Автор Тема: КС за поданням ОПЗЖ і "За майбутнє" скасував антикорупційну реформу  (Прочитано 5488 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ні хера не зрозумів з тим Сліденком., чого на нього іудушки і тягнипукси надрочують. Він же ніби був доповідачем по тій справі і писав рішення, голосував теж за. А що він тепер пистить, то вже абсолютно до сраки.

Не голосувало за цю куйню 4 судді - Сергій Головатий, Василь Лемак, Віктор Колісник,  Олег Первомайський.

Всіх решту - на каштан 
 

Вони все шукають "справжніх патріотів"  :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Вам, йобаним імбецилам, Сліденко все розклав по поличках, і розмазав зелену владу об стінку.
Але позаяк ви залишаєтеся йобаними імбецилам, то це все даремно.
Сліденко до Свободи жодного стосунку не мав і не має. Він просто порядна людина.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
за кого тут кацапы?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Сліденко той просто очкує, що його зроблять крайнім, бо він писав рішення і був доповідачем. Тому й став метати ікру.

А іудушки з тягнипуксами просто хлюпають бенз в срач, бо смокчуть в кацапів  :moskali:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Вони все шукають "справжніх патріотів"  :laugh:
Чого їх шукати? :smilie11:
Ось вони "справжні":
Народні депутати від БПП минулого скликання: Світлана Заліщук, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм
А ось свіжі, ще "справжніші":
Українські вибори смішніші за будь-яку комедію. У Сумах до місцевої ради балотуються Магомед Галаєв та два його сини Расул та Рустам. І усі від різних партій. Магомед Галаєв від Батьківщини, Расул Галаєв від ЄС, а Рустам Галаєв від Слуги народу. Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми! https://zaxid.net/news/
Правда ніяк не допетраю, хто патріотичніший - Магомед чи Расул, а може Рустам? :smilie8:
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2020, 04:25:57 16:25 від Старий »

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Вам, йобаним імбецилам, Сліденко все розклав по поличках, і розмазав зелену владу об стінку.
Але позаяк ви залишаєтеся йобаними імбецилам, то це все даремно.
Сліденко до Свободи жодного стосунку не мав і не має. Він просто порядна людина.
Звичайно не мав.
Просто його обрано до КС за квотою Свободи. :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Чого їх шукати? :smilie11:
Ось вони:
Народні депутати від БПП минулого скликання: Світлана Заліщук, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм
А ось свіжі:
Українські вибори смішніші за будь-яку комедію. У Сумах до місцевої ради балотуються Магомед Галаєв та два його сини Расул та Рустам. І усі від різних партій. Магомед Галаєв від Батьківщини, Расул Галаєв від ЄС, а Рустам Галаєв від Слуги народу. Який епічний серіал можна було б зняти за мотивами цієї драми! https://zaxid.net/news/
Правда ніяк не допетраю, хто патріотичніший - Магомед чи Расул, а може Рустам? :smilie8:

Сволотівець, може ти хочеш поговорити про амбарну книгу ПР, або про Тягнибакса, який смердить зараз на каналах Мудачюка?


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Сволотівець, може ти хочеш поговорити про амбарну книгу ПР, або про Тягнибакса, який смердить зараз на каналах Мудачюка?
Еге ж "свінарчукєєєліпєцкаяхвабріка".
Аргументи зебілів і ваші аналогічні.
Тому ви з ними в унісон і голосуєте, і купа ваших взасос з зебільною владою.
А по суті можеш заперечити? Ні.
Тому і істериш як хвупіський зебільний бздюльок.
Ось чому і явка на вибори у межах 25%.
Бо у Сумах то вже апогей.
ПиСи Так ти за кого? За расула рустама чи магомеда? :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Еге ж "свінарчукєєєліпєцкаяхвабріка".
Аргументи зебілів і ваші аналогічні.
Тому ви з ними в унісон і голосуєте, і купа ваших взасос з зебільною владою.
А по суті можеш заперечити? Ні.
Тому і істериш як хвупіський зебільний бздюльок.
Ось чому і явка на вибори у межах 25%.
Бо у Сумах то вже апогей.
ПиСи Так ти за кого? За расула рустама чи магомеда? :smilie7:

Слухай, дегенерате, поливання лайном Порошенка не допоможе Свободі вилізти з політичної  труни.
Час би вже зрозуміти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Слухай, дегенерате, поливання лайном Порошенка не допоможе Свободі вилізти з політичної  труни.
Час би вже зрозуміти.
:smiley24:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Слухай, дегенерате, поливання лайном Порошенка не допоможе Свободі вилізти з політичної  труни.
Час би вже зрозуміти.
Та багато хто вже зрозумів, що за кого не голосуй, отримаєш галаєва. :smilie1:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А ти іди вже лижи дупу авакяну.
Йди до бiса...
 >:(

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Та багато хто вже зрозумів, що за кого не голосуй, отримаєш галаєва. :smilie1:

Шо ти хочеш, дегенерате?
 
Поясни, мене незрозуміло, до чого ти ведеш в цій гілці.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8367
 :smilie10:  куди дивиться СБУ - одны громадяни Раші в керівництві України  :Ganba:

Питання не тільки у невнесені Тупицьким у декларацію землі, а й у наявності у нього громадянства країни-агресора, – журналістка

Україна не визнає паспорти тільки мешканців окупованого Криму. Прокурорів, суддів та чиновників, які, маючи постійну реєстрацію на материку, таємно змінюють громадянство, щоб не втратити кримське майно, це не стосується.

Про це у "Фейсбуці" пише відома журналістка Лариса Волошина, повідомляє UAINFO.org.

"До речі. Кримські реєстри закриті. Отже, продавшиши, чи купивши щось там, потрібно проводити додаткову угоду купівлі-продажу тут. Дві угоди, два оподаткування і купа втраченого часу. До того ж не завжди є можливість притягти людину з окупованої території для оформлення ще одного договору. Саме тому багато переселенців, продавши нерухомість в Криму і придбавши на материку, згідно реєстрів володіють тепер двома об'єктами нерухомості, хоча по факту мають лише одну. Через це вони обмежені в доступі до субсидій і житлових пільг. Така реальність.

Читайте також: "Не знав, як це зробити", – голова КСУ пояснив, чому не задекларував землю в Криму

Пам'ятаю навіть як борцуни за переселенчеське щастя підіймали питання визнання по факту договорів купівлі-продажу за законодавством окупанта. На щастя цього вдалося уникнути, але оформлення оборуток з кримською нерухомістю на материку – справа складна та невдача. Тому, коли суддя Тупицький говорить, що не знав, як вносити новоприбулу землю, я йому вірю. Я теж не знаю. Ніхто не знає.

А от що мене цікавить, так це питання паспорту. За указом Путіна, українські громадяни не можуть володіти кримською землею. До 1 січня 2021 року у них є час, щоб або продати її, або отримати російський паспорт і оформити, як власність російського громадянина. Це ставить питання про наявність громадянства країни-агресора у багатьох українських високопосадовців та бізнесменів.

Читайте також: Конституційний Суд почав розгляд щодо е-декларування відразу після запиту до Тупицького про покупку землі в окупованому Криму, – глава НАЗК Новіков​​​​​​​

Нагадую, що Україна не визнає паспорти тільки мешканців окупованого Криму. Прокурорів, суддів та чиновників, які маючи постійну реєстрацію на материку, таємно змінюють громадянство, щоб не втратити кримське майно, це не стосується.

Уявляєте, яка кількість українських високопосадовців може втратити посади, якщо Росія оприлюднить факт їх російського громадянства? Тому питання не у невнесеній у декларацію землі. Питання у громадянстві та можливому тиску з боку окупанта на тих, хто сьогодні виконує владні функції", – пише Лариса Волошина.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Вам, йобаним імбецилам, Сліденко все розклав по поличках, і розмазав зелену владу об стінку.
Але позаяк ви залишаєтеся йобаними імбецилам, то це все даремно.
Сліденко до Свободи жодного стосунку не мав і не має. Він просто порядна людина.

Хуєсосе кацапський, запхай свого Сліденка собі в сраку. Після того, як витягнеш його зі сраки тягнипуксівця Старого.

Потім разом подрочіть на Хуйла  :moskali:   

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8367
Стало известно о конфликте интересов у еще двоих судей  КСУ

Обновлено  19:37  Сегодня Телеграф
Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции готовилось вручить протоколы о конфликте интересов трем судьям Конституционного суда.

Речь идет об Ирине Завгородней, Владимире Мойсике и Игоре Следенко.

Напомним, что ещё один судья КСУ, Александр Тупицкий скрыл в декларации, что купил землю в оккупированном Крыму.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Из Телеграм:



А вот это уже серьезно: международные юридические организации - ГРЕКО и Венецианская комиссия, рекомендации которой Украину заставляют выполнять, раскритиковал решение Зеленского о роспуске судей Конституционного суда.
Цуцванг для президента.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Сліденко - єдина порядна людина серед того лайна.
На прес-конференції він все чітко пояснив.
Але бидлоті те до дупи..
На те вона й бидлота
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Сліденко - єдина порядна людина серед того лайна.
На прес-конференції він все чітко пояснив.
Але бидлоті те до дупи..
На те вона й бидлота

Нахуй пиздуй, чмо підкацапне. Разом зі своїм порядним Сліденком  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Сліденко був єдиним хто категорично виступив проти розпуску парламенту.
А ти продажна блядюжка...
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Шо ти хочеш, дегенерате?
 
Поясни, мене незрозуміло, до чого ти ведеш в цій гілці.
А що тобі пояснювати?
Тобі ближче по духу галієви, лєщенки, наєми, корбани  з заліщучками ніж Дмитро Чернявський, Руслан Кошулинський та багато інших.
Свободівців нема у ВРУ вже другий термін поспіль, а тобі все вони винні, як бздюлькам досі винен Ющенко, а зебілам Порошенко.
І не я винен, що за вашими списками лізе всякий непотріб.
Бо ви усі - ГАЛІЄВИ.
ПиСи Повторював не раз, я не є членом Свободи, і до них у мене також є питання, але задам я їх їм.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А що тобі пояснювати?
Тобі ближче по духу галієви, лєщенки, наєми, корбани  з заліщучками ніж Дмитро Чернявський, Руслан Кошулинський та багато інших.
Свободівців нема у ВРУ вже другий термін поспіль, а тобі все вони винні, як бздюлькам досі винен Ющенко, а зебілам Порошенко.
І не я винен, що за вашими списками лізе всякий непотріб.
Бо ви усі - ГАЛІЄВИ.
ПиСи Повторював не раз, я не є членом Свободи, і до них у мене також є питання, але задам я їх їм.

Так шо  ти хочеш від мене, юродиве?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
.Функція конституційного суду просто подивитись чи закон відповідає Конституції чи юридичним нормам а не на основі революційної необхідності підмахувати керовнікам.


Я тоже не мог понять о чем он говорил. "Не работающий" по его версии закон , не обозначает , что он не соответствует Конституции. Если он соответствует Конституции, то его "нерабочесть" это не твоя компетенция.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Так шо  ти хочеш від мене, юродиве?
Коли правда очі коле переходимо на особистості.
Гаразд.
Конкретне питання - ти за рустама, расула чи давида? :smilie7:
І, до речі, брехло собаче, наведи цитату де я поливав лайном Порошенка.
Так, критикував його окремі дії, окремі схвалював.
Я ж не сектант і не штабний, а звичайний виборець.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коли правда очі коле переходимо на особистості.
Гаразд.
Конкретне питання - ти за рустама, расула чи давида? :smilie7:
І, до речі, брехло собаче, наведи цитату де я поливав лайном Порошенка.
Так, критикував його окремі дії, окремі схвалював.
Я ж не сектант і не штабний, а звичайний виборець.
:Vedy_sebe:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Коли правда очі коле переходимо на особистості.
Гаразд.
Конкретне питання - ти за рустама, расула чи давида? :smilie7:
І, до речі, брехло собаче, наведи цитату де я поливав лайном Порошенка.
Так, критикував його окремі дії, окремі схвалював.
Я ж не сектант і не штабний, а звичайний виборець.

Все ясно, можеш більше до мене не звертатися.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Из Телеграм:
А вот это уже серьезно: международные юридические организации - ГРЕКО и Венецианская комиссия, рекомендации которой Украину заставляют выполнять, раскритиковал решение Зеленского о роспуске судей Конституционного суда.
Цуцванг для президента.
Йдуть вони у дупу.
"Суд" перемкнувся у режим "шаленого принтера".
Поки ми всі окуєваємо від рішення про декларування, вже на  03.11
заплановано розгляд закону про мову !
Доки ми будемо "шукати зважені рішення", ці суки у мантіях наприймають ще купу.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Йдуть вони у дупу.
"Суд" перемкнувся у режим "шаленого принтера".
Поки ми всі окуєваємо від рішення про декларування, вже на  03.11
заплановано розгляд закону про мову !
Доки ми будемо "шукати зважені рішення", ці суки у мантіях наприймають ще купу.
То вони поспiшають, поки Наркоша... iх не розiгнав...
Хай ще Закон про Державну мову "скасують" - дехто з тих судiв... навiть з будинку не вийде...
 :vinsent:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Йдуть вони у дупу.
"Суд" перемкнувся у режим "шаленого принтера".
Поки ми всі окуєваємо від рішення про декларування, вже на  03.11
заплановано розгляд закону про мову !
Доки ми будемо "шукати зважені рішення", ці суки у мантіях наприймають ще купу.

Давай біжи до зебіла, проси щоб він врятував мову від "судей Порошенка"....

Якщо ти довбойоб, то на тебе по-любе знайдеться гачок, на який ти клюнеш.