Автор Тема: США знищили командувача революційної ісламської гвардії Ірану  (Прочитано 13843 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
побачимо. по канадських іранцях судити про щось трохи кумедно

Це і є справжні іранці - представники одного із навидатніших народів. Одна із найбільш красивих, освічених і культурних націй світу.

А не їх людожерський режим, представника якого справедливо укокошкали США. Це еквівалент вбивства Геббельса у нацистській Німеччині. Ті, хто проти цього, дефакто підтримують антилюдські цінності.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
снова блабла
китай с удовольствием покупает иранскую нефть

То хай Китай і переживає, а не США. Китай може просто більше закупити канадської нафти  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
ракета да
но генералы не знаимаются ликвидациями официальных лиц
генералы знаимаются войной

Бен Ладен і Геббельс теж офіційні особи. Їх не можна вбивати, незважаючи на їх злочини?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
То хай Китай і переживає, а не США. Китай може просто більше закупити канадської нафти  :smilie5:

так там в регионе и сауды
и их заводы уже были под ударом именно шиитов
вместо шапкодинай почухайт извилины

а потом еще читайте Денак на фупе


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
рыжий профессионал по шлюхам
даже на рынках недвижимости он прогорел

І тим не менше він людина номер 1, лідер вільного світу.

А чого досягли Ви?  :smilie5:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Тобто відмовився, як обамбо, смоктати у іранців і проводити червоні лінії?

проблема в тому, що рижий себе поставив в ряд з своїми опонентами- хуйлом, ІД і т.д.

я розумію, що хочеться швидко йобнути іноді, але це не може бути позицією США, хіба за виняткових обставин із відповідною підготовкою мас

США мають діяти системно і коли говорять А, говорити Б, в рижого цього немає

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Бен Ладен і Геббельс теж офіційні особи. Їх не можна вбивати, незважаючи на їх злочини?

чо? :weep:
ну не ваше это про спецоперации и войну

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
так там в регионе и сауды
и их заводы уже были под ударом именно шиитов
вместо шапкодинай почухайт извилины

а потом еще читайте Денак на фупе

Сауди - друзі США і вони самі по вуха озброєні.

А що Денак? у нас у багато чому позиції сходяться.

Ви зараз пропагуєте принцип "підстав другу щоку". Якби іранці не поперли на посольство, цього б не було. Зараз отримали по зубах і цілком заслужено.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
если бы не военное лобби в вашингтоне рыжий уж настроил своих башен полные блядей и в пхеньяне и в тегеране  :laugh:

так, ГОД БЛЕСС АМЕРИКА ЕНД СТРАЙТ КРЕФТС ОФ АМЕРИКА

переварять кацапських агентів ковбої :gigi:, не перший раз
« Останнє редагування: Січня 04, 2020, 09:06:54 21:06 від WestNik »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
проблема в тому, що рижий себе поставив в ряд з своїми опонентами- хуйлом, ІД і т.д.

я розумію, що хочеться швидко йобнути іноді, але це не може бути позицією США, хіба за виняткових обставин із відповідною підготовкою мас

США мають діяти системно і коли говорять А, говорити Б, в рижого цього немає

Ну Вам, звичайно ж, видніше, як повинні діяти США. Я довіряю більше професіоналам американських збройних сил, спецслужб та інших компетентних органів.

Чи Ви реально вважаєте, що Трамп одноосібно цим всім керує? йому дають аналітику і опції, з рекомендованою опцією такою-то. За цим стоїть серйозна аналітична робота і затвердження на різних рівнях.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Це і є справжні іранці - представники одного із навидатніших народів. Одна із найбільш красивих, освічених і культурних націй світу.

А не їх людожерський режим, представника якого справедливо укокошкали США. Це еквівалент вбивства Геббельса у нацистській Німеччині. Ті, хто проти цього, дефакто підтримують антилюдські цінності.

ці справжні іранці знаходяться на такій відстані до географічних іранців, як південнокорейці до північнокорейців


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
ці справжні іранці знаходяться на такій відстані до географічних іранців, як південнокорейці до північнокорейців

Піпець. Мої знайомі іранці мають там батьків, сестер, братів і т.п., їздять в гості, вони сюди іздять.

На відміну від мене, Ви хоч одного іранця знали чи бачили хоча б, не кажучи про розуміння нюансів їх життя?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
чо? :weep:
ну не ваше это про спецоперации и войну

А то. Ви стверджуєте, що якщо офіційна особа займається тероризмом, то її чіпати не можна? таким чином Ви, власне, самі підтримуєте тероризм.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Бен Ладен і Геббельс теж офіційні особи. Їх не можна вбивати, незважаючи на їх злочини?

Перед вбивством Бен Ладена його сприйняття в масовому сенсі було як терориста N1. Він фактично був синонімом тероризму. І все одно, я б був реально в захопленні від США, якби вони, маючи дісно практично безмежні можливості, змогли виколупати Бен Ладена і піддати його серйозному суду із виявленням ланцюгів співучасників і серйозному розслідуванню.

Про існування Сулеймані знали одиниці, хіба професіонали. Тепер він "герой" для фанатиків

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
І тим не менше він людина номер 1, лідер вільного світу.

А чого досягли Ви?  :smilie5:

тільки про Зелупу не згадуйте, домовились ?  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ну Вам, звичайно ж, видніше, як повинні діяти США. Я довіряю більше професіоналам американських збройних сил, спецслужб та інших компетентних органів.

Чи Ви реально вважаєте, що Трамп одноосібно цим всім керує? йому дають аналітику і опції, з рекомендованою опцією такою-то. За цим стоїть серйозна аналітична робота і затвердження на різних рівнях.

Трамп- Президент США, і , повірте, від нього залежить багато чого

Слава Богу, не все

Штати не мають і не можуть діяти як гопники типу хуйла

вони реальне світло демократії, і це я говорю без сарказму

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Перед вбивством Бен Ладена його сприйняття в масовому сенсі було як терориста N1. Він фактично був синонімом тероризму. І все одно, я б був реально в захопленні від США, якби вони, маючи дісно практично безмежні можливості, змогли виколупати Бен Ладена і піддати його серйозному суду із виявленням ланцюгів співучасників і серйозному розслідуванню.

Про існування Сулеймані знали одиниці, хіба професіонали. Тепер він "герой" для фанатиків

Та невже? До чого тут ці семантичні викрутаси? Те, що Ви чи я про цього Сулеймані не знали, не означає, що професіонали не знали, що роблять.

А в Ірані всі про нього знали. Повторю - прості іранці тихенько радіють.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Трамп- Президент США, і , повірте, від нього залежить багато чого

Слава Богу, не все

Штати не мають і не можуть діяти як гопники типу хуйла

вони реальне світло демократії, і це я говорю без сарказму

А я кажу, що вони і не діяли, як гопники. Наведіть конкретно аргументи, чому вони гопники.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Та невже? До чого тут ці семантичні викрутаси? Те, що Ви чи я про цього Сулеймані не знали, не означає, що професіонали не знали, що роблять.

А в Ірані всі про нього знали. Повторю - прості іранці тихенько радіють.

Якщо його ніхто не знав, то і сенсу в гучній його ліквідації не було

Це мало бути зроблено тихо невідомо ким

А з приводу - радіють чи ні - сподіваюся, що радіють. і хуйло з ними також порадіє, якщо в затоці, де видобувають 30% нафти почнеться війна

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
А я кажу, що вони і не діяли, як гопники. Наведіть конкретно аргументи, чому вони гопники.

давайте я не буду з Вами сперечатись

просто дайте мені відповідь- чому США, наприклад, не ліквідовують хуйла ?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
давайте я не буду з Вами сперечатись

просто дайте мені відповідь- чому США, наприклад, не ліквідовують хуйла ?
та хотя бы какого нибудь суркова или повара хуйла

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
В Москве ликвидацию Касема Сулеймани восприняли с удовлетворением, завистью и восхищением.
С удовлетворением, потому что устранение, как утверждают, второго по влиянию человека в Иранском руководстве и лидера самого радикального там крыла серьезно ослабляет позиции Тегерана в регионе и, одновременно, усиливает позиции Москвы.
С завистью, потому что Белый дом реально и откровенно продемонстрировал, что именно он остаётся главным силовым распорядителем мирового порядка, источником плюшек и пистонов, а для Кремля этот статус по-прежнему остаётся недостижим, что вынуждает его проводить операции по устранению своих противников тайно, поскольку в действительности он не уверен в своём «праве сильного»
С восхищением, потому что американская операция была эффективной, точечной и молниеносной.@

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Якщо його ніхто не знав, то і сенсу в гучній його ліквідації не було

Це мало бути зроблено тихо невідомо ким

А з приводу - радіють чи ні - сподіваюся, що радіють. і хуйло з ними також порадіє, якщо в затоці, де видобувають 30% нафти почнеться війна

А що, ліквідувати на основі популярності у широких мас чи на підставі того, що це була друга людина у антилюдському режимі і архітектор тероризму у регіоні?

Пуйло чомусь якраз дуже стурбований. Што-та пашло ні так. А Ви із своєю стурбованістю, власне, за кого? бачу чітко, що не за США  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
давайте я не буду з Вами сперечатись

просто дайте мені відповідь- чому США, наприклад, не ліквідовують хуйла ?

Якщо буде вбивати амерів, то ліквідують. Вагнерівців покрошили у Сирії і палець не здригнувся натиснути на кнопку  :smilie5:

Плюс у пуйла хоч іржава, але атомна бомба. А у Ірана - ні.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Трамп все зробив правильно.

Навіщо потрібні світу розумні терористи?? нехай іде в Ад цей генерал, бо сам забирав життя людей..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
В Москве ликвидацию Касема Сулеймани восприняли с удовлетворением, завистью и восхищением.
С удовлетворением, потому что устранение, как утверждают, второго по влиянию человека в Иранском руководстве и лидера самого радикального там крыла серьезно ослабляет позиции Тегерана в регионе и, одновременно, усиливает позиции Москвы.
С завистью, потому что Белый дом реально и откровенно продемонстрировал, что именно он остаётся главным силовым распорядителем мирового порядка, источником плюшек и пистонов, а для Кремля этот статус по-прежнему остаётся недостижим, что вынуждает его проводить операции по устранению своих противников тайно, поскольку в действительности он не уверен в своём «праве сильного»
С восхищением, потому что американская операция была эффективной, точечной и молниеносной.@

https://www.svoboda.org/a/30358992.html

Касем Сулеймани входил в составленный ООН список 15 высших иранских руководителей, подозреваемых в причастности к разработке ядерного оружия. США давно обвиняли Сулеймани, помимо прочего, в подготовке терактов, в том числе против граждан и официальных лиц США. Против иранского генерала ООН несколько лет назад ввела персональные санкции, запрещавшие ему покидать родину, однако Сулеймани свободно перемещался по разным государствам, и не только на Ближнем Востоке.

Журналисты в Иране утверждали, что президент России Владимир Путин несколько раз называл Сулеймани "мой друг Касем". В гости к Путину, в Москву и в Сочи, убитый глава "Аль-Кудс" якобы несколько раз прилетал в 2015–2017 годах. Есть сведения, что именно Сулеймани подтолкнул Кремль к тому, чтобы начать военную операцию в Сирии для поддержки Башара Асада. Впрочем, Москва всегда называла эти сообщения выдумкой, а пресс-секретарь российского президента Дмитрий Песков заявлял, что Владимир Путин и Касем Сулеймани никогда не встречались. Сейчас МИД России назвал убийство генерала шагом, который приведёт к росту напряжённости в регионе.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Трамп все зробив правильно.

Навіщо потрібні світу розумні терористи?? нехай іде в Ад цей генерал, бо сам забирав життя людей..

 :smiley24: