Автор Тема: Диктатура меншини  (Прочитано 3043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #30 : Липня 19, 2020, 06:28:17 18:28 »
Алі, можна таке питання: що ви читали аби робити такі безапеляційні висновки?
З цим, наприклад, не знайомі:


я руководствуюсь исключительно логикой. вы хотите привести аргумент? пожалуйста.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Диктатура меншини
« Reply #31 : Липня 19, 2020, 06:29:21 18:29 »
не совсем понятно что именно бред.
делайте как в штатах. только ты можешь не покупать эту страховку. старикам/малоимущим дают медикейр - бесплатную.

То о чем ты писал - "бесплатная медицина признак диктатуры" потому что я здоровый. Эдак договоримся что запрет перехода улицына красный свет тоже признак диктатуры

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #32 : Липня 19, 2020, 06:33:36 18:33 »
Тут надо понимать основные критерии жизни -
1) мир несправедлив.
2) люди не равны по природе, но должны быть равны по предоставлению возможностей.

Если это принять - то все будет честно.
А як надання можливості бідним співгромадянам отримувати лікування порушує ваші права? Які права?
 Заради цікавості одним оком почитав про історію США, так у дуууже скороченому варіанті історії США розповідається про шлях до соціальних гарантій/безкоштовної медицини; системно почали рухатися у цьому напрямку десь з середини 19 століття. Ви цього не знали живучи в США?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #33 : Липня 19, 2020, 06:33:54 18:33 »
То о чем ты писал - "бесплатная медицина признак диктатуры" потому что я здоровый. Эдак договоримся что запрет перехода улицына красный свет тоже признак диктатуры
ты меня перевираешь. Я сказал "крен в сторону" а не "признак".

Далее рассмотрим твой пример - запрет перехода на красный свет. Тебе на самом деле не запрещают ты можешь перейти. Просто тебя убьет автомобиль. Но перейти ты можешь. Запрет регулиреуют забором/барьером.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Диктатура меншини
« Reply #34 : Липня 19, 2020, 06:34:07 18:34 »
То о чем ты писал - "бесплатная медицина признак диктатуры" потому что я здоровый. Эдак договоримся что запрет перехода улицына красный свет тоже признак диктатуры

Ну, вдягати маски під час епідемії - пиздець яке гноблення особистої свободи. Так Трампуша на днях віщав  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Диктатура меншини
« Reply #35 : Липня 19, 2020, 06:35:32 18:35 »
ты меня перевираешь. Я сказал "крен в сторону" а не "признак".

Далее рассмотрим твой пример - запрет перехода на красный свет. Тебе на самом деле не запрещают ты можешь перейти. Просто тебя убьет автомобиль. Но перейти ты можешь. Запрет регулиреуют забором/барьером.

Вообщето за это штраф положен
По поводу крена, "какая разница"

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #36 : Липня 19, 2020, 06:36:44 18:36 »
А як надання можливості бідним співгромадянам отримувати лікування порушує ваші права? Які права?
 Заради цікавості одним оком почитав про історію США, так у дуууже скороченому варіанті історії США розповідається про шлях до соціальних гарантій/безкоштовної медицини; системно почали рухатися у цьому напрямку десь з середини 19 століття. Ви цього не знали живучи в США?
" А як надання можливості бідним співгромадянам отримувати лікування порушує ваші права? Які права?" - это происходит за мой счет.

"Заради цікавості одним оком почитав про історію США, так у дуууже скороченому варіанті історії США розповідається про шлях до соціальних гарантій/безкоштовної медицини; системно почали рухатися у цьому напрямку десь з середини 19 століття. Ви цього не знали живучи в США?" - не совсем понимаю к чему вы это говорите.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #37 : Липня 19, 2020, 06:39:34 18:39 »
Вообщето за это штраф положен
По поводу крена, "какая разница"
ну еще раз - ограничивать в чем то и забирать что то немного разные вещи. "Бесплатная медицина" - по сути забрать у меня деньги и отдать их другим.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Диктатура меншини
« Reply #38 : Липня 19, 2020, 06:41:32 18:41 »
ну еще раз - ограничивать в чем то и забирать что то немного разные вещи. "Бесплатная медицина" - по сути забрать у меня деньги и отдать их другим.

А якщо тебе болячка дістане, то забирати в інших і віддавати тобі ?  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Диктатура меншини
« Reply #39 : Липня 19, 2020, 06:43:24 18:43 »
ну еще раз - ограничивать в чем то и забирать что то немного разные вещи. "Бесплатная медицина" - по сути забрать у меня деньги и отдать их другим.

Ты налоги платишь или руководствуешься такой же логикой?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Диктатура меншини
« Reply #40 : Липня 19, 2020, 06:48:42 18:48 »
Ты налоги платишь или руководствуешься такой же логикой?

Це типова ковбасна психологія. Типу ' я ж не хворію, с какого я должен шото платіть'.

Коли дотягне до відповідного віку, 100% буде кричати про те, що держава його повинна лікувати безплатно і в максимальному обсязі  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #41 : Липня 19, 2020, 06:49:11 18:49 »
я руководствуюсь исключительно логикой. вы хотите привести аргумент? пожалуйста.
Формальною логікою чи якою користуєтеся? Поки що ніякої логіки у ваших судженнях не побачив. Якщо вважаєте, що я не правий, то спробуйте довести своє твердження за законами логіки, але щось я сумніваюся, що ви їх хоч би бачили.
 Аргумент я вам навів: ціла книжка про тоталітаризм, де пояснюється, що таке нацизм, комунізм. То що ви читали про ці ідеології? Нічого? Знання тільки з радянської школи і від політрука?
 І ще: фашизм і комунізм - це ІДЕОЛОГІЇ, що ЗАГАЛЬНОВИЗНАНО, а не тиранія уряду. І дуже різні ідеології. Вам достатньо аргумента загальновизнаного
 аби не називати їх тиранією уряду?
 Своє твердження про антиеволюцію довести зможете чи як?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #42 : Липня 19, 2020, 06:55:03 18:55 »
А якщо тебе болячка дістане, то забирати в інших і віддавати тобі ?  :smilie7:
нет.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #43 : Липня 19, 2020, 06:56:39 18:56 »
Ты налоги платишь или руководствуешься такой же логикой?
плачу.
Опять абсолюта не существует. даже в абсолютной тирании есть определенный уровень свобод. также как и в абсолютном либертарианстве существует уровень
подчинения государству.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #44 : Липня 19, 2020, 06:57:43 18:57 »
Це типова ковбасна психологія. Типу ' я ж не хворію, с какого я должен шото платіть'.

Коли дотягне до відповідного віку, 100% буде кричати про те, що держава його повинна лікувати безплатно і в максимальному обсязі  :smilie7:

ты какой то ипанутый. Где я такое говорил??? ' я ж не хворію, с какого я должен шото платіть'.

Весь мой поинт - платить за себя самому, а не платить за других.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #45 : Липня 19, 2020, 06:58:47 18:58 »
" А як надання можливості бідним співгромадянам отримувати лікування порушує ваші права? Які права?" - это происходит за мой счет.

"
Так мешкаючи і працюючи в США ви відбираєте роботу у громадян США, її корінних мешканців, вони несуть збитки. То може з принципу ви додому повернетеся?

.

"Заради цікавості одним оком почитав про історію США, так у дуууже скороченому варіанті історії США розповідається про шлях до соціальних гарантій/безкоштовної медицини; системно почали рухатися у цьому напрямку десь з середини 19 століття. Ви цього не знали живучи в США?" - не совсем понимаю к чему вы это говорите.

Отож, живучи в США і не цікавитися історією країни проживання. Як наші кацапи мову вивчити не здатні. Про те, що у безкоштовної медицини є своя логіка, історія і тривалий шлях, про які ви нічого не знаєте.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Диктатура меншини
« Reply #46 : Липня 19, 2020, 06:58:55 18:58 »
нет.

А що будеш робити ? Якщо там на мільйони вилізе ?

(щиро тобі такого не бажаю насправді)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #47 : Липня 19, 2020, 06:59:51 18:59 »
Це типова ковбасна психологія. Типу ' я ж не хворію, с какого я должен шото платіть'.

Коли дотягне до відповідного віку, 100% буде кричати про те, що держава його повинна лікувати безплатно і в максимальному обсязі  :smilie7:
:smiley24:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #48 : Липня 19, 2020, 07:00:17 19:00 »
Формальною логікою чи якою користуєтеся? Поки що ніякої логіки у ваших судженнях не побачив. Якщо вважаєте, що я не правий, то спробуйте довести своє твердження за законами логіки, але щось я сумніваюся, що ви їх хоч би бачили.
 Аргумент я вам навів: ціла книжка про тоталітаризм, де пояснюється, що таке нацизм, комунізм. То що ви читали про ці ідеології? Нічого? Знання тільки з радянської школи і від політрука?
 І ще: фашизм і комунізм - це ІДЕОЛОГІЇ, що ЗАГАЛЬНОВИЗНАНО, а не тиранія уряду. І дуже різні ідеології. Вам достатньо аргумента загальновизнаного
 аби не називати їх тиранією уряду?
 Своє твердження про антиеволюцію довести зможете чи як?

Давайте без книжек и ссылок - а просто будем использовать common sense? Поэтому все ваши сентенции и ссылки я просто не буду учитывать.
" І ще: фашизм і комунізм - це ІДЕОЛОГІЇ, що ЗАГАЛЬНОВИЗНАНО, а не тиранія уряду. " - у этих идеологий один практический результат - тирания государства. Вы с этим будете спорить?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #49 : Липня 19, 2020, 07:00:55 19:00 »
А що будеш робити ? Якщо там на мільйони вилізе ?

(щиро тобі такого не бажаю насправді)
есть страховка. Она покрывает от такого. вопрос что будете делать вы??

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #50 : Липня 19, 2020, 07:02:53 19:02 »
Так мешкаючи і працюючи в США ви відбираєте роботу у громадян США, її корінних мешканців, вони несуть збитки. То може з принципу ви додому повернетеся?
 Отож, живучи в США і не цікавитися історією країни проживання. Як наші кацапи мову вивчити не здатні. Про те, що у безкоштовної медицини є своя логіка, історія і тривалий шлях, про які ви нічого не знаєте.

Давайте поподробнее про коренных  :lol: :lol: :lol:
не совсем опять же понимаю вы начинаете путаться. давайте вернемся к исходной теме - бесплатная медицина - крен в сторону "фашизма/коммунизма"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Диктатура меншини
« Reply #51 : Липня 19, 2020, 07:10:44 19:10 »
есть страховка. Она покрывает от такого. вопрос что будете делать вы??

???
Тогда о чем мы говорим? Страховая медицина это форма бесплатной когда все скидываются адресно в отличии от советского варианта где все платили в общем, в бюджет, а оттуда распределялось

плачу.
Опять абсолюта не существует. даже в абсолютной тирании есть определенный уровень свобод. также как и в абсолютном либертарианстве существует уровень
подчинения государству.

И если в этом абсолютно либертарианском государстве вводится бесплатная медицина это крен в сторону абсолютной тирании?  :laugh:

Тебе вроде не шешнацать, а рассуждаешь столь же бескомпромиссно    :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #52 : Липня 19, 2020, 07:14:52 19:14 »
???
Тогда о чем мы говорим? Страховая медицина это форма бесплатной когда все скидываются адресно в отличии от советского варианта где все платили в общем, в бюджет, а оттуда распределялось

И если в этом абсолютно либертарианском государстве вводится бесплатная медицина это крен в сторону абсолютной тирании?  :laugh:

Тебе вроде не шешнацать, а рассуждаешь столь же бескомпромиссно    :gigi:

"Тогда о чем мы говорим? Страховая медицина это форма бесплатной когда все скидываются адресно в отличии от советского варианта где все платили в общем, в бюджет, а оттуда распределялось" я о частной стрховке. в штатах бесплатная страховка идет далеко не всем.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #53 : Липня 19, 2020, 07:16:31 19:16 »
Давайте без книжек и ссылок - а просто будем использовать common sense? Поэтому все ваши сентенции и ссылки я просто не буду учитывать.

Згадуючи книги, я наводжу джерела своїх знань. Ви зможете навести джерела власних знань?
 А логікою будемо керуватися? Чи для вас логіка і здоровий глузд одне й теж?
 Звичайно ви не будете "учитывать", бо аргументів у вас нема.
 
.
" І ще: фашизм і комунізм - це ІДЕОЛОГІЇ, що ЗАГАЛЬНОВИЗНАНО, а не тиранія уряду. " - у этих идеологий один практический результат - тирания государства. Вы с этим будете спорить?
Буду:
Тирані́я (грец. τυραννίς — свавілля) — форма державної влади, встановлена ​​насильницьким шляхом і заснована на одноосібному правлінні. Також тиранія — це форма політичного устрою ряду середньовічних міст-держав Північної і Середньої Італії, тобто Синьйорія. Тиранія — це одноосібна влада, яка спирається на підтримку армії.

 Тобто, термін "тиранія" до фашизму і комунізму НЕ ВІДНОСИТЬСЯ.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #54 : Липня 19, 2020, 07:16:39 19:16 »
"И если в этом абсолютно либертарианском государстве вводится бесплатная медицина это крен в сторону абсолютной тирании?  :laugh:" это крен да. сдвиг.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15875
Re: Диктатура меншини
« Reply #55 : Липня 19, 2020, 07:19:49 19:19 »
Давайте поподробнее про коренных  :lol: :lol: :lol:
не совсем опять же понимаю вы начинаете путаться. давайте вернемся к исходной теме - бесплатная медицина - крен в сторону "фашизма/коммунизма"
Це не я плутаюсь, це ви ухиляється від дискусії з-за відсутності аргументів.
 Тоді дайте визначення комунізму, фашизму, безкоштовній медицині як ви їх розумієте. Спробуємо спочатку.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #56 : Липня 19, 2020, 07:20:34 19:20 »
Згадуючи книги, я наводжу джерела своїх знань. Ви зможете навести джерела власних знань?
 А логікою будемо керуватися? Чи для вас логіка і здоровий глузд одне й теж?
 Звичайно ви не будете "учитывать", бо аргументів у вас нема.
  Буду:
Тирані́я (грец. τυραννίς — свавілля) — форма державної влади, встановлена ​​насильницьким шляхом і заснована на одноосібному правлінні. Також тиранія — це форма політичного устрою ряду середньовічних міст-держав Північної і Середньої Італії, тобто Синьйорія. Тиранія — це одноосібна влада, яка спирається на підтримку армії.

 Тобто, термін "тиранія" до фашизму і комунізму НЕ ВІДНОСИТЬСЯ.
Тобто, термін "тиранія" до фашизму і комунізму НЕ ВІДНОСИТЬСЯ.

ну почему же. я так понимаю при гитлере выборов не было? и армия была. демократию он подавил. пришел к власти путем захвата. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B4_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2_%D0%BA_%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8

то что гитлер не опирался на армию может утверждать только неумный человек.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #57 : Липня 19, 2020, 07:21:21 19:21 »
Це не я плутаюсь, це ви ухиляється від дискусії з-за відсутності аргументів.
 Тоді дайте визначення комунізму, фашизму, безкоштовній медицині як ви їх розумієте. Спробуємо спочатку.

вы уходите в сторону словоблудия и демагогии, я лишь пытаюсь остаться в рамках разумного смысла.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Диктатура меншини
« Reply #58 : Липня 19, 2020, 07:22:13 19:22 »
"Тогда о чем мы говорим? Страховая медицина это форма бесплатной когда все скидываются адресно в отличии от советского варианта где все платили в общем, в бюджет, а оттуда распределялось" я о частной стрховке. в штатах бесплатная страховка идет далеко не всем.

Бесплатная страховка это частный случай
Тут важна обязательность. В США страховка не обязательна, но это не + а -. Это баг системы когда отдельные несознательные граждане (не завевшие страховку) в результате садятся на шею всему обществу

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Диктатура меншини
« Reply #59 : Липня 19, 2020, 07:27:37 19:27 »
Бесплатная страховка это частный случай
Тут важна обязательность. В США страховка не обязательна, но это не + а -. Это баг системы когда отдельные несознательные граждане (не завевшие страховку) в результате садятся на шею всему обществу
Поясните каким образом они садятся на шею обществу.
вы наверное не совсем понимаете как работают страховые в штатах. есть медикейр/медикейд - это бесплатная страховая которая полагается старикам и малоимущим. ее платят все на федеральнома уровне.
есть частные страховые - это прибыльные организации, очень крупные (например хумана - 57 миллиардов долларов каптиализация). Это бизнес. они покрывают остальныъ граждан которые не попадают под категорию "малоимущих или стариков".
покрывают - это значит ты платишь и в случае инцидента тебя спасут от банкротства - это именно так работает в штатах. я не хочу вдаваться в подорбности но социализмом там и не пахнет. это чистый бизнес.
« Останнє редагування: Липня 19, 2020, 07:43:12 19:43 від Ali(UA) »