Автор Тема: США знищили командувача революційної ісламської гвардії Ірану  (Прочитано 14569 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Не буду звертатись до шановного модератора з проханням видалити мій акаунт. Хоча пароль загубив, а без нього не можу видалити свою адресу електронної пошти. Просто не більше не буду марнувати тут свій час. На СУПі, як і на ФУПі, залишились майже виключно самі лише ідіоти та вороги незалежної прозахідної України.

Не здивуюсь, якщо невдовзі Заходу доведеться знищувати Україну, яка буде воювати з НАТО в якості союзника Росії. :super:

Бувайте, зелені хохлобидлюки та москалюги!
На кого ж ви нас покинули, як же ми без вас, з кого ми ржати будемо

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Не буду звертатись до шановного модератора з проханням видалити мій акаунт. Хоча пароль загубив, а без нього не можу видалити свою адресу електронної пошти. Просто не більше не буду марнувати тут свій час. На СУПі, як і на ФУПі, залишились майже виключно самі лише ідіоти та вороги незалежної прозахідної України.

Не здивуюсь, якщо невдовзі Заходу доведеться знищувати Україну, яка буде воювати з НАТО в якості союзника Росії. :super:

Бувайте, зелені хохлобидлюки та москалюги!

Так, дивлячись на дописи деяких, їм духовно ближчий путін, аніж Трамп. І терористи з Ірану.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Астра бачу тут преставляє говермент і весь американський народ  :gigi:

і з легкістю визначає ворогів та союзників і готова порвати на німецький хрест кожного, хто сумнівається у геніальності рудого

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
На кого ж ви нас покинули, як же ми без вас, з кого ми ржати будемо

Нічого, будете один одного "любити", ЛОЛ! ми все вже це бачили  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Астра бачу тут преставляє говермент і весь американський народ  :gigi:
і з легкістю визначає ворогів та союзників і готова порвати на німецький хрест кожного, хто сумнівається у геніальності рудого
Взагалi то панi з Канади...
 :ap

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Не буду звертатись до шановного модератора з проханням видалити мій акаунт. Хоча пароль загубив, а без нього не можу видалити свою адресу електронної пошти. Просто не більше не буду марнувати тут свій час. На СУПі, як і на ФУПі, залишились майже виключно самі лише ідіоти та вороги незалежної прозахідної України.

Не здивуюсь, якщо невдовзі Заходу доведеться знищувати Україну, яка буде воювати з НАТО в якості союзника Росії. :super:

Бувайте, зелені хохлобидлюки та москалюги!

що це за комета пролетіла ?  :lol:

Астра- це з ЦРУ чи Моссад ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Астра бачу тут преставляє говермент і весь американський народ  :gigi:

і з легкістю визначає ворогів та союзників і готова порвати на німецький хрест кожного, хто сумнівається у геніальності рудого

Саме так. До речі, Шапошников написав листа конгресмену і потім це було використано в процесі слухань по імпічменту. Навіть я, звичайний обиватель, можу написати такого листа. А Фенрір, який працює, за його словами, на уряд США - тим більше.

Так що давайте, продовжуйте справу великого зе, зебіли - він на свому рівні руйнує репутацію України, а ви - на свому.

А потім будете ридати - трамп бед, грошей не дав  :weep: :weep: :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
що це за комета пролетіла ?  :lol:

Астра- це з ЦРУ чи Моссад ?

по понтам это кацап
там в канаде недавно выдали гражданство целому выводку кацапских шпиенов :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Сыновья рассекреченных российских шпионов Александр и Тимоти Вавиловы через суд вернули себе гражданство Канады.

Детали: Это решение завершает пятилетнюю судебную тяжбу, начатую Тимоти Вавиловым, когда Канада не позволила ему восстановить паспорт. Оно не подлежит обжалованию.

В свое время Тимоти и Александра депортировали в РФ с родителями, которые много лет работали глубоко законспирированными советскими, а затем российскими разведчиками. Их вернули в Россию вместе с другими шпионами в обмен на четырех агентов западных государств, среди которых был и Сергей Скрипаль.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
по понтам это кацап
там в канаде недавно выдали гражданство целому выводку кацапских шпиенов :laugh:

Мощна аналітика в стилі трамп кацапський шпигун.

Ідіотику, я - з Канади, звичайний обиватель. А Фенрір - із США. Розумію, що військовий. Спитай у Гео і він скаже, що ми різні особи.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
тетя не путай США и мошенника в белом доме

Я все ж не доганяю високого смислу цієї запеклої боротьби. Що ви хочете добитись цими постійними антитрампівськими істериками? Приходу до влади обамчиних вилупків типу послиці Йобановічь, які вже фактично знищили Українську державу та віддали її Ху%лу?
Чи у вас інших ворогів немає і ви собі найбільшим ворогом призначили Трампа? І ви забули про ваЗєлінського, КалоМойшу, Ху№ла, а також Шрьодера та Меркельшу, яка будує Північний Потік?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Взагалi то панi з Канади...
 :ap
Краще б з куя, менше б тут шарилась

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Я все ж не доганяю високого смислу цієї запеклої боротьби. Що ви хочете добитись цими постійними антитрампівськими істериками? Приходу до влади обамчиних вилупків типу послиці Йобановічь, які вже фактично знищили Українську державу та віддали її Ху%лу?
Чи у вас інших ворогів немає і ви собі найбільшим ворогом призначили Трампа? І ви забули про ваЗєлінського, КалоМойшу, Ху№ла, а також Шрьодера та Меркельшу, яка будує Північний Потік?

чи я це забув?
а ну гляньте ветки

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Сыновья рассекреченных российских шпионов Александр и Тимоти Вавиловы через суд вернули себе гражданство Канады.

Детали: Это решение завершает пятилетнюю судебную тяжбу, начатую Тимоти Вавиловым, когда Канада не позволила ему восстановить паспорт. Оно не подлежит обжалованию.

В свое время Тимоти и Александра депортировали в РФ с родителями, которые много лет работали глубоко законспирированными советскими, а затем российскими разведчиками. Их вернули в Россию вместе с другими шпионами в обмен на четырех агентов западных государств, среди которых был и Сергей Скрипаль.

Ну і? у вас вбивць Майдану виправдали. Лошйо зебіляче  :smilie5: Так доскачетесь, що і Канада від вас відвернеться. Я не одна з Канади читаю цей форум.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Я все ж не доганяю високого смислу цієї запеклої боротьби. Що ви хочете добитись цими постійними антитрампівськими істериками? Приходу до влади обамчиних вилупків типу послиці Йобановічь, які вже фактично знищили Українську державу та віддали її Ху%лу?
Чи у вас інших ворогів немає і ви собі найбільшим ворогом призначили Трампа? І ви забули про ваЗєлінського, КалоМойшу, Ху№ла, а також Шрьодера та Меркельшу, яка будує Північний Потік?

То ж Фенрір вище написав, чому. Вони в принципі не дуже відрізняються від зебілів, що вибрали зеленського, тому що абсолютно не здатні мислити критично.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Краще б з куя, менше б тут шарилась
Онi iз нас людей хотят сделать, а ви такiе неблагодарние...
 :vinsent:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Ну і? у вас вбивць Майдану виправдали. Лошйо зебіляче  :smilie5: Так доскачетесь, що і Канада від вас відвернеться. Я не одна з Канади читаю цей форум.

насколько я помню нынешняя одминистрация белого дома одобрила обмен беркута на  водил маршруток

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Саме так. До речі, Шапошников написав листа конгресмену і потім це було використано в процесі слухань по імпічменту. Навіть я, звичайний обиватель, можу написати такого листа. А Фенрір, який працює, за його словами, на уряд США - тим більше.

Так що давайте, продовжуйте справу великого зе, зебіли - він на свому рівні руйнує репутацію України, а ви - на свому.

А потім будете ридати - трамп бед, грошей не дав  :weep: :weep: :weep:
У нас тут будівля є з білої силікатної цегли, так кажуть, що там Наполеон живе. Теж листи пише. Може дати адресу? Хай один одному пишуть.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Взагалi то панi з Канади...
 :ap

а зразу б і не сказав  :Sho_za:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
чи я це забув?
а ну гляньте ветки
Я й далі не розумію смислу вашого хрестового походу проти Трампа  :gigi:.
Ну що ви розраховуєте отримати в результаті невтомої барьби?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну і? у вас вбивць Майдану виправдали.
Лошйо зебіляче  :smilie5:
Так доскачетесь, що і Канада від вас відвернеться.
Я не одна з Канади читаю цей форум.
Це ми вже чули...
Приводьте подруг - веселiше буде...
 :bpn:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я й далі не розумію смислу вашого хрестового походу проти Трампа  :gigi:.
Ну що ви розраховуєте отримати в результаті невтомої барьби?

It makes them feel good... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
У нас тут будівля є з білої силікатної цегли, так кажуть, що там Наполеон живе. Теж листи пише. Може дати адресу? Хай один одному пишуть.

Скоро будете ви писати на дєрєвню дєдушкє. Півфоруму до цього часу дописує мовою агресора.

До речі, на сусідньому форумі нововведення - всі теми мають бути лише українською. Вашого співвітчизника хозю ковбасить уже другий тиждень  :laugh:

А вам слабО таке ввести, га??

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Саме так. До речі, Шапошников написав листа конгресмену і потім це було використано в процесі слухань по імпічменту. Навіть я, звичайний обиватель, можу написати такого листа. А Фенрір, який працює, за його словами, на уряд США - тим більше.

Так що давайте, продовжуйте справу великого зе, зебіли - він на свому рівні руйнує репутацію України, а ви - на свому.

А потім будете ридати - трамп бед, грошей не дав  :weep: :weep: :weep:

Зелупа, до речі, вибраний народом , як і рудий

це означає, що він не підлягає критиці ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Зелупа, до речі, вибраний народом , як і рудий

це означає, що він не підлягає критиці ?

Критика зелупи заслужена, а Трампа - ні. Так ясно?

І потім, американцям на вас та зелупу вашого пофіг. Вони без вас проживуть, навіть якщо від України залишиться дірка від бублика. А ви без Америки загнетесь. Ввічливішими треба бути і цілувати Трампа в дупу, хочете цього чи ні.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Я все ж не доганяю високого смислу цієї запеклої боротьби. Що ви хочете добитись цими постійними антитрампівськими істериками? Приходу до влади обамчиних вилупків типу послиці Йобановічь, які вже фактично знищили Українську державу та віддали її Ху%лу?
Чи у вас інших ворогів немає і ви собі найбільшим ворогом призначили Трампа? І ви забули про ваЗєлінського, КалоМойшу, Ху№ла, а також Шрьодера та Меркельшу, яка будує Північний Потік?

істерика, здається, у Вас

ми просто намагаємось аналізувати конкретні дії Трампа і наслідки, до яких ці дії можуть призвести

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
істерика, здається, у Вас

ми просто намагаємось аналізувати конкретні дії Трампа і наслідки, до яких ці дії можуть призвести

 :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol:

Аналітєгі  :smilie5: :smilie5: Ви не знаєте, в якій країні ви завтра прокинетесь, куди вам ще геополітику аналізувати  :weep: :weep: :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
:laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol:
Аналітєгі  :smilie5: :smilie5:
Ви не знаєте, в якій країні ви завтра прокинетесь, куди вам ще геополітику аналізувати  :weep: :weep: :weep:
Пiдкажiть нам, грiшним, а то ми таки заблукали...
 :vinsent:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Я й далі не розумію смислу вашого хрестового походу проти Трампа  :gigi:.
Ну що ви розраховуєте отримати в результаті невтомої барьби?

ветка тут не про трампа
а про ситуацию вокруг Ирана

а трамп само собо лузер который сливает все подряд

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Пiдкажiть нам, грiшним, а то ми таки заблукали...
 :vinsent:

Бог подасть.  I am out of here.