1:

Offline Pol_Ar

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #105 : Грудня 28, 2019, 09:29:15 21:29 »
кажете єврейський хлопчик вивчився грати і став Фірташем-Коломойським?

а ось вам українська дівчинка в реалі... місто не пізнаєте?


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #106 : Грудня 29, 2019, 12:06:40 00:06 »
Расскажу анекдот СССР из моих школьных годов.

Анекдот наверняка придумали "именно евреи"...

Ад. Три котла. Кипят грешники.

Первый котел. Куча чертей его охраняет. Кто кипит? Евреи. Один вылез и остальным всем своим помогает. И так в геометрической прогрессии.
Второй котел. Пять чертей. Стоят, курят, иногда поглядывают. Кипят русские. Кто-то вылез, пытался сбежать кто-то нет...дело житейксое. Черти не напрягаются особо.
Третий котел. Охраны - НОЛЬ. Ни одного черта. Кипят "хохлы". Один пытается вылезти, а остальные его назад тянут.

ГЕО, ну так, на таких гебешних анєГдотах і виросло- проросло сучасне покоління хахлов (73%).
Такі анєгдоти були елементом совєцкой пропаганди, бо реальність тоді була діаметрально протилежною.

В який «катьол» записати тих українці - патріотів, які складали численну більшість в мордовських сибірських таборах?
Ці українці  були сміливими і дружніми! Допомагали один одному в біді і боролися до останнього.

Ось один (!) з прикладів про українців в пеклі справжньому а не з анєгдота:

Участь українців у Норильському повстанні (травень – серпень 1953 р.)


http://territoryterror.org.ua/uk/publications/details/?newsid=649


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #107 : Грудня 29, 2019, 03:51:14 03:51 »
Ось тут Дроздов добре пояснив про українську ідентичність:

[/youtube]

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #108 : Грудня 29, 2019, 01:36:43 13:36 »
Дід Микола
@DidMykola2

- діду, а чому путін не хоче видавати кримських татар?
- бо їм крім українського громадянства нав'язали ще й рашистське. А рашисти "своїх" не хочуть видавати.
- а чому тоді Зе видає путіну своїх, громадян України?
- а хто вам сказав, що громадяни України для Зе свої?!!!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20943
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #109 : Грудня 29, 2019, 01:42:28 13:42 »
Российский телеканал СТС купил сериал “Папик” производства студии “Квартал 95”, сообщил российскому изданию Коммерсант представитель телеканала.

На сайте СТС уже обнародовали анонс сериала. Он должен выйти в эфир 20 января 2020.
Это уже второй продукт “Квартала 95”, который появится на российском телевидении за последнее время. В середине декабря телеканал ТНТ из холдинга “Газпром-медиа” показал три эпизода первого сезона сериала “Слуга народа” с президентом Украины Владимиром Зеленским в главной роли. После трех первых серий он был снят с эфира. Его продолжение российским зрителям предложили смотреть в онлайн-кинотеатр

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #110 : Грудня 29, 2019, 02:13:00 14:13 »
Ось тут Дроздов добре пояснив про українську ідентичність:

[/youtube]
Не смотрела, не слушала ни дроздова, ни соловьева , ни прочих украинофобских птичек.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4085
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #111 : Грудня 29, 2019, 07:12:36 19:12 »
Не смотрела, не слушала ни дроздова, ни соловьева , ни прочих украинофобских птичек.

Чому це він українофоб? бо закликає українців розмовляти українською?  :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #112 : Січня 01, 2020, 10:45:03 10:45 »
" Мудрий  Зеленський "  розповідає " дурним хохлам " на Новий Рік як їм жити.


?__xts__[0]=68.ARArMhywfflnPgx1uLpWJJqb-cjVBOrR_7-GltpdKevWj3UaXIoCMx5ziKCBajSS0mDajgm5G4hWFR1OkHqZriCjKNT7mKCRYzMBE8majfjxu8Uz20Bv0CqZlvM_0LpDpzpVsZklHVciXxe_s5rGReJChvbPkn1o5o9K2cIfO5ueX7zPk9mzItE_z5SJ-Q25HlQ1czEiZCwv4qE4x8Tc6Hc-ICm2QuZ3c5EFEZaE9SZeB9wNNhI29PaOnKRJvh_aEHzpERyD9Aevjs5Rb4AbEOr7IENtL5YRJt0JV2-OqYdiCchClsHqOkuIMVo9agbIzzXGD0GHP3DyImRSolq06wX2SWpVbmmjvC9M8w&__tn__=-R
« Останнє редагування: Січня 01, 2020, 10:56:30 10:56 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #113 : Січня 01, 2020, 10:49:25 10:49 »
Відгуки " дурних  хохлів "  на поучання :

" Какая разніца как називаєтся ваша уліца - проспект Степана Бандери ілі проспєкт Лєніна.
Какая разніца как називаєтся ваша страна - Україна ілі Малоросія.
Нє сорьтєсь.
Мір в ваш дом.
Будьтє проста стадом."
( А. Карпов ).

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #114 : Січня 01, 2020, 10:59:03 10:59 »
Оксана Єфім'єва :  Що воно постійно видягнуте, як з ринку криворізького? Як  хйулу дупу лизати так костюм вдягне і поголиться, а до свого наріду, як з смітника.

 :smilie5:


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #115 : Січня 01, 2020, 11:03:22 11:03 »
-- Молодец. Респект!
----  Молодець - в чому? Респект - за що?
-----В  тому, що знову натякнув, що терміни, типу ввп, інфляція і т.д. нам, ідіотам - "хохлам ", не зрозуміти. Ми можемо жерти лише шпроти і олів'є і всьо.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #116 : Січня 01, 2020, 11:06:28 11:06 »
Олександр Бондар:  Хоч би прапор наш десь притулив.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #117 : Січня 01, 2020, 11:09:41 11:09 »
" Мудрий  Зеленський "  розповідає " дурним хохлам " на Новий Рік як їм жити.
?__xts__[0]=68.ARArMhywfflnPgx1uLpWJJqb-cjVBOrR_7-GltpdKevWj3UaXIoCMx5ziKCBajSS0mDajgm5G4hWFR1OkHqZriCjKNT7mKCRYzMBE8majfjxu8Uz20Bv0CqZlvM_0LpDpzpVsZklHVciXxe_s5rGReJChvbPkn1o5o9K2cIfO5ueX7zPk9mzItE_z5SJ-Q25HlQ1czEiZCwv4qE4x8Tc6Hc-ICm2QuZ3c5EFEZaE9SZeB9wNNhI29PaOnKRJvh_aEHzpERyD9Aevjs5Rb4AbEOr7IENtL5YRJt0JV2-OqYdiCchClsHqOkuIMVo9agbIzzXGD0GHP3DyImRSolq06wX2SWpVbmmjvC9M8w&__tn__=-R
Оксана Єфім'єва :  Що воно постійно видягнуте, як з ринку криворізького?
Як  хйулу дупу лизати так костюм вдягне і поголиться, а до свого наріду, як з смітника.
 :smilie5:
Лише зараз побачiли?..
А пiв року тому воно хоч якийсь модний лапцердак на себе одягало...
Можно було б ще й шляпу та пейси, як у жидiв водиться...
Порiвняйте виступ та позитив Петра Порошенка, хай би там яка така поставновка була та Опариша...

Кожне слово - вiтання, кожний жест - продуманий, друзi, знайомi та однодумцi - поруч...
Опариш... наче бомж... згадав, що можна "Мой наГод" ще й з Новим роком поздоровити...
 >:(

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #118 : Січня 01, 2020, 11:15:29 11:15 »
А тепер цікаво : єврей Портніков проти єврея Зеленського :
Що об' єднує  будь - яку націю, у тому числі українців : паспорт, як вважає зеленський, чи дещо інше ?
« Останнє редагування: Січня 01, 2020, 11:36:00 11:36 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Только в двух странах президенты еврейчики
« Reply #119 : Січня 01, 2020, 11:16:45 11:16 »
Віталій Портников
6 хв ·
Паспорт - це усього тільки шматок картону, видрукуваний на поліграфічному комбінаті. Він нікого ні з ким не об'єднує. З українським паспортом можна жити в будь-якій країні, яка готова тебе прийняти. Як, втім, і з будь-яким іншим.
До 1991 року у мене був паспорт громадянина СРСР. З ким він мене об'єднував - так це із тими людьми, які хотіли скоріше позбутися цього паспорта. І ще з тими, хто мріяв скоріше позбутися СРСР.
Паспорт не об'єднує. І Шевченко з Лесею не об'єднують. Тому, кому плювати на українську мову, плювати і на Шевченка з Лесею. А Лобановський з Усиком об'єднують, факт. Але тільки на один вечір, як щедре застілля. А вранці приходить похмілля і ти можеш ненавидіти товаришів по чарці.
Об'єднує тільки сама країна. Тільки Україна. Тільки розуміння того, що саме тут і тільки тут ти можеш бути українцем. Говорити своєю мовою. Пишатися своєю історією. Жити на своїй землі. Виховувати своїх дітей в любові до своєї країни - тому що без цієї любові не буде поваги до інших країн і народів, а буде байдужість і нерозуміння. Нерозуміння того, що поляк відчуває до Польщі, француз - до Франції, єврей - до Ізраїлю. Ні, це не націоналізм. Це любов.

Саме тому Україна - просто притулок для українців. Не більше. Але і не менше. Нічим іншим вона бути не може - і не буде. І люди, які не здатні це зрозуміти, навряд чи здатні такою країною - та й будь-якою іншою країною - керувати.
З Новим роком!