Автор Тема: Укі,дивишся?  (Прочитано 12745 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #150 : Вересня 30, 2020, 11:31:06 23:31 »
Али объясни почему при "социалистах" рост?

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #151 : Жовтня 01, 2020, 12:15:46 00:15 »
Ну може кілька різних партій, коаліційний уряд і тд.....
ще більший бардак,більша роздача плюшок своїм.
Саме правильне заборона уряду брати позики.Тільки тратити що назбирали плюс право голосу робити тільки нет платникам податку.Отримувачі велфера автоматом втрачають право голосу
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #152 : Жовтня 01, 2020, 03:07:09 03:07 »
ще більший бардак,більша роздача плюшок своїм.


Урізати його вплив.... Більше дати повноважень штатам.... Меньше впливу - меньше бабла - меньше бардаку.....

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #153 : Жовтня 01, 2020, 03:10:22 03:10 »
Федеральний уряд ніколи не планувався твїаким великим і far reaching.Я думаю можливість мати дефіцит і емітувати зобовязання це найбільше зло яке веде до  бардака і тд
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #154 : Жовтня 01, 2020, 04:08:24 04:08 »
Федеральний уряд ніколи не планувався твїаким великим і far reaching.Я думаю можливість мати дефіцит і емітувати зобовязання це найбільше зло яке веде до  бардака і тд

Ну в певний час це мало якийсь сенс...... Виглядало досить велично........ We will do it not because its easy.... but because it is hard..... і все таке......

А зараз клоунада за шалене бабло  :weep:

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #155 : Жовтня 01, 2020, 04:35:48 04:35 »
Америка повинна бути прикладом того що можна йти вперед без всеосяжного уряду або буде повільне скочування в тоталітарне гімно.В боротьбі за мір ва всем міре(а-ля демократія в ісламістанах і тд) відбулась  перебудова американської республіки на машину примусу глобального порядку.Інтереси Штатів повинні знов бути головними а не постійні конфлікти невідомо де і невідомо за що.
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #156 : Жовтня 01, 2020, 05:02:40 05:02 »
Так просто від бабла ніхто не відмовиться...... Спочатку весь цей цирк за дурні гроші повинен обрушитись.....

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #157 : Жовтня 01, 2020, 05:07:32 05:07 »
Хз чи вийде але треба прибрати можливість уряду позичати і прибрати загальне виборче право .
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #158 : Жовтня 01, 2020, 06:07:58 06:07 »
Хз чи вийде але треба прибрати можливість уряду позичати і прибрати загальне виборче право .
гыгыгы. я себе представляю эту картину лишения выборчих прав. этот вселенский вой.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укі,дивишся?
« Reply #159 : Жовтня 01, 2020, 10:33:40 10:33 »
Якби хтось міг мені пояснити, так, зсередини Америки, чому люди голосували за Трампа. В світлі того, що українці так негативно його сприйняли з самого початку, тобто віходить, ми з вами - якісь різні українці? Оце парадокс. Ну ад астра вона хуйлобот, а інші що?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #160 : Жовтня 01, 2020, 10:42:49 10:42 »
Якби хтось міг мені пояснити, так, зсередини Америки, чому люди голосували за Трампа. В світлі того, що українці так негативно його сприйняли з самого початку, тобто віходить, ми з вами - якісь різні українці? Оце парадокс. Ну ад астра вона хуйлобот, а інші що?

всему виной колбаса
наши мигранты дико против других мигрантов

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #161 : Жовтня 01, 2020, 10:46:55 10:46 »
Якби хтось міг мені пояснити, так, зсередини Америки, чому люди голосували за Трампа.
В світлі того, що українці так негативно його сприйняли з самого початку, тобто віходить, ми з вами - якісь різні українці?
Оце парадокс.
Ну ад астра вона хуйлобот, а інші що?
Негатив Трампа вiдкрився, коли воно почало дружити з Хуйлом...
Такого варiанту ми не чекали - навiть вiзит нашого Наркоши... не змiг зупиити Трампа...
Йому треба... дешева слава: будь що, аби про тебе згадували...
Тим  самим вiн собi робить iмiдж - вiд Хуйла не отрекусь - згодиться в люту годину, а з Украiною... якось розберемося...
При Порохе, здаеться... такого не було...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #162 : Жовтня 01, 2020, 01:17:03 13:17 »
Негатив Трампа вiдкрився, коли воно почало дружити з Хуйлом...


Негатив трампа відкрився ще коли він найняв манафорта

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #163 : Жовтня 01, 2020, 01:56:38 13:56 »
Якби хтось міг мені пояснити, так, зсередини Америки, чому люди голосували за Трампа. В світлі того, що українці так негативно його сприйняли з самого початку, тобто віходить, ми з вами - якісь різні українці? Оце парадокс. Ну ад астра вона хуйлобот, а інші що?

1. Стадність - тусуються з трампістами.... Майже не мають ніяких контактів з пропонентами альтернативного погляду
2. Страх перед соціалізмом - він підсилений у тих кому довелось пожити в совку
3. Певною мірою ксенофобія та расизм - подивись на форуми "мавпи, на баржу їх та в фрику, і тд і тп"

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #164 : Жовтня 01, 2020, 03:01:25 15:01 »
Ось думка геніального аналітика. Просто почитайте, ця людина знає, що говорить:

"I seriously doubt that we will have peace and quiet. REGARDLESS of who wins, the other side will not accept it. If Trump wins, I think they will do whatever they can to get rid of him by 2022. If Biden wins, we are looking at a major political crisis by 2022. There will be no 4 years of peace."

'Я серйозно сумніваюся, що в нас буде спокій і тиша. НЕЗАЛЕЖНО від того хто виграє, інша сторона його не прийме . Якщо Трамп переможе, я думаю, що вони зроблять все можливе, щоб позбутися від нього до 2022 року. Якщо Байден переможе, ми матимемо велику політичну кризу десь того ж 2022 року. Миру і спокою наступних 4 роки не буде.'

Martin Armstrong

Я б могла й про інші його прогнози вам розповісти (включаючи майбутнє Криму) але немає сенсу. Тут тепер рулить зграя з пещерною ментальністю, яка харкає брудом. Більше писати не буду. Всім миру та мужності. Світ котиться у жахливу прірву. Готуйтеся, як можете. Гнути матюччя на 'хворумах' нічого не змінить...
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #165 : Жовтня 01, 2020, 03:11:42 15:11 »
1. Стадність - тусуються з трампістами.... Майже не мають ніяких контактів з пропонентами альтернативного погляду
2. Страх перед соціалізмом - він підсилений у тих кому довелось пожити в совку
3. Певною мірою ксенофобія та расизм - подивись на форуми "мавпи, на баржу їх та в фрику, і тд і тп"


у меня есть друг он живет в впшингтоне. один, в апартаментах. не семейный. за бидона, точнее против трампа. он против трампа и операрует газетными заголовками.
типа трамп с путиным.
так же был против Порошенко дико. роттердам +, шоколадная фабрика в липеццке и т.д. 6 лет в штатах.

Имхо против трампа очень недалекие люди, эмоциональные романтики. 90% с украины тех кто за тимошенко не приемлют трампа.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #166 : Жовтня 01, 2020, 03:17:28 15:17 »
всему виной колбаса
наши мигранты дико против других мигрантов
большинство моих знакомыз мигрантов за трампа. люди с доходами домами и семьями. про вашингтонского товарища написал отдельно. знакомых на посуде или из гетто у меня нет. ты говорил тебе из штатов кто то докладывает? можешь их описать?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #167 : Жовтня 01, 2020, 03:22:10 15:22 »
большинство моих знакомыз мигрантов за трампа. люди с доходами домами и семьями. про вашингтонского товарища написал отдельно. знакомых на посуде или из гетто у меня нет. ты говорил тебе из штатов кто то докладывает? можешь их описать?
а как это противоречит моей тезе?напротив

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #168 : Жовтня 01, 2020, 03:24:16 15:24 »
колбасник правдой, неправдой пристроился в штатах
домишко, машинко
но вспомнить что он сам мигрант и начинал с гетто колбаса не позволяет

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #169 : Жовтня 01, 2020, 03:26:14 15:26 »

у меня есть друг он живет в впшингтоне. один, в апартаментах. не семейный. за бидона, точнее против трампа. он против трампа и операрует газетными заголовками.
типа трамп с путиным.
так же был против Порошенко дико. роттердам +, шоколадная фабрика в липеццке и т.д. 6 лет в штатах.

Имхо против трампа очень недалекие люди, эмоциональные романтики. 90% с украины тех кто за тимошенко не приемлют трампа.

Як можна бути за те шоб твоїм представником була людина, яка постійно бреше, у якої самий головний пріоритет - це власне его, яка отримує насолоду від стадіонів прихильників та військових парадів........   Імхо за трампа слабкі та тупуваті люди, які дуже бояться невідомого, і яким потрібна сильна рука при владі що тіпа буде їх захищати (насправді пускатиме пил в очі)......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #170 : Жовтня 01, 2020, 03:31:22 15:31 »
Али ты при я Обаме в штаты попал?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #171 : Жовтня 01, 2020, 03:34:53 15:34 »
Али ты при я Обаме в штаты попал?
А ты в СССР родился?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20931
Re: Укі,дивишся?
« Reply #172 : Жовтня 01, 2020, 03:37:15 15:37 »
А ты в СССР родился?
да
ты жидок?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #173 : Жовтня 01, 2020, 03:43:31 15:43 »
да
ты жидок?
ну если ты родился в СССР, то должен топить за лукашенко и путина по идее?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #174 : Жовтня 01, 2020, 03:47:36 15:47 »
ты жидок?

кстати Уки - смотри как ты обсираешься с своими же утверждениями -
3. Певною мірою ксенофобія та расизм - подивись на форуми "мавпи, на баржу їх та в фрику, і тд і тп"

вот тебе ксенофоб . кстати мой друг с вашика недолюбливает черных.

это у тебя дичайшие стереотипы чувак.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #175 : Жовтня 01, 2020, 03:48:17 15:48 »
Ali,останні пости твої це mittere margaritas ante porcos
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #176 : Жовтня 01, 2020, 03:55:26 15:55 »
Ali,останні пости твої це mittere margaritas ante porcos
заблудшие...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #177 : Жовтня 01, 2020, 03:58:48 15:58 »
кстати Уки - смотри как ты обсираешься с своими же утверждениями -
3. Певною мірою ксенофобія та расизм - подивись на форуми "мавпи, на баржу їх та в фрику, і тд і тп"

вот тебе ксенофоб . кстати мой друг с вашика недолюбливает черных.

это у тебя дичайшие стереотипы чувак.

Я обсераюсь?
Я навів свої думки що спонукає голосувати людей за трампа, який стосунок до цього має манера спілкування інших форумчан.....
Це ти, обсераєся, друже постійно змішуючи грішне з праведним......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #178 : Жовтня 01, 2020, 04:04:39 16:04 »
Я обсераюсь?
Я навів свої думки що спонукає голосувати людей за трампа, який стосунок до цього має манера спілкування інших форумчан.....
Це ти, обсераєся, друже постійно змішуючи грішне з праведним......
в своем утверждении ты привел ссылку на форум. я тебе точно тут же привел ссылку ксенофобии из твоего лагеря против трампа. то есть твое утверждение неверно.
и я не расист чтобы ты знал. я против расистов демократов для которых только черные жизни важны.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #179 : Жовтня 01, 2020, 04:11:56 16:11 »
в своем утверждении ты привел ссылку на форум. я тебе точно тут же привел ссылку ксенофобии из твоего лагеря против трампа. то есть твое утверждение неверно.

На форум я послався бо він добре ілюструє моє твердження шо люди з совка мають певний рівень ксенофобії та расизму......

и я не расист чтобы ты знал. я против расистов демократов для которых только черные жизни важны.

Алкаші теж дуже часто вважають шо вони не є алкашами..... Імхо навіть допуск самої думки шо проблему можна вирішити якщо не існуватиме певної групи населення - то є певною ознакою ксенофобії ..... З расизмом все трохи складніше......