Автор Тема: Що тут ?  (Прочитано 3603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Що тут ?
« Reply #30 : Лютого 21, 2020, 05:03:56 05:03 »
Тут просто такий момент ще присутній, що один мудак дописувач супу якось верещав, щоб не сміти херово на Трампушу писати, бо певним підарасам консервативним діячам це не подобається.

Ось мені просто хочеться знати,  чи це той мудак дописувач супу в даному випадку покерував, чи просто якась випадковість.

Завжди ця клята невизначеність  :smilie2:

Релакс. Ніхто нічого не покерував - ми ж написали, що теж проти знесення тем про Трампа у смітник.

Справа ж не у Трампі, а у тому, що *дехто* не може стриматися, щоб не перейти на особистості. І остінні дописи цього *дехта* вчергове це доводять  :smilie2:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #31 : Лютого 21, 2020, 10:52:00 10:52 »
Тут просто такий момент ще присутній, що один мудак дописувач супу якось верещав, щоб не сміти херово на Трампушу писати, бо певним підарасам консервативним діячам це не подобається.

Ось мені просто хочеться знати,  чи це той мудак дописувач супу в даному випадку покерував, чи просто якась випадковість.

Завжди ця клята невизначеність  :smilie2:

не знаю цього напевно, але думаю, що ніякого умислу модератора тут не було

просто мудак дописувач тут достатньо грамотний провокатор

як другу пропоную- не ставай в гімно, не буде смердіти

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #32 : Лютого 21, 2020, 07:49:06 19:49 »
не знаю цього напевно, але думаю, що ніякого умислу модератора тут не було

просто мудак дописувач тут достатньо грамотний провокатор

як другу пропоную- не ставай в гімно, не буде смердіти

Так думаєш ? Модеру просто за Трампона стало абідна, що пацана ображають ?

Я, напевне, чол простий, але так склалось, що нехороший запах від чогось зразу розпізнаю.

І писати щось там, де підкацапні іудушки задають 'вектор'...  ну його накуй такі розклади.

Модер по темі чомусь до нас, сірих, 'нє соізволіл', так що треба, мабуть, все таки збирати манатки.   


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #33 : Лютого 21, 2020, 08:13:56 20:13 »
Так думаєш ? Модеру просто за Трампона стало абідна, що пацана ображають ?

Я, напевне, чол простий, але так склалось, що нехороший запах від чогось зразу розпізнаю.

І писати щось там, де підкацапні іудушки задають 'вектор'...  ну його накуй такі розклади.

Модер по темі чомусь до нас, сірих, 'нє соізволіл', так що треба, мабуть, все таки збирати манатки.

якщо чесно, не думаю, а впевнений

але можу зрозуміти твою позицію

як на мене, справа тут також в тому, що суп- слабкий по відвідуваності форум, і масова писанина цього персонажа з загалом ніби обережними і ніби проукраїнськими темами серйозно покращує статистику. але це моє припущення

в кожному разі , крім "збирати манатки" є ще варіант писати і читати , коли цікаво, і коли є натхнення. не розумію, чому ти не хочеш просто ігнорувати бота ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Що тут ?
« Reply #34 : Лютого 21, 2020, 08:22:05 20:22 »
Шиза косить ряди... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #35 : Лютого 21, 2020, 08:25:38 20:25 »
якщо чесно, не думаю, а впевнений

але можу зрозуміти твою позицію

як на мене, справа тут також в тому, що суп- слабкий по відвідуваності форум, і масова писанина цього персонажа з загалом ніби обережними і ніби проукраїнськими темами серйозно покращує статистику. але це моє припущення

в кожному разі , крім "збирати манатки" є ще варіант писати і читати , коли цікаво, і коли є натхнення. не розумію, чому ти не хочеш просто ігнорувати бота ?

Та на бота я кладу і завжди клав, мене він хвилює менше всього.

Питання ж в іншому - цензура тут з якого хера з'явилась, ще й без ніяких пояснень по суті ?

З таким підходом через певний час той бот тільки і буде молотити тут свої одноклітинні теми-повідомлення.   

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #36 : Лютого 21, 2020, 08:27:01 20:27 »
Шиза косить ряди... :lol:

Здрисни звідси, підарасина   :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #37 : Лютого 21, 2020, 08:32:21 20:32 »
Та на бота я кладу і завжди клав, мене він хвилює менше всього.

Питання ж в іншому - цензура тут з якого хера з'явилась, ще й без ніяких пояснень по суті ?

З таким підходом через певний час той бот тільки і буде молотити тут свої одноклітинні теми-повідомлення.   

в мене загалом досвіду пропадання тем немає, і з Гео в мене були різні ситуації- напевно він не той чоловік, хто зробить щось тобі назло.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #38 : Лютого 21, 2020, 08:33:51 20:33 »

Offline Feral Cat

Re: Що тут ?
« Reply #34 : Сьогодні в 08:22:05 pm »
Цитувати
You are ignoring this user. Show me the post.


просто заігнор ферала- для чого реагувати на нього ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #39 : Лютого 21, 2020, 08:46:27 20:46 »
в мене загалом досвіду пропадання тем немає, і з Гео в мене були різні ситуації- напевно він не той чоловік, хто зробить щось тобі назло.

З темами - питання принципове, я так для себе вирішив однозначно.

Справа навіть не в тому чи я тут правий чи хтось інший, просто момент особистого вибору. Демократичні здобутки в дії, так би мовити  :smilie1:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #40 : Лютого 21, 2020, 10:11:58 22:11 »
З темами - питання принципове, я так для себе вирішив однозначно.

Справа навіть не в тому чи я тут правий чи хтось інший, просто момент особистого вибору. Демократичні здобутки в дії, так би мовити  :smilie1:

Ясно

Знайдеш краще місце для спілкування - хоч дай знати  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Що тут ?
« Reply #41 : Лютого 21, 2020, 10:28:57 22:28 »
Мої теми зносили регулярно. А ти, брателло РіГ впадаєш в дєцтво і розмазуєш шмарклі на свому неголеному писку. Будь мущіной!
Ми тут за срачем і твоїми "іудушками" дуже знудьгувалися.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #42 : Лютого 21, 2020, 11:57:18 23:57 »
Ясно

Знайдеш краще місце для спілкування - хоч дай знати  :smilie7:

Ок, хоча навряд чи щось таке й буду шукати.

До писанини особливого бажання якось немає, посилання нахер штатних іудушок теж заняття не найцікавіше.

Так що тримайтесь тут, буду часом почитувати.  :az   

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Що тут ?
« Reply #43 : Лютого 22, 2020, 01:16:58 01:16 »
Ню-ню. Імпічменту деякі особі чекали ще з моменту, коли Трампа оголосили переможцем  :smilie5: Страждання одного тільки Редька на фупі аж 200 з чимось сторінок зайняли. Кажуть, він з горя запив тоді на декілька тижнів ... а потім кулачки тримали за Мюлера ... а потім за імпічмент.

Какая попаболь, какая боль  :smilie5: :smilie5: :smilie5:
Так трамп імпічмент ДІСТАВ. Третім серед презів. Як хотів війти в історію -от і ввійшов.Правда смердючу.
   Чи ти досі не знаєш що він ДІСТАВ імпічмент? :smilie10:-як і говорилося ЩЕ до початку процесу.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Що тут ?
« Reply #44 : Лютого 22, 2020, 01:53:24 01:53 »
Так трамп імпічмент ДІСТАВ. Третім серед презів. Як хотів війти в історію -от і ввійшов.Правда смердючу.
   Чи ти досі не знаєш що він ДІСТАВ імпічмент? :smilie10:-як і говорилося ЩЕ до початку процесу.

Бла-бла. Із серії "Порох мародер" і "свинарчукее", тільки по-американськи.

Дякуйте Богу, що у вас є могутній та величний Трамп. У нас тут із імпотентом Трудо Канада скоро на шматки розвалиться.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Що тут ?
« Reply #45 : Лютого 22, 2020, 01:55:00 01:55 »
Так думаєш ? Модеру просто за Трампона стало абідна, що пацана ображають ?

Я, напевне, чол простий, але так склалось, що нехороший запах від чогось зразу розпізнаю.

І писати щось там, де підкацапні іудушки задають 'вектор'...  ну його накуй такі розклади.

Модер по темі чомусь до нас, сірих, 'нє соізволіл', так що треба, мабуть, все таки збирати манатки.

Просто по-дружньому нагадую тобі і Вестніку, що мене за обговорення дій модератора засадили на цілий місяць. Чи ви бажаєте собі ж такої ж долі?  :eyes:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #46 : Лютого 22, 2020, 08:37:01 20:37 »
Ок, хоча навряд чи щось таке й буду шукати.

До писанини особливого бажання якось немає, посилання нахер штатних іудушок теж заняття не найцікавіше.

Так що тримайтесь тут, буду часом почитувати.  :az

і тобі не пчихати  :smiley15:

буду радий бачити

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #47 : Лютого 22, 2020, 08:37:51 20:37 »
Просто по-дружньому нагадую тобі і Вестніку, що мене за обговорення дій модератора засадили на цілий місяць. Чи ви бажаєте собі ж такої ж долі?  :eyes:

від долі не втечеш

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Що тут ?
« Reply #48 : Лютого 22, 2020, 09:00:09 21:00 »
Ок, хоча навряд чи щось таке й буду шукати.

До писанини особливого бажання якось немає, посилання нахер штатних іудушок теж заняття не найцікавіше.

Так що тримайтесь тут, буду часом почитувати.  :az

Дякуємо уклінно, Ваша мосць!  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Що тут ?
« Reply #49 : Лютого 23, 2020, 04:10:07 04:10 »
Бла-бла. Із серії "Порох мародер" і "свинарчукее", тільки по-американськи.

Дякуйте Богу, що у вас є могутній та величний Трамп. У нас тут із імпотентом Трудо Канада скоро на шматки розвалиться.
:fp2Що бла-бла? Імпічмент відбувся чи ні? конкретно? бо все решта від тебе власне бла-бла.
  Ми з радістю тобі додіка відішлем.Може щось і у вас ЗАРОБИТЬ "рудий"-пару банкропсі ,не сплата податків ну і хуйлівців завезе .

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Що тут ?
« Reply #50 : Лютого 23, 2020, 04:38:56 04:38 »
:fp2Що бла-бла? Імпічмент відбувся чи ні? конкретно? бо все решта від тебе власне бла-бла.
  Ми з радістю тобі додіка відішлем.Може щось і у вас ЗАРОБИТЬ "рудий"-пару банкропсі ,не сплата податків ну і хуйлівців завезе .

До чого ця мова. Тут навіть тролити вас якось рука не піднімається - переможених не б"ють  :smiley25:

Краще скажіть, за кого голосувати зібралися. Невже за комуняку Берні?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Що тут ?
« Reply #51 : Лютого 23, 2020, 06:35:47 06:35 »
Не питайте. Там мізки й не ночували..
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що тут ?
« Reply #52 : Лютого 23, 2020, 01:27:46 13:27 »
До чого ця мова. Тут навіть тролити вас якось рука не піднімається - переможених не б"ють  :smiley25:

Краще скажіть, за кого голосувати зібралися. Невже за комуняку Берні?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Чим ви тішитесь ?

У вас зараз вибір, як в українців в 2010 році в другому турі

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Що тут ?
« Reply #53 : Лютого 23, 2020, 07:24:14 19:24 »
Чим ви тішитесь ?

У вас зараз вибір, як в українців в 2010 році в другому турі

У кого у вас? У нас придурок Трудо розвалює Канаду, так само як ваше зебільне лайно. А в США Трампа обожнює половина населення і навіть деякі прихильники демів, подивившись на агента ФСБ і комуніста Берні, будуть теж голосувати за Трампа.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Що тут ?
« Reply #54 : Лютого 23, 2020, 07:30:56 19:30 »
У кого у вас? У нас придурок Трудо розвалює Канаду, так само як ваше зебільне лайно. А в США Трампа обожнює половина населення і навіть деякі прихильники демів, подивившись на агента ФСБ і комуніста Берні, будуть теж голосувати за Трампа.

 :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #55 : Лютого 23, 2020, 11:15:14 23:15 »
Теми повернули - мушу повертатись на форум  :Razom:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Що тут ?
« Reply #56 : Лютого 23, 2020, 11:21:33 23:21 »
У нас придурок Трудо розвалює Канаду

В чому це полягає?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Що тут ?
« Reply #57 : Лютого 23, 2020, 11:25:34 23:25 »
Теми повернули - мушу повертатись на форум  :Razom:
а цена (уход Гео) стоило того?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що тут ?
« Reply #58 : Лютого 23, 2020, 11:40:54 23:40 »
а цена (уход Гео) стоило того?
Хiба вiн пiшов?..
 :gb:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Що тут ?
« Reply #59 : Лютого 24, 2020, 01:40:17 01:40 »
До чого ця мова. Тут навіть тролити вас якось рука не піднімається - переможених не б"ють  :smiley25:

Краще скажіть, за кого голосувати зібралися. Невже за комуняку Берні?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
ще раз.Кого тролити? Імпічмент додік відхватив? Відхватив.Увійшов в історію як третій през з тамим "досягненненням"-увійшов. Тому тролити можна тільки таких як ти,що вперто то відкидає. ЗНАЮЧІ на більше і не розраховувавли З ОБЄКТИВНИХ причин-більшості репів у сенаті. То саме ,до речі і було ціллю в репів коли імпічнули клінтона. З таким самим розкладом і результатом.
  За кого голосну ,якщо голосну,в листопаді побачу лише в кінці жовтня.  На відміну від додікових,що готові голоснути ПРИ ЛЮБОМУ додіка провалі в любий час. І не треба брухати і повторювати мульки про "комуніста" берні.На мене це не діє як страшилка.Я коммі бачив на відміну від пересічного американця наяву і роками. берні до коммі(реально ідеологічного ) як звідси до неба.