Автор Тема: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.  (Прочитано 10962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #60 : Квітня 21, 2014, 10:38:12 22:38 »
блять, а як же ж закон про окуповані території? як же ж окремі дозволи для кожного на в'їзд та на виїзд??? :hot:

до дупи той закон, його все одно не виконуватимуть.

значить тугчинова з косатою пробляддю треба повісити на одній гілці
Шо за кіпиш знов! Перефразуючи вождя "міравога пролєтаріата" це якась "Дєтская болєзнь правізни"!
Треба ж тоді вішати і виконавців на місцях і т.д. пішло і поїхало... Готові? Ну а потім, як би не прийшлось говорити "А мене за шо?" Ну не читає народ історію, хоч би про Французьку революцію згадали, це вже проходили не раз. Нема іншого виходу ніж вибори, а до них замінити всіх не вийде, та й на кого? Є кандидатури? Нема. Крапка.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #61 : Квітня 21, 2014, 10:39:47 22:39 »
я дуже нервний зараз, аби доводити щось безмізковому адепту
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #62 : Квітня 21, 2014, 10:44:44 22:44 »
Аналогічно.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #63 : Квітня 21, 2014, 11:10:43 23:10 »
Да,и пенсии платить,давая им понять,что они НАШИ граждане!
 А вот воду и электричество   продавать по рыночным ценам. А газ по газпромовским+за прокачку.
Дурак ты в данном случае! Потому что в Крыму ЧЕТВЕРТЬ населения  УКРАИНЦЫ!
 Ну, а насчёт того,что ты дурак,когда считаешь всех русских  граждан Украины пятой колонной, спорить не нужно. В этом ты не отличаешься от имперцев- россиян,считающих всех русских Украины  желающими "воссоединиться с лоном".
так вот через таких как ты и поощряется сепаратизм, ушли к паРаше, а дурные хохлы нам вторую пенсию заплатят.
только когда им будет ясно, что без Украины жить хуже, только тогда это остановится.
а ты реально пятая колонна, я тебя много лет знаю. 
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #64 : Квітня 21, 2014, 11:11:12 23:11 »
Вот же ж плять! Иноземные самолеты и суда в Крым ни ногой, а страна, у которой его оттяпали, всеми силами помогает не провалить там курортный сезон.  :Ganba:
Так положение закона о том, что иностранцам в Крым только по особым приглашениям никто не отменял.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #65 : Квітня 21, 2014, 11:15:18 23:15 »
Так всегда же говорили - пассажирские перевозки убыточны.
Просто идёт избавление от головной боли и лишних затрат.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #66 : Квітня 21, 2014, 11:19:44 23:19 »
Вот же ж плять! Иноземные самолеты и суда в Крым ни ногой, а страна, у которой его оттяпали, всеми силами помогает не провалить там курортный сезон.  :Ganba:
Так положение закона о том, что иностранцам в Крым только по особым приглашениям никто не отменял.
А це положення точно є, чи це така абстракція?
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #67 : Квітня 21, 2014, 11:20:10 23:20 »
блять, а як же ж закон про окуповані території? як же ж окремі дозволи для кожного на в'їзд та на виїзд??? :hot:
Нема там такого... Ще мабуть за спрощеною процедурою прикордонний контроль буде.

В предварительных графиках которые я видел, время на пограничный контроль не предусмотрено вообще!

Ж/д сообщение с крымом нужно сократить до 1-2 пар поездов в сутки - для тех украинцев кто принципиально не захочет там жить и хочет вернуться, кому к родственникам надо.
Транзитное сообщение типу Мск-Симф, СПб-Симф - нафиг с пляжа, пусть через пролив едут.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #68 : Квітня 21, 2014, 11:26:20 23:26 »
блять, а як же ж закон про окуповані території? як же ж окремі дозволи для кожного на в'їзд та на виїзд??? :hot:

до дупи той закон, його все одно не виконуватимуть.

значить тугчинова з косатою пробляддю треба повісити на одній гілці
Шо за кіпиш знов! Перефразуючи вождя "міравога пролєтаріата" це якась "Дєтская болєзнь правізни"!
Треба ж тоді вішати і виконавців на місцях і т.д. пішло і поїхало... Готові? Ну а потім, як би не прийшлось говорити "А мене за шо?" Ну не читає народ історію, хоч би про Французьку революцію згадали, це вже проходили не раз. Нема іншого виходу ніж вибори, а до них замінити всіх не вийде, та й на кого? Є кандидатури? Нема. Крапка.

Ні-ні, Турчінава немає на кого міняти, він так мило губки складає в куряче гузно.  :love:   

Ясно, з пасажирським сполученням виглядає, що обісрались як цуцики. 

А що там з вантажними перевезеннями ? Теж відкриємо, бо 'там же наші люді' ?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #69 : Квітня 21, 2014, 11:27:21 23:27 »
Ухвалений парламентом закон визначає Крим зоною з обмеженим доступом в’їзду та виїзду. Проїзд на територію півострову здійснюватиметься через спеціальні пункти пропуску з проходженням митного та прикордонного контролю.

Спрощений проїзд на територію тимчасово окупованого Криму матимуть громадяни України, які постійно проживають на півострові або проживали там до 1 березня 2014 року й мають про це відмітку у паспорті.

Громадяни України, які не проживають в Криму, а також усі іноземці змушені будуть отримувати для подорожей до півострова спеціальний дозвіл у центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції.

За порушення режиму проїзду та виїзду з Криму закон передбачає покарання у вигляді 3 років ув’язнення.

з закона:

тимчасово окупована територія є зоною з обмеженим доступом в’їзду та виїзду.

2. В’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї здійснюється через контрольні пункти в’їзду – виїзду, в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

3. В’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї здійснюється:

громадянами України, які постійно проживають на тимчасово окупованій території чи постійно проживали на тимчасово окупованій території станом на 1 березня 2014 року, - за наявності паспорта громадянина України, у якому зазначені відомості про його місце проживання у відповідності до чинного законодавства без спеціального дозволу;

громадянами України, які не проживають постійно на тимчасово окупованій території, іноземці та особи без громадянства - за наявності паспортного документу та спеціального дозволу;

Форма спеціального дозволу затверджується в порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України та Службою безпеки України, і видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів
« Останнє редагування: Квітня 21, 2014, 11:31:07 23:31 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #70 : Квітня 21, 2014, 11:57:59 23:57 »
блять, а як же ж закон про окуповані території? як же ж окремі дозволи для кожного на в'їзд та на виїзд??? :hot:

до дупи той закон, його все одно не виконуватимуть.

значить тугчинова з косатою пробляддю треба повісити на одній гілці
Шо за кіпиш знов! Перефразуючи вождя "міравога пролєтаріата" це якась "Дєтская болєзнь правізни"!
Треба ж тоді вішати і виконавців на місцях і т.д. пішло і поїхало... Готові? Ну а потім, як би не прийшлось говорити "А мене за шо?" Ну не читає народ історію, хоч би про Французьку революцію згадали, це вже проходили не раз. Нема іншого виходу ніж вибори, а до них замінити всіх не вийде, та й на кого? Є кандидатури? Нема. Крапка.

Ні-ні, Турчінава немає на кого міняти, він так мило губки складає в куряче гузно.  :love:   

Ясно, з пасажирським сполученням виглядає, що обісрались як цуцики. 

А що там з вантажними перевезеннями ? Теж відкриємо, бо 'там же наші люді' ?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:
Де написано, що міняти не можна? Питання зрозуміле? От зняли Турчинова (або повісили (с) Єгорій).
1. Як провести нове голосування в Раді, щоб обрати нового спікера при цій коаліції, чи створювати нову коаліцію кого з ким?
2. Кого конкретно вимагати "на царство"?
3. Чи далі треба вішати  всю Раду?
А може місяць почекаємо, з*явиться ще один центр легітимної влади,  і тоді можна ставити питання про парламентські вибори і держава не опиниться без влади взагалі? Хай краще я буду адептом, чим підштовхувати свою державу до прірви.
P.S. Я від дій Турчинова і Авакова не в захваті.


 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #71 : Квітня 22, 2014, 12:09:49 00:09 »

так вот через таких как ты и поощряется сепаратизм, ушли к паРаше, а дурные хохлы нам вторую пенсию заплатят.
только когда им будет ясно, что без Украины жить хуже, только тогда это остановится.
а ты реально пятая колонна, я тебя много лет знаю.
И я давно знаю тебе как нациста,ненавидящего русских людей,где бы они ни жили. А твоим врагам нужно приписваивать ВСЁ,навешивая на них как больше негатива и лжи.Вот ты это и делаешь.
Тебе не останаливает то,что делая проблемы твоим врагам в Крыме ,ты одновременно делаешь тоже самое украинцам Крыма и тем, кто был и есть против отделения ,то-есть 2/3 всех жителей..бей врагов и своих!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #72 : Квітня 22, 2014, 12:20:02 00:20 »
блять, а як же ж закон про окуповані території? як же ж окремі дозволи для кожного на в'їзд та на виїзд??? :hot:

до дупи той закон, його все одно не виконуватимуть.

значить тугчинова з косатою пробляддю треба повісити на одній гілці
Шо за кіпиш знов! Перефразуючи вождя "міравога пролєтаріата" це якась "Дєтская болєзнь правізни"!
Треба ж тоді вішати і виконавців на місцях і т.д. пішло і поїхало... Готові? Ну а потім, як би не прийшлось говорити "А мене за шо?" Ну не читає народ історію, хоч би про Французьку революцію згадали, це вже проходили не раз. Нема іншого виходу ніж вибори, а до них замінити всіх не вийде, та й на кого? Є кандидатури? Нема. Крапка.

Ні-ні, Турчінава немає на кого міняти, він так мило губки складає в куряче гузно.  :love:   

Ясно, з пасажирським сполученням виглядає, що обісрались як цуцики. 

А що там з вантажними перевезеннями ? Теж відкриємо, бо 'там же наші люді' ?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:
Де написано, що міняти не можна? Питання зрозуміле? От зняли Турчинова (або повісили (с) Єгорій).
1. Як провести нове голосування в Раді, щоб обрати нового спікера при цій коаліції, чи створювати нову коаліцію кого з ким?
2. Кого конкретно вимагати "на царство"?
3. Чи далі треба вішати  всю Раду?
А може місяць почекаємо, з*явиться ще один центр легітимної влади,  і тоді можна ставити питання про парламентські вибори і держава не опиниться без влади взагалі? Хай краще я буду адептом, чим підштовхувати свою державу до прірви.
P.S. Я від дій Турчинова і Авакова не в захваті.

Так просруть все за той місяць.  :smilie9:

Якраз вибори (маю на увазі сам процес проведення, не результат)  і будуть моментом істини для турчінавих-авакавих.  :love:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #73 : Квітня 22, 2014, 12:35:49 00:35 »

так вот через таких как ты и поощряется сепаратизм, ушли к паРаше, а дурные хохлы нам вторую пенсию заплатят.
только когда им будет ясно, что без Украины жить хуже, только тогда это остановится.
а ты реально пятая колонна, я тебя много лет знаю.
И я давно знаю тебе как нациста,ненавидящего русских людей,где бы они ни жили. А твоим врагам нужно приписваивать ВСЁ,навешивая на них как больше негатива и лжи.Вот ты это и делаешь.
Тебе не останаливает то,что делая проблемы твоим врагам в Крыме ,ты одновременно делаешь тоже самое украинцам Крыма и тем, кто был и есть против отделения ,то-есть 2/3 всех жителей..бей врагов и своих!

 Ну и что эти 2/3 делали против отделения?  Все враги они там.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #74 : Квітня 22, 2014, 12:45:34 00:45 »
"Так просруть все за той місяць.  :smilie9:

Якраз вибори (маю на увазі сам процес проведення, не результат)  і будуть моментом істини для турчінавих-авакавих.  :love:"

Треба тиснути, щоб не просрали, але мирно. В принципі вже народ на сході самоорганізовується, хоч і не скрізь. Їхати туди неформальним збройним загонам не можна - це буде використано сепарастами, як підтвердження їх дій на захист місцевих мешканців. Там мають діяти силові структури і місцеві добровольці.
Вибори, дійсно, багато чого покажуть, і прийдеться прийняти їх результати, якщо вони будуть прозорими і без фальсифікацій, ми ж боролись за європейські цінності і демократію, чи не так?
 

І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #75 : Квітня 22, 2014, 01:04:05 01:04 »
Vols, погоджуюся, я навіть припинила волати "Турчинова і Авакова на палі", бо дійсно є сенс провести ті вибори. Як це не сумно. І всі ми розуміємо, що сциклива навоорч може здати навіть за цей місяць півУкраіни :-(

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #76 : Квітня 22, 2014, 02:22:48 02:22 »
Vols, погоджуюся, я навіть припинила волати "Турчинова і Авакова на палі", бо дійсно є сенс провести ті вибори. Як це не сумно. І всі ми розуміємо, що сциклива навоорч може здати навіть за цей місяць півУкраіни :-(

Тому необхідно думати про створення механізмів по контролю за владою.
Це саме складне.
Хоча зараз здається все до чого не візьмись все саме складне.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #77 : Квітня 22, 2014, 02:26:17 02:26 »
И что с этими юльками делать? Вас послушаешь приходишь к выводу - вы или провокаторы или откровенные мерзавцы.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #78 : Квітня 22, 2014, 02:37:19 02:37 »
бляди сер

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #79 : Квітня 22, 2014, 04:25:58 04:25 »
Vols, погоджуюся, я навіть припинила волати "Турчинова і Авакова на палі", бо дійсно є сенс провести ті вибори. Як це не сумно. І всі ми розуміємо, що сциклива навоорч може здати навіть за цей місяць півУкраіни :-(
А чого твій тягенибок мовчить? енабрав в рот води і не рипається.Чому Свобода не викладе все .як на духу.Що робиться проти Україени в тому юльківському клоповнику? Чи "лиш би не було війни" і "нас всіх посадять"(як тягнибок плакався на майдані).ЧСому свобода залягла на дно? де щотижнева інформаційна відозва представника від Свободи про події в країні?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #80 : Квітня 22, 2014, 09:25:44 09:25 »
Та годі вже в істериці битися. Треба спершу розібратись, а не волати "зрада" і "всьо пропало". Ідеться ж лише про пасажирські перевезення. Це не товари, не сировина для промисловості, а люди. Ви будете сміятися, але під час югославської війни не припиняли ходити поїзди й літати літаки між Хорватією та Сербією. Інша річ, що слід перевірити, чи не підіграли наші чиновники російські стороні. Взагалі, цю ситуацію мав би регулювати закон про окуповану територію, але економічний розділ винесли за його межі.
Турчинов он ефесбешника призначив головою СБУ.
Ви скільки часу плануєте розбиратись зрада це чи не зрада? Полемістес нещодавно 10 років на схожу задачу просив ;). Вам теж приблизно стільки ж треба?
Не знаю." Будем разбираться (с) Блохин"  :gigi:Варто без паніки хоч до виборів преза дочекатись. Хто чого як зраджує, це все поки що вилами по воді... До речі, а як нашим громадянам, що залишились в Криму і не прийняли рос громадянство їздити на материк? І який там ФСБшник очолює СБУ, Наливайченко?
Йшлося про голову СБУ Донецької області. Звиняйте, що думку не коректно виклав.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #81 : Квітня 22, 2014, 09:51:30 09:51 »
Да,и пенсии платить,давая им понять,что они НАШИ граждане!
 А вот воду и электричество   продавать по рыночным ценам. А газ по газпромовским+за прокачку.
Дурак ты в данном случае! Потому что в Крыму ЧЕТВЕРТЬ населения  УКРАИНЦЫ!
 Ну, а насчёт того,что ты дурак,когда считаешь всех русских  граждан Украины пятой колонной, спорить не нужно. В этом ты не отличаешься от имперцев- россиян,считающих всех русских Украины  желающими "воссоединиться с лоном".
так вот через таких как ты и поощряется сепаратизм, ушли к паРаше, а дурные хохлы нам вторую пенсию заплатят.
только когда им будет ясно, что без Украины жить хуже, только тогда это остановится.
а ты реально пятая колонна, я тебя много лет знаю.

Просто себя надо уважать. Перекрыть кислород по всех направлениях и всех делов.
Пока мы сами себя не будем уважать, мы для них будем вонючими хохлами.
И ваще мы от мира требуем санкций, а где наши санкции в отношении России? это какой-то мрачный пендец.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #82 : Квітня 22, 2014, 09:58:58 09:58 »

Полная остановка ЖД в Крыму - вопрос ближайших месяцев.

Или им локомотивный парк будкт паромом на ремонт в Ростов возить? Так до Керчи его 200 км тянуть надо без электрификации :)

Ну відремонтують десь у Херсоні.
І взагалі ви що всі з дуба впали. Що за бажання утиснути Крим - припинити постачання води, продуктів тощо.
Ми ж європейська країна демократії - все для Крима але за європейськими цінами :smilie5:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #83 : Квітня 22, 2014, 10:02:17 10:02 »

Йшлося про голову СБУ Донецької області. Звиняйте, що думку не коректно виклав.
[/quote]

Вчера (а может это повтор был), на ГТв, были Лещенко и Мустафа. Они все подробно там разжевали, в том числе и про назначение головы СБУ Донецкой области. Рекомендую послушать.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #84 : Квітня 22, 2014, 10:14:21 10:14 »

Йшлося про голову СБУ Донецької області. Звиняйте, що думку не коректно виклав.

Вчера (а может это повтор был), на ГТв, были Лещенко и Мустафа. Они все подробно там разжевали, в том числе и про назначение головы СБУ Донецкой области. Рекомендую послушать.
[/quote]Можна в двох словах, що вони там розказали?
На той випадок якщо не знайду.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #85 : Квітня 22, 2014, 10:53:38 10:53 »
І взагалі ви що всі з дуба впали. Що за бажання утиснути Крим - припинити постачання води, продуктів тощо.
Ми ж європейська країна демократії - все для Крима але за європейськими цінами :smilie5:
Так вони і за старими не платять, то чому ми маємо їх спонсорувати?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #86 : Квітня 22, 2014, 11:06:45 11:06 »
І взагалі ви що всі з дуба впали. Що за бажання утиснути Крим - припинити постачання води, продуктів тощо.
Ми ж європейська країна демократії - все для Крима але за європейськими цінами :smilie5:
Так вони і за старими не платять, то чому ми маємо їх спонсорувати?

Тому що так порєшалі Юлька з Путіним. Йому Крим, Юльці - табуретку, нам платити за їх банкет...

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #87 : Квітня 22, 2014, 11:21:58 11:21 »
Да,и пенсии платить,давая им понять,что они НАШИ граждане!
 А вот воду и электричество   продавать по рыночным ценам. А газ по газпромовским+за прокачку.
Дурак ты в данном случае! Потому что в Крыму ЧЕТВЕРТЬ населения  УКРАИНЦЫ!
 Ну, а насчёт того,что ты дурак,когда считаешь всех русских  граждан Украины пятой колонной, спорить не нужно. В этом ты не отличаешься от имперцев- россиян,считающих всех русских Украины  желающими "воссоединиться с лоном".
так вот через таких как ты и поощряется сепаратизм, ушли к паРаше, а дурные хохлы нам вторую пенсию заплатят.
только когда им будет ясно, что без Украины жить хуже, только тогда это остановится.
а ты реально пятая колонна, я тебя много лет знаю.

Просто себя надо уважать. Перекрыть кислород по всех направлениях и всех делов.
Пока мы сами себя не будем уважать, мы для них будем вонючими хохлами.
И ваще мы от мира требуем санкций, а где наши санкции в отношении России? это какой-то мрачный пендец.

 :smiley15: :super:
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #88 : Квітня 22, 2014, 11:35:40 11:35 »
Камрады, ткните меня в пруф с нашей стороны.
Я вот обратился к русскому "источнику" с РЖД. Что видим:
Цитувати
В рамках совещания уполномоченных представителей железнодорожных администраций России, Украины, Республики Беларусь, состоявшемся 17-18 апреля 2014 года в Минске, были проработаны предложения по установлению общих размеров движения пассажирских поездов в сообщениях со станциями Крыма в графике движения 2014/2015 годов.
Т.е. утвержденного решения нет.
Читаем дальше.
Цитувати
Работа по согласованию расписания между российскими, украинскими и белорусскими железными дорогами будет вестись в максимально сжатые сроки, и о дальнейшем открытии продаж билетов пассажиры будут своевременно проинформированы.
Т.е. и расписания еще нет.
Предлагаю надеяться на лучшее, как бы трудно ни было.  :Prapor2:

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Re: Здали русскім фашистам залізницю в Крим.
« Reply #89 : Квітня 22, 2014, 11:43:34 11:43 »
Читал телеграмму о назначении начальников главков УЗ, все синяки как на подбор.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.