Автор Тема: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !  (Прочитано 354 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« : Січня 06, 2020, 06:29:18 18:29 »


.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #1 : Січня 06, 2020, 06:40:40 18:40 »
Томосом він увійшов в Історію найвизначнішою постаттю 21 віку.Але-що нам робити далі?ЄС повинна стати непарламентською партією,а осередком боротьби з десятками відповідальних членів.Повинні бути завдання кожного місяця-ти повинен агітувати за депутата міськради від ЄС,ти -пікетувати суд по справі Шеремета.Треба переходити до дій

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #2 : Січня 06, 2020, 06:44:07 18:44 »
ЄС повинна стати непарламентською партією,

Это грозовая  мечта зебилов , что-бы в парламенте им вообще никто не мешал кнопкодавить.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #3 : Січня 06, 2020, 07:06:22 19:06 »
Христос Народився !

Всім веселих свят !

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #4 : Січня 06, 2020, 07:52:46 19:52 »
Томосом він увійшов в Історію найвизначнішою постаттю 21 віку.Але-що нам робити далі?ЄС повинна стати непарламентською партією,а осередком боротьби з десятками відповідальних членів.Повинні бути завдання кожного місяця-ти повинен агітувати за депутата міськради від ЄС,ти -пікетувати суд по справі Шеремета.Треба переходити до дій
У них есть молодежка.
Они  учавствуют в митингах и пикетах.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #5 : Січня 07, 2020, 09:23:37 09:23 »
порох-то поздоровив,сумніву не було, але,
тіки -тіки но майнула думка, шо зелений здриснув до омани, щоб не поздоровляти українців з різдвом.
йому ж та віра чужа, як і вся країна. чи я пропустив десь?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #6 : Січня 07, 2020, 03:04:06 15:04 »
порох-то поздоровив,сумніву не було, але,
тіки -тіки но майнула думка, шо зелений здриснув до омани, щоб не поздоровляти українців з різдвом.
йому ж та віра чужа, як і вся країна. чи я пропустив десь?

Оманців може поздоровити  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Петро Порошенко вітає нас з Різдвом !
« Reply #7 : Січня 07, 2020, 06:15:13 18:15 »

Shukhevych Jurij
2 hrs ·
1949 рік.
6-го січня.
Святвечір.
Я знаходився у Львові в тюрмі на Лонцького, мені 15 років. Час був такий, що вже закінчилась вечеря у тюрмі, людей ще не викликали на нічні допити. Але відчувалося що люди по камерах притихли, всі десь там згадують свої родини, урочисту вечерю у цей день і багато-багато іншого, що пов'язане з тими святами. Я був один і не було з ким ділитися спогадами. Я відчинив вікно, щоб трохи провітрити камеру і нараз почув, що у вечірній тиші від Політехнічного інституту і в напрямі до тюрми просувається гурт молоді, хлопців і дівчат, так приблизно 10-12 осіб. Вони дійшли до скверу на розі Шашкевича і сьогоднішньої вулиці Бандери, зупинилися на розі і нараз "Бог предвічний" залунало голосно на всю вулицю. Камери, які притихли, нараз зарухалися: починали відкриватися всі вікна. Настала мертва тиша і голосно лунав спів колядників. Співали недовго,

лише першу і останню стрічку коляди. А після того крикнули "Христос ся рождає" і росипалися, як ті горобчики, коли появляється шуліка. Тюрма ожила, і з вікон на різні голоси пролунал " Славіте його" і в камерах почувся гомін. Ми всі відчули, вони прийшли до нас, незважаючи на серйозну небезпеку , заспівали для нас, вони душею і серцем з нами. Стало у цей вечір тепло і радісно на душі попри неволю, попри всі тюремні незгоди , ми відчували, що ми не забуті. Вони всі там разом з нами.
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27018