Автор Тема: Євген Карась: "Люди Медведчука озброюються й тренуються по всій країні"  (Прочитано 2130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Досвід чого?
І для чого оті всі спецури тренуються?і взагалі просто проводити ідеологічну накачку а зброю хай здобувають в бою ,правда.?
У першу чергу дух і мотивація, а потім навики. Нічого купа відстріляних патронів не дадуть, якщо ходиш у памперсах.
Досвід. Ви крім відстріляних патронів можете ще чимось похвалитися?
 Ще рішучість тре додати, може дива творити.
Кандидатів на спецуру на предмет характеру перевіряють ще до наказу про зарахування, коли що.
 Ви ж тут розповідали щось про лохів і про крутих львівських менів, то згадайте, якщо є що, про поведінку з гопниками, юрбою гопників.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
і що з того? В мене 24 барелі.коли ти останній раз настрвляв хоч 300 в день ?якщо ти такий підготовлений то би знав що на першому серйозному тренінгу вчать що без постійних тренувань  всі твої навички гімно.
Нити що кацапозалежні тренуються в теперішній ситуації це реакція лузера.Відповідь одна може бути.Тренуватись і купувати зброю самим.
У Кабса є більше, ніж весь ваш настріл у минулому і майбутньому - досвід.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Як би мав досвід реальний як Гео то би такого не писав.Це досвід рівня ми всі служили в РА і навіть стріляли магазин патронів раз в півроку
Комуно здохни

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Як би мав досвід реальний як Гео то би такого не писав.Це досвід рівня ми всі служили в РА і навіть стріляли магазин патронів раз в півроку
Вони разом служили.
 

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Geo був на передовій ,всі знають.
Комуно здохни

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Geo був на передовій ,всі знають.
Ще раз, якщо недобачаєте:
Вони разом служили.
 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
 Кулзак, то що крутий колишній львівський мен, зараз ще крутіший канадійський, може про власний досвід, крім настрілу, розповісти?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Кулзак. Похрен настріл. Якщо це настріл на полігоні, коли мішень не стріляє у відповідь. І додам. Основна маса бійців вистрілює в молоко. Стресові умови. Топ-ганерів не так вже і багато. І якщо вони є, то і вони дають результат. І найкращий топ-ганер в сучасних умовах - це оператор-навідник танку, мінометники та інші представники богів. Понад 85% втрат - це мінно-вибухові травми. Стрілковка займає не багато у порівнянні з іншими ураженнями. І так, я знаю, що таке стрілковка по нам. І знаю про що кажу.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Бо війна позиційна а проти тітуханів на вулицях міст зі зброєю в умовах паралічу влади буде саме інша стрілковка.Згадай майдан де буевально 20 ментів поклали сотню патріотів які вмотивовано і беззбройні йшли під кулі.
Якщо автомат видали то треба вміти ним користуватись ,щоб хоч свого з переляку не підстрелити.
Я взагалі про інше.Що робити на новину що підкацапники озброюються і тренуються.Тренуватись і озброюватись.
Комуно здохни

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Бо війна позиційна а проти тітуханів на вулицях міст зі зброєю в умовах паралічу влади буде саме інша стрілковка.Згадай майдан де буевально 20 ментів поклали сотню патріотів які вмотивовано і беззбройні йшли під кулі.
Якщо автомат видали то треба вміти ним користуватись ,щоб хоч свого з переляку не підстрелити.
Я взагалі про інше.Що робити на новину що підкацапники озброюються і тренуються.Тренуватись і озброюватись.
Що горохом об стінку. Ще раз перечитай, що тобі людина пише:
Кулзак. Похрен настріл. Якщо це настріл на полігоні, коли мішень не стріляє у відповідь. І додам. Основна маса бійців вистрілює в молоко. Стресові умови. Топ-ганерів не так вже і багато. І якщо вони є, то і вони дають результат. І найкращий топ-ганер в сучасних умовах - це оператор-навідник танку, мінометники та інші представники богів. Понад 85% втрат - це мінно-вибухові травми. Стрілковка займає не багато у порівнянні з іншими ураженнями. І так, я знаю, що таке стрілковка по нам. І знаю про що кажу.
Головне не вміння стріляти, а готовність до бою. От саме своїм настрілом, ви й компенсуєте власну неготовність.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Бо війна позиційна а проти тітуханів на вулицях міст зі зброєю в умовах паралічу влади буде саме інша стрілковка.Згадай майдан де буевально 20 ментів поклали сотню патріотів які вмотивовано і беззбройні йшли під кулі.
Якщо автомат видали то треба вміти ним користуватись ,щоб хоч свого з переляку не підстрелити.
Я взагалі про інше.Що робити на новину що підкацапники озброюються і тренуються.Тренуватись і озброюватись.
До 14 року я АК тримав і стріляв десь в кінці 90-х. В 14 році після пристрілки я влучав в мішень стільки скільки хотів. Я не снайпер. Просто влучний стрілець. Поставивши каліматор, взагалі чудово стало. Практика потрібна, але ці навички швидко відновлюються. Особливо якщо не бухарь. У мене бійці всі добре стріляли. У багатьох була ну дуже велика перерва між стрільбами. За винятком одного. Але у нього вік і лінь. Однак як водій він чудовий. Першочергово - це мотивація. Якщо вона є, то і буде результат.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14496
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Гоніть нахуй цього трампобота.
Ікспєрд, бля.
Mocsia delenda est

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
До 14 року я АК тримав і стріляв десь в кінці 90-х. В 14 році після пристрілки я влучав в мішень стільки скільки хотів. Я не снайпер. Просто влучний стрілець. Поставивши каліматор, взагалі чудово стало. Практика потрібна, але ці навички швидко відновлюються. Особливо якщо не бухарь. У мене бійці всі добре стріляли. У багатьох була ну дуже велика перерва між стрільбами. За винятком одного. Але у нього вік і лінь. Однак як водій він чудовий. Першочергово - це мотивація. Якщо вона є, то і буде результат.
навички відновлюються за пвру днів .але за пару днів вже може бути пізно.Українці таки особлива нація.
Комуно здохни

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Коли я говорю про регулярні тренування я маю на увазі не 10 набоїв з лежа  раз в півроку а вміння з лежа стоячи ,коліна,зза барєру зліва і справа , з авто, на ходу,знати де куля вдарить на 10,25,50,100 чо 200 метрах на мушці пристріляній на скажемо 100м.Гоаорити що не треба тренуватись це взяти і закрити тоді Старичі,яШирлан,Десну і відкрити просто центри ідеологічної накачки  а коли прийде пвздець співати сумних пісень за загиблими героями.
В мене малий їздив  інструктором на півроку  в Україну тому про те як тренують знаю  не з 3 рук.Тренований патріот вартий 10 нетренованих.
Комуно здохни

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Якщо говорити про тренування, то я би із задоволенням потренувався би на Ступні, "дротиках" та 60-мм мінометах...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15903
Коли я говорю про регулярні тренування я маю на увазі не 10 набоїв з лежа  раз в півроку а вміння з лежа стоячи ,коліна,зза барєру зліва і справа , з авто, на ходу,знати де куля вдарить на 10,25,50,100 чо 200 метрах на мушці пристріляній на скажемо 100м.Гоаорити що не треба тренуватись це взяти і закрити тоді Старичі,яШирлан,Десну і відкрити просто центри ідеологічної накачки  а коли прийде пвздець співати сумних пісень за загиблими героями.
В мене малий їздив  інструктором на півроку  в Україну тому про те як тренують знаю  не з 3 рук.Тренований патріот вартий 10 нетренованих.
Ідеологічно накачаний або просто профі уже готовий до виконання роботи, а тільки вміючий стріляти, коли потрібно буде попрацювати, напише рапорт, склепає дитину, захворіє, побіжить вирішувати питання чи ще щось утне аби тільки ухилитися від праці і толку з його умінь аж цілий нуль. Прикладів валом. А ви можете досвідом поділитися чи тільки побалакати?

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Якщо говорити про тренування, то я би із задоволенням потренувався би на Ступні, "дротиках" та 60-мм мінометах...
таке тренування і є стандарти Нато.Малий в піхоті і в них всіх тренують  на кулеметах,важких кулеметах,мінометах і Карл Густавах..
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Канадєц, розкажи всім, як ти круто стріляєш чергами з-під лівого яйця   :ap

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Чмирів тільки ногою
Комуно здохни

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14496
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Канадєц, розкажи всім, як ти круто стріляєш чергами з-під лівого яйця   :ap

Він такий канадєц, як я - вашингтонєц
Mocsia delenda est

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Патріоти теж тренуються.Правда в армії
Комуно здохни