Автор Тема: " Когда винтили Татьяну Чорновил - мы молчали " ( цы).  (Прочитано 1099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Помните, как мы удивлялись тому, что в Москве ,на акциях протеста, людей выхватывали из толпы, а окружающие ничего не делали, только снимали акт насилия над ничем неповинными льдьми на смартфон ?
Так вот .
Теперь у нас также можно это видеть.
Вчера, в ДБР.
Бибиков или как там его, допустил беззаконие, а журналисты с места не сдвинулись в звщиту Татьяны, только видео снимали на смарфоны.
Жесть.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
« Останнє редагування: Січня 29, 2020, 03:15:38 15:15 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Учасниця Революції Гідності, народний депутат України восьмого скликання Тетяна Чорновол потребує серйозної операції після отримання тяжких тілесних ушкоджень від невідомих людей в чорному під час пресконференції першого заступника директора Державного бюро розслідувань, адвоката Януковича Олександра Бабікова.

Про це повідомила Тетяна Чорновол журналістам в коментарі телефоном.

Вона зазначила, що за результатами медичного обстеження їй встановлено діагноз, так званий, розвив зв’язок і необхідне оперативне втручання для відновлення нормального функціонування ноги.

"Вчора під час пресконференції Бабікова мене виштовхнули із зали і після цього професійним рухом щось зробили з моєю ногою. Після ушкодження я не могла на неї ступити.

Були сподівання, що це вивих, але за результатами медичного обстеження лікарі кажуть, що це розрив зв’язок. Також вони кажуть, що мені потрібна операція", – прокоментувала Тетяна Чорновол.

У медичному висновку наданому за результатами МРТ дослідження міститься така інформація про діагноз учасниці Революції Гідності.

"МР-ознаки субтотального розриву передньої хрестоподібної зв’язки, контузії латерального виростка стегнової кістки, обох виростків гомілкової кістки; патерціального пошкодження медіальної колатеральної зв’язки та медіального утримувача наколінника", – йдеться у висновку.( прямий)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635


Тетяна Чорновол
2 год ·
Спецназ ДБР зумисне скрутив мені ногу силовим прийомом, подібним на той, яким скручують шию.

Ось висновок МРТ для розуміння, наскільки все серйозно.

І додаю фото особи, що цим керувала особисто: з "азовською" бородою на першому плані - Калашніков Андрій Сергійович.
.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635


Рембо и Джеймс Бонд  серед нас.
Майстер - клас від Тетяни Чорновол , як перелазити паркан з колючим дротом.
 :smilie1:

.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Це все наскільки гидко,що треба виходити нарешті на протест.Жінку,патріотку,скалічили.Всі мовчать...

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1704
чи пояснила вона чого через паркан лазила? НМД треба було спочатку шину запалить а вже потім лізти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
чи пояснила вона чого через паркан лазила? НМД треба було спочатку шину запалить а вже потім лізти.

Яке це має значення?
Чи не зрозуміло, що ДБР це злочинна контора, яка працює на Кремль?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
МАРІЯ ІОНОВА: НИНІШНЯ СИТУАЦІЯ В ДБР ЩОДО РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВ МАЙДАНУ – ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ РОДИНАМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Все, що зараз відбувається в ДБР навколо розслідування справ Майдану – це плювок у обличчя родинам Небесної Сотні.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Вражаюча підлість невідомих осіб у вигляді тітушок, які атакували мене, народного депутата, і Таню Чорновол, (яка   була депутатом попередньої ВРУ) нагадало мені період, коли Таню били покидьки з «антимайдану» Януковича. Все, що зараз відбувається в ДБР навколо розслідування справ Майдану – це плювок у обличчя родинам Небесної Сотні, які також були присутні на брифінгу Бабікова й не змогли почути відповіді на свої запитання», – написала Іонова.

Вона повідомила, що готує депутатський запит щодо незаконного призначення першим заступником керівника ДБР Олександра Бабікова та неправомірних дій щодо Чорновол.

«Схоже, реваншистські настрої комусь із монобільшості дуже піднімають «бойовий дух»… Тому готую депутатський запит і щодо незаконного призначення першого заступника керівника Бабікова , й до керівництва ДБР та Національної поліції щодо неправомірних дій невідомих осіб в ДБР. Сподіваюся , що невідворотність покарання за злочини (яку «слуги» так «солодко» обіцяли цілому світу в Давосі) буде продемонстровано у цій справі, а порушники закону і тітушки, які зламали ногу Тетяні Чорновол в приміщенні ДБР на очах журналістів, будуть покарані», – зазначила депутат.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
А можно еще написать в ВЦСПС

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4797
  • Стать: Чоловіча
танька відчайдуха. красиво здолала перешкоду.  :smilie5:
а дбр-івці повелися як сцикуни і свині.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8367
“Леді на каталці і на шпильках”: Чорновол раптово везуть в операційну

До лікарні Чорновол взулася у чоботи на підборах і вбралася в міні-спідницю.
Одіозна екснардепка Тетяна Чорновол відправилася до лікарні лікувати ногу, яку їй начебто навмисне травмували правоохоронці під час її феєричного штурму ДБР у вівторок, 28 січня. Прикметно, що до лікарні Чорновол взулася у чоботи на підборах і вбралася в міні-спідницю.


Світлини з візиту Чорновол до медиків у мережі поширив Андрій Петренко.

За його словами, у ексдепутатки – розрив хрестоподібних зв’язок, невдовзі має відбутися операція, а після того – тривала реабілітація.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Реально ця нечисть боїться розголосу і народної ненависті.Хто це зробив-портновське дбр,філіал фсб.Ні одного проукраїнського діла ця шобла,створена комісією шабуньок і лнщенків,не зробила.Тільки зло кацапське.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Реально ця нечисть боїться розголосу і народної ненависті.Хто це зробив-портновське дбр,філіал фсб.Ні одного проукраїнського діла ця шобла,створена комісією шабуньок і лнщенків,не зробила.Тільки зло кацапське.

Сказав би, що ця нечить є похідною саме від народної пролетарської ненависті, як і весь зебіло-хвеномен.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Тетяна Чорновол: ( 40 хв)
Вчорашнього вечора мала інформацію, що мене затримують вночі. Знаєте, не дуже приємна ніч була, прокидалася від кожного собачого гвалту в селі. Не тому, що боюсь.  А просто противно, коли тебе беруть на очах у дітей в кайданки. Не хочу такого досвіду. Хоча   я готова. Вже зібралася в тюрму, навіть взуття без шнурків знайшла ( рожеве🤭)... У Юрія Луценка проконсультувалася, що ще з собою брати. Відкриття для мене було, що треба  зразу мати продукти... Дома особливо нічого не мала, бо з моєю пошкодженою правою ногою автом не могла користуватися. Але ніч минула без пригод. Вранці примусила сісти себе за кермо.
 Їхати спочатку було боляче, плюс нога майже не згинається, але потім призвичаїлася. Купила продукти. Для сімї закупилася, щоб їм на  довго  вистачило та  в тюрму зібрала.
А потім думаю, а чого це мені дома сидіти, чекати, коли за мною прийдуть.  У мене зрештою, є кілька справ ( не всупереч карантину, а навпаки корисних в умовах епідемії).  Поки підозри не має можу встигнути, щось зробити. Ці справи не в Києві. Проте я нікуди не тікаю...Сумку для тюрми кинула в авто.
 Буде підозра - вона буде в інтернеті - дізнаюся, повернусь. В ГПУ сама прийду. Я цього не пропущу, адже саджаючи мене за Майдан, ця влада стріляє собі в голову. Я не проти...Але сидіти і чекати "маски шоу" не буду.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.