Автор Тема: Система виховання та діти  (Прочитано 814 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Система виховання та діти
« : Вересня 19, 2020, 09:32:36 09:32 »
Ми намагаємось виховати власних дітей..... Ми знаємо помилки наших батьків, ми тримаємо це все в собі.... Ми намагаємось убезпечити наших дітей від того що довелось пройти самим..... Ми міняємо місце проживання ...... Ми здаємо їх в найкращі заклади..... Але все одно система доганя.... Та намагається спотворити їх.......
Шо ви робите для того щоб система не зіпсувала ваших дітей?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Система виховання та діти
« Reply #1 : Вересня 19, 2020, 10:34:28 10:34 »
Вже нічого. Старшому 40 буде в цьому році. :smilie10:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Система виховання та діти
« Reply #2 : Вересня 19, 2020, 02:08:38 14:08 »
Ми намагаємось виховати власних дітей..... Ми знаємо помилки наших батьків, ми тримаємо це все в собі.... Ми намагаємось убезпечити наших дітей від того що довелось пройти самим..... Ми міняємо місце проживання ...... Ми здаємо їх в найкращі заклади..... Але все одно система доганя.... Та намагається спотворити їх.......
Шо ви робите для того щоб система не зіпсувала ваших дітей?

Треба змінювати систему.Бо наступить час, діти все одно вийдуть з під нашого впливу і попадуть під вплив системи. А ще навчіть дітей мати свою точку зору на життя. Не залежну від всіляких систем.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #3 : Вересня 19, 2020, 10:32:43 22:32 »
Ми намагаємось виховати власних дітей..... Ми знаємо помилки наших батьків, ми тримаємо це все в собі.... Ми намагаємось убезпечити наших дітей від того що довелось пройти самим..... Ми міняємо місце проживання ...... Ми здаємо їх в найкращі заклади..... Але все одно система доганя.... Та намагається спотворити їх.......
Шо ви робите для того щоб система не зіпсувала ваших дітей?

Ну, наприклад, не віддавати в публічні школи, де тепер буквально з підготовчого класу дітям промивають мізки. Моя мала ходить в приватну релігійну школу. По-перше, я сподіваюсь, що вона виросте із сильнішою вірою у Бога, ніж у мене (все-таки я дитя совка), а по-друге, там нема того ліберастичного булшиту. Хоча вони все одно вчать той же курікулум, що і в урядових школах, бо так вимагається. Причому і релігійний світогляд, і наука поєднуються чудово.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #4 : Вересня 19, 2020, 11:44:00 23:44 »
Ну, наприклад, не віддавати в публічні школи, де тепер буквально з підготовчого класу дітям промивають мізки. Моя мала ходить в приватну релігійну школу. По-перше, я сподіваюсь, що вона виросте із сильнішою вірою у Бога, ніж у мене (все-таки я дитя совка), а по-друге, там нема того ліберастичного булшиту. Хоча вони все одно вчать той же курікулум, що і в урядових школах, бо так вимагається. Причому і релігійний світогляд, і наука поєднуються чудово.

Релігійні школи це те ж саме, але вид збоку......
Та і взагалі я не про конкретну проблему виховання конкретних дітей, а взагалі.....  Про те що робити щоб зупинити цей процес переорієнтації освіти на пропаганду та політику.....

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Система виховання та діти
« Reply #5 : Вересня 19, 2020, 11:47:06 23:47 »
всех отдать в военное училище

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #6 : Вересня 20, 2020, 02:55:28 02:55 »
Релігійні школи це те ж саме, але вид збоку......
Та і взагалі я не про конкретну проблему виховання конкретних дітей, а взагалі.....  Про те що робити щоб зупинити цей процес переорієнтації освіти на пропаганду та політику.....

Ні, це не те саме. В даних умовах США та Канади релігійні школи - це єдиний світоч надії та протистояння червоній ліберастичній чумі. Ну під "релігійними" у цьому контексті я маю на увазі протестантів, бо релігійні школи бувають різні.

До того ж, ця школа одна із найкращих у місті за рівнем провінційних тестів (тобто дітей вчать і товчуть, що видно по результатах). Переважна кількість публічних шкіл і поряд не валялася.

З булінгом теж проблем нема як таких. Дітей менше, всі один одного знають. Одного разу малу хлопчик у джимі стукнув м"ячем по голові, то з його мамою розбірки відбулися за декілька годин. Мала ходить у школу із задоволенням.

Причому це все звичайні родини, ніякі не багачі. Більшість - багатодітні. По троє-четверо дітей це норма, і всіх записують у цю школу, хоча за навчання треба платити.

Я і написала про взагалі, що треба починати з освіти. І ще не боятися ставити на місце і вимагати, якщо щось не так.

Наприклад, приходить мала із танцювальної студії і каже - уявляєш, наш новий вчитель сказав, що він гей, що він не вірить у Бога і що ненавидить прихильників Трампа!

Мене це страшенно розлютило. Те, що він гей, оголошувати не потрібно, це і так видно  :weep: Але справа не в цьому. Якщо тебе найняли вчити дітей танцювати, то вчи, а не ділися персональними думками про Бога і Трампа, особливо враховуючи, що ці віруючі та трамполюби у тому числі оплачують  твій пейчек!

Я сказала малій, що на перший раз я це пробачаю, але якщо на наступний раз він знову буде патякати про політику та Бога з дітьми, я матиму розмову із директором студії. Хоча я була настільки зла, що ручки так і чесалися відразу написати гнівний імейл - але чоловік відмовив  :laugh:.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #7 : Вересня 20, 2020, 05:48:06 05:48 »
Ні, це не те саме. В даних умовах США та Канади релігійні школи - це єдиний світоч надії та протистояння червоній ліберастичній чумі. Ну під "релігійними" у цьому контексті я маю на увазі протестантів, бо релігійні школи бувають різні.

До того ж, ця школа одна із найкращих у місті за рівнем провінційних тестів (тобто дітей вчать і товчуть, що видно по результатах). Переважна кількість публічних шкіл і поряд не валялася.

З булінгом теж проблем нема як таких. Дітей менше, всі один одного знають. Одного разу малу хлопчик у джимі стукнув м"ячем по голові, то з його мамою розбірки відбулися за декілька годин. Мала ходить у школу із задоволенням.

Причому це все звичайні родини, ніякі не багачі. Більшість - багатодітні. По троє-четверо дітей це норма, і всіх записують у цю школу, хоча за навчання треба платити.

Я і написала про взагалі, що треба починати з освіти. І ще не боятися ставити на місце і вимагати, якщо щось не так.

Наприклад, приходить мала із танцювальної студії і каже - уявляєш, наш новий вчитель сказав, що він гей, що він не вірить у Бога і що ненавидить прихильників Трампа!

Мене це страшенно розлютило. Те, що він гей, оголошувати не потрібно, це і так видно  :weep: Але справа не в цьому. Якщо тебе найняли вчити дітей танцювати, то вчи, а не ділися персональними думками про Бога і Трампа, особливо враховуючи, що ці віруючі та трамполюби у тому числі оплачують  твій пейчек!

Я сказала малій, що на перший раз я це пробачаю, але якщо на наступний раз він знову буде патякати про політику та Бога з дітьми, я матиму розмову із директором студії. Хоча я була настільки зла, що ручки так і чесалися відразу написати гнівний імейл - але чоловік відмовив  :laugh:.
'
Замінити ліву індоктринацію на індоктринацію на тему Бога я не хочу...... Хай краще вчаться як з лівими поратись..... Від них загроза, а не від релігійників

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #8 : Вересня 20, 2020, 06:06:19 06:06 »
Спитав у дочки що б вона краще толерувала школу з релігійною індоктринацією чи лівою...... Вона сказала що лівою, бо ліві активісти сприймають тебе як матеріал над яким треба працювати, а релігійні фанатики як одвічне зло......

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Система виховання та діти
« Reply #9 : Вересня 20, 2020, 07:07:16 07:07 »
Ці люди навчалися в релігійній школі.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #10 : Вересня 20, 2020, 08:35:15 08:35 »
'
Замінити ліву індоктринацію на індоктринацію на тему Бога я не хочу...... Хай краще вчаться як з лівими поратись..... Від них загроза, а не від релігійників

Значить, уже запізно. Бо називати звичайних людей, що вірять у Бога, релігійними фанатиками може тільки жертва лівацького промивання мізків.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #11 : Вересня 20, 2020, 08:36:46 08:36 »
Значить, уже запізно. Бо називати звичайних людей, що вірять у Бога, релігійними фанатиками може тільки жертва лівацького промивання мізків.

Звичайно запізно..... Вона вже заразилась вірусом критичного мислення ......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #12 : Вересня 20, 2020, 08:39:20 08:39 »
Я фанатиками називаю тих хто роблять школи на цю тему......

Фанатики - це ті, що зривають себе як смертники. А відвідувачі релігійних шкіл - діти лікарів, нафтовиків-інженерів, програмістів, вчителів, власників малого бізнесу.

Хоча кому це я розповідаю  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #13 : Вересня 20, 2020, 08:40:17 08:40 »
Звичайно запізно..... Вона вже заразилась вірусом критичного мислення ......

Критично мисляча людина не назве значну частину населення земної кулі фанатиками, бо вони вірять в Бога.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #14 : Вересня 20, 2020, 08:43:52 08:43 »
Критично мисляча людина не назве значну частину населення земної кулі фанатиками, бо вони вірять в Бога.

Критично мисляча людина назива все своїми іменами..... Є люди, які просто вірять в бога і не нав'язують свою віру іншим.... А є і фанатики...... В релігійних школах мабуть є певна адженда, чи не так?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Система виховання та діти
« Reply #15 : Вересня 20, 2020, 09:04:48 09:04 »
Критично мисляча людина не назве значну частину населення земної кулі фанатиками, бо вони вірять в Бога.

Диббук, Ракшасы, джинны, Аббадон, Хундунь, Тайпусам, Небесное погребение, Эль Колачо, Тинку, Фамадихана, самоистязание, человеческие жертвоприношения, женское обрезание, ...

Усі ці терміни напряму пов'язані з вірою в Бога.
Ти трохи почитай про це.

Забув ще каннібалізм.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17207
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Система виховання та діти
« Reply #16 : Вересня 20, 2020, 09:09:18 09:09 »
І ще - прочитай другий том Едварда Гібона, і порівняй вірунів того часу і сучасних патріархів. Почитай трохи про скарби Ватікана і витоки цього збагачення.

І не треба мені розповідати, що віра і попи це різні речі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #17 : Вересня 20, 2020, 09:18:55 09:18 »
Поміркували над цим з дочкою.....  Вона каже що вона більш впевнено себе відчуває у школі з лівою індоктринацією бо вона вже знає шо це таке та вміє з цим поратись.... 

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #18 : Вересня 20, 2020, 09:23:33 09:23 »
Диббук, Ракшасы, джинны, Аббадон, Хундунь, Тайпусам, Небесное погребение, Эль Колачо, Тинку, Фамадихана, самоистязание, человеческие жертвоприношения, женское обрезание, ...

Усі ці терміни напряму пов'язані з вірою в Бога.
Ти трохи почитай про це.

Забув ще каннібалізм.

Піпець. А Ви не в курсі, що багато високоосвічених професіоналів, у тому числі вчених, вірять у Бога?

І що кількість християн у світі тільки зростає?

https://www.learnreligions.com/christianity-statistics-700533

In the last 100 years, the number of Christians in the world has quadrupled from about 600 million in 1910 to well past 2 billion presently. Today, Christianity remains the world's largest religious group.

Не замислювалися, чому?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Система виховання та діти
« Reply #19 : Вересня 20, 2020, 09:25:13 09:25 »
Поміркували над цим з дочкою.....  Вона каже що вона більш впевнено себе відчуває у школі з лівою індоктринацією бо вона вже знає шо це таке та вміє з цим поратись....

Якщо це так, то чому ти задав запитання у першому пості?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #20 : Вересня 20, 2020, 09:26:01 09:26 »
Піпець. А Ви не в курсі, що багато високоосвічених професіоналів, у тому числі вчених, вірять у Бога?

І що кількість християн у світі тільки зростає?

https://www.learnreligions.com/christianity-statistics-700533

In the last 100 years, the number of Christians in the world has quadrupled from about 600 million in 1910 to well past 2 billion presently. Today, Christianity remains the world's largest religious group.

Не замислювалися, чому?

Мабуть тому що людське єство вимага душевного комфорту...... Хоча я не впевнений що це правда.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #21 : Вересня 20, 2020, 09:27:31 09:27 »
Якщо це так, то чому ти задав запитання у першому пості?

Я за своїх не переживаю.... Мене бентежить як вона описує реакцію інших дітей на всю цю індоктринацію.....

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Система виховання та діти
« Reply #22 : Вересня 20, 2020, 09:28:57 09:28 »
Укі, в таких ситуаціях , як на мене, краще керуватись принципом

Роби, що можеш, а буде , як буде

А взагалі, зазвичай «система» більш розумна і далекоглядна

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Система виховання та діти
« Reply #23 : Вересня 20, 2020, 09:38:05 09:38 »
Укі, в таких ситуаціях , як на мене, краще керуватись принципом

Роби, що можеш, а буде , як буде

А взагалі, зазвичай «система» більш розумна і далекоглядна

Я так не думаю.... У мене є відчуття що ці стадні рефлекси час від часу повертають систему у деструктивне русло...... Нам треба робити зусилля щоб зупинити цей процес.....


Offline umkabear

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Система виховання та діти
« Reply #24 : Вересня 20, 2020, 01:01:52 13:01 »
Тактично:

Знаходити близьке культурне середовище, вміти уникати зкацаплених, а за необхідності спокійно триматися в їх оточенні, залишаючись собою.

Стратегічно:

Вчимо західного світогляду та готуємо до життя на заході всіма можливими засобами.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Система виховання та діти
« Reply #25 : Вересня 20, 2020, 02:12:18 14:12 »
Тактично:

Знаходити близьке культурне середовище, вміти уникати зкацаплених, а за необхідності спокійно триматися в їх оточенні, залишаючись собою.

Стратегічно:

Вчимо західного світогляду та готуємо до життя на заході всіма можливими засобами.

+100
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Система виховання та діти
« Reply #26 : Вересня 20, 2020, 02:19:10 14:19 »
Західний світогляд це щось як мір ва всьом міре
Комуно здохни