Автор Тема: Вбивці Окуєвой пов'язані із Зеленським? Затриманий організатор кілерів володів тією ж компанією, що  (Прочитано 485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ant11

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Цікаві факти знайшли журналісти obozrevatel.com. Виявляється, що від групи кілерів, яку нещодавно затримали, тягнуться ниточки прямо до Зеленського. Їм вдалося встановити зв'язок між затриманим Ігорем Редькіним,якого називають організатором групи кілером та найближчим помічником Зеленського Юрієм Арістовим, що сьогодні є депутатом "Слуги народу". до квітня 2019 го Ігор Васильович Редькін був одним із власників компанії "Голден-Фіш". Тоді її директором була Марина Арістова, а діючий власник - Юрій Аристов.

Що цікаво, до минулого року Аристов разом з дружиною помічника президента і самої першої леді володіли компанією "Норин Фіш". Так, серед уже колишніх власників компанії Юрий Аристов, Олена Зеленська та Лариса Шефір. Сьогодні Арістову належить бізнес, який спеціалізується на імпорті живих морепродуктів і охолодженої риби преміум класу, також в групу входить мережа ресторанів Fish house і Oysters Cava Bar.
 https://enigma.ua/articles/vbivtsi-okuevoy-povyazani-iz-zelenskim-zatrimaniy-organizator-kileriv-volodiv-tieyu-zh-kompanieyu-shcho-i-druzhina-zelenskogo


Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20314

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
аваков взял зебила за вымя

Логічно.

Це продовження зашквару зебіла зі справою Шеремета.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
аваков взял зебила за вымя

Так воно якась зелена свиноматка!
Авков взяв за вим'я;
Хуйло взяв за вим'я;
Беня взяв за вим'я;
Портнов взяв за вим'я;
Навіть Маруся Звіробій трохи посмикала його за вим'я!

 :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: