Автор Тема: Укі,дивишся?  (Прочитано 12693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #270 : Жовтня 03, 2020, 12:35:46 00:35 »
.
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #271 : Жовтня 03, 2020, 01:07:04 01:07 »
.
як воно почнеться? невизнання виборів?

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #272 : Жовтня 03, 2020, 01:31:15 01:31 »
Я не політолух але вже писав що може бути так
В ніч виборів Трамп бере достатньо для президенства але на протязі кількох днів деми рахують мейл іни в штатах де вони контролюють процесс достатньо щоб не боятись щось мутити.В результаті випливає що Байден президент.Справа попадає в суд.Тимчасом асякі БЛМ і антіва починають накручувати безпорядокНарод починає бродити все більш і більш озброєний.І тд.Десь просяде електромережа.Трамп оголосить надзвичайний стан і введе армію в одне два міста .Його начнуть обзивати фашистом і диктатором.Деякі штати типу Калі,Орегон оголосять що Байден президент і пішло ,поїхало
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #273 : Жовтня 03, 2020, 03:53:39 03:53 »
Я не політолух але вже писав що може бути так
В ніч виборів Трамп бере достатньо для президенства але на протязі кількох днів деми рахують мейл іни в штатах де вони контролюють процесс достатньо щоб не боятись щось мутити.В результаті випливає що Байден президент.Справа попадає в суд.Тимчасом асякі БЛМ і антіва починають накручувати безпорядокНарод починає бродити все більш і більш озброєний.І тд.Десь просяде електромережа.Трамп оголосить надзвичайний стан і введе армію в одне два міста .Його начнуть обзивати фашистом і диктатором.Деякі штати типу Калі,Орегон оголосять що Байден президент і пішло ,поїхало

"В ніч виборів Трамп бере достатньо для президенства" - подивимось - це ключове. без цього ніц не буде.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #274 : Жовтня 03, 2020, 05:07:03 05:07 »
Трохи для поржати
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33584
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #275 : Жовтня 03, 2020, 07:39:39 07:39 »
В ніч виборів Трамп бере достатньо для президенства

Це типу як бацька в Білорусії ?   :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #276 : Жовтня 03, 2020, 07:59:50 07:59 »
Дивіться краще на повний місяць..... Він зараз поруч з марсом..... Скоро полетять туди....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #277 : Жовтня 03, 2020, 10:02:31 10:02 »
В ніч виборів Трамп бере достатньо для президенства
Це типу як бацька в Білорусії ?   :weep:
Бацька в Америцi - вгадайте, як його звуть?..
 :ap

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20904
Re: Укі,дивишся?
« Reply #278 : Жовтня 03, 2020, 10:51:14 10:51 »
трамоиды вообще рехнулись
что это за термин в нич выборив? :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33584
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #279 : Жовтня 03, 2020, 11:02:38 11:02 »
трамоиды вообще рехнулись
что это за термин в нич выборив? :weep:

Хуйло навчив. Всіляку куйню треба робити вночі  :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #280 : Жовтня 03, 2020, 08:50:42 20:50 »
Подвійні стандарти..... В одних питаннях - хвала трампу - нищить всі ці норми та традиції, якими демси так нагло прикривали свої обрудки...... В інших вимагають дотримуватись традиції та оголошувати переможця в першу ж ніч .....

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #281 : Жовтня 04, 2020, 04:53:13 04:53 »
Укі поясни що хотів сказати.хто що руйнує
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #282 : Жовтня 04, 2020, 06:03:04 06:03 »
Укі поясни що хотів сказати.хто що руйнує

Хочу скзазати що трамп зруйнував всі традиції та норми...... Доведеться створювати нові тепер......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #283 : Жовтня 04, 2020, 06:18:21 06:18 »
Хочу скзазати що трамп зруйнував всі традиції та норми...... Доведеться створювати нові тепер......
оце мізки тобі промили...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #284 : Жовтня 04, 2020, 06:23:03 06:23 »
оце мізки тобі промили...

Власні очі виявляється мені мізки промили ........ :weep:
Він же великий дисраптор, чи вже ні?
« Останнє редагування: Жовтня 04, 2020, 06:26:55 06:26 від Uki »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #285 : Жовтня 04, 2020, 06:33:07 06:33 »
Власні очі виявляється мені мізки промили ........ :weep:
Він же великий дисраптор, чи вже ні?
не знаю про шо ти говориш. який дисраптор. 4 роки прожили нормально. шо він задисраптив?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #286 : Жовтня 04, 2020, 06:36:28 06:36 »
не знаю про шо ти говориш. який дисраптор. 4 роки прожили нормально. шо він задисраптив?

Я не буду на цю тему..... Лише дам дві перші позиції....... відмовився публікувати податкові декларації..... Влаштував дітей в білий дім....... Потім там ще море всього було, але хай в тому історики розбираються......

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #287 : Жовтня 04, 2020, 06:41:45 06:41 »
Які традиції поламав Трамп.Наприклад суддю верховного суду раніше вибирали 60 сенаторів але деми змінили правило на більшість хоч їх попереджали що так не роблять і це потім по них вдарить.Обама протискав екзекутив ордерс на Обамакер і Дака бо не хотів  домовитись з конгресом .Хто почав ?що саме Трамп руйнує?..
Деми руйнують виборчу систему через мейл ін  коли є абсенті балот,почали пакт про популар воут.Хто руйнує а хто пробує зберегти діючу систему.Ти хочеш соціалізму і розширення расової дискримінації?тисне привіледж?
Комуно здохни

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #288 : Жовтня 04, 2020, 06:44:57 06:44 »
Про декларації нема закону.Якби в нього був кримінал то IRS би його зжерла і висрала.Щодо сімї то хоч би сімейні підряди Кеннеді і Бушів подивись.
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #289 : Жовтня 04, 2020, 06:48:46 06:48 »
Про декларації нема закону.Якби в нього був кримінал то IRS би його зжерла і висрала.Щодо сімї то хоч би сімейні підряди Кеннеді і Бушів подивись.

Так мова ж не про закон, а про норми та традиції...... Все вже пішло в унітаз.... Наперекір всим нормам Трамп сказав що не визнає поразку..... Ну так хай не ображається що тепер результату доведеться чекати до самого його офіційного оголошення.......

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #290 : Жовтня 04, 2020, 06:53:38 06:53 »
Те прощо ти говориш потрібне тільки тупим лівакам щоб було що перетирати і пробувати найти якесь гімно.бо криміналу там нема.Ще раз питаю що більше розхитало систему.Трампові декларації чи Обамівські екзекутиви.А тебе хвилює що Обама віддав наказ  вбити в позасудовому порядку американського громадянина в пряме порушення конституції?
Комуно здохни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #291 : Жовтня 04, 2020, 06:57:38 06:57 »
Те прощо ти говориш потрібне тільки тупим лівакам щоб було що перетирати і пробувати найти якесь гімно.бо криміналу там нема.Ще раз питаю що більше розхитало систему.Трампові декларації чи Обамівські екзекутиви.А тебе хвилює що Обама віддав наказ  вбити в позасудовому порядку американського громадянина в пряме порушення конституції?

Для мене обоє рябоє..... Все почалось з Клінтона, після деградація федерального уряду.....
Ну а трамп - жирна крапка..... Клоун а не президент.....

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #292 : Жовтня 04, 2020, 07:04:49 07:04 »
Ця зима буде гарячіше ніж завжди.якщо Трамп програє тотбардак ,якщо виграє трохи менший але теж цікаво
Buckle up.
Комуно здохни

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #293 : Жовтня 04, 2020, 07:06:32 07:06 »
Читай історію римської імперії 3-4 століття.Скоро вже преторіанці будуть продавати посаду.
« Останнє редагування: Жовтня 04, 2020, 07:15:59 07:15 від coolzak »
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #294 : Жовтня 04, 2020, 04:02:34 16:02 »
Так мова ж не про закон, а про норми та традиції...... Все вже пішло в унітаз.... Наперекір всим нормам Трамп сказав що не визнає поразку..... Ну так хай не ображається що тепер результату доведеться чекати до самого його офіційного оголошення.......
дисрапшин тут це мейл ін баллот. це спрпвді дисрапшин.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: Укі,дивишся?
« Reply #295 : Жовтня 04, 2020, 04:21:37 16:21 »
дисрапшин тут це мейл ін баллот. це спрпвді дисрапшин.

Якщо дісрапшин то у всьому.......Звичайно ж на трампівські дисрапшини послідували дисрапшини опонентів також......

У нас мейлін баллот ще на минулих виборах зробили...... Вроді ніяких проблем не було......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #296 : Жовтня 04, 2020, 04:31:56 16:31 »
Якщо дісрапшин то у всьому.......Звичайно ж на трампівські дисрапшини послідували дисрапшини опонентів також......

У нас мейлін баллот ще на минулих виборах зробили...... Вроді ніяких проблем не було......
у нас різні світогляди, я дивлюсь на курс і те що стосується особисто мене, а ти дивишся на то хто що сказав. ми ніколи не зможемо дискутувати на одному рівні... я не проти бідона особисто і не обожнюю трампа. я проти лівої ідеї як такої, а це саме те що собою представляє дем партія. я проти пропаганди на телебаченні, а снн усюди, у моєму локальному ymca, у на кухні в офісі... я проти популізму що є демократична программа (ти її до речі читав укі? программу демократичної партії)? я проти расизму та утисків білого населення - це те хто я є. та я не проти чорних та кольорових. і так далі. я пропоную аргумегтацію по ключових позиціях. ти готовий?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33584
  • Стать: Чоловіча
Re: Укі,дивишся?
« Reply #297 : Жовтня 04, 2020, 06:55:23 18:55 »
у нас різні світогляди, я дивлюсь на курс і те що стосується особисто мене, а ти дивишся на то хто що сказав. ми ніколи не зможемо дискутувати на одному рівні... я не проти бідона особисто і не обожнюю трампа. я проти лівої ідеї як такої, а це саме те що собою представляє дем партія. я проти пропаганди на телебаченні, а снн усюди, у моєму локальному ymca, у на кухні в офісі... я проти популізму що є демократична программа (ти її до речі читав укі? программу демократичної партії)? я проти расизму та утисків білого населення - це те хто я є. та я не проти чорних та кольорових. і так далі. я пропоную аргумегтацію по ключових позиціях. ти готовий?

Хе-хе, так це ви й намагаєтесь щосили змістити демів вліво, постійно тулячи всіляку конспірологічну хуєту.

Ну і намаганнями повністю ототожнити правий напрямок з бидлуватим підкацапним холуєм. 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20904
Re: Укі,дивишся?
« Reply #298 : Жовтня 04, 2020, 07:00:24 19:00 »
Хе-хе, так це ви й намагаєтесь щосили змістити демів вліво, постійно тулячи всіляку конспірологічну хуєту.

Ну і намаганнями повністю ототожнити правий напрямок з бидлуватим підкацапним холуєм.


там все по лекалам раши
как в 2004 и в 2014  пугали что националисты  будут резать интернационалистов :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Укі,дивишся?
« Reply #299 : Жовтня 04, 2020, 07:09:26 19:09 »
Хе-хе, так це ви й намагаєтесь щосили змістити демів вліво, постійно тулячи всіляку конспірологічну хуєту.

Ну і намаганнями повністю ототожнити правий напрямок з бидлуватим підкацапним холуєм.
вы не правы. электоральное ядро левых - это гетто. центры городов - доказано выборами 2016 года. это факты против которых вы просто не можете спорить,
это цифры. гетто всегда лезло влево. второй класс населения - это места с супер богатыми и большими налогами - дойками среднего класса, такими как кали и сиетл. где средний класс уже порабощен в него встроен насос и идет откачка бабла. весь вопрос в величине налогов - все остальное полная херня.
кто где сказал, пукнул и прочее. это херня.
все экономические модели сводятся к уровню перераспределения богатсва. левые - больше налогов забрать у активных и раздать пассивным. правые - наоборот - меньше кормить пассивных чтобы они конвертировались в активных. чем выше налоги тем меньше мотивация что то делать и развиваться. см. Канада, Европа - полное болото и депресняк. закончится там тем что средний класс просто перестанет кормить все это ленивое стадо, и стадо потребует государство изнасиловать активных чтобы они стали кормить ленивое быдло из под палки. это есть основа для революции и диктатуры. заканчивается проеданием богатств накопленных до революции - созданных активными, и попыткой создать корпорацию в лице госудраства. все заканчивается плачевно - см. венесуела, сев. корея, совок.