Автор Тема: США знищили командувача революційної ісламської гвардії Ірану  (Прочитано 14583 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
істерика, здається, у Вас

ми просто намагаємось аналізувати конкретні дії Трампа і наслідки, до яких ці дії можуть призвести
Куууууурча  :weep:!!!
Це виявляється я повідкривав стопітсот однотипних тем "Трамп - не кацапський агент", "Трамп не очкує", "НеТрамп і Мія Малкова" і тиди і типи. Це мені Дів адресував свою тему "заіпали своїм Трампом".
Ага, і це я використовував сортирну лексику про "сідання на бутилочку" та "порвані пєрдаки" проти бідних антитрампістів при повному потурання модераторів СУПу.
Ну що тут скажеш, що тут зробиш? Може Вам варто доповідь модерам на мене написати  :smilie7:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Куууууурча  :weep:!!!
Це виявляється я повідкривав стопітсот однотипних тем "Трамп - не кацапський агент", "Трамп не очкує", "НеТрамп і Мія Малкова" і тиди і типи. Це мені Дів адресував свою тему "заіпали своїм Трампом".
Ага, і це я використовував сортирну лексику про "сідання на бутилочку" та "порвані пєрдаки" проти бідних антитрампістів при повному потурання модераторів СУПу.
Ну що тут скажеш, що тут зробиш? Може Вам варто доповідь модерам на мене написати  :smilie7:?

а где в ТС про трампа?
есть реально серьезная ситуация вокруг ирана
чем это обернется ХЗ

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
ветка тут не про трампа
а про ситуацию вокруг Ирана

а трамп само собо лузер который сливает все подряд
Воно то так, але Ви не особливо в попередніх дописах приховували, що тема таки проти Трампа (цитати шукати влом, та й смислу не бачу, бо незручні цитати тут все одно ігнорують).

Так все таки, в чому смисл антитрампівської істерики?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Критика зелупи заслужена, а Трампа - ні. Так ясно?

І потім, американцям на вас та зелупу вашого пофіг. Вони без вас проживуть, навіть якщо від України залишиться дірка від бублика. А ви без Америки загнетесь. Ввічливішими треба бути і цілувати Трампа в дупу, хочете цього чи ні.

не ясно, не переконливо

Америка- велика країна, ключовий захисник західних цінностей, країна, без якої світ був би, безперечно, значно гіршим

в історії Америки були різні Президенти. Рудий, як на мене- один з невдалих, на моє переконання, співпрацює з кацапами

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
а где в ТС про трампа?
есть реально серьезная ситуация вокруг ирана
чем это обернется ХЗ
Ну Ви теж можете на мене доповідь написати. За відхід від теми  :smilie7:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Куууууурча  :weep:!!!
Це виявляється я повідкривав стопітсот однотипних тем "Трамп - не кацапський агент", "Трамп не очкує", "НеТрамп і Мія Малкова" і тиди і типи. Це мені Дів адресував свою тему "заіпали своїм Трампом".
Ага, і це я використовував сортирну лексику про "сідання на бутилочку" та "порвані пєрдаки" проти бідних антитрампістів при повному потурання модераторів СУПу.
Ну що тут скажеш, що тут зробиш? Може Вам варто доповідь модерам на мене написати  :smilie7:?

Доповіді- не моє, бутилочки, пєрдаки, сортир- не моє

Трамп зараз , на мою приватну думку, зробив ху*ню і я хочу про це поговорити з розумними дописувачами

в чому проблема ?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
не ясно, не переконливо

Америка- велика країна, ключовий захисник західних цінностей, країна, без якої світ був би, безперечно, значно гіршим

в історії Америки були різні Президенти. Рудий, як на мене- один з невдалих, на моє переконання, співпрацює з кацапами

а хрен там
тут даже Али высказал мнение что Америка должна на все ценности положить и жить закуклившись
типа не хотят в мире демократии и не надо

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Ну Ви теж можете на мене доповідь написати. За відхід від теми  :smilie7:

остроумно
а на фупе никогда не стучал
а тут среди своих зачем?

ну разве можно конечно тут стучать на  тупо кацапских ботов
он эд астра типичная мирослава :laugh:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
а хрен там
тут даже Али высказал мнение что Америка должна на все ценности положить и жить закуклившись
типа не хотят в мире демократии и не надо

виборці рудого- очевидно, це ще не Америка

і Америці категорично невигідно ставати такою, як хочуть його виборці

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Тєрєшкова нарешті вшилась ?   :smilie5:

 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Що тут, Тєрєшкова нарешті вшилась ?   :smilie5:

 

цікава космонавтка

зелупа- ваш

трамп наш

сама живе в Канаді

якесь заміщення реальності

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
виборці рудого- очевидно, це ще не Америка

і Америці категорично невигідно ставати такою, як хочуть його виборці

они думают став хуторянинами - заживут :weep:
та сожрут их с потрохами новые лидера мира

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
они думаю став хуторянинами - заживут :weep:
та сожрут их с потрохами новые лидера мира

саме так

іх мають поважати і їм мають вірити


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
цікава космонавтка

зелупа- ваш

трамп наш

сама живе в Канаді

якесь заміщення реальності

Там вся реальність - оплата за пост в расєйскіх труплях

Щоб це зрозуміти, не треба бути ніяким Філіпом Марлоу   :smilie7: 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Тєрєшкова нарешті вшилась ?   :smilie5:
Злякали ми ольгiнку - викрила вона нас - Загiн iм Швондера аж злякався...
Але... дядьку RG, дуже вас общество просить - не стрiляйте в пiанiста...
Жiночка, замiсть того, аби гуляти чи спати... на нас свiй час витрачае, а ви iй щоразу  :fuck: пiдкидаете...
От будете в Канадi проти Трампа голосувати, знайде вас наша Астронька та як дасть бiтой по сраке...
 :ap

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
они думают став хуторянинами - заживут :weep:
та сожрут их с потрохами новые лидера мира

Так, щоб тупо не образити, постараюсь бути стриманою. Альтернатива Трампу - комуністи. Про що тисячу раз вказувалося на цьому форумі. Тому виходить так, що ті, хто бажають деструкції Трампу, де-факто бажають руйнування Америки.

А поки що жеруть вас. І ви, коли вас уже почали заковтувати і у дечому перетравлювати, грізно потрясаєте кулачками у сторону Трампа і Америки. Ну це навіть не смішно, а сумно вже.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
саме так

іх мають поважати і їм мають вірити

Ну вам видніше  :smilie5: будівники української демократії  :smilie5: Результати 30-річного процесу вашого будівництва відомі. Але ж треба повчити Трампа, Америку, американців ну і Канаду заодно, як треба жити  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Злякали ми ольгiнку - викрила вона нас - Загiн iм Швондера аж злякався...
Але... дядьку RG, дуже вас общество просить - не стрiляйте в пiанiста...
Жiночка, замiсть того, аби гуляти чи спати... на нас свiй час витрачае, а ви iй щоразу  :fuck: пiдкидаете...
От будете в Канадi проти Трампа голосувати, знайде вас наша Астронька та як дасть бiтой по сраке...
 :ap

Моя вам порада - не загравати з цим одороблом. Вам уже ж Палка заявив, що Вас забагато стало  :smilie5: Коли не буде їм на кого кидатися, будуть кидатися на Вас та інших помірних.

Булі потрібні жертви  :laugh:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ну вам видніше  :smilie5: будівники української демократії  :smilie5: Результати 30-річного процесу вашого будівництва відомі. Але ж треба повчити Трампа, Америку, американців ну і Канаду заодно, як треба жити  :weep:

так, відомі- в нас зелупа, в вас в США- Трамп

і це і друге лихо ми переживемо

а як там Трюдо поживає, готові за нього на амбразуру ?  :gigi:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
так, відомі- в нас зелупа, в вас в США- Трамп

і це і друге лихо ми переживемо

а як там Трюдо поживає, готові за нього на амбразуру ?  :gigi:

О Боже. Звичайно ж, ні. Трудо - це просто більш окультурена версія зе  :weep: :weep: :weep: Я консерватор і бажаю йому якомога швидше втратити владу.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
О Боже. Звичайно ж, ні. Трудо - це просто більш окультурена версія зе  :weep: :weep: :weep: Я консерватор і бажаю йому якомога швидше втратити владу.

так и займитесь вашим трюдо паночка
трамп вам каким боком? :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
так и займитесь вашим трюдо паночка
трамп вам каким боком? :weep:

Заради правди. Може, коли навчитесь ідентифікувати правду, якою б неприємною для вашого світогляду вона не була, тоді і в Україні справи підуть на лад. Ви жертви антиамериканської демівської пропаганди, так само як зебіли - жертви антиукраїнської кацапської пропаганди. Вище вам уже написали про ці паралелі.

І потім, тут Трудо ніхто не обговорює. Якби ви поклонялись Трудо так, як ви котите на Трампа, я б це теж без уваги не залишила  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Що тут, Тєрєшкова нарешті вшилась ?   :smilie5:

 
Нікуя. Написала щось про her але видно her hera  не дав і знову тута.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
Ця ситуація з Тєрєшковою мені пригадала анекдот про гуцула і даішників  :smilie7:

Їде гуцул на автівці, на повній швидкості. Дивиться Даішник стоїть. Не тормозить, думає, а не гріх, як зіб'ю, бо то москаль-москалем. Збив. Завіз тіло на цвинтар, дає старому гробареві пляшку оковитої, каже:
- Поховайте вуйку, бо воно вистрибнуло саме на дорогу, я їй-богу, не винний.
- Та чо ж не поховаю,синку.
Так і домовились. Їде далі гуцул. Ше одного такого збив, приїжджає з тілом на цвинтар, дивиться, гробар за столиком сидить, вже фляжку допиває.
Гуцул кладе трупа на землю, каже:
- Слава Йсу.
Дід обертається.
- Слава навіки!
- А шо, діду, закопали того?
- Та закопав..
- Та як закопали, як во він лежит.
- Йой, синку, забув видно. Старий вже я. Зара закопаю.
Гуцул подякував і пішов.
В ДАІ б'ють тривогу:
- Шо ета такоє! Гдє наши люді? Паєхать, правєріть!
І послали одного. Приїжджає, дивиться, всюди тихо, темно, тільки на цвинтарі лямпа хитається і чути як гробар лопатою цьвьокає.
Приходить на цвинтар,дивиться, а старий лопатою землю прихлопує на свіжій могилі.
Підходить до гробаря і каже:
- Ізвінітє, а што ета ви так позна тут дєлаєтє?
Старий гуцул обертається, замахується лопатою і б'є що є сили:
- ТА ТИ КУРВО ВЛЯЖЕШСЯ НИНІ ЧИ НЄ? ? ? ! !

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
 Старий анекдот але поржав ))))

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Нікуя. Написала щось про her але видно her hera  не дав і знову тута.

У любителя дуп із зубами та сексу в одязі, матюкливого місогініста Юраса лише чоловічі органи в голові  :smilie10: Якийсь збоченець.

ПС. Доповідь за брехню і поклепи і тобі теж, бро.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114

ЛОЛ! кацап себе порівнює з гуцулом  :weep: :weep: :weep: іди вже сам влягайся нарешті - спатки пора. А у мене лише 2 години дня - я ще потопчусь по вас на прощання  :hot:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
До речі ... вгадайте, якому українському патріоту форумному кацапу належать оці перли? На Р починається, на Г (!) закінчується  :laugh:


Про патріота-преза Порошенка:

Цитувати
Ну якщо Сєню не допускати до силового блоку, а Пєтю - до економіки :smilie7:

то все буде гут.

Про героїв-захисників України:

Цитувати
правий сектор -що?

болт через плечо.


Про Майдан і владу, що була законно вибрана народом України:

Цитувати
Та ви що, це були кортежі злочинної влади.

А січас картежи правільние, ревалюлціонние. От Сєня Юлію після асвабажденія на кортеже встретіл, а нєсознательніе холопи білі недавольні, хами етакие.

Дайош зелений цвет ревалюціонним картежам !
 

Ще про владу Порошенка:


Да да да ! Будем умнічать і хітріть, ета ми умеем. :laugh:

Якщо влада не може навести порядок - вона йде нахер. Якщо не хоче - тим більше нахер.

Вчіть історію Великої Французької Революції - тут можна навіть напряму повторювати методи дій.   

Тільки не в коней корм кинули, тому маємо при владі торгашів з холопським світоглядом.  :smilie2:

І це лише на декількох сторінках, які я прочитала.

Форум українських патріотів  :weep: :weep: :weep: Автор цитат називає мене ... ольгінкою!  :weep: :weep: :weep:



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
- ТА ТИ КУРВО ВЛЯЖЕШСЯ НИНІ ЧИ НЄ? ? ? ! !   :laugh:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Щось принишк РГ ... не чути більше іскромьотного кацапського гумору ... а я ще інших дописувачів, що тут мене ольгінкою обзивали, не читала  :weep: :weep: :weep: