Автор Тема: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".  (Прочитано 880 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« : Серпня 18, 2020, 07:47:23 19:47 »
Відкритий лист від 103 демокрацьких майстрів зовнішньої політики. (В списку присутній навіть такий зашкварений кацапідарний "іксперд" як Дмітрі Саймс, але підписанти із задоволенням сідають з ним срати на одній грядці.)

Запахло "разрядкой", "йадєрним разаружєнієм". І "сасущєстваванієм" забзділо.

Цитувати

Настав час переосмислити нашу російську політику


Поточний зміст санкцій та дипломатії в Америці не працює. Відкритий лист про те, як переглянути наш підхід до Путіна - і хто буде далі.

Наступний відкритий лист було підписано 103 зовнішньополітичними експертами, імена та приналежності яких наведені нижче.

Американсько-російські відносини знаходяться в небезпечній тупику, що загрожує національним інтересам США. Ризик військового протистояння, яке може стати ядерним, знову реально. Ми рухаємося до загрозливої ​​ядерної гонки озброєння, причому наш зовнішньополітичний арсенал зводиться головним чином до реакцій, санкцій, публічного ганьби та резолюцій конгресу. Глобальна пандемія Covid-19 і спричинений в результаті серйозний світовий економічний спад, а не сприяння співпраці, лише посилили поточну тенденцію до зменшення.

Тим часом великі виклики миру та нашому добробуту, які вимагають співпраці між США та Росією, включаючи екзистенційні загрози ядерної війни та зміни клімату, залишаються без уваги. Оскільки ставки настільки великі, як за небезпеки, яку вони тягнуть, так і витрати, які вони містять, ми вважаємо, що ретельний, безпристрасний аналіз та зміна нашого поточного курсу є необхідними.

Ми заходимо в цей відкритий очей. Росія ускладнює, навіть перешкоджає нашим діям, особливо на її широкій периферії в Європі та Азії. Він захопив територію в Україні та Грузії. Це кидає виклик нашій ролі світового лідера та світовому порядку, який ми допомогли створити. Це втручається у нашу внутрішню політику, щоб посилити розбіжності та затьмарити нашу демократичну репутацію. У кращому випадку наші відносини залишаться поєднанням конкуренції та співпраці. Викликом політики буде досягнення найвигіднішого та найбезпечнішого балансу між ними. З цією метою ми пропонуємо шість широких рецептів політики США.

• Спершу ми повинні знайти спосіб ефективного втручання російського втручання у вибори в США і, головне, заблокувати будь-які зусилля для корупції процесу голосування. Загартовування нашої виборчої інфраструктури, санкціонування росіян, які озброюють викрадену інформацію, і протидія здатності Росії зламати наші системи - все необхідні заходи. Так піддається російській дезінформації. Однак ми повинні також залучати Росію до переговорів із відблиску громадськості, зосереджуючись на можливостях кожної сторони зробити велику шкоду критичній інфраструктурі іншої сторони.

• Немає сенсу для двох країн, які мають владу знищувати одна одну, і за 30 хвилин припинити цивілізацію, як ми знаємо, вона не має повноцінних дипломатичних відносин. Після української кризи ключові урядові контакти були розірвані, консульства закриті, а персонал посольства різко скоротився. Занадто часто ми помилково вважаємо дипломатичні контакти нагородою за добру поведінку, але вони полягають у просуванні наших інтересів та доставці жорстких повідомлень. Вони потрібні їм як важлива безпека, щоб мінімізувати помилки та прорахунки, які можуть призвести до небажаної війни. Відновлення нормальних дипломатичних контактів повинно бути головним пріоритетом для Білого дому та підтримується Конгресом.

• Наша стратегічна позиція повинна бути такою, яка нам добре служила під час холодної війни: збалансована прихильність до стримування та розрядки. Таким чином, зберігаючи нашу оборону, ми також повинні залучати Росію до серйозного та стійкого стратегічного діалогу, який стосується глибших джерел недовіри та ворожості та водночас зосереджується на великих та нагальних викликах безпеки, що стоять перед обома країнами:

 Обов'язкове відновлення американсько-російського лідерства в управлінні ядерним світом стало більш небезпечним дестабілізацією технологій, зміною ставлення до використання ядерної зброї, відмовою від ядерних угод та новими напруженими ядерними відносинами. Це означає розширення нового Договору про СНІД та швидкий перехід до наступного етапу контролю над озброєнням для посилення ядерної стабільності, ретельно налаштованого на світ численних атомних суб'єктів.

Необхідно зробити безпечнішим і стабільнішим військове протистояння, яке перетинає найнестабільніші регіони Європи, від Балтійського до Чорного моря, наполегливо працюючи над збереженням існуючих обмежень, таких як Договір про відкрите небо - зараз під загрозою - і Віденський документ 2011 р. Та створення нових заходів з підвищення довіри.

• Успіх американсько-китайської політики не в чому залежить від того, чи дозволить стан відносин між США та Росією тристороннє співробітництво з критичних питань. Наша нинішня політика посилює готовність Росії до узгодження з найменш конструктивними аспектами політики Китаю в США. Переміщення голки у зворотному напрямку буде непростим, але має бути нашою метою.

Що стосується чітких питань, коли інтереси США та Росії перебувають у справжньому конфлікті, таких як Україна та Сирія, США повинні залишатися твердими на принципах, що поділяються з нашими союзниками, і критичними для справедливого результату. Однак слід приділити більше уваги кумулятивному ефекту, який вимірювані та поетапні кроки вперед можуть мати на загальну взаємозв'язок, і, в свою чергу, створюється можливість покращення відносин для подальших кроків вперед.

• Хоча санкції мають бути частиною нашої російської політики, вони повинні бути націленими і використовуватись разом з іншими елементами національної влади, особливо дипломатією. Постійне накопичення санкцій, передбачених конгресом,, як покарання за дії Росії в Криму та на сході України, отруєння в Солсбері, порушення договору INF та втручання виборів,  зменшує будь-який стимул, який, можливо, Москві доведеться змінити курс  оскільки вважає ці санкції постійними. Нам потрібно відновити гнучкість до нашого режиму санкцій, зосередившись на цілеспрямованих санкціях, які можна швидко зменшити в обмін на російські кроки, які сприяють переговорам щодо прийнятних рішень невирішених конфліктів, включаючи демонстративні зусилля Росії щодо припинення втручання у наш виборчий процес.Для цього буде потрібна політична воля з боку Білого дому та Конгресу.

Зрештою, реальність така, що Росія, за Володимира Путіна, діє в стратегічних рамках, глибоко вкорінених у націоналістичних традиціях, що перегукуються як з елітами, так і громадськістю. Можливо, наступний наступник, навіть ще один демократично схильний, діятиме в цих же рамках. Помилкове уявлення про політику США з припущенням, що ми можемо і повинні змінити цю структуру, є помилковим. Так само нам було б нерозумно думати, що у нас немає іншого вибору, окрім як дотримуватися поточної політики. Ми повинні мати справу з Росією такою, якою вона є, не такою, якою ми її бажаємо, повністю використовуючи свої сильні сторони, але відкритою для дипломатії. Настільки цілеспрямовані, ми можемо впоратися з викликом, який ставить Росія, і прагнути поставити відносини на більш конструктивний шлях. Якщо цього не зробити, це занадто висока ціна.

Роза Готтемоеллер
Заступник Державного секретаря з питань контролю над озброєннями та міжнародної безпеки, 2014-2016


Томас Грехем,
старший директор з Росії, співробітники Ради національної безпеки, 2004-07


Фіона Хілл,
старший директор з питань європейських та російських питань, співробітники Ради національної безпеки, 2017-19


Джон Хантсмен-молодший
Посол у Росії, 2017-19



Університет Роберта Легвольда Колумбії


Томас Р. Пікерінг,
посол у Росії, 1993-96


***


Джордж П. Шульц,
державний секретар, 1982-89


Вільям Перрі,
міністр оборони, 1994-97


Ернест Дж.
Монізс, міністр енергетики, 2013-17 років з
ядерної загрози



Сенатор Сем Нанн США,
Ініціатива ядерної загрози 1972-97 років


Гері Харт,
сенатор США, 1975-87


Джон Хамре
Заступник міністра оборони, 1997-2000


Джон Маклафлін
Заступник директора та виконуючий обов'язки директора ЦРУ, 2000-04 рр
. Школа вищих міжнародних досліджень Джона Хопкінса



Посол Джеймса Ф. Коллінза в Росії, 1998-2001



Посол Джона Бейрла в Росії, 2008-12


Меган О'Салліван,
заступник радника з національної безпеки з Іраку та Афганістану, співробітники Ради національної безпеки,
Гарвардська школа Кеннеді 2005-07


Річард Берт
Помічник Державного секретаря з питань Європи та Канади, 1983–85
Global Zero


Томас Земляк
помічник держсекретаря США по питаннях міжнародної безпеки та нерозповсюдження, 2011-17


Дж. Стейплтон Рой,
помічник Державного секретаря з питань розвідки та досліджень,
Інститут Кіссінджера по Китаю та США, 1999-2000 , Центр Вілсона


Джозеф С. Най,
помічник міністра оборони у справах міжнародної безпеки,
Гарвардський університет 1994-95


Грехем Еллісон,
помічник міністра оборони з питань політики та планів,
Гарвардська школа Кеннеді 1993-94


Генерал (відставник) Чарльз Бойд
Заступник Головнокомандувача Європейського командування США,
Центр національних інтересів 1992-95


Джордж Біб,
колишній директор Аналітики Росії, ЦРУ



Університет Марка Р. Бейсінгера Прінстон


Річард К. Беттс
Колумбійський університет


Койт Д. Блекер,
старший директор з питань Росії, України та Євразії, Рада національної безпеки, 1995–96
Стенфордський університет


Центр Баррі Блехмана
Стімсона


Ian Bremmer
Eurasia Group



Каліфорнійський університет імені Джорджа Бреслауера в Берклі


Едмунд Г. Браун, молодший
губернатор Каліфорнії, 1975-1983, 2011-2019
Вісник атомних вчених



Коледж Ларрі Колдвелл


Самуель Чарап,
старший радник заступника Державного секретаря з контролю над озброєнням та міжнародної безпеки, 2011-12



Університет Пітера Клемента Колумбії, Школа міжнародних та громадських справ



Гарвардський університет імені Тімоті Колтона



Американський університет Кіта Дардена



Університет Джилл Даґурті Джорджтаун


Даніель Дрезнер
. Школа права та дипломатії Флетчера


Глорія Даффі
заступник помічника міністра оборони, 1993-95


Сьюзен Елліотт,
Національний комітет з питань зовнішньої політики США


Роберт Девід англійський
університет Південної Каліфорнії


Брайан Фінлай
Стимсон


Розмарі К. Форсай,
директор з питань Росії, України та Євразії, співробітники Ради національної безпеки, 1993-95


Ненсі У. Галлахер,
Меріленд



Американський університет імені Джеймса Голдг'єра



Університет Тана Густафсона Джорджтаун


Шейла Гвалтні
Посол США (відступ)



Університет Зігфрід С. Геккер Стенфорд



Університет Мартіна Е. Гелмана Стенфорд


Річард Е. Хогланд
Каспійський політичний центр



Університет Девіда Дж. Холлоуї Стенфорда


Арнольд Хорелік
Корпорація RAND


Едвард Іффт,
заступник директора Агентства з інспектування на місцях,
Університет Стенфорда 1991-98 років



Університет Роберта Джервіса Колумбії


Центр Яна Х. Каліцького
Вудро Вілсона



Католицький університет Америки Майкла Кіммаге


Центр Майкла Крепона
Стімсона


Джордж Крол,
посол США (відступ)


Чарльз Купчан,
спеціальний помічник президента з питань національної безпеки,
університет Джорджтаун у 2014-17 роках


Кліф Купчан
Eurasia Group



Університет Вірджинії Мелвіна П. Леффлера


Вільям Луерс (
США)



Університет Аллена К. Лінча у Вірджинії


Ейлін Маллой,
посол США (відставка)


Стівен Манн,
посол США (відставка)


Джессіка Метьюс
Карнегі, фонд міжнародного миру


Річард Х. Мацке,
колишній член ради (Chevron, PetroChina, і Lukoil)



Університет Джона Дж. Мірсхаймера в Чикаго


Марк Медіш,
старший директор з питань Росії, України та Євразії, співробітники Ради національної безпеки, 2000-01


Раджан Менон
Сіті-коледж Нью-Йорка / Міський університет Нью-Йорка


Річард Майлс
Посол США (відступ)


Кріс Міллер
Школа Флетчера


Коллумбійський
університет Меттью Х. Мюррея


Аллан Гірстар
США (посол)



Техаський університет імені Ларрі К. Наппер



Нью-Йоркський університет Майкла Оппенгеймера


Брюс Парротт
. Школа вищих міжнародних досліджень Джона Хопкінса


Peter Pettibone
Pettibone International ADR LLC


Стівен Пайфер,
старший директор з питань Росії, України та Євразії, співробітників Ради національної безпеки,
Стенфордського університету 1996-97 років


Пол Р. Піллар
Джорджтаунський університет


Баррі Р. Посен
MIT



Інститут міжнародних досліджень Вільяма Поттера Міддлбері в Монтерей


Джон Пернел,
посол США (відставка)


Бред Робертс
Заступник помічника міністра оборони з ядерної та оборонної політики, 2009-13


Сінтія Робертс
Хантер-коледж, міський університет Нью-Йорка


Матвій Роянський
Інститут Кеннана


Ініціатива
ядерної загрози Джоан Ролфінг


Лінн Рустен,
старший директор з контролю та нерозповсюдження озброєнь, співробітники Ради національної безпеки,
Ініціатива ядерної загрози 2012-14



Університет Скотта Сагана Стенфорда


Джефрі Шафер
Національний комітет з питань зовнішньої політики США



Центр національних інтересів імені Димитрія Сімеса


Крістофер Смарт,
старший директор з міжнародної економіки, торгівлі та інвестицій, співробітники Ради національної безпеки, 2013-15



Університет Джека Снайдера Колумбії


Дж. Ендрю Шпіндлер «
Фінансові послуги»


Адам Н. Стулберг,
Джорджія, технологічний інститут



Мічиганський університет імені Рональда Суні


Даніель Трейсман
UCLA



Інститут міжнародних досліджень Анни Васильєвої Мідлбері в Монтереї



Гарвардський університет Стівена М. Уолта


Джон Вольфсталь,
старший директор з контролю над озброєнням та нерозповсюдження, персонал Ради національної безпеки, 2014-17
Global Zero


Кеннет Яловіц,
посол США (відставка)


Стівен М. Янг
Посол США (відступ)


Дональд Загорія
Національний комітет із американської зовнішньої політики


Пітер Б. Звак
бригадний генерал (рет.), Кеннанський інститут




https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=uk&u=https%3A%2F%2Fwww.politico.com%2Fnews%2Fmagazine%2F2020%2F08%2F05%2Fopen-letter-russia-policy-391434

Оригінал: https://www.politico.com/news/magazine/2020/08/05/open-letter-russia-policy-391434
« Останнє редагування: Серпня 18, 2020, 07:57:24 19:57 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #1 : Серпня 18, 2020, 07:53:27 19:53 »
"Мацква хочєт бить харошєй, но праклятиє санкції умєншают стімули".  :weep:

"Ми повинні розмовляти з кацапами і приймати їх такими, які вони є, бо альтернатива - страшна йадрьона війна і глобал вормінг"  :weep:

"І ні дай божє нікакого ваєннаго протівастаянія в Європє, ат Балтікі до Чорного моря....Апасна!"  :weep:

Ніби не було Рейгана, ніби не було нахабного порушення кацапами всіх угод, включаючи угоди про ядерне роззброєння....  :consul

"Вот прійдьот Джо Байдєн - і кацапам пізда!"  :laugh: :lol:
« Останнє редагування: Серпня 18, 2020, 08:02:25 20:02 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #2 : Серпня 18, 2020, 08:05:59 20:05 »
Ще один яскравий підписант:

Цитувати

Фіона Хілл (англ. Fiona Hill) (нар. 1965)
Як розповідала про себе сама Ф. Хілл: «Я виросла в маленькому місті на півночі Англії. Мій батько був шахтарем, а мати - акушеркою і нянею. У моїй родині я була першою людиною з університетською освітою. Батько почав працювати на шахті в 14 років, так само як і його брат, батько, дядьки, дід і т. Д. ».

Отримала ступінь магістра по Росії і сучасної історії в Сент-Ендрюському університеті (1989). У 1987-1988 рр. стажувалася в МДУ в Москві.
-- де і була завербована?

Після безуспішних спроб поступити на дипломатичну службу в Великобританії, в 1989 р переїхала в США. -- куратор наказав залізти до дип служби західної країни "чучєлом ілі тушкой"?

Фіона пропонувала адміністрації США призначити послом США в Росії Арнольда Шварценеггера, з яким би Володимир Путін міг би розмовляти по-німецьки.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #3 : Серпня 18, 2020, 08:16:10 20:16 »
Жиди якісь, в основному.

Там і протилежного листа після того написали, типу нєхер кацапів відпускати, вони уроди і треба давити далі. 

Я читав інтерв'ю Пфайфера ВВС, він там бекав-мекав, типу нас не зовсім зрозуміли. До речі, Хербст (інший посол) підписав того другого листа.

Пфайфер ще сказав, що того листа написали декілька якихось пітарасів, а інші вже не могли туди нічого додавати-правити.  :smilie7: 


 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #4 : Серпня 18, 2020, 08:29:57 20:29 »

Пфайфер ще сказав, що того листа написали декілька якихось пітарасів, а інші вже не могли туди нічого додавати-правити.  :smilie7:

 ... але все одне сів срати з ними на одній грядці?  :fp2 Принципова людина, хулє.  :smilie8: Саме такі потрібні, щоб остаточно удушити хуйла під командою дядечка Джо.  :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #5 : Серпня 18, 2020, 08:52:36 20:52 »
Жоржовіч, що скажеш про патякання Помпео пару днів тому в Празі, що Китай для чехів небезпечніший, ніж Кацапія ?  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #6 : Серпня 18, 2020, 09:06:05 21:06 »
Жоржовіч, що скажеш про патякання Помпео пару днів тому в Празі, що Китай для чехів небезпечніший, ніж Кацапія ?  :smilie7:

Не чув, давай посилання.

PS. Я слухав його промову що він штовхав у бібліотеці Рейгана і там жодного зашквару не було. Ніякого сосу- щєствованія і подібної демхуйні.  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #7 : Серпня 18, 2020, 09:12:31 21:12 »
Не чув, давай посилання.

PS. Я слухав його промову що він штовхав у бібліотеці Рейгана і там жодного зашквару не було. Ніякого сосу- щєствованія і подібної демхуйні.  :smilie8:

Дойчевелле, кацапською ТУТ
...
Выступая в чешском парламенте, Помпео заявил также, что Китай угрожает Чехии больше, чем Россия. "Мы видим, как Россия пытается подорвать вашу безопасность, распространяет дезинформацию и ведет кибератаки, - заявил госекретарь. - Они даже пытаются переписать вашу историю, мы все это видели".

"Но еще более серьезную угрозу сегодня представляет Коммунистическая партия Китая. В вашей стране мы видим кампании по оказанию влияния на ваших политиков и силы безопасности", - указал Помпео. По его словам, Пекин также пытается повсюду взять под контроль бизнес.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #8 : Серпня 18, 2020, 09:31:07 21:31 »
не знаю про шо Жоржович пише, але моя ідеологія дуже краткая - рашкє пізда. Все одно.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #9 : Серпня 18, 2020, 09:34:31 21:34 »
не знаю про шо Жоржович пише, але моя ідеологія дуже краткая - рашкє пізда. Все одно.

Балотуйся на президента Штатів. Мабуть ще не пізно заяву вкинути.   :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16186
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #10 : Серпня 18, 2020, 09:39:51 21:39 »
Дойчевелле, кацапською ТУТ
...
Выступая в чешском парламенте, Помпео заявил также, что Китай угрожает Чехии больше, чем Россия. "Мы видим, как Россия пытается подорвать вашу безопасность, распространяет дезинформацию и ведет кибератаки, - заявил госекретарь. - Они даже пытаются переписать вашу историю, мы все это видели".

"Но еще более серьезную угрозу сегодня представляет Коммунистическая партия Китая. В вашей стране мы видим кампании по оказанию влияния на ваших политиков и силы безопасности", - указал Помпео. По его словам, Пекин также пытается повсюду взять под контроль бизнес.

Посилатися на DW кацапською - зашквар, новини різними мовами можуть значно відрізнятися.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #11 : Серпня 18, 2020, 09:52:58 21:52 »
Посилатися на DW кацапською - зашквар, новини різними мовами можуть значно відрізнятися.

Державне агентство, азати те, чого не було, вони не стануть  :fp2

ВВС і Голос Америки кацапські - теж зашквари ?

Ось українською, абсолютно те саме

Держсекретар США попередив Чехію про небезпеку з Росії та Китаю
« Останнє редагування: Серпня 18, 2020, 10:19:14 22:19 від RG »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16186
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #12 : Серпня 18, 2020, 10:38:24 22:38 »
Державне агентство, азати те, чого не було, вони не стануть  :fp2

ВВС і Голос Америки кацапські - теж зашквари ?

Ось українською, абсолютно те саме

Держсекретар США попередив Чехію про небезпеку з Росії та Китаю
Інтерпретації відрізняються, їх ловили вже на різній подачі новин, наприклад, для української і російської аудиторій.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #13 : Серпня 18, 2020, 10:54:04 22:54 »
Інтерпретації відрізняються, їх ловили вже на різній подачі новин, наприклад, для української і російської аудиторій.

Інтерпретації - це не факти.

Я питаю про факт - заяву Помпео в парламенті Чехії  :smilie7: 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16186
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #14 : Серпня 19, 2020, 07:01:09 07:01 »
Інтерпретації - це не факти.

Я питаю про факт - заяву Помпео в парламенті Чехії  :smilie7:
Ви не про факт наявності чи відсутності заяви дискутуєте, а саме про інтерпретації, тлумачення, бо одні й ті ж слова сприймаєте по різному, а журналісти DW, може й не в цьому випадку, роблять так само тільки письмово - їх на цьому ловили порівнюючи тексти:
Жоржовіч, що скажеш про патякання Помпео пару днів тому в Празі, що Китай для чехів небезпечніший, ніж Кацапія:smilie7:
Не чув, давай посилання.

PS. Я слухав його промову що він штовхав у бібліотеці Рейгана і там жодного зашквару не було. Ніякого сосу- щєствованія і подібної демхуйні.  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #15 : Серпня 19, 2020, 07:10:18 07:10 »
Ви не про факт наявності чи відсутності заяви дискутуєте, а саме про інтерпретації, тлумачення, бо одні й ті ж слова сприймаєте по різному, а журналісти DW, може й не в цьому випадку, роблять так само тільки письмово - їх на цьому ловили порівнюючи тексти:

Я слухав Помпео в оригіналі.

PS. Те, що гебня завжди намагалася - інколи успішно - інфільтрувати "голоси" - не секрет. Ганька Герман, Сявік Шуйстер, Кулістіков - ось далеко неповний список успішних інфільтрацій. Таким блядям розставити при перекладі "правильні" акценти - як два пальці обісцяти.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16186
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #16 : Серпня 19, 2020, 07:16:27 07:16 »
Я слухав Помпео в оригіналі.

PS. Те, що гебня завжди намагалася - інколи успішно - інфільтрувати "голоси" - не секрет. Ганька Герман, Сявік Шуйстер, Кулістіков - ось далеко неповний список успішних інфільтрацій. Таким блядям розставити при перекладі "правильні" акценти - як два пальці обісцяти.
Про це ж і мова з мого боку, до того ж власними очима те бачив у виконанні DW.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #17 : Серпня 19, 2020, 11:29:35 11:29 »
Стоять-стоять, раз-два.

Інфільтрації-інтерпретації - це все, звичайно, погано і  :Ganba:

Ви ж розумієте, що в довгих і правильних речухах політиків є моменти, які не лежать на поверхні, але які є не менш важливими.

Тим більше, що в Помпео вже й раніше звучали установки, що Штати можуть 'дружити' з Кацапією проти Китаю. Навіть Піськов щось там квакав, що вони не таке не підуть. Але кацап що не скаже - то збреше  :moskali:

Це досить важливо, бо така херня для України однозначно невигідна. 


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16186
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #18 : Серпня 19, 2020, 12:39:10 12:39 »
Стоять-стоять, раз-два.

Інфільтрації-інтерпретації - це все, звичайно, погано і  :Ganba:

Ви ж розумієте, що в довгих і правильних речухах політиків є моменти, які не лежать на поверхні, але які є не менш важливими.

Тим більше, що в Помпео вже й раніше звучали установки, що Штати можуть 'дружити' з Кацапією проти Китаю. Навіть Піськов щось там квакав, що вони не таке не підуть. Але кацап що не скаже - то збреше  :moskali:

Це досить важливо, бо така херня для України однозначно невигідна.
.
 Коли там з кацапів зняли санкції встановлені поправкою Джонсона-Веніка? От і з цими ще гірше для кацапів буде. Трамп он намагається з кацапами дружити але вимушений під тиском парламентарів вводити санкції.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #19 : Серпня 19, 2020, 04:37:21 16:37 »
Відкритий лист від 103 демокрацьких майстрів зовнішньої політики.

М-дя... :smilie2:

Феноменальную штукенцию вы запостили.

Оправдывается давняя истина: чем дальше в лес - тем толще партизаны. Это к тому, что по прошествии времени всё больше и больше находит подтверждение тезис о том, что "западные элиты" в том числе и американские в дёсна лупятся с кацапнёй и раком ползают чтоб заглянуть в глаза.

Когда три года назад польские дипломаты говорили нашим, что вас слили ещё при кенийском выблядке и вас ждёт армянско-молдавская модель, мало кто воспринимал это серьёзно.
А как сейчас проявляться стало. Интересно, где у них там "красные линии" нарисованы.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34764
  • Стать: Чоловіча
Re: А ось і довгоочікувана "Пєрєгрузка-2".
« Reply #20 : Серпня 19, 2020, 04:57:57 16:57 »
.
 Коли там з кацапів зняли санкції встановлені поправкою Джонсона-Веніка? От і з цими ще гірше для кацапів буде. Трамп он намагається з кацапами дружити але вимушений під тиском парламентарів вводити санкції.

Поправка Джексона-Веніка стосувалась в основному еміграції жидів з совка, це інша пісня.

Якщо Штати таки почнуть 'дружити' з кацапами проти Китаю, то вони однозначно послаблять на них тиск. Тобто на папері і в промовах все залишиться, а по факту на багато речей закриватимуть очі.