Автор Тема: Ліберальні цінності  (Прочитано 3615 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #60 : Листопада 18, 2020, 07:17:01 07:17 »
Демократи - це продукт злучки Павліка Морозова і Анжели Девіс.
If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Ліберальні цінності
« Reply #61 : Листопада 18, 2020, 08:14:58 08:14 »
Демократ-це Рузвельт і Клінтон,і Трумен.Респ-це Лінкольн і найкращий президент США Рейган,якого любив весь народ.А трумп-найгірше що було в США за всю історію.Це настільки гниле і нице створіння,що на місці США я б виключив його зі списків Президентів,як в древньому Римі чи Єгипті-стерти зі списків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ліберальні цінності
« Reply #62 : Листопада 18, 2020, 10:16:09 10:16 »
Демократ-це Рузвельт і Клінтон,і Трумен.Респ-це Лінкольн і найкращий президент США Рейган,якого любив весь народ.
А трумп-найгірше що було в США за всю історію.Це настільки гниле і нице створіння,що на місці США я б виключив його зі списків Президентів,як в древньому Римі чи Єгипті-стерти зі списків
:smiley24:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6569
Re: Ліберальні цінності
« Reply #63 : Листопада 18, 2020, 12:54:13 12:54 »
Хлопці, а хто ви всі такі, щоб включати та виключати Трумпів та Бідонів до списків президентів США?  :laugh:
Ну я там розумію що Укі та Алі хоча б живуть у США, а може й мають громадянство. А ви?
Не вподоблюйтесь кацапам, котрим з воркути теж видніше, з яким президентом Україні краще жити.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #64 : Листопада 18, 2020, 03:18:24 15:18 »
я шось заплутався то прогресивізм = комунізм? я думав прогресивізм то тесли усякі, толерантність а не християнські цінності традиційні, там всякі однополі браки, аборти та інше.

у вас же високий процент молоді, вони точно не консерватори. он камалка в штанцях та кедах.. а бідон на вєліку...

Так зараз терміном "прогресивізм" скромно прикривають комуністичні ідеї.......
Шлюби, аборти - то як би лібералізм....... На думку крайньо лівих лібералізм то добре, але не достатньо прогресивно..... Тому то і є прогресивізм

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #65 : Листопада 18, 2020, 03:22:47 15:22 »
Так зараз терміном "прогресивізм" скромно прикривають комуністичні ідеї.......
Шлюби, аборти - то як би лібералізм....... На думку крайньо лівих лібералізм то добре, але не достатньо прогресивно..... Тому то і є прогресивізм

все починалося з цього насправді "це Байден-старі консервативні цінності." що мене дико розсмішило.

а про прогресивізм - то іще одна фішка демократів - брехати та перекручавати. ніколи не називають речі своїми іменами. постійно щось вигадують щоб запудрити мізки...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #66 : Листопада 18, 2020, 03:28:25 15:28 »
все починалося з цього насправді "це Байден-старі консервативні цінності." що мене дико розсмішило.

а про прогресивізм - то іще одна фішка демократів - брехати та перекручавати. ніколи не називають речі своїми іменами. постійно щось вигадують щоб запудрити мізки...

 :weep: Скзав той хто з задоволенням тонами поїддає пудру від респів .....  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #67 : Листопада 18, 2020, 03:32:52 15:32 »
:weep: Скзав той хто з задоволенням тонами поїддає пудру від респів .....  :laugh:
і що респи перекручують?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #68 : Листопада 18, 2020, 03:45:41 15:45 »
і що респи перекручують?

Не так вже і давно запудрювали інтенсивно мозок щоб почати війну в іраку......
Зараз намагаються пудрити мозги шо тіпа відміна Обамакер не нашкодить найбіднішим та людям з preexisting conditions...... Там море всього, але у мене нема настрою це обговорювати......
Вся суть політики в тому шоб запудрити мозги та "продати" тобі шось..... І не тільки політики.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #69 : Листопада 18, 2020, 03:52:32 15:52 »
Не так вже і давно запудрювали інтенсивно мозок щоб почати війну в іраку......
Зараз намагаються пудрити мозги шо тіпа відміна Обамакер не нашкодить найбіднішим та людям з preexisting conditions...... Там море всього, але у мене нема настрою це обговорювати......
Вся суть політики в тому шоб запудрити мозги та "продати" тобі шось..... І не тільки політики.......
я про дешо інше казав, про  перекручування понять по типу біле-чорне та таке ін. а продають усі, то не є проблєма.
комунізм - проогресивізм, лібералізм/расизм - терор меншин, social justice- робін гудство, перерозподіл благ...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #70 : Листопада 18, 2020, 04:00:31 16:00 »
я про дешо інше казав, про  перекручування понять по типу біле-чорне та таке ін. а продають усі, то не є проблєма.
комунізм - проогресивізм, лібералізм/расизм - терор меншин, social justice- робін гудство, перерозподіл благ...

От тут ти перекручуєш якраз...... Ліваки і справді вважають свої ідеї прогресивними, і вірять що вони як би покращений еволюціонований варіант комуністичних ідей......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #71 : Листопада 18, 2020, 04:01:05 16:01 »
От тут ти перекручуєш якраз...... Ліваки і справді вважають свої ідеї прогресивними, і вірять що вони як би покращений еволюціонований варіант комуністичних ідей......
то назвали б нео- марксізм  :lol:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #72 : Листопада 18, 2020, 04:24:30 16:24 »
https://m.theepochtimes.com/biden-calls-for-immediate-congressional-action-on-student-loan-forgiveness_3583933.html

Biden Calls for ‘Immediate’ Congressional Action on Student Loan Forgiveness

Democratic presidential nominee Joe Biden wants an immediate $10,000 erasure of people’s student debt.

“Legislation passed by the Democratic House calls for immediate $10,000 forgiveness of student loans. It’s holding people up. They’re in real trouble. They’re having to make choices between paying their student loan and paying the rent, those kinds of decisions,” Biden said during a press conference in Delaware on Monday.

“It should be done immediately.”

A person in Biden’s camp told Fox News that Biden was referring to congressional action, as opposed to potential executive action if Biden wins the presidency.

Biden’s campaign didn’t respond to a request for comment.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #73 : Листопада 18, 2020, 04:25:11 16:25 »
це прогресивізм? чи консерватизм? я вже заплутався Укі.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #74 : Листопада 18, 2020, 04:28:00 16:28 »
Це просто державна допомога зі студентськими боргами у скрутних для них економічних умовах.......

..... хоча, з іншого боку, навряд чи тебе шось здатне "розплутати"

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #75 : Листопада 18, 2020, 04:29:50 16:29 »
Biden told reporters on Monday that student loan forgiveness does figure in his plan for boosting the economy.

“In addition to that, as you know, I think that everything from community college straight through to doubling Pell grants, to making sure that we have access to free education for anyone making under $125,000 for four years of college, and there is a program that exists now under the law that forgives student loans for being able to engage in public service,” he added. “I’m going to institute that fundamental change in that so it’s able to be available to everyone, that in fact, is engaged. It’s not being very well managed right now.”
========
оце також.... "велич" америки...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #76 : Листопада 18, 2020, 04:31:55 16:31 »
Це просто державна допомога зі студентськими боргами у скрутних для них економічних умовах.......

..... хоча, з іншого боку, навряд чи тебе шось здатне "розплутати"
немає "державної допомоги". є перерозподіл податків. пробачити по 10 тис боргів то або грошей надрукувать, або забрать людських податків та вкинуть у стьюдент дебти... я називаю це марксизмом...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #77 : Листопада 18, 2020, 04:35:43 16:35 »
немає "державної допомоги". є перерозподіл податків. пробачити по 10 тис боргів то або грошей надрукувать, або забрать людських податків та вкинуть у стьюдент дебти... я називаю це марксизмом...

..... а, ну тоді так..... З таким розуміннями та логікою всі хто не трампісти є марксистами......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #78 : Листопада 18, 2020, 04:51:01 16:51 »
..... а, ну тоді так..... З таким розуміннями та логікою всі хто не трампісти є марксистами......

Напевно так і є.
Для початку хоча б ознайомся із цим.

 
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #79 : Листопада 18, 2020, 05:06:27 17:06 »
..... а, ну тоді так..... З таким розуміннями та логікою всі хто не трампісти є марксистами......
я звик називати речі своїми іменами.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #80 : Листопада 18, 2020, 05:22:50 17:22 »
я звик називати речі своїми іменами.

Не своїми, а твоїми......

Шо захотів те і назвав марксизмом......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #81 : Листопада 18, 2020, 05:28:49 17:28 »
Не своїми, а твоїми......

Шо захотів те і назвав марксизмом......
саме своїми. бо ідея відібрать та поділить стара як світ. хоч ти її назвеш прогресивізм хоч соціальна справедливість... в яку обгортку гівно не завернеш воно гівном і лишиться.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #82 : Листопада 18, 2020, 05:31:45 17:31 »
саме своїми. бо ідея відібрать та поділить стара як світ. хоч ти її назвеш прогресивізм хоч соціальна справедливість... в яку обгортку гівно не завернеш воно гівном і лишиться.

Ну тоді тобі не повезло..... Весь світ це один суцільний марксизм......
По всьому світу відбирають і ділять.....
Раніше просто відбирали .....  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #83 : Листопада 18, 2020, 05:34:37 17:34 »
Ну тоді тобі не повезло..... Весь світ це один суцільний марксизм......
По всьому світу відбирають і ділять.....
Раніше просто відбирали .....  :gigi:
питання наскільки багато відбирають... навіть при совку не відбирали усе... але не було приватної власності...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10235
Re: Ліберальні цінності
« Reply #84 : Листопада 18, 2020, 05:37:50 17:37 »
питання наскільки багато відбирають... навіть при совку не відбирали усе... але не було приватної власності...

 :smilie8:
коли треба категоричні ...... коли не треба починаємо умови виставляти які зручні в цей момент......

я все зрозумів.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Ліберальні цінності
« Reply #85 : Листопада 18, 2020, 05:44:34 17:44 »
:smilie8:
коли треба категоричні ...... коли не треба починаємо умови виставляти які зручні в цей момент......

я все зрозумів.....
якщо розмовляти науковими термінами та визначеннями то помремо від нудьги :laugh:


запусти сюди S. Brand - він би вже 4 сторінки убористого тексту вставив...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #86 : Листопада 18, 2020, 10:56:41 22:56 »
"The man who never looks into a newspaper is better informed than he who reads them; inasmuch as he who knows nothing is nearer to the truth than he whose mind is filled with falsehoods and errors." -- Thomas Jefferson
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #87 : Листопада 18, 2020, 11:11:33 23:11 »
How about this, Uki?
Твоя еліта на марші...  :gigi:

Alex Thompson
@AlxThomp
California Medical Association officials were among the guests seated next to Gov. Gavin Newsom at a top California political operative’s opulent birthday dinner at the French Laundry

@JeremyBWhite
⁩ reports

Еліта, блд...  :lol: :lol:

https://www.politico.com/states/california/story/2020/11/18/california-medical-association-brass-attended-french-laundry-dinner-with-newsom-kinney-1336924



« Останнє редагування: Листопада 18, 2020, 11:22:03 23:22 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #88 : Листопада 18, 2020, 11:27:46 23:27 »
Переляк “еліти“:
 :weep: :weep:
Harvard Student Petition Seeks To Ban Former Trump Administration Officials From Speaking, Attending, Or Teaching At University http://dlvr.it/RlyvMX

 :gigi: :gigi: :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Ліберальні цінності
« Reply #89 : Листопада 19, 2020, 12:17:28 00:17 »
Обама згадує:



Погугліть - Herbert Marcuse, Michael Foucault, Virginia Woolf  :gigi:
If you are going through hell, keep going.