Автор Тема: А хто з нас християнин?  (Прочитано 2434 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #30 : Жовтня 05, 2020, 06:31:31 18:31 »
Кстати интересный фильм Агора про зарождение христианства кого интересует...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #31 : Жовтня 05, 2020, 06:48:05 18:48 »
ну ты сравнил кравчука... то уже не коммунизм, вообще все что после 60-70 это уже загнивание трупа. по сути молодой коммунизм был основан на вере а не на фактах - вере в утопию - всеобщее равенство. со своими брендами аттрибутикой, адом (капитализмом) и раем - будущее где не будет бедных и все будет на шару. поэтому комми и сжигали церкви - своих прямых конкурентов.

 :smiley15:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #32 : Жовтня 05, 2020, 07:02:12 19:02 »
ну ты сравнил кравчука... то уже не коммунизм, вообще все что после 60-70 это уже загнивание трупа. по сути молодой коммунизм был основан на вере а не на фактах - вере в утопию - всеобщее равенство.

Я читав деякі матеріали про те як "ідейні" радянські комуністи, під час громадянської війни в Іспанії, (нагадую 1936-1939 роки), грабували і вивозили музейні цінності в Радянський союз.
Сподіваюся, нагадувати як радянська армія, грабувала Німеччину у 1945 році не треба, як гвалтували німкень теж усі знають, а усі ж були ідейні.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #33 : Жовтня 05, 2020, 07:05:54 19:05 »
будущее где не будет бедных и все будет на шару. поэтому комми и сжигали церкви - своих прямых конкурентов.

Тут я на 100% згоден.
Але ще раз - для мене червоні, то дика орда, гірше за Чингіз-хана, покидьки, гвалтівники, вбивці, алкаші, без усякої віри і ідеалів (ідеали були лише у підручниках).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #34 : Жовтня 05, 2020, 07:08:40 19:08 »
Кстати интересный фильм Агора про зарождение христианства кого интересует...

Агора то таке.
Треба читати про це Едварда Гібона, другий том, "Історія занепаду і руйнування Римської імперії".
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #35 : Жовтня 05, 2020, 07:13:24 19:13 »
Агора то таке.
Треба читати про це Едварда Гібона, другий том, "Історія занепаду і руйнування Римської імперії".

Ну, те ж христитиянство Східній Римській імперії продовжило вік ще так на тисячу років. Так що не все тут просто  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #36 : Жовтня 05, 2020, 07:16:15 19:16 »
Я не хочу принижувати значення фільму Агора, просто я фільми не дивлюся, я читаю книжки.

Навіть коли якийсь фільм отримує купу Оскарів, я намагаюся знайти першоджерело і прочитати.
Дуже не часто, прочитавши книгу, у мене виникає бажання подивитися як їм вдалося з цього зробити кіно.
Майже завжди фільм програє, бо гарна література цінна саме мистецтвом письменника, а показати як співав Карузо дуже не просто.
« Останнє редагування: Жовтня 05, 2020, 07:43:40 19:43 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #37 : Жовтня 05, 2020, 07:18:15 19:18 »
Ну, те ж христитиянство Східній Римській імперії продовжило вік ще так на тисячу років. Так що не все тут просто  :smilie7:

Книга Гіббона саме про падіння імперії, а християнство нікуди і не падало, ти правий.

Хто не в курсі, там 7 томів.
« Останнє редагування: Жовтня 05, 2020, 07:21:34 19:21 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #38 : Жовтня 05, 2020, 07:45:54 19:45 »
Тут я на 100% згоден.
Але ще раз - для мене червоні, то дика орда, гірше за Чингіз-хана, покидьки, гвалтівники, вбивці, алкаші, без усякої віри і ідеалів (ідеали були лише у підручниках).

да я согласен, у них вера была сатанинская... просто основные постулаты - у церкви были более менее правильные - не убий, не укради не прелюбодействуй, а у комми все равны, быть богатым плохо. хотя и там и там порицалось инаскозание и критическое мышление, наверное критическое мышление будет порицатся во всех религиях... как и свобода слова и т.д.

все таки религии произростают из беднейших слоев населения, которые довольно тупы и ленивы чтобы думать и склонны верить...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #39 : Жовтня 05, 2020, 07:47:42 19:47 »
Агора то таке.
Треба читати про це Едварда Гібона, другий том, "Історія занепаду і руйнування Римської імперії".
надо собраться с духом и читануть  :smiley15:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #40 : Жовтня 05, 2020, 07:55:46 19:55 »
надо собраться с духом и читануть  :smiley15:

Я не можу казати за інших, але мені було дуже цікаво.
Така велика купа матеріалу, що я закінчивши читати, через місяць збагнув, що нічого не засвоїв, і прочитав ще раз.

Більш того, ця книга спонукала мене прочитати ще декілька книжок, тематично пов'язаних.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #41 : Жовтня 05, 2020, 10:27:38 22:27 »
Це дискусія на тему ідентичності віри та релігії.
Віра та релігія це різні поняття. Є різні релігійні вчення та течії - християнство, мусульманство, йудаїзм, індуїзм та інші - і у кожного, образно висловлюючись,свої таргани в голові. Об"єднує всіх одне - Бог є. І трактування віри у всіх релігій своє. Свої церкви, ритуали, звичаї. Залежно від того, які адепти рулять масовою вірою.
І всі вони претендують на унікальність вчення. Отут і починаються трабли. Інквізиції, походи та інші сварки. Що є без сумніву проявом гордині - одного з гріхів.
І Бог тут ні до чого. 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #42 : Жовтня 05, 2020, 10:51:42 22:51 »
Об"єднує всіх одне - Бог є.

Ну и какой бог у будистов?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #43 : Жовтня 05, 2020, 11:22:03 23:22 »
Ну и какой бог у будистов?

Ну, буддисти це інша пісня. Здається мені, що Будда занадто довго милувався власним пупом й зовсім забув про того, хто власне управляє процесами в які вірять буддисти.  :smilie1:
Тобто того, хто визначив, яке діяння є добрим, яке поганим, що власне і впливає на карму людини. Ці поняття якраз і перекликаються з поняттями гріха, визначеними в інших релігіях.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #44 : Жовтня 06, 2020, 07:21:24 07:21 »
Тема атеїзму  і реакційності і відсталості  віруючих це відрижка совдепівського виховання .Так як було що говориш українською то село забите так і якщо віруючий то темне бидно  а не саветскій інтіліхент і інжінєр.Я греко католик і це частина моєї української ідентичності.Я  ходив на підпільні реколекції і Біблія в нас в сімї  та сама вже більше 100 років
Комуно здохни

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #45 : Жовтня 06, 2020, 07:28:27 07:28 »
Це дискусія на тему ідентичності віри та релігії.
Віра та релігія це різні поняття. Є різні релігійні вчення та течії - християнство, мусульманство, йудаїзм, індуїзм та інші - і у кожного, образно висловлюючись,свої таргани в голові. Об"єднує всіх одне - Бог є. І трактування віри у всіх релігій своє. Свої церкви, ритуали, звичаї. Залежно від того, які адепти рулять масовою вірою.
І всі вони претендують на унікальність вчення. Отут і починаються трабли. Інквізиції, походи та інші сварки. Що є без сумніву проявом гордині - одного з гріхів.
І Бог тут ні до чого.

Есть люди (их ужасно много),
Чьи жизни отданы тому,
Чтоб обосрать идею Бога
Своим служением Ему.

Губерман
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #46 : Жовтня 06, 2020, 07:43:00 07:43 »
Об"єднує всіх одне - Бог є.

Богиня Калі.
Культ Калі навіть в наш час дуже поширений в Індії.



Ну там трохи діточок тягнуть на алтарь, пальчики їм відрубають, а потім ...

Правда останнім часом пишуть що такого не було, але багато хто стверджує що було,було,було.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #47 : Жовтня 06, 2020, 10:10:50 10:10 »
Я ж просив комуняк як приклад не наводити. Ті були просто виродки, а не атеїсти.
Ну так можна з тим самим успіхом сказати, що коли аналогічне робить віруючий - так то просто виродок, а не религійна людина.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #48 : Жовтня 06, 2020, 10:51:48 10:51 »
все таки религии произростают из беднейших слоев населения, которые довольно тупы и ленивы чтобы думать и склонны верить...
Прошарок не має абсолютно ніякого значення.

Більш точно висловилася пані Lina :
-- Віра та релігія, це різні поняття.

Релігія - це, я б сказав, " оформлення "  пережитих відчуттів (в ті - далекі від нас - часи), та ( не завжди, але часто ) розуміння і прийняття того,  що існує Щось/Сила, яка,  не будучи проявленою, впливає і на глобальні процеси, але - перш за все - на внутрішній Стан людини.

Якщо людина має досвід (осмислений!!!) подібного Переживання, вона може пояснювати це у відповідності до засвоєних певних релігійних течій, може піти у "пошук істини", проте - на мою думку - вповні осягнути Цього неможливо.

Ну і суперечки в потрактуванні -- навіть подібних переживань/відчуттів -- справа не продуктивна. Краще просто, дослухатися до Свого Внутрішнього Голосу...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #49 : Жовтня 06, 2020, 12:26:56 12:26 »
Ну так можна з тим самим успіхом сказати, що коли аналогічне робить віруючий - так то просто виродок, а не религійна людина.

Сказати можна.
І можна викреслити із історії (і обговорення) 70 років красної чуми.
Значно важче не помічати 650 років інквізиції, сотні релігійних війн, 200 років хрестових походів в Палестину, походи в Естонію, Фінляндію, походи проти Гуситів, болгар, походи проти Османської імперії, ...
А ще були експедиції в Південну Америку, де населення знищувалося і перетворювалося в рабів.
У 1532 році за небажання прийняти християнство, і признати верховну владу Іспанії, було знищене майже все населення Кахамарки (імперія інків), 7 000 мешканців. За один день!
Кожному ідальго надавалося по 80 рабів, піхотинцю 60 рабів і навіть робітники мали по 30 рабів, і безліч рабів працювало за їжу на рудниках.
За декілька років населення Перу скоротилося в 20 разів!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #50 : Жовтня 06, 2020, 12:27:33 12:27 »
Я знаю ще багато страшних історій! :smiley16:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #51 : Жовтня 07, 2020, 09:40:46 21:40 »
Богиня Калі.
Культ Калі навіть в наш час дуже поширений в Індії.



Ну там трохи діточок тягнуть на алтарь, пальчики їм відрубають, а потім ...

Правда останнім часом пишуть що такого не було, але багато хто стверджує що було,було,було.

Класна картинка. В наших предків теж були боги, яким приносили живі жертви.
Але ж мова не про них, а про єдиного творця Всесвіту і всього, що живе й рухається у цьому Всесвіті.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #52 : Жовтня 08, 2020, 11:00:21 11:00 »
Сказати можна.
І можна викреслити із історії (і обговорення) 70 років красної чуми.
Ну так про що й мова. Люди роблять погані речі, бо вони люди. Якщо нічого не викреслювати, то стає ясним та очевидним, що ніцшеанство, атеїзм, пік матеріалізму - все це нічого не змінило. Люди продовжують робити погані речі.
Тому ви викреслюєте оцей період, щоб вам було зручно сказати: то не люди такі, то все релігія  :laugh:
Якогось іншого сенсу у цьому маневруванні я не бачу.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #53 : Жовтня 17, 2020, 08:56:25 08:56 »
Ще трохи про релігійні війни:
 
Французская полиция расследует как теракт убийство школьного учителя в пригороде Парижа Конфлан-Сен-Онорин. Нападавший, как сообщают французские СМИ, напал в пятницу на преподавателя с ножом и отрезал ему голову.
В своем твиттере нападавший разместил фотографию тела убитого и взял ответственность за преступление на себя. Он обвинил учителя в оскорблении пророка Мухаммеда.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #54 : Грудня 06, 2020, 08:37:10 08:37 »
Тему всю не читав.. але послухав "християн" на зелці. Ну це ж пиздець якийсь!

Offline зєльоний кракаділ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Стать: Чоловіча
  • вельми кусюча тварюка
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #55 : Грудня 06, 2020, 08:58:56 08:58 »
А про яке саме хресьянство ідьот рєчь?..

Справжнє хресьянство (вчення Хріста) - звичайна тоталітарна секта: вознєнавідь сєм"ю, все роздай (отдай апостолу) і живі в общєй пєщєрє, пітаясь баландой і виходя на общ.работи (всі зароблені гроші - знов отдай апостолу).

Релігійне хресьянство - просто якась нєвєдома хуєта. Бо імєнєм Хреста як вбивали-порабощали та жрали-пили-їбались, так і жерли травкі і нєпротівілісь злу. Кожен, хто хтів, той і толковал всі іхні святі говнокнігі, благо ето такая говносрака хуйня, шо дозволяє вивернути любую цитату навспак.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #56 : Грудня 06, 2020, 10:00:27 10:00 »
А про яке саме хресьянство ідьот рєчь?..
Справжнє хресьянство (вчення Хріста) - звичайна тоталітарна секта: вознєнавідь сєм"ю, все роздай (отдай апостолу) і живі в общєй пєщєрє, пітаясь баландой і виходя на общ.работи (всі зароблені гроші - знов отдай апостолу).
Релігійне хресьянство - просто якась нєвєдома хуєта. Бо імєнєм Хреста як вбивали-порабощали та жрали-пили-їбались, так і жерли травкі і нєпротівілісь злу. Кожен, хто хтів, той і толковал всі іхні святі говнокнігі, благо ето такая говносрака хуйня, шо дозволяє вивернути любую цитату навспак.
Безбожнiк!
Спалять тебе на вогнище, а шкура пiде на гаманцi та черевики... для тоi ж таки Asti...

Offline зєльоний кракаділ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Стать: Чоловіча
  • вельми кусюча тварюка
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #57 : Грудня 06, 2020, 10:19:21 10:19 »
Безбожнiк!
Спалять тебе на вогнище, а шкура пiде на гаманцi та черевики... для тоi ж таки Asti...

ну ашоробить, єслі бога немае? :smilie8:
Не вірить же в цього всратого калрсона?
Бога видумали дикі абізяни, які їбашились палкамі і їбали друг друга в ачько.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #58 : Грудня 06, 2020, 10:37:58 10:37 »
ну ашоробить, єслі бога немае? :smilie8:
Не вірить же в цього всратого калрсона?
Бога видумали дикі абізяни, які їбашились палкамі і їбали друг друга в ачько.
Е Бог - ти просто Його не бачiш, бо Вiн - в кожном з нас...
 :gb:

Offline зєльоний кракаділ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Стать: Чоловіча
  • вельми кусюча тварюка
Re: А хто з нас християнин?
« Reply #59 : Грудня 06, 2020, 11:08:38 11:08 »
Е Бог - ти просто Його не бачiш, бо Вiн - в кожном з нас...
 :gb:

значить бог - то е прутень?.. :smilie8: