Автор Тема: Турчинов и Яценюк пообещали русскому языку статус официального  (Прочитано 6371 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Коротше pozitiff, ти по-моєму молодий ідеаліст який ніхєра не розуміє чому саме Україна ні хєра не Австрія і не Швейцарія

У тебя есть другое решение? Я не против, давай обсудим.

Так, є. Українці мусять поважати все українське. Включно з мовою.

Я и предлагаю уважать. Более того, я хочу, чтобы и те русские на Донбассе тоже уважали. Но уважение начинается с взаимоуважения. Мы уважаем их право на региональный официальный язык (на бланках документов, в культуре и т.д.) - это только если на честном референдуме таких будет большинство. Если нет, то и вопроса нет.

Принуждать уважать это намеренно наткнуться на сопротивление.

Там більшість українська. З цього і треба виходити. А не з того хто голосніше гавкає

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Положення частини першої статті 10 Конституції України, за яким "державною мовою в Україні є українська мова", треба розуміти так,  що  українська  мова  як  державна  є  обов'язковим  засобом спілкування на всій території України при  здійсненні  повноважень органами  державної  влади  та  органами  місцевого самоврядування (мова актів,  роботи,  діловодства,  документації тощо), а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом (частина п'ята статті 10 Конституції України).

Рішення Конституційного Суду  України  є  обов'язковим  до виконання   на  території  України,  остаточним  і  не  може  бути оскарженим. 

КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД УКРАЇНИ


вдома чи на вулиці ніхто не забороняє расійську чи будь-яку іншу мову. отже особливого статусу расійська мова не потребує.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Я и предлагаю уважать.

якщо окрема мова - значить повне припинення дотування. чому цих "з особливими потребами" повинні годувати інші області? або вони поважають тих, хто їх годує, або просять милостиню русскім язиком. тільки ж вони почнуть власних дітей жерти за пару місяців. там найбільша кількість криміналу
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline pozitiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Стать: Чоловіча
Я и предлагаю уважать.

якщо окрема мова - значить повне припинення дотування. чому цих "з особливими потребами" повинні годувати інші області? або вони поважають тих, хто їх годує, або просять милостиню русскім язиком. тільки ж вони почнуть власних дітей жерти за пару місяців. там найбільша кількість криміналу

У меня кроме Зюдтироля и Швейцарии еще пачка стран, где к языку относятся намного проще. А мы охуенно умные и охуенно бедные.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
У меня кроме Зюдтироля и Швейцарии еще пачка стран, где к языку относятся намного проще. А мы охуенно умные и охуенно бедные.

регіони, які сидять на шиї в усієї країни, НЕ БУДУТЬ НАВ'ЯЗУВАТИ СВОЮ ВОЛЮ іншим. таке просто не можливе, ніде.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Обицянка-цяцянка...
До выборов президента месяц остался, потом предстоит конституционная реформа и ПОЛНАЯ перезагрузка власти - какая цена всем сегодняшним обещаниям? пусть говорят.

Друже, тебе мамо не вчили що брехати не можна?
А при чем тут МОЯ мама? Вот чему ИХ мамы учили, я не знаю и спрагивать не стану. По крайней мере не стану до конца мая :Prapor2: 
 
Sapere aude

Offline pozitiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Стать: Чоловіча
Кстати, друзья, давайте еще раз -

Беспричинное вмешывание России в дела Украины, когда русских не ущемляют, еще и выслушать готовы на референдуме -

это плюс для Украины или плюс для России, если смотреть глазами Штатов или ЕС?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я и предлагаю уважать.

якщо окрема мова - значить повне припинення дотування. чому цих "з особливими потребами" повинні годувати інші області? або вони поважають тих, хто їх годує, або просять милостиню русскім язиком. тільки ж вони почнуть власних дітей жерти за пару місяців. там найбільша кількість криміналу

У меня кроме Зюдтироля и Швейцарии еще пачка стран, где к языку относятся намного проще. А мы охуенно умные и охуенно бедные.

О, у мене є пара країн де зовсім інакше ставляться до права вільного носіння громадянами нарізної вогнепальної зброї, суда присяжних і права не свідчити проти себе самого.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
бухе озброєне бидло не має права на референдум. закону про референдум - немає. кордону від расіянських виблядків - немає. терористи з АК-100 вільно бігають Україною. хуй вам, а не референдум, нешановне домбасянство.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline pozitiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Стать: Чоловіча
Я и предлагаю уважать.

якщо окрема мова - значить повне припинення дотування. чому цих "з особливими потребами" повинні годувати інші області? або вони поважають тих, хто їх годує, або просять милостиню русскім язиком. тільки ж вони почнуть власних дітей жерти за пару місяців. там найбільша кількість криміналу

У меня кроме Зюдтироля и Швейцарии еще пачка стран, где к языку относятся намного проще. А мы охуенно умные и охуенно бедные.

О, у мене є пара країн де зовсім інакше ставляться до права вільного носіння громадянами нарізної вогнепальної зброї, суда присяжних і права не свідчити проти себе самого.

Кстати, очень важные вещи. :smiley24:
Как только эту ебань прогоним.

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
Фактически, Турчинов и Яценюк обязались придать рус.языку статус государственного. Ибо для кремля( и не только для них)  статус официального = государственный.
А чтоб не возмущались украинцы, бютовласть прикрывается словесной казуистикой.
 Точно также Тимошенко не называет слово НАТО, дабы не возбуждать противников оного, а говорит о мифической "европейской системы коллективной безопасности и обороны", мол трактуйте сами, как кому хочется( с учётом, что и сам путин выступал с инициативой  о создании подобной новой системы.)

Offline pozitiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Стать: Чоловіча
бухе озброєне бидло не має права на референдум. закону про референдум - немає. кордону від расіянських виблядків - немає. терористи з АК-100 вільно бігають Україною. хуй вам, а не референдум, нешановне домбасянство.

То, что не могут вышеназванных под суд кинуть, освобождает от вопроса о принятии или непринятии региональных языков? Давайте не путать божий дар с яичницей. Это называется никак иначе, как тупость власти. Беркут распустили, а потом хуяк! Ебань некем задавить... Не секрет, что среди крымской самообороны вряд ли большинство паспорта России имело.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
нагадую, що бабаков простягнув бєркуту руку дружби :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Для кожної нації мова - основа її жттєдіяльності, культури, самоідентифікації.
Визнаючи державною мову сусіда, ми втрачаємо свою особливість і приєднуємось до самоідентифікації сусіда.
Це по-перше.
А по-друге, чому ми маємо принижуватись, здавати свою мову на догоду агресивному тупому бидлу, яке за 23 роки не змоголо або не захотіло вивчити мову держави, в якій воно живе?
Нелогічно...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
іван іваничу балаболкіну:

1. да, освобождаєт, як мінімум до наведення порядку і фізичного знищення терористів
2. йобань є ким задавити. є купа спецпідрозділів - немає бажання секти БЮТ. бєркут - це тупориле бичйо, це не еліта.
3. бо не було ніякої "самаабарони крима". то був спецназ ГРУ РФ
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline pozitiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Стать: Чоловіча
іван іваничу балаболкіну:

1. да, освобождаєт, як мінімум до наведення порядку і фізичного знищення терористів
2. йобань є ким задавити. є купа спецпідрозділів - немає бажання секти БЮТ. бєркут - це тупориле бичйо, це не еліта.
3. бо не було ніякої "самаабарони крима". то був спецназ ГРУ РФ

Это тупорылое бычье, как думаешь, где сейчас?

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
залупу їм почьтальйона пєчькіна а не ізик
залупу

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
іван іваничу балаболкіну:

1. да, освобождаєт, як мінімум до наведення порядку і фізичного знищення терористів
2. йобань є ким задавити. є купа спецпідрозділів - немає бажання секти БЮТ. бєркут - це тупориле бичйо, це не еліта.
3. бо не було ніякої "самаабарони крима". то був спецназ ГРУ РФ

Это тупорылое бычье, как думаешь, где сейчас?

я тобі що, аваков?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер