Автор Тема: Наскільки ми відрізняємося від виборців Зелі?  (Прочитано 2826 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Католицька церква, насправді, що була єдиною для всієї Європи, за винятком частини східної.

Не треба плутати церкву і інквізицією.
Саме Іспанія була колискою інквізиції в самому гіршому сенсі, хоча дійсно, осередки були майже в усіх країнах.
Оті Домініканці (Пси Господні) в порівнянні з Токвемадою були просто діти.
В перші десять років свого існування, вони тільки спалили більше 2000 людей.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Вілізли, але не дуже: безробіття десятиріччами тримається на якомусь абсолютно слонячому рівні типу 15%  в середньому за останні років 20 і це без усякого ковіду.

Оце містечко, назву якого я навіть не пам'ятаю.
Це безробітних човни? :smilie5:



Та я не сперечаюся. Можливо ми не все бачили, хоча у Картахені і трущоби бачили.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
А причин чергової кризи нації багато.
Головна це надмірна толерантність українців - расія наш друх, львов гаваріт па руск, "так ми хахли с прідурью"(кучмо на зустрічі десь у сибірських єбенях) і гиготіння в партері над тупенькими жартами 95 кварталу (хто там жені годинника подарував?) і тому подібне.
Бажання "політеліти" догодити кому завгодно окрім пересічних українців - хочете гейпаради під час війни - нате, ой, а що про нас скажуть у кремлі, у брюселі, у тельавіві тощо.
Віками велася потужна пропаганда проти українства, мови, історії, власних героїв, яка власне і зараз не припинилася.
А під час кучмівсько-кравчуківської приватизації фінаси, засоби виробництва, ЗМІ, а значить і можливість впливати на електоральні настрої виборця, опинилися у людей для яких Україна це щось чуже і всього лише територія для заробляння грошей.
Помірні націоналісти в 1991 заспокоїлися, мовляв Україна самостійна, росія друх, можна почивати на лаврах.
Націоналісти сучасні застрягли в архаїці.
Так важлива історія, але більше потрібно було б приділяти увагу сучасним засобам комунікації, інтернету, соцмережам.
Це так, нашвидкоруч.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Проблема не в быдле
И не в том насколько мы на него похожи или нет
Проблема что у нас быдло при власти, с 1917 года.
До 17 го РИ развивалась более менее в тренде всего мира. После первой мировой она должна была распасться на национальные государства как и все остальные европейские империи. Но большевики, быдло, ее умудрились собрать снова, с помощью украинских социалистов. И в этом зомбиленде мы жили 70 лет.
У нас просто нет, небыдла. Небыдло вырезали и выстреляли с 17го по 37 годы

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Не треба плутати церкву і інквізицією.
Саме Іспанія була колискою інквізиції в самому гіршому сенсі, хоча дійсно, осередки були майже в усіх країнах.
Оті Домініканці (Пси Господні) в порівнянні з Токвемадою були просто діти.
В перші десять років свого існування, вони тільки спалили більше 2000 людей.
Так інквізиція була однією з практик католицької церкви, яка є ієрархічною структурою, тобто, походить ідея інквізиціі з Ватикану. В Іспанії тільки влада надавала максимальне сприяння та й то, враховуючи їх історію, зрозуміло чому. Але не зважаючи на це все, вони безумовно Європейська країна. Чому? Ми ж нібито теж у Європі, але свої лиха списуємо на бидло. У них нема бидла?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Её Величество ПРОПАГАНДА!

Зеленський став президентом завдяки зусиллям росіян і української олігархії – Волошина (огляд преси).

Рік тому, 31 березня, в Україні відбувся перший тур президентських виборів, нагадує газета «День». Після цього стало зрозумілим, що народ не хоче займатися державотворенням. Народ хоче дива. Уособленням цього бажання і став президент Зеленський. При цьому вселенський бумеранг, який в національному вимірі приймає традиційну форму граблів, ані його виборцями, ані його конструкторами в розрахунки не брався. Ті, хто закликав не ризикувати, обираючи на ключову посаду в країні дилетанта, опинилися в меншості. Як і ті, хто вимагав від явного фаворита президентської гонки показати свою команду професіоналів. Вони досі вимагають.
..................

https://www.radiosvoboda.org/a/30520843.html
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Проблема не в быдле
И не в том насколько мы на него похожи или нет
Проблема что у нас быдло при власти, с 1917 года.
До 17 го РИ развивалась более менее в тренде всего мира. После первой мировой она должна была распасться на национальные государства как и все остальные европейские империи. Но большевики, быдло, ее умудрились собрать снова, с помощью украинских социалистов. И в этом зомбиленде мы жили 70 лет.
У нас просто нет, небыдла. Небыдло вырезали и выстреляли с 17го по 37 годы

Так не можна.
Є дуже багато людей, які вже більше не хочуть бити бидлом. І намагаються. Але середа дійсно давить.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Проблема не в быдле
И не в том насколько мы на него похожи или нет
Проблема что у нас быдло при власти, с 1917 года.
До 17 го РИ развивалась более менее в тренде всего мира. После первой мировой она должна была распасться на национальные государства как и все остальные европейские империи. Но большевики, быдло, ее умудрились собрать снова, с помощью украинских социалистов. И в этом зомбиленде мы жили 70 лет.
У нас просто нет, небыдла. Небыдло вырезали и выстреляли с 17го по 37 годы
Тоді хто винен? Кого чи що звинувачувати? Що робити?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Так не можна.
Є дуже багато людей, які вже більше не хочуть бити бидлом. І намагаються. Але середадійсно давить.
А чому не вівторок або четвер? :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Её Величество ПРОПАГАНДА!

Зеленський став президентом завдяки зусиллям росіян і української олігархії – Волошина (огляд преси).

Рік тому, 31 березня, в Україні відбувся перший тур президентських виборів, нагадує газета «День». Після цього стало зрозумілим, що народ не хоче займатися державотворенням. Народ хоче дива. Уособленням цього бажання і став президент Зеленський. При цьому вселенський бумеранг, який в національному вимірі приймає традиційну форму граблів, ані його виборцями, ані його конструкторами в розрахунки не брався. Ті, хто закликав не ризикувати, обираючи на ключову посаду в країні дилетанта, опинилися в меншості. Як і ті, хто вимагав від явного фаворита президентської гонки показати свою команду професіоналів. Вони досі вимагають.
..................

https://www.radiosvoboda.org/a/30520843.html
+
 Як одна з причин. А як так сталося, що ворожа пропаганда вільно велася, а населення не має імунітету до неї?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А чому не вівторок або четвер? :smilie8:

Ок, середовище.

А у тебе за вікном є стовбур! Стирчить! До нього теж можна.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46496
  • Never give in!
Та нічим ти не відрізняєшся від виборців Зебіла.
Я ж пояснив на першій сторінці.

Відсутність мислення і здатності встановлювати причинно-наслідкові зв“язки притаманні більшості населення України. Це просто генетичний ґандж. Почитай українську класичну літературу. Там це дуже добре зображено.
Цим користуються путін-коломойскій-зєлєнскій...

За 30 років населення здеградувало ще більше ніж воно було до незалежності.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815

Головна це надмірна толерантність українців - расія наш друх, львов гаваріт па руск, "так ми хахли с прідурью"(кучмо на зустрічі десь у сибірських єбенях) і гиготіння в партері над тупенькими жартами 95 кварталу (хто там жені годинника подарував?) і тому подібне.


 А звідки це все у нас?


Бажання "політеліти" догодити кому завгодно окрім пересічних українців - хочете гейпаради під час війни - нате, ой, а що про нас скажуть у кремлі, у брюселі, у тельавіві тощо.

Тобто, коли зараз Зеля продавлює співпрацю з МВФ то це він догоджає кому завгодно? Чим вам особисто завинили геї? Чому Європа їх толерує не знаєте?


Віками велася потужна пропаганда проти українства, мови, історії, власних героїв, яка власне і зараз не припинилася.

Тут +, хоча "пропаганда" краще замінити на "боротьба".


А під час кучмівсько-кравчуківської приватизації фінаси, засоби виробництва, ЗМІ, а значить і можливість впливати на електоральні настрої виборця, опинилися у людей для яких Україна це щось чуже і всього лише територія для заробляння грошей.
.
А могло бути інакше? Як?


Так важлива історія, але більше потрібно було б приділяти увагу сучасним засобам комунікації, інтернету, соцмережам.

Так знання власної історії дає розуміння "Хто я". Хіба без нього не будуть подальші перераховані вами зусилля безплідними для нації?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Та нічим ти не відрізняєшся від виборців Зебіла.
Я ж пояснив на першій сторінці.

Відсутність мислення і здатності встановлювати причинно-наслідкові зв“язки притаманні більшості населення України. Це просто генетичний ґандж. Почитай українську класичну літературу. Там це дуже добре зображено.
Цим користуються путін-коломойскій-зєлєнскій...

За 30 років населення здеградувало ще більше ніж воно було до незалежності.
Ольгіно каже, що у нас не 47 хромосом як у них, ми генетично неповноцінні. До речі, "Сад Гетсиманський" - класика. Де там генетична неповноцінність українців зображена?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
А чому не вівторок або четвер? :smilie8:

Найважчий день тижня: рівно між вихідними.  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46496
  • Never give in!
Ольгіно каже, що у нас не 47 хромосом як у них, ми генетично неповноцінні. До речі, "Сад Гетсиманський" - класика. Де там генетична неповноцінність українців зображена?

Багряний був українським комуністом-романтиком.
Ольгіно-Хуйольгіно.

Ти такий же дебіл як і зебіл...
Ні мізків, ніхєра...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Так не можна.
Є дуже багато людей, які вже більше не хочуть бити бидлом. І намагаються. Але середа дійсно давить.

Так нужно
Первый шаг к решению проблемы ее признание

Тоді хто винен? Кого чи що звинувачувати? Що робити?

Первые два вопроса не конструктивны потому как ответы на них не ведут к решению проблемы, а ответа на последний я не знаю.
Я могу предупредить людей не совать пальцы в розетку, но после того как они все таки это сделают я не могу им ничем помочь. Такой характер. Пусть сидят с отгоревшими пальцами

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Тоді хто винен?
Обов'язково потрібно призначити винного?
Кого чи що звинувачувати?
Обов'зково звинувачувати?
Що робити?
Подумати, що я не так зробив, чому мої аргументи не подіяли, які потреби навколишніх я не врахував тощо.
Причини невдачі пошукати у собі, у своїх діях.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Тоді хто винен? Кого чи що звинувачувати? Що робити?
как по мне одна надежда что дети какого-нибудь ельгуидера или ак73 вырастут нормальными людьми.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
Оце містечко, назву якого я навіть не пам'ятаю.
Це безробітних човни? :smilie5:


На городі бузина, а у Києві - дядько.  :bpj:

Хоча у Києві і човни такі є. У декого. Це, натурально, означає "канєц іпохі бєднасци", як в Гішпаніі і дажє луччє. :alen
« Останнє редагування: Травня 05, 2020, 11:45:59 23:45 від Адам Жоржович »

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1516
ви шукаєте відповідь яка вже давно відома - все залежить не від виборця а від виборчих технологій. Можливо тисяча сімей домовляться і скинуться на політтехнологів, зараз це роблять біля десяти найбагатших сімей. Це і робить різницю між олігархією і демократією.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Це так.
Але ця основа були побудована на морському піратстві, грабунку Південної Америки і колоній. Потім вони пограбували своїх євреїв.
А потім почили на лаврах. Отут все і сталося.

Трохи не так було. Спочатку мало не 500 років була Реконкіста. Потім вони наробили географічних відкриттів і нагребли колоній. Потім досить довго гегемонили в Європі (фактично в світі).

На піратстві піднялась Англія, іспанці якраз цим практично не займались.

Щодо жидів - витурили (або хрестили) їх зразу після Реконкісти, разом з арабами. А піднялись іспанці вже після цього, так що тут ще питання, як воно вплинуло на країну  :smilie5: 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Багряний був українським комуністом-романтиком.
Ольгіно-Хуйольгіно.

Ти такий же дебіл як і зебіл...
Ні мізків, ніхєра...
То в "Саду Гетсиманському" оспівана романтика комунізму? Успішна кар'єра Багряного в СРСР?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Так нужно
Первый шаг к решению проблемы ее признание

+
 У думці ЮАРа, до речі, є цікава думка:
Так не можна.
Є дуже багато людей, які вже більше не хочуть бити бидлом. І намагаються. Але середа дійсно давить.
Дані слова означають, що бидло не хоче бути бидлом , а слова: "Так не можна,- не визнають дану проблему з-за вимоги гідності.
Так нужно
Первый шаг к решению проблемы ее признание

Первые два вопроса не конструктивны потому как ответы на них не ведут к решению проблемы, а ответа на последний я не знаю.
Я могу предупредить людей не совать пальцы в розетку, но после того как они все таки это сделают я не могу им ничем помочь. Такой характер. Пусть сидят с отгоревшими пальцами
Але ж ми постійно лаємо зебілів. Чому ви вчиняємо неконструктивно? Є інший шлях?
 Наведений приклад неоднозначний, якщо взяти до уваги, що тією людиною може бути близький або ви теж постраждаєте внаслідок дій дурня.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Обов'язково потрібно призначити винного?Обов'зково звинувачувати?Подумати, що я не так зробив, чому мої аргументи не подіяли, які потреби навколишніх я не врахував тощо.
Причини невдачі пошукати у собі, у своїх діях.
Але ж ми постійно шукаємо, призначаємо, звинувачуємо винного, так ми влаштовані.
 Можна і в собі пошукати причини невдач але ж не у масштабах усієї ж держави.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
как по мне одна надежда что дети какого-нибудь ельгуидера или ак73 вырастут нормальными людьми.
Самі по собі не виростуть, культурні моделі стійкі, консервативні.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
ви шукаєте відповідь яка вже давно відома - все залежить не від виборця а від виборчих технологій. Можливо тисяча сімей домовляться і скинуться на політтехнологів, зараз це роблять біля десяти найбагатших сімей. Це і робить різницю між олігархією і демократією.
І як СРСР допомогла наймасштабніша система пропаганди, маніпуляцій, дезінформації?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
+
 У думці ЮАРа, до речі, є цікава думка: Дані слова означають, що бидло не хоче бути бидлом ,

Ні, не так.
Середовище бидляцьке, і при советах багатьом було вже байдуже. (100% просто не можуть бути бидлом)
Зараз людям стало не байдуже, і вони намагаються за будь яких обставин вчиняти гідно.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6223
Подумати, що я не так зробив, чому мої аргументи не подіяли, які потреби навколишніх я не врахував тощо.
Причини невдачі пошукати у собі, у своїх діях.
Тобто, розвиток ситуації залежав саме від нас, й більш не від к(ч)ого?  :gigi:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
+
 Як одна з причин. А як так сталося, що ворожа пропаганда вільно велася, а населення не має імунітету до неї?

Начну с конца :smilie5:

Население не может иметь иммунитет от пропаганды в принципе. При чём: любое население (в любой точке земного шара) и во все времена. Это аксиома, описанная всеми возможными социальными науками и дисциплинами.
Пропаганде можно только противостоять. А вот уже исходя из этого можно разбирать эффективность и т.д. такого противостояния.

Если интересуетесь этой темой, могу порекомендовать пару очень качественных материалов.
Первый - это документальный фильм "Большой взлом (хак)" (в оригинале звучит как The Great Hack). Есть в свободном доступе и с переводом. ОЧЕНЬ стоит его посмотреть.
Второй - это книга "Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців" авторства Оксаны Мороз. Профессионально, со знанием дела написано. ОЧЕНЬ стоит прочитать.

А вот почему пропаганда свободно велась - то это очень спорная и дискуссионная тема. Лично я вижу главную и единственную причину - политическую. И природа этой политической причины не внутренняя, а внешняя. О чём, соответственно, говорят с большой неохотой и оглядками.

И она продолжается.

No money No honey