Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 258497 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4710 : Жовтня 16, 2021, 09:35:52 09:35 »
сьогодні двоюрідна сестра телефоном:

-.. всі хворі, і чоловік лежить, і брат, і донька, сил немає..
- врач??!
-.. та була, я від госпіталізації відмовилася.. двостороннє запалення.
- шо? як відмовилася? чого?!!
- я під кислород не ляжу!!!
- стоп. чому?
- кажуть, від нього зразу легені роздуває і капець.
- ти ж вчителька, шо ти говориш??  чекай, а у тебе ж повинне бути щеплення, ти після щеплення захворіла??
- та я не робила, бо хто зна, шо вони там колють.. сил нема.. вже як бог дасть...
-.........  ..........  ..................!!!!!!!!!!!!
і це  не глухе село. райцентр.  :fp2
я не знаю одиниці виміру дурості, але те, що вона є - безперечно.
Бог дав - Бог забрав...
Не треба нiкого агiтувати, ти паче - вмовляти...
Всi розумiють, що у нас антi-тiл на Covid... немае, поки не буде хоч якогось щеплення...
Сусiдка...  каже - оце дядьку зробили щеплення, то вiн прийшов додому, заховрiв й помер...
Питаю  - а без щеплення не помер?..
Сусiдка - а ви знаете, що вони там колють?..
Звiсно - кажу - змiiну отруту, аби таких дурних не було...
 :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4711 : Жовтня 16, 2021, 09:41:25 09:41 »
Мудрий наріт  :fp2

Мабуть ще й за Опариша голосували  :smilie7:
як знаєш?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33100
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4712 : Жовтня 16, 2021, 10:52:14 10:52 »
як знаєш?

Випадково відгадав  :shuffle:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4713 : Жовтня 16, 2021, 11:18:18 11:18 »
як знаєш?
Дик учителька ж. 4000 євро на місяць дуже хотілось.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33100
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4714 : Жовтня 16, 2021, 12:27:16 12:27 »
Віковічна народна мудрість завжди підкаже правильне рішення   :)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4715 : Жовтня 19, 2021, 08:37:27 20:37 »
сьогодні двоюрідна сестра телефоном:

-.. всі хворі, і чоловік лежить, і брат, і донька, сил немає..
- врач??!
-.. та була, я від госпіталізації відмовилася.. двостороннє запалення.
- шо? як відмовилася? чого?!!
- я під кислород не ляжу!!!
- стоп. чому?
- кажуть, від нього зразу легені роздуває і капець.
- ти ж вчителька, шо ти говориш??  чекай, а у тебе ж повинне бути щеплення, ти після щеплення захворіла??
- та я не робила, бо хто зна, шо вони там колють.. сил нема.. вже як бог дасть...
-.........  ..........  ..................!!!!!!!!!!!!

і це  не глухе село. райцентр.  :fp2
я не знаю одиниці виміру дурості, але те, що вона є - безперечно.

МОЗ показав моторошні фото з COVID-лікарні: Пацієнти в тяжкому стані і потребують кисню. ФОТОрепортаж  https://censor.net/ua/p3294656








Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4716 : Жовтня 19, 2021, 08:37:59 20:37 »







Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4717 : Жовтня 19, 2021, 08:38:48 20:38 »







Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4718 : Жовтня 19, 2021, 08:39:19 20:39 »






Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4719 : Жовтня 19, 2021, 08:39:45 20:39 »



Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4720 : Жовтня 19, 2021, 08:41:44 20:41 »
 Родич захворів, теж муйню про шкідливість вакцин тулив. Тепер, хоч він і добре заробля, скидуємося йому грошима, тяжко переносе.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4721 : Жовтня 19, 2021, 08:46:06 20:46 »
У мене тітка з її родиною... а ще кум з дружиною.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4722 : Жовтня 19, 2021, 08:47:47 20:47 »
У мене тітка з її родиною... а ще кум з дружиною.
Осiнь..., холода..., слабкий iмунiтет..., нерви..., турботи..., погане харчування...
 :smilie7:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4723 : Жовтня 19, 2021, 10:55:40 22:55 »
Осiнь..., холода..., слабкий iмунiтет..., нерви..., турботи..., погане харчування...
 :smilie7:
але ж не вірус? нє-нє..

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33100
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4724 : Жовтня 19, 2021, 11:00:31 23:00 »
Осiнь..., холода..., слабкий iмунiтет..., нерви..., турботи..., погане харчування...
 :smilie7:

З якого це все хера такі жахи ?   :smilie10:


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4725 : Жовтня 20, 2021, 07:48:22 07:48 »
Украина - на 4 месте по смертности от коронавируса за сутки
07:36, 20.10.21

18 октября больше заразившихся скончались только в США, России и Румынии.

Украина вошла в рейтинг худших стран по смертности от коронавируса / фото REUTERS

За позапрошлые сутки, 18 октября, от коронавируса в мире скончались более 7,2 тысяч человек, а один из самых высоких уровней суточной смертности оказался в Украине.

Об этом свидетельствуют данный онлайн-сервиса Worldometers.

Как известно, в этот день в Украине вследствие COVID-19 умерли 538 человек - это антирекорд смертельных случаев с начала эпидемии.

В этот день еще больше заразившихся скончались только в США (1563), России (1015) и Румынии (561).

Кроме того, Украина попала в десятку худших стран в мире (и на четвертое место в Европе) по распространению инфекции за сутки, которая выглядит следующим образом:

США - 71 809;
Великобритания - 43 738;
Россия - 33 740;
Турция - 30 862;
Румыния - 18 863;
Украина - 15 579;
Индия - 14 936;
Иран - 13 308;
Бразилия - 12 969;
Германия - 10 543.
Читайте также
"Ковидная" очередь: на кладбище в Киеве образовалась "пробка" из похоронных автобусов (фото)

В целом, 18 октября в мире диагностировали более 411 тыс. новых случаев заболевания коронавирусом.

Также сообщается, что за все время от коронавируса вылечились более 219,6 млн человек, но при этом в мире все еще продолжают болеть свыше 18 млн человек.

Как уже сообщал УНИАН, по состоянию на 20 октябя в "красной" зоне эпиднебезопасности находятся уже пять регионов Украины: Херсонская, Одесская, Запорожская, Днепропетровская и Донецкая области. Однако в ближайшее время к ним могут присоединится еще четыре: Житомирская, Луганская, Сумская и Харьковская.

Автор: Станислав Кожемякин
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4726 : Жовтня 20, 2021, 08:54:30 08:54 »
але ж не вірус?
нє-нє..
На собi спробуй (те)...
З якого це все хера такі жахи ?
У кого з нервами проблеми...
Адже всi хвороби йдуть... вiд нерв. системи...
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4727 : Жовтня 20, 2021, 08:31:42 20:31 »
На кладовищах місця ще є, в моргах - місць немає. Якщо в когось ще мізки залишилися, вакцинуйтеся, - Комаровський.  - ВIДЕО

Відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський заявив, що осінь 2021 року може стати останньою в житті багатьох, тому що ковідні лікарні переповнені.

Про це він сказав у відео, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Красива осінь звісно, друзі, але, по ходу, для багатьох це остання осінь цього року, а також у житті ... Вибачте за емоції ... Ситуація хрінова, і хрінова - це м'яко сказано. Мені дуже важко добирати слова. Те, що лікарні забиті, це м'яко сказано. Якщо хтось із депутатів говорить, що місця в лікарнях ще є, він бреше. На кладовищах місця ще є, в моргах - місць немає. Є черги санітарок з каталками з трупами в морг", - зазначив лікар.

За його словами, забиті вщерть і судово-медичні морги, куди везуть померлих від коронавірусної інфекції вдома.

"І коли люди померли вдома і їм не встигли зробити ПЛР, то вони помирають не від ковіду, а від нібито якоїсь пневмонії. На цьому тлі виникає нова страшна проблема: люди нарешті усвідомлюють, розуміють, що треба зробити щеплення, але зробити щеплення не можуть, тому що вже купили сертифікат про вакцинацію і їх тепер ніяк не вакцинувати. А в реанімаціях, 99% тих, хто в реанімаціях, не щеплені, а половина з тих, хто нібито щеплений, - з купленими папірцями", - заявив Комаровський.

Він розповів про "чувака, який відправив батьків відпочивати до Туреччини, купивши їм COVID-сертифікати".

"Він поховав маму з татом. Як він жити тепер, гад, буде? І тут вам вишенька на торті: президент викладає пост про те, що єдиний спосіб уникнути локдауну - це робити цю процедуру. І в коментарі до президента на той пост приходять натовпи розумників, і знаєте, чим це все закінчується? Це ж дуже показовий кейс. Президент прибирає пост, де його критикують", - розповів лікар.

Комаровський додав, що від його сторінки відписуються по 2-5 тис. осіб, коли він публікує пост про вакцинацію.

"Так відписуйтеся ви, Бог з вами, якщо розуму у вас немає. Якщо у когось мізки залишилися, вакцинуйтеся, бо це погано скінчиться. Все, більше говорити нема чого", - резюмував він.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4728 : Жовтня 20, 2021, 08:36:26 20:36 »
але ж не вірус? нє-нє..

Нє-нє, ета нє вірус - ета жє проста гріп, - нєт нікакова каронавіруса, вьі фсьо врьоті. :moskali:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4729 : Жовтня 20, 2021, 08:59:53 20:59 »
У Києві на Байковому кладовищі черга з похоронних автобусів: більшість померлих – від COVID-19. Фото
Практично кожні 10 хвилин приїжджають нові машини.
https://news.obozrevatel.com/ukr/kiyany/life/u-kievi-na-bajkovomu-cherga-z-pohoronnih-avtobusiv-bilshist-pomerlih-vid-covid-19-foto.htm

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4730 : Жовтня 20, 2021, 09:08:16 21:08 »
Нє-нє, ета нє вірус - ета жє проста гріп, - нєт нікакова каронавіруса, вьі фсьо врьоті. :moskali:
я тут з кримцями спілкувався.
кажуть, що на виклик зараз лікарі тупо не приїздять. хоч кожну годину дзвони. все забито вщент. повний капець.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4731 : Жовтня 20, 2021, 09:18:41 21:18 »
https://twitter.com/DailyMail/status/1450669371169378308

колорадські вчителі приклеюють маски до облич дітей...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4732 : Жовтня 20, 2021, 10:23:53 22:23 »
https://twitter.com/DailyMail/status/1450669371169378308

колорадські вчителі приклеюють маски до облич дітей...
:smiley24:
Хоча степлер був би надійніше!  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4733 : Жовтня 20, 2021, 11:15:56 23:15 »
:smiley24:
Хоча степлер був би надійніше!  :gigi:
цікаво у тебе є діти?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4734 : Жовтня 20, 2021, 11:42:05 23:42 »
цікаво у тебе є діти?
Є. І якщо в школі у них досить вільне ставлення щодо масок, то на уроках англійської в British Council, на які вони ходять, усі в масках. Від моменту входу в приміщення, до моменту виходу. І на уроці сидять в масках також. І ніяких проблем ні я, ні вони в цьому не бачать. Є закони, є правила, їх треба виконувати. Тим більше розумні закони і правила.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4735 : Жовтня 20, 2021, 11:47:59 23:47 »
Є. І якщо в школі у них досить вільне ставлення щодо масок, то на уроках англійської в British Council, на які вони ходять, усі в масках. Від моменту входу в приміщення, до моменту виходу. І на уроці сидять в масках також. І ніяких проблем ні я, ні вони в цьому не бачать. Є закони, є правила, їх треба виконувати. Тим більше розумні закони і правила.
а якщо дитині не сподобаєцця і вона стягне з носа ти привітаєш чужого дядю що приклеїть ту маску до обличчя твоєї дитини?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4736 : Жовтня 21, 2021, 01:07:34 01:07 »
а якщо дитині не сподобаєцця і вона стягне з носа ти привітаєш чужого дядю що приклеїть ту маску до обличчя твоєї дитини?
А якщо дитині не сподобається на уроках в одежі, і вона вирішить голяка там сидіти? А якщо дитині не сподобається вчителя слухати і вона дістане шотган і завалить його та ще з десяток однокласників? А якщо дитині не сподобається в школі знаходитись і вона принесе з дому каністру бензину і підпалить ту школу к хуям?
Я не хочу зараз розбиратись в цій історії, тим більше що вона явно ще не закінчена. Вона може бути фейком від початку і до кінця. Ali(UA), у тебе є діти? Щось у мене таке враження що немає. Бо тоді б ти знав що діти часто брешуть. Часто навіть групами, щоб обмовити інших дітей, або учителів. Особливо часто це роблять якраз ті, які зневажливо ставляться до усіляких правил. Якщо ж виявиться раптом що ця історія правдива, то учителів я захищати не буду. Вони в такому випадку перевищили свої повноваження. Але навіть в цьому випадку значна доля провини лежить на дітях, а скоріше навіть на їх батьках, які явно стимулювали та підтримували своїх дітей в порушенні виконання шкільних правил. І причиною тут явно є зневага до логіки, науки, правил та законів, а також безпеки (власної та отчуючих). Як правило це все відбувається на фоні заперечення здорового глузду та віри в різноманітні конспірологічні теорії. Своїм дітям я намагаюсь усе це пояснити, тому сподіваюсь що вони все правильно розуміюють і така ситуація в їх випадку виключена.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4737 : Жовтня 21, 2021, 02:20:29 02:20 »
"А якщо дитині не сподобається на уроках в одежі, і вона вирішить голяка там сидіти? А якщо дитині не сподобається вчителя слухати і вона дістане шотган і завалить його та ще з десяток однокласників? А якщо дитині не сподобається в школі знаходитись і вона принесе з дому каністру бензину і підпалить ту школу к хуям?"

такие дети обычно в спец учреждениях.

я говорю про нормальных детей, которым маска может мешать дышать или под маской начнёт чухаться...

я думаю наказывать за это сродни церкви и средневековью, припахивает культом.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4738 : Жовтня 21, 2021, 02:22:44 02:22 »
"Бо тоді б ти знав що діти часто брешуть"
мей би то дитя и сбрехало. а мей би и не сбрехало. щас учителя в штатах ебанутые на всю голову пошли.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4739 : Жовтня 21, 2021, 02:32:14 02:32 »
мей би то дитя и сбрехало. а мей би и не сбрехало. щас учителя в штатах ебанутые на всю голову пошли.
Ти так і не відповів на питання про дітей. Є чи немає. Бо тоді виникає питання про інфу щодо іпанутих учителів, це власний досвід, чи чергові страшилки з фейкових анонімних твіт-помийок.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos