Автор Тема: Про боксерів-політичних пітдарасів (про Усика й Ломаченка)  (Прочитано 6506 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Цитувати
Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлєв заявив, що готовий надати Василю Ломаченку і Олександру Усику російське громадянство.Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремлєв заявив, що готовий надати Василю Ломаченку і Олександру Усику російське громадянство.

Скоріше б вже.  :super:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
В РОССИИ ГОРДЯТСЯ УСИКОМ И ЛОМАЧЕНКО И ГОТОВЫ ПРЕДОСТАВИТЬ ИМ ГРАЖДАНСТВО
Четверг, 7 Мая 2020, 21:42
Россия готова предоставить свое гражданство украинским боксерам підарам Александру Усику и Василию Ломаченко

Об этом заявил генеральный секретарь Федерации бокса России Умар Кремлев, передает "ДС" со ссылкой на sport.ua.

"Усик и Ломаченко - достойные люди, достойные спортсмены, которые отстаивают свою позицию. Это не позиция Украины, что их не любят. Их обоих там любят и обожают. Не только в Украине, но и в России и Беларуси, весь православный мир их любит и поддерживает. Т
 
:fp
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Найсмішніше, що ці тупі підараси прорахувались в плані 'подзааботать'.

Зараз в кацапів бабла на всіляку таку пропагандистську куйню закінчується. Гражданство то дадуть, а потім скажуть смоктати бібу 'кто как умєєт'  :smilie7:   

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5442
  • Стать: Чоловіча

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5442
  • Стать: Чоловіча

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
 :smiley24: :smiley24:  :super:


 "Ти зрозумієш урок": український борець Богдан Грицай викликав Усика на бій без правил

Чемпіон України з боротьби серед молоді, а також бронзовий призер чемпіонату Європи Богдан Грицай викликав боксера Олександра Усика на бій без правил

 "Я і є той диванний експерт, який стібеться із твоїх ватних відео, твоїх малограмотних коментарів, із твоїх дитячих віршиків і російського сценарію, який ти хочеш просунути. Я той самий, кого собі на біду ти, Олександре, викликав на бій без правил, без будь-яких правил. Я приймаю виклик. Після цього бою ти, Олександре, зрозумієш урок, що бої без правил, навіть для професійного боксера, є неприпустимими", – заявив спортсмен із Шепетівки



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
https://twitter.com/i/status/1259115639509319680

Якщо їх випустити на килим, то Грицай за 30 секунд Усіку око на п'ятку натягне. :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
А мені цікаво, як наразі ставляться до усиківломаченокгвоздіків брати Клички.
Вони висловлювалися з цього приводу чи сором'язливо відмовчуються?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
А мені цікаво, як наразі ставляться до усиківломаченокгвоздіків брати Клички.
Вони висловлювалися з цього приводу чи сором'язливо відмовчуються?

Признаються що дружать. Вона ж теж напівбавовняні... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5442
  • Стать: Чоловіча
Баттл Грицай-Усик: несподіване продовження - ексклюзив


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Баттл Грицай-Усик: несподіване продовження - ексклюзив


Наврядчи Усик вийде, в контракті такі випадки повинні бути передбачені. Та і ризик великий, бо якщо Богдан
 за нього зачепиться, то Усик вже не вирветься, до того ж прии боротьбі висока ймовірність перелому кісток, пошкодження зв'язок.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Наврядчи Усик вийде, в контракті такі випадки повинні бути передбачені. Та і ризик великий, бо якщо Богдан
 за нього зачепиться, то Усик вже не вирветься, до того ж прии боротьбі висока ймовірність перелому кісток, пошкодження зв'язок.

Звісно, не вийде.

Бо весь його останній перформанс є виключною комерцією, проплаченою кацапами.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Алєксандр Усік всрався

Усік согласілся на бой с Гріцаем, но по правілам бокса.
 
Друг мой, хотя нет, ты никакой мне не друг. Обычный гражданин. Хочешь бой – ты бросил мне вызов и бросил в меня перчатку. Я выбираю оружие: ринг, бокс. Мне не нужны бои без правил, я живу по правилам,   – проблєял Усік.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Палена вата всі ці усіки

говорили про це вже роки тому, тільки дехто був зачарований гопаком

якщо чесно, всі ці бойові види спорту в більшості випадків приводять до відбивання сірої речовини і зросту невмотивованої агресії

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Палена вата всі ці усіки

говорили про це вже роки тому, тільки дехто був зачарований гопаком

якщо чесно, всі ці бойові види спорту в більшості випадків приводять до відбивання сірої речовини і зросту невмотивованої агресії

Їх тупо купили кацапи, як не прямо, так через контракти на трансляцію боїв у Рашці.
Зараз весь їхній піар та промоушн перейшов до кремлівських структур.
Плюс Усік вже "демонструє" політичні амбіції, мабуть за калькою Кличка.
Їх тупо ведуть гебешні куратори, тож сприймати їх як самостійні одиниці - безглуздо.
І все це дійстово з ватним камін-аутом було частиною шабаша "дєньпабєди"

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Їх тупо купили кацапи, як не прямо, так через контракти на трансляцію боїв у Рашці.
Зараз весь їхній піар та промоушн перейшов до кремлівських структур.
Плюс Усік вже "демонструє" політичні амбіції, мабуть за калькою Кличка.
Їх тупо ведуть гебешні куратори, тож сприймати їх як самостійні одиниці - безглуздо.
І все це дійстово з ватним камін-аутом було частиною шабаша "дєньпабєди"

Це ще одна причина не «зачаровуватись» всілякими «зірками»

Рано чи пізно, доведеться розчаровуватися

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Аудиторія Усіка - це вата та різна гопота. Його відповідь Грицаю банальний абсьор. Не по пацанські. Злився. Або по-простому, обісрався...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Їх тупо купили кацапи, як не прямо, так через контракти на трансляцію боїв у Рашці.
Зараз весь їхній піар та промоушн перейшов до кремлівських структур.
Плюс Усік вже "демонструє" політичні амбіції, мабуть за калькою Кличка.
Їх тупо ведуть гебешні куратори, тож сприймати їх як самостійні одиниці - безглуздо.
І все це дійстово з ватним камін-аутом було частиною шабаша "дєньпабєди"
Кличко репутацію роками заробляв,  на Заході років з 15-20 працював, до того ж у нього вистачало розуму не ляпати маячню. Не вийде нічого в Усика.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2754
Наврядчи Усик вийде, в контракті такі випадки повинні бути передбачені. Та і ризик великий, бо якщо Богдан
 за нього зачепиться, то Усик вже не вирветься, до того ж прии боротьбі висока ймовірність перелому кісток, пошкодження зв'язок.

Не прийде
Бо він все життя напрацьовував моторику по певним правилам... а при бою без правил його захист - нуль і нижня частина тіла не працює

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Не прийде
Бо він все життя напрацьовував моторику по певним правилам... а при бою без правил його захист - нуль і нижня частина тіла не працює
У мене знайомий чи то панкратіоном займався чи ще чимось подібним, так казав, що при атаці борця крок назад і зустрічаєш коліном але ж стовідсоткової гарантії не дає, всеодно атаку можеш пропустити, а тоді все.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
 :super:


Obozrevatel.ua, [12.05.20 10:52]
[ Photo ]
"За законами війни та вулиці": боєць АТО Андрій Грачов викликав на бій Усика

Боєць АТО з Вінниці Андрій Грачов, який є неодноразовим призером чемпіонатів України з дзюдо та самбо (https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/za-zakonami-vijni-ta-vulitsi-boets-ato-andrij-grachov-viklikav-na-bij-usika.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription), викликав на поєдинок боксера Олександра Усика

 "Я не так сильно тренуюся, як колись, але я тобі обіцяю дуже грандіозний бій. Ти і трьох хвилин не виживеш у раунді зі мною. І я як ветеран, як бойовий офіцер, як людина, яка все життя у спорті. Я тобі покажу, хто на кого напав і з ким у нас війна", – написав Грачов у себе в Facebook


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
Не прийде
Бо він все життя напрацьовував моторику по певним правилам... а при бою без правил його захист - нуль і нижня частина тіла не працює

Ну то хай сидить тихо і не пиздить.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
"БАТТЛ" ПРОДОЛЖАЕТСЯ: БОРЕЦ ГРИЦАЙ ОТВЕТИЛ УСИКУ НА ПРЕДЛОЖЕНИЕ БОКСИРОВАТЬ
Вторник, 12 Мая 2020, 18:57
Украинский борец вольного стиля Богдан Грицай ответил на предложение абсолютного чемпиона мира по боксу в супертяжелом весе Александра Усика и отказался от боя по правилам бокса

 
Об этом он сказал в комментарии телеканалу НТА, передает "ДС".

По словам Грицая, первым вызов бросил Усик, а он выбрал вид единоборств.

"Усик не согласился на бой. Он предложил мне бой без правил. Не я, а он рассказывал, что "диванный эксперт" заходит в дверь и он его нокаутирует. Бокс? Для меня это неприемлемо. Это он мне предложил бой. Это четко видно на видео. А я и есть тот диванный эксперт. Я принял его вызов. На видео четко видно, что человек заходит не в ту дверь и он его нокаутирует. Вы видите на видео где правила, взвешивание, медкомиссию о которой он говорит? Там нет правил и поэтому я решил, что бой без правил", - пояснил борец.
https://www.dsnews.ua/society/-battl-prodolzhaetsya-borets-gritsay-otvetil-usiku-na-predlozhenie-12052020185700

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
ыыыыы  :lol: но, сопстна, к г№№донам только такое отношение может и быть, они нужны только разово




Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Український борець Богдан Грицай записав нове звернення до боксера Олександра Усика, якого він викликав на бій без правил кілька днів тому.
   Від словоблуддя про братерство росіяни вбили вже 15 тисяч українців. Ти, митрополит Онуфрій, Лєна Бондаренко намагаєтеся збудувати в Україні "русскій мір". Ми заважаємо вам це робити,
– пригадав Грицай.
 
Тебе і в шахи вчили грати за правилами боксу. Я буду грати за правилами боротьби, а ти як професійний боксер спробуй перемогти мене за правилами боксу.


Грицай не відкинув можливості піти на компроміс. Для цього Усик має записати звернення до Путіна, попередній текст якого Богдан навіть зачитав на відео. "Запиши звернення до Путіна і я тебе обійму, як українець українця. В іншому випадку я тебе теж обійму – як борець боксера. У бійцівській клітці", – підсумував він.

Цікаво, що команда Грицая вже спорудила в олімпійському коледжі імені Івана Піддубного октагон, клітку, в якій проводяться бої без правил.


Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Яніна Соколова  :  спілі мушку, засранєц



Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
За диваном відсидишся?” Яніна Соколова нецензурно звернулася до Усика
15 Травня, 202001666


 
Відома українська журналістка і телеведуча Яніна Соколова висміяла поведінку боксера Олександра Усика в його заочному конфлікті з борцем Богданом Грицаєм.

Дівчина в нецензурній формі відреагувала на відео Усика, в якому він вирішив провчити “диванного експерта”, повідомляє ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

“Ось такий хлопець! Наша гордість і приклад для наслідування. До речі, Олександре, можеш і мене в***ти, я ж теж диванний експерт і теж тебе критикую. Впевнена: РПЦ благословить вдарити жінку заради РПЦ. Олександре, це ж інтернет. Тут це так не працює. “Гей ти, я тебе за IP знайду, якщо не замовкнеш”. І всі заткнулись… Ти живеш за правилом “відповідати за базар”. Як будеш відповідати на виклик Грицая, чемпіоне? Готовий наваляти диванному бійцю? Або сам за диваном відсидишся?” – сказала Яніна.
https://domogospodarka.com.ua/za-dyvanom-vidsydyshsia-ianina-sokolova-netsenzurno-zvernulasia-do-usyka/?fbclid=IwAR0kH1de3Dol6aZ25eELx4qQ4IbXA_i4ANTgXbAhde2GFgEt8a-aayQVIvQ


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Екс-чемпіонка світу з кікбоксингу: Про те, що Усик взяв на себе зобов’язання перед ФСБ, знають і в СБУ
Сьогодні, 08:42

Олена Твердохліб не сумнівається, що Олександр Усик і Василь Ломаченко завербовані ФСБ
Фото - Instagram Василя Ломаченка
Олена Твердохліб підтримала борця Богдана Грицая



Слідом за борцем вільного стилю Богданом Грицаєм, котрий засудив боксера Олександра Усика за антиукраїнські висловлювання і викликав його на бій без правил, критично про титулованих бійців висловилася колишня чемпіонка світу з кікбоксингу Олена Твердохліб.

«Набагато важливіше, ніж будь-які безперспективні у практичному сенсі словесні дуелі між Грицаєм та Усиком є те, що нарешті, на сьомому році війни, Усику і Ломаченку виказали своє обурення і неприйняття їхньої колаборантської позиції і поведінки тисячі фанатів, - каже колишня спортсменка в інтерв’ю Gazeta.ua. - І, що мене навіть дивує, чинних спортсменів. Бо те, що будь-яке патріотичне виховання в українському спорті було втрачене – на жаль, факт, наслідки чого ми спостерігаємо не лише в професійному боксі, але і в олімпійських видах спорту.



Тривалий час тренери і спортсмени важко уявляли собі, як це вони будуть жити і тренуватися без «любих братів» із Росії. Наших спортивних діячів у «братніх відносинах» з РФ і росіянами не зупиняв навіть факт військової агресії Росії як держави і росіян як народу проти України і українців, відверта готовність росіян знищити і Україну, і українців, про що вони з люттю заявляли з екранів телебачення.

Огидно, але ще восени 2014-го і у 2015-му точилася дискусія, чи варто збірній України з біатлону, лижних перегонів та інших зимових видів спорту їхати до Росії на збори. Бо вони ж такі друзі. Наших українських спортивних діячів не зупиняло навіть те, що російські спортсмени і тренери у повному складі підтримували окупацію Криму, закликали Путіна захопити Київ і Львів, і покінчити з українським «фашизмом», а «заблудших хох лов» взагалі відправити до Сибіру на «перевиховання».

Так ось, саме прозріння значної частини українців вважаю головним досягненням. Хоча значна частина населення України просто тихенько сидить під гаслом «аби не було війни» і їм байдуже, чи буде незалежна Україна, чи ні. Головне, аби не заважали їм зустрічатися з російськими кумами. І це наша головна проблема. Поки Україна не подолає цей кумівський зв'язок з ворогом та зв'язок через діяльність російської церкви в Україні, Україна буде у небезпеці. Як тут не згадати російське: «Не было бы счастья, да несчастье помогло». Насправді Московія і росіяни за ці шість років самі зробили більше, ніж будь-яка «бандерівська» українська пропаганда – якої, на жаль, майже не було – для руйнування цих небезпечних для України і українців зв'язків.

Безперечно, Усик і Ломаченко заслуговують на своє «почесне» місце у базі «Миротворця», бо свідомо пішли на цю пропагандистьку провокаційну акцію. Враховуючи, що вони є бізнесменами, які заробили мільйони, немає сенсу їх вважати наївними, такими, хто б «на громадських засадах» почав нищити власні стосунки з вболівальниками.

Але і грошей їм, я впевнена, не платили. Це була саме та пропозиція, від якої неможливо відмовитися. Не сумніваюся, що представники російських спецслужб, так чи інакше, через служителів так званого Московського патріархату, контактували і з Усиком, і з Ломаченком. Те, що Усик, з початком окупації Криму, «офіційно» взяв на себе певні зобов'язання перед ФСБ, сумнівів немає ні в кого. Зокрема, впевнена, і в СБУ.



В Усика по-іншому просто не вийде, поки Крим залишається окупованим. У нього і особиста нерухомість у Криму, і родичі там з нерухомістю. Їх негайно поставлять під прес, якщо Усик не погодиться виконувати певні «прохання» ФСБ. А Ломаченко, швидше за все, у нього під наглядом, як у кума. Це не означає, звичайно, що Усик, прихопивши з собою Василя, завтра натягне маскхалат і поповзе мінувати нафтобазу або склад з боєприпасами. Для цього у ворога є інша агентура. Такого роду медійно розкручені популярні агенти як Усик і Ломаченко використовуються ворогом насамперед для пропаганди і медійних диверсій. І фільм з їхньою участю – це конкретний приклад використання таких агентів.

І тому, якщо ви спитаєте у мене, чи є вони агентами Кремля, то я відповім – так, безумовно. І ніяка масова критика вболівальників не зупинить і не змінить «світогляд» Усика чи Ломаченка. Бо це люди, які вже заробили мільйони і їм є що втрачати. А позбавити їх радощів життя може ФСБ. Тому вони бояться ФСБ значно більше ніж уболівальників, яких вони «в гробу бачили», як і усіх тих, хто загинув за незалежність України. Бо це не їх війна, вони за мир... за «русскій мір». Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/sport/news/eks-chempionka-svitu-z-kikboksingu-pro-te-shcho-usik-vzyav-na-sebe-zobovyazannya-pered-fsb-znayut-i-v-sbu-680653.html