Автор Тема: Чи не тут собака зарита?  (Прочитано 499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9807
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Чи не тут собака зарита?
« : Жовтня 15, 2020, 11:53:06 23:53 »
"Небачена справа" - на місцевих виборах влаштовують підкупи голів комісій та створюють мережу фальсифікацій. От мені ще з моменту виборів Зе здавалось, що тут щось таки нечисто з результами виборів.

https://censor.net/ua/video_news/3225050/v_odesi_vyyavleno_mereju_z_pidkupu_vybortsiv_vylucheno_45_tys_dol_natspolitsiya_videofotoreportaj


15.10.20 21:28
В Одесі виявлено "мережу" з підкупу виборців, вилучено 45 тис. дол., - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
В Одесі поліція викрила "мережу" з підкупу виборців.

Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

За вчинення правопорушення затримали голову виборчої комісії та місцевого жителя. При цьому голова комісії у 2015 році вже був засуджений за вчинення злочинів, пов'язаних із виборчим процесом.

"Під час слідчих дій вилучено майже 45 000 доларів, які фігуранти планували використовувати для подальшого підкупу виборців. За один голос і голосування виключно за певного кандидата на пост Одеського міського голови у виборчому бюлетені громадянам пропонували 1 000 гривень грошової винагороди. Доказ - скрін із телефону бюлетеня з позначкою навпроти прізвища кандидата", - розповів Клименко.


15 жовтня правоохоронці затримали правопорушників "на гарячому" - під час одержання коштів для подальшого підкупу виборців.

В Одесі виявлено мережу з підкупу виборців, вилучено 45 тис. дол., - Нацполіція 02

Проводяться санкціоновані обшуки. Розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено до 7 років позбавлення волі.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи не тут собака зарита?
« Reply #1 : Жовтня 16, 2020, 02:07:20 02:07 »
От мені ще з моменту виборів Зе здавалось, що тут щось таки нечисто з результами виборів.


Вам нужно было идти на участок. Я там был и могу к сожалению констатировать , что Украина таки сошла сума. Зебил это реальный результат.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21637
Re: Чи не тут собака зарита?
« Reply #2 : Жовтня 16, 2020, 02:17:34 02:17 »
что они там собирались купить?
труханов там безальтернаьивный

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи не тут собака зарита?
« Reply #3 : Жовтня 16, 2020, 10:32:39 10:32 »
что они там собирались купить?
труханов там безальтернаьивный
Зеленский...в очередной раз наложил в штаны, выставив друга Филимонова на Меры...
С Фили... такой Мер..., как из Зеленского - балерина...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9807
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Чи не тут собака зарита?
« Reply #4 : Жовтня 16, 2020, 11:30:07 23:30 »
Ні, ну цікава таки схема - йде підкуп голови комісії, яка в свою чергу організує проплачену "команду" із членів, які працюють з великою кількістю народу - тих же завучів, вчителів, викладачів вузів, які в свою чергу мають авторитет серед іншої маси і активно агітують за якогось кандидата, який для підсилення ефекту всім лохам, що слухають керівництво обіцяє зарплатню в 4000 дол. І ось маємо - Зе президент.
А я думаю - ну чого це зебіли полізли до КНУ проводити там свої зустрічі. А в них там, мабуть, давно все схвачено. Та й агітацію викладачі проводили серед студентів, хоча робити це в навчальних закладах заборонено.