Автор Тема: Вибори в Львові  (Прочитано 392 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Вибори в Львові
« : Вересня 13, 2020, 11:20:29 11:20 »
Єдина символіка,яку з гордістю носять у Львові-це ЄС-кепки,майки,кульки.Зустріч Петра з Львівянами була тріумфальною.Парторганізація ЄС-активна,місцеві депутати від ЄС працюють.Лікарі,бізнесмени-кістяк депутатського корпусу ЄС.Величезна кількість депутатів висувається на місцеві від ЄС.Зустріч для висунення делегатів на обласну конференцію відбулась на стадіоні Юність-бо членів партії реально багато і кількість росте-бачив купку нових посвідчень.Так що посунути слугу слуг садового,мерзенного фарисея,напевне вдасться.Що вдасться на 100 проц-це більшість в радах

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вибори в Львові
« Reply #1 : Вересня 13, 2020, 01:02:22 13:02 »
Єдина символіка,яку з гордістю носять у Львові-це ЄС-кепки,майки,кульки.Зустріч Петра з Львівянами була тріумфальною.Парторганізація ЄС-активна,місцеві депутати від ЄС працюють.Лікарі,бізнесмени-кістяк депутатського корпусу ЄС.Величезна кількість депутатів висувається на місцеві від ЄС.Зустріч для висунення делегатів на обласну конференцію відбулась на стадіоні Юність-бо членів партії реально багато і кількість росте-бачив купку нових посвідчень.Так що посунути слугу слуг садового,мерзенного фарисея,напевне вдасться.Що вдасться на 100 проц-це більшість в радах

 :smiley24:

До Петра врешті дійшло, через опозиційні поневіряння, що лише ідеологічно орієнтована, масова партія може бути надійним фундаментом тривалої патріотичної, прозахідної влади.


Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Вибори в Львові
« Reply #2 : Вересня 13, 2020, 06:54:55 18:54 »
Мені теж здається,що це буде як республіканська партія.Але варто порадити Пороху обєднатись з НФ Яценюка.Це буде велике посилення партії.Мене здивувала масовість партії.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21633
Re: Вибори в Львові
« Reply #3 : Вересня 13, 2020, 07:34:05 19:34 »
не знаю во Львове
но в городах от Киева до Днепра символики вообще нет никакой ни у кого

кстати в Днепре ЕС начало агрессивней проводит кампанию
ну в плане больше всякого промо

последний мой живой вгляд --   Филатов, Жоппо, ЕС, Громадська сила (  это горный джигит Загид Краснов из 90х)  забили Днепр рекламой

рекламы зебилов не видел вообще -  правда я Днепре охватываю очень малую часть со стороны там где Филатов живет физически :smilie5:


Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Вибори в Львові
« Reply #4 : Вересня 14, 2020, 05:46:44 05:46 »
У львові навіть реклама від пальчевського є.Що тут може зловити кацапська курва-неясно.Але в день зустрічі з Порохом-у всіх були кульки з ЄС.Андрійцьо слабеньку рекламу має,надіється певно на інерцію.Розкидаю негатив про задового де тільки можу,бо дійсно задовий ляг під зебільну тварюку.Хто знає який львівський форум рейтинговий?