Автор Тема: США знищили командувача революційної ісламської гвардії Ірану  (Прочитано 13846 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Як на мене, прекрасна гра кацапів: зіграти на комплексах іранців.
А почалося все з АЕС.
Можливо...
У Трампа... просто свято почалося...
 :vinsent:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
ШТАТЫ ЗАКРЫЛИ ВОЗДУШНОЕ ПРОСТРАНСТВО НАД ИРАНОМ И ИРАКОМ
Среда, 8 Января 2020, 08:14
80 Федеральное управление авиации (FAA) ограничило невоенные американские самолеты "действовать в воздушном пространстве над Ираком, Ираном и водами Персидского и Оманского залива"

 
Об этом сообщает CNN со ссылкой на заявление управления, передает "ДС".

"Федеральная авиационная администрация сегодня ночью выдала сообщение воздушным работникам, в которых определяются ограничения полетов, которые запрещают операторам гражданской авиации США действовать в воздушном пространстве над Ираком, Ираном и водами Персидского залива и Оманского залива".

Также отмечается, что FAA продолжит мониторинг событий на Ближнем Востоке.

Телеканал Al-Hadath утверждал, что самолет могли случайно сбить ракетой (?) - 8 января иранские силы атаковали военные базы США в Ираке; официальных подтверждений информации нет. Федеральное управление гражданской авиации США после этих атак запретило американским гражданским самолетам полеты над регионом.

https://www.dsnews.ua/world/shtaty-zakryli-vozdushnoe-prostranstvo-nad-iranom-i-irakom-08012020081400

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Телеканал Al-Hadath  тупые фейкометы ради рейтинга

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
короче расходитесь по домам
рыжий сказал что все нормально
обстреляли и хрен с ним :laugh:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Шановні форумні діти з великими х-ми!

Я тільки що прочитав всі ваші коменти.

Хлопчики й дівчатка!
Не хочеться вам говорити якісь грубощі. Хоча я давно знаю, що в питаннях політики ви майже всі знаєте толк, як свиня в апельсинах. Ви є розумово, інтелектуально й психологічно не здатні співставляти й аналізувати різнопланові події й факти і ви не здатні оцінити значимість тих чи інших подій і фактів, залежно від обставин, при яких вони відбулися.
Тобто, ви можете висловлювати свої думки будь про що, тільки не про політику. Бо все ваше життя завжди зводилось і зводиться до того, щоб якомога комфортніше облаштуватися, а потім сидіти й тихо пиздіти з "прекрасної далечіні", ухмиляючись і згортаючи дулю в кишені.
І саме з цих позицій ви пишете тут всі свої коментарі з усіх політичних питань.

А тепер я намагатимусь висловитись небагатослівно.

Росія - це сьогодні для України ворог №1.
Хоча й не тільки сьогодні,а давним-давно, ще з часів Андрія Боголюбського, з 1169 року. Думаю, тут і не потрібні якісь коментарі й пояснення до цього.
США- ворог України №2 І якщо США Україні час від часу допомагали, те це тільки тому, що того потребували тогочасні конкретні політичні обставини. На початку 90-х ці обставини потребували, щоб Україна якомога швидше стала без"ядерною. Зараз ці політичні обставини потребують, що Україна якнайшвидше розпродувала свої орні землі, знищувала залишки промисловості й заселялася афро-азіатськими мігрантами.
Зрозуміло? Чи далі продовжувати вам пояснювати ази політики, роз"ясняючи все на пальцях?
Ізраїль - теж вічний ворог України. І навіть не номер один чи номер два, а взагалі, поза чергою і завжди.

Про інші переферійні країни навіть роз"яснювати не хочу, бо вони переферійні. Канади без США існувати не може.
Європейські країни, особливо західні, на межі виродження і заселення їх новими маврами з Азії і Африки.

Це я висловив своє особисте ставлення до  до різних закордонних країн, політики яких і політичні події в яких, мають чи можуть мати той чи інший вплив, на політичне чи громадсько-політичне становище в Україні.
///////////////////////////
Можливо цей мій допис міг виклакати в ваших головах і нервах певне розумово-емоційне збудження, то раджу вам, заспокойтеся!
Краще почитайте цікавий коментар Кастянтина Машковця стосовно причин ліквідації іранського генерала Сулеймані :

https://glavcom.ua/columns/mashovec/chomu-ssha-likviduvali-suleymani-i-pri-chomu-tut-kreml-651175.html

І пам"ятайте, що життя - воно дуже мінливе. Життя конкретної людини мінливе і політичне життя різних країн ще більш мінливе й непередбачуване.

Бог дає драбину догори, але дає й донизу. Жорна історії перемелюють повільно, але вірно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Сам писав?

А хто міг ще таку маячню написати? Тільки Бумеранг з партії "Свободна Батьківщина". Там зараз "разброд і шатаніє" в партії. Земельне питання, соціалізм, "отовсюду нєгри лєзут", хочуть забрати землю. І імперіалісти США, Європи хочуть закрити всі українські підприємства. Юлька хоче підняти рейтинг на гаслах Тягнибока. А Бумеранг в шпагат сів. Бідося.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Сам писав?
Це я висловив своє особисте ставлення до  до різних закордонних країн, політики яких і політичні події в яких, мають чи можуть мати той чи інший вплив, на політичне чи громадсько-політичне становище в Україні.



Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
раша - великий сатана, США - малий сатана, тобто навпаки, Ізраіль mast die в будь-якому випадку, десь я таке вже чув.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
Iran and America Are Suddenly Both Naked

By taking decisive action against Soleimani, Trump showed that Iran’s power is an illusion generated by D.C.’s willingness to look the other way
By Lee Smith

(click to show/hide)
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Ну шо там) снова Трамп перемиг))

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Ну шо там) снова Трамп перемиг))

В сухому залишку: Судємані і отой інший хуй, котрий був іранським "сматрящім" в Іраку, більш не виділяють СО2 і не шкодять рідній природі, а у відповідь в якомусь ангарі десь в Іраку з'явилася дірка у даху. Виглядає як розмін хверзя на пішака.  :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Только персы будут теперь хитрее и бомбу жопилят 100%

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Только персы будут теперь хитрее и бомбу жопилят 100%

Та вони і не припиняли її пиляти ані на секунду.  :smilie8:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В сухому залишку: Судємані і отой інший хуй, котрий був іранським "сматрящім" в Іраку, більш не виділяють СО2 і не шкодять рідній природі, а у відповідь в якомусь ангарі десь в Іраку з'явилася дірка у даху.
Виглядає як розмін хверзя на пішака.  :weep:
:smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46472
  • Never give in!
« Останнє редагування: Січня 08, 2020, 09:36:15 21:36 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Як там обіцяний катастрофічний зліт цін на нафту? Ще вирує? popcorn1