Автор Тема: Заколот в США.....  (Прочитано 63203 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #120 : Лютого 25, 2021, 10:08:26 22:08 »
Capitol Police chief warns extremists 'want to blow up the Capitol' when Biden addresses Congress
https://www.nbcnews.com/politics/congress/capitol-law-enforcement-heads-detail-intelligence-failures-leading-jan-6-n1258829

кьюаноновцы хотят взорвать Капитолий по время выступления Байдена :fp2

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Заколот в США.....
« Reply #121 : Лютого 25, 2021, 10:17:03 22:17 »
Ну як бачимо там не лише сектанти кю, але і акселереоністи та інші нацики різного пошибу......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #122 : Лютого 25, 2021, 10:32:01 22:32 »
яка нах охота на відьом  :fp2 Дівчину взяли на гарячому...... Белінгкет просто розслідував її бекграунд та все описав в своєму звіті ....... Чи ти таки стверджуєш що вони все нафантазували та сфабрикували?

він не розслідував, до беллінгкету прийшла Антіфа з матерьялами.
Витримка:
"Через кілька днів після того, як в середині січня Вільямсу було пред'явлено звинувачення, антифашистська активістка звернулася до Bellingcat із відео, яке, як вони вважали, свідчить про її вірність Адольфу Гітлеру. З того часу Bellingcat ділився з NBC News кадрами та результатами свого розслідування.".

Так як Парлер, твіттер аккаунти та інше видалили/поклали буквально через кілька днів після 6го січня, я можу зробити висновки:
1) Ці матерьяли було зібрано за пару днів якоюсь могутньою організацією, що може віслідковувать оперативно все і вся
2) Або хтось має доступ до архівів - співробітники твіттера, Амазона, що змогли отримати копію бази. Це має буть досить могутня організація.
3) фабрикація (але ми не будемо тут зосереджуватись)

Також обєднання цих розслідувань з НБС ньюз свідчать про заангажованість та пропаганду, розраховані щоб підживити ліві мізки.

Також передивившись Беллінгтон - я бачу там повні закрома розслідувань і статей про КуАнон і ЖОДНОЇ про Антіфу. Є пару статей проти "свавілля" поліції проти БЛМ. З чого роблю висновки - що вся їх аналитика гівна не варта. Це заангажована та пропагандистьська інформація, що має воук та прогрессів направленість.

Останній аргумент ......  :fp2 Якщо тобі цікава інформація про заколотників - то ти марксист-комуніст-ліворадикал  :laugh:

Подавай що хочеш, але я маю право то коментувати та пояснювати що то є. Я взагалі не стараюся поглиблюватися в якісь конспіралогії, зараз дуже багато брехливої інфи з обох боків.

Але одне але. Антіфашисти термін то не новий. Я знаю ти давно в калі свої живеш, а я пройшов 2013 і 2014 рік у Києві. І термін антифашизм там зявився. і ним користувались проти усіх демократів, його використовували кацапи. також носили свої георгієвські лєнточки.

тому усе з позначкою Антіфа - їде на хєр. розумієш?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #123 : Лютого 25, 2021, 10:33:20 22:33 »
Capitol Police chief warns extremists 'want to blow up the Capitol' when Biden addresses Congress
https://www.nbcnews.com/politics/congress/capitol-law-enforcement-heads-detail-intelligence-failures-leading-jan-6-n1258829

кьюаноновцы хотят взорвать Капитолий по время выступления Байдена :fp2

це вже повна брехня... грають свій піар. це працює на таких як Укі - вкладається у їх голови. там все унавожено.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #124 : Лютого 25, 2021, 10:34:02 22:34 »
Ну як бачимо там не лише сектанти кю, але і акселереоністи та інші нацики різного пошибу......

я бачу як тебе кріпко обробили. і терміни підкинули. юний комсомол готовий до труду і оборони  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #125 : Лютого 25, 2021, 10:36:03 22:36 »

4 года штатами рулил педофил?  али шо это ха куйн?  фейк?

мне эта история до жопы. ее начали крутить куаноновцы чтобы показать связь эпштайна и клинтона.

https://www.nytimes.com/2019/10/12/business/jeffrey-epstein-bill-gates.html

там была сладкая троица Гейтс, Епштайн и Клинтон. Их крутили довольно долго...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Заколот в США.....
« Reply #126 : Лютого 25, 2021, 10:43:01 22:43 »
там была сладкая троица Гейтс, Епштайн и Клинтон. Их крутили довольно долго...

ну да ..... а трампа та дершовиця ми так лаконічно не згадали ..... бачимо виключно шо зручно ......

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #127 : Лютого 25, 2021, 10:44:13 22:44 »
Ну як бачимо там не лише сектанти кю, але і акселереоністи та інші нацики різного пошибу......

они у меня все кьюанон
кьанон это самый смак этих долпоепов :laugh:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Заколот в США.....
« Reply #128 : Лютого 25, 2021, 10:45:13 22:45 »
я бачу як тебе кріпко обробили. і терміни підкинули. юний комсомол готовий до труду і оборони  :gigi:

ну да..... все вони придумали ..... і Хаммера.... і  термін...... все це белінгкет придумав.... навіть фотки з соушил мідіа намалювали....... а дівчина насправді нормальна просто правди добивалась......

за логікою Алі ті хто вірять власним очам і не вміє блокувати рецептори коли треба  - то є оброблені  :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #129 : Лютого 25, 2021, 10:50:12 22:50 »
ну да..... все вони придумали ..... і Хаммера.... і  термін...... все це белінгкет придумав.... навіть фотки з соушил мідіа намалювали....... а дівчина насправді нормальна просто правди добивалась......

за логікою Алі ті хто вірять власним очам і не вміє блокувати рецептори коли треба  - то є оброблені  :weep:
ок, все шо я пишу вже не сприймається. сльоза бринить та образа грає. залишу це питання на часі  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #130 : Лютого 25, 2021, 10:51:01 22:51 »
ну да ..... а трампа та дершовиця ми так лаконічно не згадали ..... бачимо виключно шо зручно ......
мне пох на єті мрачніє історії кто кого і где іпал.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #131 : Лютого 25, 2021, 10:52:05 22:52 »
ну да..... все вони придумали ..... і Хаммера.... і  термін...... все це белінгкет придумав.... навіть фотки з соушил мідіа намалювали....... а дівчина насправді нормальна просто правди добивалась......

за логікою Алі ті хто вірять власним очам і не вміє блокувати рецептори коли треба  - то є оброблені  :weep:
до речі придумали і підкинули то два різних слова. прошу уважніше.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #132 : Лютого 25, 2021, 10:52:34 22:52 »
мне пох на єті мрачніє історії кто кого і где іпал.

у тебя есть дети?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #133 : Лютого 25, 2021, 10:56:06 22:56 »
у тебя есть дети?
ооо так ті антіпєдофіл у нас? ті в курсє тогда что пєдофілія єсть атрібут лєваков в штатах. со всємі іх нєтфліксамі, бідоном нюхающим і лапающім малолєток і развратеім лєвім галєвудам? укі нє даст соврать :lol:

єслі тєбя трівожіт єта тєма то что ті дєлаєш в отрядах бідоновцєв я волбщє не пойму.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #134 : Лютого 25, 2021, 10:56:09 22:56 »
Уки переведи фразу а то мне ржачно :smilie5:

The walls are closing in on Trump. Soon he’ll be a prisoner of Mar a Lago
(AP)
The walls are closing in on Donald Trump. Not the big, beautiful walls on the southern border, but potential felony charges in New York, Atlanta and Washington, DC.

Trump’s own impeachment lawyer posed the odd defense that the time to “go and arrest him” would be “after he’s out of office” during the Senate trial in which he was ultimately acquitted. Mitch McConnell, in his head-snapping mea culpa, also invoked criminal remedies at the time: “We have a criminal justice system in this country,” he said, adding, “and former presidents are not immune from being accountable.”

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #135 : Лютого 25, 2021, 10:56:54 22:56 »
ооо так ті антіпєдофіл у нас? ті в курсє тогда что пєдофілія єсть атрібут лєваков в штатах. со всємі іх нєтфліксамі, бідоном нюхающим і лапающім малолєток і развратеім лєвім галєвудам? укі нє даст соврать :lol:

єслі тєбя трівожіт єта тєма то что ті дєлаєш в отрядах бідоновцєв я волбщє не пойму.

да
я вступил в кьюанон
будем вместе за быдлана :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #136 : Лютого 25, 2021, 10:57:36 22:57 »
Укі а шо до анті-фашістав та України 2013-2014 камєнти будуть?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #137 : Лютого 25, 2021, 10:58:34 22:58 »
So where does that leave us?

Cyrus Vance, the District Attorney of New York, has had an open investigation for years that appears to be focusing on phony, shifting property valuations given to banks, insurers and tax authorities. Trump has fought to prevent his financial records and tax returns from being turned over, presumably for good reason, but his repeated appeals have now come to an end as the Supreme Court has refused any final relief.

Given that Donald Trump may never have done a straight deal in his life, the likelihood of actionable state law wrongdoing is high. Michael Cohen, who is in a position to know, offered that, with the now-inevitable release of his tax and financial records, “it does not look good for him.”


сука кого америка выбрала в 2016 :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #138 : Лютого 25, 2021, 10:59:26 22:59 »
Укі а шо до анті-фашістав та України 2013-2014 камєнти будуть?

ты ипанулся
срочно пилюли купи
хотя кто тебе продаст там :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #139 : Лютого 25, 2021, 11:01:36 23:01 »
да
я вступил в кьюанон
будем вместе за быдлана :weep:
маладєц. расклад какой:
1) всє підарі, трансі, фіміністкі, пєдофілі, абортщікі, всякі бомжі та ліміта, шаройобі, чорножопіє, муслімі, крімінал, наркота, антіфпшісті - єто все лєвая партія, на чолі з бідоном сонцесяйним;

2) всє хрістіанє, антіабортщікі, традіціонній секс у пісю, ті хто трудиться, проті наркоті, бєлі - то праві люди.

оттака фігня малята.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Заколот в США.....
« Reply #140 : Лютого 25, 2021, 11:01:57 23:01 »
ок, все шо я пишу вже не сприймається. сльоза бринить та образа грає. залишу це питання на часі  :gigi:

Так а шо ти пишеш..... Пишеш що якщо десь шось не так то відразу треба відключати рецептори і не дивитись туди ........
Я так не вмію, я всюди дивлюсь..... Десь бачу лушпиння, десь зерна...... Там досить детально розписано як вони встановлювали аутентичність відео....... Поки що нічого не побачив, що свідчило б про фабрикування чи брехню..... Також не бачу смислу їм брехати на цю тему......... 
Та і взагалі навіть її родичі та адвокати не заперечують її радикалізацію......

Ну а ти продовжуй самоцензуру та самоблокування...... і продовжуй вважати це нєв'єбєнною свободою мислення  :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #141 : Лютого 25, 2021, 11:03:29 23:03 »
короче  пишут что есть законы по которым быдлана могут экстрадировать из флориды ( хотя есть и нюансы)
The legal issue is straightforward. The Extradition Clause of the Constitution requires “a person charged in any State with Treason, Felony, or other Crime, who shall … be found in another State, shall on Demand of the executive Authority of the State from which he fled, be delivered up, to be removed to the State having Jurisdiction of the Crime.”

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #142 : Лютого 25, 2021, 11:03:51 23:03 »
ты ипанулся
срочно пилюли купи
хотя кто тебе продаст там :fp2
ти не памятаєш тему з антіфашистами у 2013-2014 роках? гєоргієвські лєнточкі та дєді воєвалє?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #143 : Лютого 25, 2021, 11:04:50 23:04 »
маладєц. расклад какой:
1) всє підарі, трансі, фіміністкі, пєдофілі, абортщікі, всякі бомжі та ліміта, шаройобі, чорножопіє, муслімі, крімінал, наркота, антіфпшісті - єто все лєвая партія, на чолі з бідоном сонцесяйним;

2) всє хрістіанє, антіабортщікі, традіціонній секс у пісю, ті хто трудиться, проті наркоті, бєлі - то праві люди.

оттака фігня малята.

эпштейн пидар? ну  так понял эпштейн полностью вписывается в твои окуеть какие моральные рамки  :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #144 : Лютого 25, 2021, 11:05:01 23:05 »
Так а шо ти пишеш..... Пишеш що якщо десь шось не так то відразу треба відключати рецептори і не дивитись туди ........
Я так не вмію, я всюди дивлюсь..... Десь бачу лушпиння, десь зерна...... Там досить детально розписано як вони встановлювали аутентичність відео....... Поки що нічого не побачив, що свідчило б про фабрикування чи брехню..... Також не бачу смислу їм брехати на цю тему......... 
Та і взагалі навіть її родичі та адвокати не заперечують її радикалізацію......

Ну а ти продовжуй самоцензуру та самоблокування...... і продовжуй вважати це нєв'єбєнною свободою мислення  :weep:
такєра дивися? давай я тобі пару роліков зкину і публічно обговоримо.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #145 : Лютого 25, 2021, 11:05:18 23:05 »
ти не памятаєш тему з антіфашистами у 2013-2014 роках? гєоргієвські лєнточкі та дєді воєвалє?

ты болен
я вполне серьезно

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Заколот в США.....
« Reply #146 : Лютого 25, 2021, 11:05:36 23:05 »
ты ипанулся
срочно пилюли купи
хотя кто тебе продаст там :fp2

будь ласка пояснюй подібну реакцію.... а то це можна сприйняти як тупе розпалювання безпредметного срачу

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #147 : Лютого 25, 2021, 11:06:03 23:06 »
эпштейн пидар? ну  так понял эпштейн полностью вписывается в твои окуеть какие моральные рамки  :weep:
там кромє епштайна хватаєт гєроєв. ти взагалі шось понімаєш про шиати чи еі? я тобі список дав Укі не дасть збрехати.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Заколот в США.....
« Reply #148 : Лютого 25, 2021, 11:06:39 23:06 »
а вот ссылка а то я у себя читал "в агрегаторе"
https://www.independent.co.uk/voices/trump-lawsuits-cy-vance-ron-desantis-mar-a-lago-b1807582.html

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Заколот в США.....
« Reply #149 : Лютого 25, 2021, 11:07:19 23:07 »
ты болен
я вполне серьезно
серьозно? не памятаєш? а мені знайомі розказували про антіфашизм що за януковіча булі.