Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 258212 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2070 : Квітня 10, 2020, 10:06:22 10:06 »
Премьер-министр Великобритании Борис Джонсон, больной коронавирусной инфекцией, переведён из палаты интенсивной терапии в лондонской больнице Святого Фомы в обычную палату.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2071 : Квітня 10, 2020, 10:07:16 10:07 »
ruthene

Вибачаюсь, не побачив. :smiley15:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2072 : Квітня 10, 2020, 10:49:02 10:49 »
Як знизити небезпеку зараження на 99% і зупинити поширення вірусу.



Наш госпіталь приймає близько 20% всіх пацієнтів в COVID-19 в Нью-Йорку.

Моя праця - вирішувати, кого пустити на ШВЛ і як надовго, і коли відпускати. Мета мого виступу - не налякати, а розповісти про цю хворобу так, щоб знизити страх і додати упевненість. Протягом мого виступу я, можливо, буду трохи емоційним, але це не тому, що я наляканий, а як раз навпаки - я перестав боятися з недавнього часу.

У нашому госпіталі проводять різні операції, в тому числі і на серце, трансплантацію органів. Але зараз ми всі зайняті лікуванням пацієнтів з COVID-19 практично на 100%. Я сам весь день теж працюю тільки з пацієнтами, зараженими COVID. Кожен день ми дізнаємося про вірус щось нове: ми все краще і краще знаємо, як він себе веде.

Унікальність цього вірусу полягає в тому, що він не знайомий людському організму. Що ми знаємо точно, більше всіх хворих COVID-19 об'єднує три симптоми в тій чи іншій мірі інтенсивності: підвищена температура, кашель і біль в горлі. Хвороба може тривати від 5-6 до 14 днів.

Як заражаються COVID-19?

У переважній більшості це тривалий контакт із зараженою людиною або тим, хто знаходиться в інкубаційному періоді. Практично 99,9% заражень відбувається в результаті фізичного контакту руками із зараженою поверхнею і потім фізичного дотику до свого обличчя - очей, носа або рота. Є думка, що можна заразитися і через повітря, але на даний момент спостереження показують, що таким чином можна підчепити вірус, тільки перебуваючи з інфікованою людиною на близькій відстані протягом тривалого часу, тобто протягом 15-30 хвилин.
Однак ще раз повторю: переважна більшість заражень відбувається саме через фізичний контакт і подальше дотик до обличчя. Це дуже важливий момент. І він насправді дуже надихає. Чому? - Тому що ми точно знаємо шлях, через який вірус потрапляє до нас. Я, перебуваючи в госпіталі з великою кількістю хворих з COVID-19 кожен день, упевнений, що не захворію, бо я знаю цей ланцюжок послідовностей і тому знаю, як поводитися.

Що потрібно зробити, щоб не заразитися

1. Головне, постійно стежити за тим, де ваші руки в даний момент і чисті вони. Необхідно постійно використовувати САНІТАЙЗЕР. Зайшов у ліфт і натиснув на кнопку - САНІТАЙЗЕР. Відкрив двері - САНІТАЙЗЕР. Якщо немає САНІТАЙЗЕРА - всі дії можна зробити ліктем. Щоразу після того, як ми торкнулися поверхні, до яких могли торкатися інші люди, дезінфікуємо або миємо руки.

2. Друге, найважливіше - не чіпати обличчя руками, усвідомлено стежити за цим. Ми весь час чіпаємо обличчя, навіть не помічаючи цього. За статистикою, людина несвідомо чіпає обличчя близько 90 разів на день. Ви з ким-то привіталися за руку, не знаючи, що ця людина хворіє COVID-19, а потім поторкали обличчя? Все - ви теж захворіли!

Як себе натренувати в цій усвідомленості? Один із способів - почати носити маску. Ідея не в тому, що вона захистить вас від зараження (так як в більшості випадків неможливо заразитися через повітря), а саме в тому, щоб навчитися не чіпати обличчя. Причому, це може бути будь-яка маска (можна просто пов'язати хустку на обличчя) - це буде працювати в якості тренажера. Коли у вас на обличчі маска, ви просто перестаєте чіпати обличчя. Тому проста порада: виходячи з дому, надягайте маску.

Два цих пункти разом: тримати руки чистими і не торкатися обличчя - неймовірно потужні засоби захисту. Вони будуть ефективні в 99,9% випадків. Є, звичайно 0,01% пацієнтів, які якимось дивним чином заразилися, і ми ніколи не дізнаємося, як це сталося, але для вас цілком досить - виконувати ці дві речі, щоб захистити себе і своїх близьких.

3. Третє - вам не потрібен респіратор. У госпіталі я ношу респіратор, тільки коли я в кімнаті з пацієнтом, і ми робимо спеціальні процедури, які викликають у пацієнта кашель для очищення дихальних шляхів від надлишку слизу. Весь інший час я ношу звичайну маску. У Гонконзі і Сінгапурі дотримання цих правил (носіння хірургічної маски під час звичайного взаємодії з пацієнтами і носіння респіратора тільки під час спеціальних процедур типу дренажу дихальних шляхів) не привело ні до одного випадку захворювання серед медперсоналу. Так, хтось із медперсоналу клінік Нью-Йорка захворів, але це ті люди, які контактували з хворими при відсутності засобів захисту. Наприклад, 3 тижні тому, коли ще ніхто не знав, що у багатьох людей вірус в інкубаційному періоді. Терапевти контактували з хворими протягом більше 15 хвилин, брали мазок з носових пазух і т.д. Зараз в нашому госпіталі немає жодного випадку зараження серед медперсоналу. У звичайних умовах: на вулиці, в магазині респіратори не потрібні.

4. Четверте - соціальна дистанція. Тримайте дистанцію в 1,5-2 метра один від одного. Це не дуже складно і не так уже й змінює наше життя. Просте правило, але надзвичайно ефективне. Коли ви йдете в аптеку або в магазин, вам не обов'язково стояти безпосередньо за спиною людини, що стоїть попереду в черзі. Стійте у декількох кроках від неї.

Не треба боятися навколишнього світу

Якщо зрозуміти і прийняти ці прості чотири правила, страх пропадає. Не треба боятися навколишнього світу, не треба боятися вашого сусіда. Мені здається, знання від цих чотирьох правил дає відчуття свободи. Адже це жахливо, коли люди, які залишаються працювати в магазинах, на пошті і т.д. (Ті, хто найбільш схильні до ризику захворіти), сприймаються як вороги. Коли ви розумієте, що єдиний спосіб, яким ви можете заразитися, це коли ви брудними руками чіпайте обличчя або коли ви на занадто близької відстані до хворої людини протягом тривалого часу, то це усуває зайві страхи і дає колосальне полегшення.

Люди, які працюють у магазинах і які доставляють вам додому продукти або посилки - не вороги, а герої.

ВООЗ назвала самий явний симптом захворювання на коронавірус

https://uazmi.org/news/post/eC0VBcqRTjFLEbltTQiHFg

Хворі найчастіше прокидаються серед ночі в помутнінні і не розуміють, що відбувається навколо

«Лихоманка і температура більше 38 градусів є головними симптомами нового вірусу» – Харріс

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала самий явний симптом при зараженні коронавірусом. Про це в неділю, 5 квітня, заявила представник ВООЗ Маргарет Харріс в інтерв’ю Наіль Аскер-заде, передає РІА Новини.

За словами Харріс, лихоманка і температура більше 38 градусів є головними симптомами нового вірусу. Вона зазначила, що з цим стикаються більше 90 відсотків хворих.

Крім того, вона заявила, що хворі найчастіше прокидаються серед ночі в помутнінні і не розуміють, що відбувається навколо.

Раніше повідомлялося, що директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров’я Майкл Райан оцінив ймовірність передачі коронавіруса повітрям. За його словами, вчені в Сінгапурі зробили висновок про те, що близько шести відсотків заражень відбуваються від безсимптомних носіїв вірусу. Райан не виключив, що вірус може передаватися повітрям.


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2073 : Квітня 10, 2020, 10:53:40 10:53 »
Дінаміка зростає :

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19
9 квітня 2020

http://archive.vn/rzAQD

За добу було зафіксовано 224 нові випадки.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19
10 квітня 2020

http://archive.vn/MPmwW

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 102 випадки;
Волинська область — 38 випадків;
Дніпропетровська область — 41 випадок;
Донецька область — 11 випадків;
Житомирська область — 31 випадок;
Закарпатська область — 51 випадок;
Запорізька область — 47 випадків;
Івано-Франківська область — 218 випадків;
Кіровоградська область — 78 випадків;
м. Київ — 300 випадків;
Київська область — 130 випадків;
Львівська область — 61 випадок;
Луганська область — 3 випадки;
Одеська область — 43 випадки;
Полтавська область — 19 випадків;
Рівненська область — 64 випадки;
Сумська область — 56 випадків;
Тернопільська область — 169 випадків;
Харківська область — 5 випадків;
Херсонська область — 18 випадків;
Хмельницька область — 16 випадків;
Чернівецька область — 302 випадки;
Черкаська область — 80 випадків;
Чернігівська область — 9 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2074 : Квітня 10, 2020, 11:43:52 11:43 »
Вчені радять не сподіватися, що тепла погода зупинить коронавірус
09.04.2020

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3002577-vceni-radat-ne-spodivatisa-so-tepla-pogoda-zupinit-koronavirus.html

Запевняти себе, що коронавірус COVID-19 зникне або різко зменшить свою загрозу з приходом теплої погоди, не варто, оскільки його поведінка досі відрізнялася від інших схожих інфекцій.

Про це заявив у четвер в  інтерв'ю ABC News директор Національного інституту алергії та інфекційних хвороб США, член команди реагування Білого дому на пандемію коронавірусу доктор Ентоні Фаучі.



"Не варто покладатися, що поширення вірусу зменшиться через теплу погоду", - зауважив науковець.

Він погодився, що існує низка прецедентів, коли інші схожі інфекції, такі як грип, і деякі менш агресивні коронавіруси втрачали здатність розмножуватися й поширюватися в умовах потепління. "Так, вони не люблять теплу й вологу погоду настільки, як холодну й суху", - зазначив Фаучі.

Однак, продовжив він, не слід обнадіювати себе, що зміна погодних умов стане рятівним фактором.

"Ми виходимо з того, що вірус продовжуватиме робити свою справу. Якщо ми отримаємо певну користь від погоди, то це буде, чудово. Але я не думаю, що нам потрібно на це покладатися", - зауважив науковець.

Водночас, він не виключив, що зменшити поширення вірусу можна й за інших причин.

Станом на четвер у світі зареєстровано понад 1,503 млн людей, інфікованих коронавірусом. При цьому, 89,9 тис. осіб померли, більше 340,1 тис. людей одужали.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2075 : Квітня 10, 2020, 03:31:26 15:31 »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2076 : Квітня 10, 2020, 05:09:08 17:09 »
Схильна згодитися з думкою,  що поширенню серед людей різних вірусів від тварин, сприяє наше вживання ГМО прдуктів. От нам плата така.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2077 : Квітня 10, 2020, 05:17:50 17:17 »
Схильна згодитися з думкою,  що поширенню серед людей різних вірусів від тварин, сприяє наше вживання ГМО прдуктів. От нам плата така.

Схильний думати, що хтось прогуляв курс біології в школі

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2078 : Квітня 10, 2020, 07:00:50 19:00 »

Жоржич -  :az - я вже чекав, коли ж воно прокиниться та рот розкрие...
Все правильно Фiларет мовить  - Covid_19 - то коли 30 монахiв з Павлом Лебедем... груповухою займаються...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2079 : Квітня 10, 2020, 07:03:09 19:03 »
Розшифрували геном короновiруса COVID_19...
https://www.unn.com.ua/uk/news/1863138-pandemiya-covid-19-vpershe-rozshifrovano-povniy-genom-koronavirusu

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2080 : Квітня 10, 2020, 08:32:45 20:32 »
10/04/2020
Нові випадки зараження за сьогодні

Country,   New
Other   Cases

World   63,345

USA   20,278
UK   8,681
Turkey   4,747
Italy   3,951
Spain   3,831
Ecuador   2,196
Iran   1,972
Russia   1,786
Belgium   1,684
Portugal   1,516
Germany   1,389
Netherlands   1,335
India   622
Sweden   544
Chile   529
Switzerland   500
Belarus   495
Canada   478
Poland   380
Saudi Arabia   364
Ukraine   311
Austria   305
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2081 : Квітня 10, 2020, 08:35:42 20:35 »
Доречі , біларуси кажуть, що від них приховують цифри по короні

на сьогодні

 Belarus

Coronavirus Cases:
1,981
Deaths:
19
Recovered:
169
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2082 : Квітня 10, 2020, 08:37:07 20:37 »
на сьогодні
Ukraine

Coronavirus Cases:
2,203
Deaths:
69
Recovered:
61
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2083 : Квітня 10, 2020, 08:39:36 20:39 »
Poland

Coronavirus Cases:
5,955
Deaths:
181
Recovered:
318

--------

Russia

Coronavirus Cases:
11,917
Deaths:
94
Recovered:
795
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1496
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2084 : Квітня 10, 2020, 11:53:59 23:53 »
щось в Німеччині пішло не так...

Цитувати
Кількість нових випадків захворювання на коронавірус у Німеччині за останні 24 години зросла на 5323.

Про це свідчать дані федерального Інституту Роберта Коха, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.
Кількість нових хворих збільшилася на понад 400 осіб у порівнянні з четвергом, зростання триває четвертий день поспіль після кількох днів падіння.
Загалом в Німеччині з початку епідемії кількість інфікованих склала 113 525 осіб.
Протягом останньої доби зафіксовано 266 смертельних випадків, на 20 більше, ніж днем раніше. Загальна кількість померлих зросла до 2373.
https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/10/7247272/

у бабці меркель підгорає - кількість трансформується в нову якість.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2085 : Квітня 11, 2020, 02:46:05 14:46 »
Iнфа зi стор. Уляни Супрун...


Iталiя - пiдтримка та допомога...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2086 : Квітня 11, 2020, 02:48:39 14:48 »
Вакцина проти вiрусу може бути готова в версенi 2020 року...
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3003675-vakcina-proti-koronavirusu-moze-buti-gotova-u-veresni-cogo-roku-times.html

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1496
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2087 : Квітня 11, 2020, 03:12:10 15:12 »
мене давно цікавило питання чому Америка не підготувалися до пандемії. Головна причина очевидна - Трампу ліньки читати цю гілку де найкращя аналітика по короновірусному питанню. До чого це привело розповіла поважне американське видання The New Yorker у статті
How Did the U.S. End Up with Nurses Wearing Garbage Bags? (Як так сталося що в США медсестри носять мішки для сміття?)
https://www.newyorker.com/news/letter-from-trumps-washington/the-coronavirus-and-how-the-united-states-ended-up-with-nurses-wearing-garbage-bags

перекладу уривок
Цитувати
Independent reporting has corroborated what Ries and other volunteers saw for themselves: “a fragmented procurement system now descending into chaos,” as the Associated Press put it. The news agency found that not a single shipment of medical-grade N95 masks arrived at U.S. ports during the month of March. The federal government was not only disorganized; it was absent. Federal agencies waited until mid-March to begin placing bulk orders for the urgently needed supplies, the A.P. found. The first large U.S. government order to the big U.S. producer 3M, for a hundred and seventy-three million dollars’ worth of N95 masks, was not placed until March 21st—the same day that Ries got his first phone call about the Kushner effort. The order, according to the A.P., did not even require the supplies to be delivered until the end of April, far too late to help with the thousands of cases already overwhelming hospitals.

Незалежна звітність підтверджує те, що Ріс та інші добровольці бачили для себе: "роздроблена система закупівель зараз переходить у хаос", як стверджує Асошиейтед прес. Інформаційне агентство встановило, що жодне відправлення масок N95 медичного класу не надійшло в порти США протягом березня. Федеральний уряд був не лише неорганізований; вона відсутня. Федеральне відомство чекало до середини березня, щоб почати розміщувати оптові замовлення на терміново необхідні поставки, виявив А.П. Перше велике американське урядове замовлення великому американському виробнику 3M на сто сімдесят три мільйони доларів у масках N95 було розміщено до 21 березня - того ж дня, коли Різ отримав свій перший телефонний дзвінок про зусилля Кушнера. Наказ, за ​​словами А.П., навіть не вимагав доставки поставок до кінця квітня, занадто пізно, щоб допомогти у тисячах справ, які вже переповнюють лікарні.

далі пишуть що і в Америці волонтери розгрібають після трампівського фак-апу.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2088 : Квітня 11, 2020, 05:42:13 17:42 »
Кількість заражених COVID-19 у США перевищило 500 тис. осіб, померли 18,8 тис.
за останню добу в США померли понад 2,2 тис. осіб.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/654208.html

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2089 : Квітня 11, 2020, 05:47:23 17:47 »
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19
10 квітня 2020

http://archive.vn/MPmwW

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків

11 квітня 2020

http://archive.vn/pczIt

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 11 квітня в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти). За добу було зафіксовано 308 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 151 випадок;
Волинська область — 52 випадки;
Дніпропетровська область — 55 випадків;
Донецька область — 11 випадків;
Житомирська область — 74 випадки;
Закарпатська область — 60 випадків;
Запорізька область — 64 випадки;
Івано-Франківська область — 274 випадки;
Кіровоградська область — 106 випадків;
м. Київ — 396 випадків;
Київська область — 149 випадків;
Львівська область — 96 випадків;
Луганська область — 3 випадки;
Миколаївська область — 0 випадків;
Одеська область — 51 випадок;
Полтавська область — 24 випадки;
Рівненська область — 103 випадки;
Сумська область — 69 випадків;
Тернопільська область — 208 випадків;
Харківська область — 8 випадків;
Херсонська область — 28 випадків;
Хмельницька область — 18 випадків;
Чернівецька область — 409 випадків;
Черкаська область — 93 випадки;
Чернігівська область — 9 випадків.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2090 : Квітня 11, 2020, 05:53:13 17:53 »
Станом на ранок 11 квітня
 
у світі зафіксовано 1 700 378 підтверджених випадків коронавірусу.

Британія випередила Іран за кількістю випадків коронавірусу

Унаслідок пандемії коронавірусу у Великій Британії захворіли 73 758 людей. В той же час в Ірані офіційно зафіксовано 68 192 випадки захворювання

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3003587-britania-viperedila-iran-za-kilkistu-vipadkiv-koronavirusu.html

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2091 : Квітня 11, 2020, 06:06:14 18:06 »
Коронавірус: в штаті Нью-Йорк риють братські могили, там більше випадків Covid-19, ніж у будь-якій країні

https://www.bbc.com/russian/news-52236656?fbclid=IwAR2RN7oiXR9ObP0ZiamIHmQZuWPU2EzdYYxpRuUJGdFi59b7nWZHI8buyds






Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2094 : Квітня 11, 2020, 11:20:37 23:20 »
...

В кінці Маркюрі часто казав фак ю  :smilie5:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2095 : Квітня 12, 2020, 04:59:28 04:59 »
Коронавірус: в штаті Нью-Йорк риють братські могили, там більше випадків Covid-19, ніж у будь-якій країні


Такі братські могили там роками, де ховають безхатченків чи одиноких людей, у яких нема родичів.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1496
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2096 : Квітня 12, 2020, 03:00:29 15:00 »
in Jerusalem ортодоксальних євреїв зазонили - їм на корону начхать, дотримуються всіх ретуалів і влада їм це не може заборонити. Де факто, це щось подібне до гетто чи навіть до концтабору якщо брати за критерій смертність у цьому анклаві.

https://www.timesofisrael.com/jerusalem-ultra-orthodox-neighborhoods-to-be-locked-down-starting-sunday/


Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2097 : Квітня 12, 2020, 03:14:19 15:14 »
А тим часом в Чернівцях у попів розпочались жнива. Опіум іде на ура. І чхати вірянам, що це може бути їх остання вербну неділя.




І поліцаї сцять когось штрафонути, в першу чергу організаторів збіговиська, це ж не поодиноких перехожих пресувати на 17000 грн.


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1496
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #2098 : Квітня 12, 2020, 03:31:13 15:31 »
досить детальна стаття BBC-ukrainian про те "Як Нью-Йорк став епіцентром світової пандемії"
https://www.bbc.com/ukrainian/features-52256286

лише кілька фактів наведенних у статті

Цитувати
Точну кількість нелегальних жителів Нью-Йорка не знає ніхто, але, за підрахунками декількох дослідницьких центрів, в місті постійно проживає понад 500 тисяч вихідців з інших країн, які не мають жодних офіційних документів.

Епіцентрами захворювань стали два округи, розташованих за межами Манхеттена: не надто благополучний район Корона в Квінсі, здебільшого населений бідними вихідцями з країн Латинської Америки, і Боро-парк в Брукліні, де десятиліттями селилися представники ультрарелігійної хасидської єврейської громади.

"І там, і там в одному будинку або квартирі може жити 10 і більше людей, - пояснив ВВС лікар з лікарні Elmhurst в районі Квінс, який попросив не називати його імені. - Жителі Корони часто не мають медичної страховки, вони не розмовляють англійською і просто не звертаються за допомогою. Хасиди, своєю чергою, не роблять цього з релігійних міркувань, продовжують вести звичайний спосіб життя: до сих пір проводять велелюдні служби в синагогах і відмовляються закривати школи".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Коронавірус в Україні, хай йому грець!
« Reply #2099 : Квітня 12, 2020, 04:58:57 16:58 »
В ЛАВРЕ ОТ COVID-19 УМЕР МОНАХ-СТАРЕЦ, - СМИ
Воскресенье, 12 Апреля 2020, 16:27
В Свято-Успенской Киево-Печерской Лавре (УПЦ МП) сегодня, 12 апреля, от коронавируса скончался 73-летний архимандрит Нектарий

 
Об этом сообщают информированные источники ZAXID.NET, передает "ДС".

"После продолжительной болезни отошел ко Господу насельник Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры архимандрит Нектарий (в миру - Коваленко Александр Андреевич). Все знали отца Нектария как лаврского старца, молитвенника, который посещал все богослужения, чуткого духовника", - говорится в сообщении пресс-службы Лавры.

Однако источник в УПЦ МП сообщил, что причиной смерти архимандрита стал коронавирус.