Автор Тема: США знищили командувача революційної ісламської гвардії Ірану  (Прочитано 13844 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Додiк працюе "в прок" - нашо йому роками ганятися за ватажками терористiв по пустелi, коли все можна зробити "без шуму i пилi".
Трамп показуе, що ЦРУ не дарма iсть свiй хлiбушек - вирахувати та знекшодити генерала... це вам не приiхати не передову в фуфайке та смiятися в обличчя - Я вам не лох какой... - Додiк все робить як треба - щодня треба мочiти в сортирах цю наволоч, коли вона справдi загрожуе Америцi...
 >:(

Додік справжній американець  :smiley24:
а не какой нибудь папуас с дерева  :smiley23:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Додік справжній американець  :smiley24:
а не какой нибудь папуас с дерева  :smiley23:
Папуас у нас лише Зеленський - бути Головнокомандувачем - за Конституцiею... та соромитися оркiв...
Оце його какая газница... i е початком кiнця  - тодi вже треба мiняти Конституцiю аби сорому не було...
Щодо США... то у них взагалi... велике кохання до Iраку - я ще дивуюсь, чому один генерал - адже на Садама Хусейна... було справжне народне полювання...
 :vinsent:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Похорон іранського генерала Сулеймані в Іраку



У Багдаді в суботу, 4 січня, почався похорон генерала Корпусу вартових ісламської революції Ірану Касема Сулеймані. Його ліквідували під час ракетного удару США у ніч на 3 січня.

Процесія з тілом Сулеймані стартувала від мечеті імама Муси Аль-Казима – однієї з шиїтських святинь. Її супроводжували автомобілі співробітників іракської міліції, пише AFP.


Похоронною процесією йдуть тисячі людей. Вони тримають у руках світлини вбитого Сулеймані, прапори Іраку та воєнізованих формувань, пов'язаних з Сулеймані.

Також люди сканадують "Смерть Америці!" і спалили американський прапор.

Церемонія прощання з Сулеймані в Іраку / фото Getty images, Twitter

Жалобні заходи завершаться у суботу в Ен-Наджафі, священному місті мусульман-шиїтів на півдні Іраку.

Поховають загиблих членів угруповання "Аль-Хашд аш-Шабі" в Ірані. Найімовірніше, їх тіла перевезуть в Тегеран 5 січня. Самого Сулеймані поховають у його рідному місті Керман 7 січня.


"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
додай іще світлин з басри, як там горюють

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
там всі кричать - смерть Америці..

чи заспокояться..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
думаю в него не целили
просто попал под раздачу

Ні, саме цілили. Вікно можливостей було 5 хв і було прийняте рішення.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Рудий працює на кацапів

Просто проаналізуйте, кому вигідна ця подія

А я вже думала - як це ніхто не пискнув ще, який поганий Трамп?  :weep:

Ну якщо Пуйло висловлював глибоку стурбованість про смерть цього упиря і плакався Макрону в жилетку, то, напевно це вбивство Пуйлу вигідно  :weep: :weep: :weep:

Пуйло продає зброю і морально підтримує  нелюдський режим Ірану. Як йому може бути вигідний можливий демонтаж цього режиму??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Папуас у нас лише Зеленський - бути Головнокомандувачем - за Конституцiею... та соромитися оркiв...
Оце його какая газница... i е початком кiнця  - тодi вже треба мiняти Конституцiю аби сорому не було...
Щодо США... то у них взагалi... велике кохання до Iраку - я ще дивуюсь, чому один генерал - адже на Садама Хусейна... було справжне народне полювання...
 :vinsent:

Уже не один. Разом з ним замочили ще декілька плюс вчора в Іраку замочили ще групу.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
там всі кричать - смерть Америці..

чи заспокояться..

Кричать ті, хто запроторили жінок у муслімський гарб, хто вішає геїв на будівельних кранах та розстрілює з вертольотів похорони активістів.

А нормальні іранці тихенько радіють і тримають кулачки.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
А я вже думала - як це ніхто не пискнув ще, який поганий Трамп?  :weep:

Ну якщо Пуйло висловлював глибоку стурбованість про смерть цього упиря і плакався Макрону в жилетку, то, напевно це вбивство Пуйлу вигідно  :weep: :weep: :weep:

Пуйло продає зброю і морально підтримує  нелюдський режим Ірану. Як йому може бути вигідний можливий демонтаж цього режиму??

хуйло багато чого висловлював - і я не думаю, що треба сприймати його вислови буквально

підкажіть мені, будь- ласка, які наслідки може мати гарячий конфлікт в Перській затоці- думаю, це нескладне питання ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
і скажіть мені, будь- ласка, чи не легітимізує в розумінні мас поведінка рижого все , що буде робити далі хуйло ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
і скажіть мені, будь- ласка, чи не легітимізує в розумінні мас поведінка рижого все , що буде робити далі хуйло ?

вот-вот
что помешает нанести ракетный удар по штабу ООС кацапам

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
і скажіть мені, будь- ласка, чи не легітимізує в розумінні мас поведінка рижого все , що буде робити далі хуйло ?

Ой-вей, як ж бідне хуйло раніше обходилося без "легітимізації через поведінку рудого"? Ну от коли Грозний в щебьонку розносило авіацією, коли на Грузію нападало, коли, блядь, Крим окуповувало і в далбас війська вводило?  :Sho_za: І раптом знадобилася "легітимізація" і тому тепер всяких пиздурванців, котрі ведуть проксі-війни з Штатами, вже і ракетою не полоскочи в момент, коли вони організують напад на посольство.  "А то кагби чєго нє вишло в планє легітимізації дій хуйла".  :smilie8:
« Останнє редагування: Січня 04, 2020, 08:22:17 20:22 від Адам Жоржович »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
это ящик пандоры
даже кацапы отрицали что  на донбассе они


а рыжий хвастанул что это он
а по правилам надо было сказать иракские повстанцы

ведь иран в открытую не нападает на американцев
а через прокладки

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
это ящик пандоры
даже кацапы отрицали что  на донбассе они


а рыжий хвастанул что это он
а по правилам надо было сказать иракские повстанцы

ведь иран в открытую не нападает на американцев
а через прокладки

І який сенс грати в цю гру і далі?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
хуйло багато чого висловлював - і я не думаю, що треба сприймати його вислови буквально

підкажіть мені, будь- ласка, які наслідки може мати гарячий конфлікт в Перській затоці- думаю, це нескладне питання ?

Ніяких. Технологічно США може вивести з ладу інфраструктуру Ірану за лічені хвилини. Але це означає голод та розруху для мільйонів простих іранців. Тому Іран буде намагатися шкодити тихенько різними терактами, а на щось велике вони неспроможні.

Так що не буде нічого.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
і скажіть мені, будь- ласка, чи не легітимізує в розумінні мас поведінка рижого все , що буде робити далі хуйло ?

Все законно з точки зору США. Убиті - терористи, які повбивали тисячі американців. Нічим не відрізняються від Осами бен Ладена.

Нема ніяких проблем.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
І який сенс грати в цю гру і далі?

в том что прокладки не могут использовать авиацию или даже ЯО
это некий бампер от эскалации и прямого столкновения


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Все законно з точки зору США. Убиті - терористи, які повбивали тисячі американців. Нічим не відрізняються від Осами бен Ладена.

Нема ніяких проблем.

так с точки зрения иранцев они тоже законно грохнут американского официоза на ближнем востоке

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
это ящик пандоры
даже кацапы отрицали что  на донбассе они


а рыжий хвастанул что это он
а по правилам надо было сказать иракские повстанцы

ведь иран в открытую не нападает на американцев
а через прокладки
Мужня сильна людина може сказати і зробити прямо, а легкодуха, слабка , підла - іхтамнєт. Теж саме стосується держав.
 Згідно яких правил? Можна посилання?
 Але ж напада?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ой-вей, як ж бідне хуйло раніше обходилося без "легітимізації через поведінку рудого"? Ну от коли Грозний в щебьонку розносило авіацією, коли на Грузію нападало, коли, блядь, Крим окуповувало і в далбас війська вводило?  :Sho_za: І раптом знадобилася "легітимізація" і тому тепер всяких пиздурванців, котрі ведуть проксі-війни з Штатами, вже і ракетою не полоскочи в момент, коли вони організують напад на посольство.  "А то кагби чєго нє вишло в планє легітимізації дій хуйла".  :smilie8:

Просто місцеві любителі Демократичної партії США опуїли від того, що їх плани пішли не так. Злі язики стверджують, що верхівка Демпартії мутила змову з іранцями, щоб зробити друге Бенгазі і повісити це на Трампа. Навіть промови заготовили.

А нє тут та била!

Нагадую, донька Керрі відсмоктує замужем за іранцем і вони всі там пов"язані з вищим керівництвом Ірану.  Тому Обамбо і зняло з Ірану санкції і при цьому дозволило їм далі розвивати свою ядерну програму.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
в том что прокладки не могут использовать авиацию или даже ЯО
это некий бампер от эскалации и прямого столкновения
Іран і Півн.Корея щодо кацапів і є прокладки

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
так с точки зрения иранцев они тоже законно грохнут американского официоза на ближнем востоке
Ви, мабуть, не чули обгрунтування вбивства генерала. Мова йшла про його причетність до вже здійснених вбивств

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
для того и существуют спецслужбы
что бы дела делать тихо

рыжий тупо понтутется перед выборами
в интересах ли штатов если шахиды начнут взрывать американцев?
он иранцы уже подняли флаг мести над главной мечетью страны (его не опустят пока не отомстят)

я сталкивался с тем регионом в военном плане
иранцы самые фанатичные воины в том регионе



Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Ви, мабуть, не чули обгрунтування вбивства генерала. Мова йшла про його причетність до вже здійснених вбивств

а разве американский генерал не причастен до убийств ( война это всегда жерты среди мирного населения)

и был ли вообще какой то суд ?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
підкажіть мені, будь- ласка, які наслідки може мати гарячий конфлікт в Перській затоці- думаю, це нескладне питання ?

Так було вже у 1988 році: один день фігурних пиздюлей на морі і в повітрі і швидке відповзання удалих іранезів назад у барліг.   :smilie8:

Гугли "Операція Богомол" і насолоджуйся.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ой-вей, як ж бідне хуйло раніше обходилося без "легітимізації через поведінку рудого"? Ну от коли Грозний в щебьонку розносило авіацією, коли на Грузію нападало, коли, блядь, Крим окуповувало і в далбас війська вводило?  :Sho_za: І раптом знадобилася "легітимізація" і тому тепер всяких пиздурванців, котрі ведуть проксі-війни з Штатами, вже і ракетою не полоскочи в момент, коли вони організують напад на посольство.  "А то кагби чєго нє вишло в планє легітимізації дій хуйла".  :smilie8:

до чого цей сарказм ?

звичайний житель ЄС, від голосування якого також залежить доля України, має свій, достатньо неочевидний для Вас спосіб формування поглядів

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
для того и существуют спецслужбы
что бы дела делать тихо

рыжий тупо понтутется перед выборами
в интересах ли штатов если шахиды начнут взрывать американцев?
он иранцы уже подняли флаг мести над главной мечетью страны (его не опустят пока не отомстят)

я сталкивался с тем регионом в военном плане
иранцы самые фанатичные воины в том регионе
Земаджесті.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
давайте вернемся к атаке штатов по сирийскому аэродрому при рыжем

ну и под кем сейчас сирия???

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086

я сталкивался с тем регионом в военном плане
иранцы самые фанатичные воины в том регионе

Що ж вони так фанатично у 88му за один день здулися?  :smilie8: