Автор Тема: А чого ніхто не пише ?  (Прочитано 12135 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #120 : Березня 27, 2020, 08:52:54 20:52 »
От коли змії біля вас жити будуть, от тоді й побачимо як ви будете ставитись до цих божих створінь, дізнаєтесь, чого їх вбивають.

Нащо? я жила на курорті, де буквально поряд лазять отруйні гримучі змії. Їх там охороняють. Можна пройтися і навіть побачити їх у природньому середовищі.

https://montecristomagazine.com/travel/spirit-ridge-at-nkmip-resort

Поряд з будинками канадська пустеля. Ідеш по цих дощечках і просто там можеш побачити гримучок. Вони боязливі і намагаються втекти. Місцеві індійці оберігають їх та досліжують - їх не можна вбивати. Час від часу у культурному центрі проводяться демонстрації для всіх бажаючих. Звичайно, я сиділа на найостаннішому ряду  :smilie5:



А на вашій фотці це хіба отруйна змія? схожа на якусь веретеницю, явно не гадюка.



Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #121 : Березня 27, 2020, 08:54:53 20:54 »
В Калгарі живуть лише не отруйні гартер снейкс.  А на півдні в Лесбріджі, що ближче до американського кордону ну і в Британській Колумбії в районі озера Оканаган вже справжні гримучі змії.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #122 : Березня 27, 2020, 09:02:48 21:02 »
Ще раз - то в пустелі, або в якомусь Калгарі.

А я кажу у мене на дачі !!! (читай в моєму будинку).

От візьми і запусти пару тих змій до себе в будинок!

Цитувати

Від укусів змій у всьому світі щодня гине близько 200 людей. За підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров'я від укусів щорічно страждають 5,8 мільйонів людей.

ВООЗ, щороку в світі 5,8 млн людей піддаються укусам змій, половина з яких - отруйні. Від зміїної отрути щодня вмирають 220-380 людей - від 80 тисяч до 138 тисяч на рік. Навіть ті, хто вижив після зміїного укусу, часто стають інвалідами - їм доводиться ампутувати кінцівки.
[/size]

Я сподіваюсь це призупинить дискусію!
« Останнє редагування: Березня 27, 2020, 09:07:21 21:07 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #123 : Березня 28, 2020, 02:42:04 02:42 »
Ще раз - то в пустелі, або в якомусь Калгарі.

А я кажу у мене на дачі !!! (читай в моєму будинку).

От візьми і запусти пару тих змій до себе в будинок!
[/size]

Я сподіваюсь це призупинить дискусію!


Ні, не припинить. Якийсь нещасний вужик, який мав нещастя помилитися ареолом полювання, не несе моральної відповідальності за дії якоїсь мамби в Африці чи королівської кобри в Індії, які теж ніколи не полюють на людей (адже вони не можуть їх з"їсти), а просто захищають себе, коли відчувають небезпеку.

Ось корисна стаття про гадюк в Україні - вона не така страшна, як її малюють.

http://www.naturalist.if.ua/?p=1809

Колись я дивилася прибалтійський фільм про гадюк, і мене вразило, як вони описували, що гадюка, як і людська жінка, народжує своїх дитинчат у муках. Правда, без анестезії :) це мені дуже запам"яталося.

На ютубі можна побачити купу відео, як індуси рятують кобр, що потрапили у водойми. Люди лізуть на шнурках у глибокі котловани, бовтаються у брудній воді, але виловлюють невинне створіння, що потрапило у біду, і потім випускають у джунглі. Ось як треба, а не лопатою по голові :(

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #124 : Березня 28, 2020, 05:09:38 05:09 »

Ні, не припинить. Якийсь нещасний вужик, який мав нещастя помилитися ареолом полювання, не несе моральної відповідальності за дії якоїсь мамби в Африці чи королівської кобри в Індії, які теж ніколи не полюють на людей (адже вони не можуть їх з"їсти), а просто захищають себе, коли відчувають небезпеку.

Ось корисна стаття про гадюк в Україні - вона не така страшна, як її малюють.

http://www.naturalist.if.ua/?p=1809

Колись я дивилася прибалтійський фільм про гадюк, і мене вразило, як вони описували, що гадюка, як і людська жінка, народжує своїх дитинчат у муках. Правда, без анестезії :) це мені дуже запам"яталося.

На ютубі можна побачити купу відео, як індуси рятують кобр, що потрапили у водойми. Люди лізуть на шнурках у глибокі котловани, бовтаються у брудній воді, але виловлюють невинне створіння, що потрапило у біду, і потім випускають у джунглі. Ось як треба, а не лопатою по голові :(
Яка ж ти упорота дура. Як вуж може нести чи не нести моральну відповідальність? Взагалі кукухою поїхала?. Тобі людина прямо написала, що змія за місцем мешкання несе небезпеку жінкам і дітям. Ти ризикнеш здоров'ям чи життям своєї дитини заради моральної невідповідальності гадюки? От дай для початку відповідь це питання.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #125 : Березня 28, 2020, 07:10:07 07:10 »
Яка ж ти упорота дура. Як вуж може нести чи не нести моральну відповідальність? Взагалі кукухою поїхала?. Тобі людина прямо написала, що змія за місцем мешкання несе небезпеку жінкам і дітям. Ти ризикнеш здоров'ям чи життям своєї дитини заради моральної невідповідальності гадюки? От дай для початку відповідь це питання.

Ти безграмотне упороте хамло! Він написав, що він вбиває і вужів. Я написала - за що? а він каже, бо отруйні змії вбивають 200 людей на день. Правильно - в далекій Африці чи Індіїі. Ну дуже логічно! Де вуж, а де отруйна африканська гадюка! і навіть наші гадюки не вбивають 200 людей в день.

Пшов нафіг з цієї теми  :smilie9:


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #126 : Березня 28, 2020, 07:50:52 07:50 »
Ти безграмотне упороте хамло! Він написав, що він вбиває і вужів. Я написала - за що? а він каже, бо отруйні змії вбивають 200 людей на день. Правильно - в далекій Африці чи Індіїі. Ну дуже логічно! Де вуж, а де отруйна африканська гадюка! і навіть наші гадюки не вбивають 200 людей в день.

Пшов нафіг з цієї теми  :smilie9:
Де в Україні африканські гадюки? Україна - Африка? Ти тих вужів хоч вживу бачила? Ти впевнена, що відразу зможеш відрізнити вужа від гадюки? Вони, до речі, обидва чорні.
 А ЮАР написав, що наші гадюки вбивають 200 людей в день? Може взагалі у світі?
 А ти знаєш, що у нас сироватки проти отрути змій практично нема і при укусі можна надіятись тільки на Бога?
 Якщо ти не сприймаєш логічних аргументацій, отже, сприймаєш образи, от саме тому в даному випадку я хамло, бо по іншому до тебе не до стукатись.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #127 : Березня 28, 2020, 07:59:40 07:59 »
Де в Україні африканські гадюки? Україна - Африка? Ти тих вужів хоч вживу бачила? Ти впевнена, що відразу зможеш відрізнити вужа від гадюки? Вони, до речі, обидва чорні.
 А ЮАР написав, що наші гадюки вбивають 200 людей в день? Може взагалі у світі?
 А ти знаєш, що у нас сироватки проти отрути змій практично нема і при укусі можна надіятись тільки на Бога?
 Якщо ти не сприймаєш логічних аргументацій, отже, сприймаєш образи, от саме тому в даному випадку я хамло, бо по іншому до тебе не до стукатись.

У тому-то і справа! де безневинний вуж, а де смертність у 200 чоловік у день! А вужа від гадюки відрізнити елементарно. По жовтих цяточках на голові. Про укуси та їх небезпечність наведено у статті (яку ти, звичайно ж, не прочитав).

Тупе вбивство невинних тварин - це так само погано, як і пожирання живих істот. А потім короновіруси всілякі і не тільки.

Ти тупе хамло, бо навіть не вкурив логіки моєї аргументації, але наскочив на мене з образами  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #128 : Березня 28, 2020, 08:13:40 08:13 »
У тому-то і справа! де безневинний вуж, а де смертність у 200 чоловік у день! А вужа від гадюки відрізнити елементарно. По жовтих цяточках на голові. Про укуси та їх небезпечність наведено у статті (яку ти, звичайно ж, не прочитав).

Тупе вбивство невинних тварин - це так само погано, як і пожирання живих істот. А потім короновіруси всілякі і не тільки.

Ти тупе хамло, бо навіть не вкурив логіки моєї аргументації, але наскочив на мене з образами  :smilie9: :smilie9: :smilie9:
Серйозно? Цяточки? Жовті? В інтернеті вичитали? А може дві плями? А може зазвичай не жовті, а рудуваті? А може колір тих плям бува безкінечно далеко від жовтого і визначити, що то вуж, можна тільки уважно пригледівшись ? А коли ви раптом його виявляєте поряд, то про моральні чесноти вужа думаєте?
 З брехухами і дурами тільки хамством і можна. Хоча не завжди, спочатку своє отримати тре .
 До речі, дура, як вбивство змії пов'язане з короновірусом? Її навіть якщо їдять, то смаженою.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #129 : Березня 28, 2020, 08:49:21 08:49 »
Серйозно? Цяточки? Жовті? В інтернеті вичитали? А може дві плями? А може зазвичай не жовті, а рудуваті? А може колір тих плям бува безкінечно далеко від жовтого і визначити, що то вуж, можна тільки уважно пригледівшись ? А коли ви раптом його виявляєте поряд, то про моральні чесноти вужа думаєте?
 З брехухами і дурами тільки хамством і можна. Хоча не завжди, спочатку своє отримати тре .
 До речі, дура, як вбивство змії пов'язане з короновірусом? Її навіть якщо їдять, то смаженою.

Просто пройди сюди, тупорилий ---> У звичайної гадюки більший позитивний внесок у всесвіт, ніж у такого, як ти  :laugh:

У тупенького недостатньо сірої речовини зрозуміти, що вбивство живих істот без потреби - такий же самий моральний гріх, що і поїдання та піддання тортурам живих тварин на китайських мокрушних ринках  :smilie9: Через що тепер страждає все людство.
« Останнє редагування: Березня 28, 2020, 08:52:35 08:52 від Ad Astra »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #130 : Березня 28, 2020, 08:52:09 08:52 »
Просто пройди сюди, тупорилий ---> У звичайної гадюки більший позивний внесок у всесвіт, ніж у такого, як ти  :laugh:
Ага, позивний. І моральний.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #131 : Березня 28, 2020, 08:53:04 08:53 »
Ага, позивний. І моральний.

Ізиди, короновірусне головного мозку  :smiley14:

Ти взагалі знаєш, що означає слово "сарказм", чи ти кожне слово сприймаєш буквально?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #132 : Березня 28, 2020, 09:06:46 09:06 »
Валюха срач підняла ?   :fp2

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #133 : Березня 28, 2020, 09:09:24 09:09 »
Валю нє абіжать! :bt

Вона на зарплаті :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #134 : Березня 28, 2020, 09:10:30 09:10 »
Ізиди, короновірусне головного мозку  :smiley14:

Ти взагалі знаєш, що означає слово "сарказм", чи ти кожне слово сприймаєш буквально?
Як на мене, до слова "позивний" у наведеному тобою контексті, підходить не слово "сарказм", а куязм головного мозку .

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #135 : Березня 28, 2020, 09:22:43 09:22 »
Астра, ти не права.
Мій син на дачі підняв кусок шиферу (30х40), а під ним гадюка. Сама натуральна, я випадково був поруч (2 м.) з лопатою, тому знаю про що кажу, вполював.
Сину пощастило, рука була зовсім поруч з гадиною, а вона розгубилась (син теж). Не розгубився лише я.

Юрас правий, нема часу розглядати, чи є ті жовті цяточки, чи ні.

У співробітника був дім, прямо на  низькому березі  Дніпра, з великим городом, більшість якого поросла травою. (На Великому лузі, для Кабса пишу, він знає)
Так вони туди ходили виключно у сапогах, бо гадюк там було море.
Потім саме через гадюк він той дім продав. Другий фактор це блискавки, бо вони так лупилипи по воді в грозу, що в домі горіла електроніка (модеми точно, бо він до мене звертався по допомогу).

Гадюки зло, і жити вони мають подалі від людей.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #136 : Березня 28, 2020, 10:28:05 10:28 »
Астра, ти не права.
Мій син на дачі підняв кусок шиферу (30х40), а під ним гадюка. Сама натуральна, я випадково був поруч (2 м.) з лопатою, тому знаю про що кажу, вполював.
Сину пощастило, рука була зовсім поруч з гадиною, а вона розгубилась (син теж). Не розгубився лише я.

Юрас правий, нема часу розглядати, чи є ті жовті цяточки, чи ні.

У співробітника був дім, прямо на  низькому березі  Дніпра, з великим городом, більшість якого поросла травою. (На Великому лузі, для Кабса пишу, він знає)
Так вони туди ходили виключно у сапогах, бо гадюк там було море.
Потім саме через гадюк він той дім продав. Другий фактор це блискавки, бо вони так лупилипи по воді в грозу, що в домі горіла електроніка (модеми точно, бо він до мене звертався по допомогу).

Гадюки зло, і жити вони мають подалі від людей.

Гадюка ніяке не зло, це просто тварина, чоловіче.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #137 : Березня 28, 2020, 11:24:09 11:24 »
Засрали гілочку своїми гадюками.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #138 : Березня 28, 2020, 11:37:11 11:37 »
Засрали гілочку своїми гадюками.
Назва гiлки -  :smiley24:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #139 : Березня 28, 2020, 12:41:30 12:41 »
Що зробив за останній тиждень:

в Леруа купив, і вони привезли меблевий щит, і я зробив полички в шкафу для онуки.

проросли огірочки і петуньї, що купив в АТБ, зараз виставляю на сонце та плекаю ці зелені росточки

викладаю клаптик паркету,  що 2 роки чекав на це

завтра-післязавтра - миття вікон і стін на балконі вперше за 5 років

потім - шпаклювання стін і відкосів, що відкладалося декілька років

потім - випилювання та збирання підставки для ніг онуки для парти,  що зробив їй ще рік тому

потім - підремонтувати дивана, де ДВП щось прогнулися

потім - ще щось знайдемо, радіючи життю невпинно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #140 : Березня 28, 2020, 02:51:42 14:51 »
Пропоную закріпити тему  :bv

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #141 : Березня 28, 2020, 03:46:20 15:46 »
Пропоную закріпити тему  :bv

Слушна думка.
Назву можна підправити і гайда!

Звісно не про змій, а хто що зробив, або робить.

Ввечері покажу що зробив я.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #142 : Березня 28, 2020, 03:49:34 15:49 »
Я вже не маю можливості підправити назву :smilie2:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #143 : Березня 28, 2020, 05:04:44 17:04 »
Гадюка ніяке не зло, це просто тварина, чоловіче.

Саме так. Що я і намагалась донести у своїх постах.

Не збираюся офтопити, а просто напишу, що навіть у Індії чи Африці намагаються викликати професійних змієловів, які забирають змій із будинків (а там дуже часто, що вони прилазять до осель в пошуках їжі) і потім випускають їх. Про Штати вже мовчу. В інеті є купа цікавих відео (але не для слабонєрвних) про роботу змієловів. Я розумію, що в умовах України це нереально, але просто подумайте.

ПС. Якщо будинок чи дача оточені гадюками, щось там не те. Або біля вас багато щурів чи мишей (що навіть гірше, ніж гадюки), або просто місце вибрано невдало (це ви у них в гостях ареалі проживання, а не навпаки). Наприклад, мої батьки мають дачу на березі річки, і вужів там чималенько, але гадюк ні разу не бачили. Вони більше у полях чи лісах. Про хату на березі Дніпра пан сам написав, так що без коментарів.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #144 : Березня 28, 2020, 05:17:50 17:17 »
Я вже не маю можливості підправити назву :smilie2:

Ти маякни, ми підправимо.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #145 : Березня 28, 2020, 06:46:35 18:46 »

ПС. Якщо будинок чи дача оточені гадюками, щось там не те. Або біля вас багато щурів чи мишей (що навіть гірше, ніж гадюки), або просто місце вибрано невдало (це ви у них в гостях ареалі проживання, а не навпаки). Наприклад, мої батьки мають дачу на березі річки, і вужів там чималенько, але гадюк ні разу не бачили. Вони більше у полях чи лісах. Про хату на березі Дніпра пан сам написав, так що без коментарів.

Будинок не оточений, він просто поруч з Дніпром.
Спробую ще раз:

Коли купив дачу (13 років тому), завіз купу цегли і купу каміння. Поклав де зручно, на сонці.
Їм сподобалося.
2 роки боровся і знищував їх.
Потім збагнув, в чому справа, прибрав каміння з сонця, і проблема зійшла нанівець.
Вже 10 років змій на дачі ніхто не бачив.

Як що бажаєш, перевір - я написав що жінка бачила на березі Дніпра.

Не даремно тебе, Валю, тут усі пинають.
Я вже третій раз намагаюся припинити дискусію про гадів, а ти весь час роздмухуєш!
Не примушуй мене відправити тебе в дупу, я це ще не робив, але можу!
Дякую за розуміння!!!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #146 : Березня 28, 2020, 06:54:03 18:54 »
Слушна думка.
Назву можна підправити і гайда!

Звісно не про змій, а хто що зробив, або робить.

Ввечері покажу що зробив я.

Позитивна тема!
 :smiley24:
...бажано не перескакувати на «гадюк».

Слушно, назву підправити, щось типу «Робимо самі» DIY (Do-It-Yourself)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #147 : Березня 28, 2020, 06:57:26 18:57 »
Сьогодні в гаражі зробив багато справ, але із того, що має кінцевий результат лише оце:



Тумба з поличками зліва.
В отих меблях, що показував з початку, усі внутрішні переборки і полички зроблені із старої стінки, але частина залишилась.
От із тих залишків і зробив, бо викидати жаль.
Вийшла зручна річ.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #148 : Березня 28, 2020, 07:01:49 19:01 »
годно.
циркулярку покажи.
лампочки правильні.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: А чого ніхто не пише ?
« Reply #149 : Березня 28, 2020, 07:08:46 19:08 »
годно.
циркулярку покажи.
лампочки правильні.
і прапорець  :smiley24: