Автор Тема: Про київську молодь. Жах!  (Прочитано 398 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Про київську молодь. Жах!
« : Січня 11, 2020, 07:08:57 07:08 »
Борис Косянчук

Мені 19 років. Я народився, виріс та прожив усе життя в Києві. Тому я знаю що кажу. Мої ровесники-земляки не усвідомлюють себе українцями. Вони живуть в російській інформаційній бульбашці. Вони дивляться Ларіна, Хаванскава, папєрєчнава, усачєва, собалєва, бедканіну. Слухають оксімірона, скріптаніта, фараона, фейса, гнойнава. Вони слідкують за російськими новинами, і при цьому не в курсі українських. Вони гарно знають хто такий Навальний, але навіть ніколи не чули про Левка Лук'яненка чи Мустафу Джемілєва. Вони українською спілкуються лише на уроках в школі та на парах в універі, і то не всі. Все їх світосприйняття, весь їх світогляд повністю російський. Так, можливо опозиційно-російський. Ліберально-російський, але російський. Вони навіть не рускагаварящіе українці, а росіяни, що живуть в Києві. Чи можна їх називати українцями? Як зробити їх українцями? Відповіді в мене немає. І це молодь. Це нове покоління. Це вони обрали Зеленського, бо він мабуть був єдиним кандидатом, про якого вони чули. Звісно що їм какая разніца. Вони взагалі не розуміють хто такий Бандера і чому питання "чий Крим?" важливе. Вони кажуть що вони внєпалітікі, коли починаєш говорити з ними про війну. Проте за протестами Навального в Москві вони слідкують. І не те щоб вони були ватниками чи українофобами. Вони просто малороси. Ментальні росіяни, яким випало народитися в російськомовному Києві. І це я про Київ кажу. На Юха-вастокє молодь мабуть ще й ватна. В нас же вони все ж до рускіх лібєралов тяготіють. Але все-рівно вони належать до внутрішнього російського дискурсу. Вони живуть в цьому дискурсі. Звісно що для них рускіє - адін народ. Звісно, що для них немає різниці. Це дуже сумно, але я пишу те, що прекрасно знаю. Тому не сподівайтесь на нове покоління. Воно (особливо у нас) повністю зросійщене. Sad but true.
If you are going through hell, keep going.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Про київську молодь. Жах!
« Reply #1 : Січня 11, 2020, 08:38:19 08:38 »
Насправді ситуація на декілька порядків краще ніж була 20 років тому. І навіть на східній Україні. Але ще кацапів звичайно багацько.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Про київську молодь. Жах!
« Reply #2 : Січня 11, 2020, 09:16:34 09:16 »
та шо та молодь.
у мене під боком любителі пугачової і соромно сказати - лєщенка.
а як хильнуть - співають мурку на три голоси.  :lol:
ця хвороба зникне тільки разом з ними.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Про київську молодь. Жах!
« Reply #3 : Січня 11, 2020, 09:39:30 09:39 »
Молодь завжди краща, ніж ми.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Про київську молодь. Жах!
« Reply #4 : Січня 11, 2020, 10:18:39 10:18 »
Противсіхнутий народ-довбойоб здатен породжувати не майбутні покоління громадян своєї країни, а лише дітей з великими хуями  :laugh:

Хоча така оцінка київської молоді досить суб"єктивна і, все ж, її критичність трохи  перебільшена.
Однак, не набагато.
« Останнє редагування: Січня 11, 2020, 10:30:48 10:30 від Бумеранг »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Про київську молодь. Жах!
« Reply #5 : Січня 11, 2020, 10:47:44 10:47 »
Всі ці малороси соціально пасивні. Тому пох. Вони можуть зробити одне величезне НіХуЯ! Агресивна меншість завжди виборює собі плюшки. І похеру хто це. Чи фемінистки, чи ЛГБТ, чи мусульмани чи любителі тварин. Будь-який спротив достатньо великої маси людей задовольняється за рахунок пасивної більшості.