Автор Тема: Гілка для срачів, спускання пару, з'ясування стосунків, тощо  (Прочитано 39911 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Дурко!
Палять католицькі церкви, а не Українські.
Як що такі як ти довбні і невігласи спалили Українську церкву, так це від дебілізму.

Забаньте ує***на!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Цю антиукраїнську свиню, яка чхала на інтереси української діаспори в Канаді - поки що союзника України - і продовжує пропихати тут кацапізм, марксизм і рве дупу за БЛМ, глобалістів та їх приплічників, що палять церкви по Канаді  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Вибілює злочинців, тому що це не від дебілізму, а чітко сплановані дії його поплічників.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну не лізь ти із своїми дебільними коментами.
Не засирай гілку.

Українські церкви в Канаді - переважно греко-католицькі, або ж як вони там себе  називають Ukrainian Catholic Church.

не пхай рило.... :smilie9:

Воно настільки дебільне і тупе, що вітало канадців з Днем Канади ... 2 липня  :smilie9:

Як канадка, хочу сказати потворі - заткни пащу і ніколи не пиши це дороге для мене слово  :smilie9:.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Іудушка, тобі про цю акцію куратор повідомив ?

Гундяївські фсб-шники, до речі, колись на ЗУ активно таким промишляли. Багато дерев'яних церков тоді постраждало.
 

От бачиш, Юкі із-за такого тупого лайна як Єгорка, тут вже нікого нема майже із нормальних.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Воно настільки дебільне і тупе, що вітало канадців з Днем Канади ... 2 липня  :smilie9:


Бегемотік!
Я визнаю, на день затримався, бо був відсутній.
Чого ти істериш?

Тримай себе в руках!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ви явно не думаєте про інтереси української діаспори, а то б таку дурню не писали.

Соросячий бот, ти навіть українською не володієш. Так і напиши - я тут рву дупу за БЛМ, марксистів і руйнування українських церков у Канаді.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Соросячий бот, ти навіть українською не володієш. Так і напиши - я тут рву дупу за БЛМ, марксистів і руйнування українських церков у Канаді.
То ви напевно хвора Інанна з калгарі.
Сумуєте за фупом так тут свою жовч виливаєте?

Тут також модератора немає?

Я вказав, що церква в цій темі не була українська і також розказувати що це зробили блм чи гдобалісти показує що ви навіть близько не відноситесь до української діаспори

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Бегемотік!
Я визнаю, на день затримався, бо був відсутній.
Чого ти істериш?

Тримай себе в руках!

Ручки-то в тебе затряслись.

А щодо бегемотика, то мені твої примітивні кпини "нижче резинки", як каже одна дуже класна і розумна дописувачка на фупі. Такий "бегемотик" тобі не світив ні раніше і тим більше не світить зараз. Все, що тобі залишається - обсмоктувати пласких, як двері, крабовидних осіб без вторинних жіночих органів, на що, власне, я тобі вже вказувала неодноразово  :rotate:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
То ви напевно хвора Інанна з калгарі.
Сумуєте за фупом так тут свою жовч виливаєте?

Тут також модератора немає?

Я вказав, що церква в цій темі не була українська і також розказувати що це зробили блм чи гдобалісти показує що ви навіть близько не відноситесь до української діаспори

Не калічте українську мову, соросячий кацапоботе. Це читати неможливо - очі болять. А думка кацапа про мої дописи нерелевантна.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Юний друже, справа в тім, що ддля західних дурналістів будь-яка католицька церква, заснована не ірландцями чи італійцями в Канаді або США, автоматично подається як Polish Catholic. А Саскачеван - українська колонія.  :gigi:

То не "юний" друг, а спеціально допущений на фуп соросячий пропагандон. Там давно не дозволяли реєстрацію, а тут - бум! і чарівно запустили певні ніки, які зразу почали гнати демівську пропаганду.

Бачу, буде у Вас ще один "опонент"   :smilie9:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
А немає різниці. Це злочин проти віри, що забороняється законодавством Канади. А це також включає негативні результати для української діаспори - і не тільки фінансові.

І це не спонтанні, а саме зрежисовані за гроші злочини, так само, як і палаючі міста в США.

Пропустила свої таблетки?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Пропустила свої таблетки?

Не таблетки, а пігулки, коцапе. По-друге, ні, не пропустила. Бо не потребую.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Не таблетки, а пігулки, коцапе. По-друге, ні, не пропустила. Бо не потребую.

Ще й української не знає, а інших вчить:
http://sum.in.ua/s/tabletka

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ще й української не знає, а інших вчить:
http://sum.in.ua/s/tabletka

Таблетка - це запозичення з французької через кацапську, а пігулка - напряму з польської. І такого слова в російській нема.

Мені останнє ментально ближче, а Вам як кацапу - перше, що не дивно  :laugh:.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Таблетка - це запозичення з французької через кацапську, а пігулка - напряму з польської. І такого слова в російській нема.

Мені останнє ментально ближче, а Вам як кацапу - перше, що не дивно  :laugh:.

Що прикро знати українську гірше "ботів сороса"?
Коли  в українській граматиці буде правило не вживати слова в яких корні такі самі як в російській тоді і будеш щось розповідати, а зараз йди в куточок і тихо плач, Незнайка

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Що прикро знати українську гірше "ботів сороса"?
Коли  в українській граматиці буде правило не вживати слова в яких корні такі самі як в російській тоді і будеш щось розповідати, а зараз йди в куточок і тихо плач, Незнайка

А я і не писала, що це не українське слово, а просто виправила на більш автентичне.

У Вас, бачу, концепту пунктуації не існує взагалі, і не корні, а корені.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
А я і не писала, що це не українське слово, а просто виправила на більш автентичне.
Автентичне? Пігулка якраз від польської, а таблетка від латинської тому йди вчи українську а не розповідай що ти її знаєш.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Автентичне? Пігулка якраз від польської, а таблетка від латинської тому йди вчи українську а не розповідай що ти її знаєш.

У нього ще і з логікою проблеми. Не дивно, що соросюки такі неефективні, ЛОЛ!

Йшлося про запозичення. Таблетка прийшла в українську не напряму, а через твою рідну кацапську, а пігулка - напряму з польської, оскільки такого слова в російській нема.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
У нього ще і з логікою проблеми. Не дивно, що соросюки такі неефективні, ЛОЛ!

Йшлося про запозичення. Таблетка прийшла в українську не напряму, а через твою рідну кацапську, а пігулка - напряму з польської, оскільки такого слова в російській нема.
Чому таблетка прийшла з російської, а не латинської як більшість медичних назв?
Чи ти вважаєш, що українці не здатні розвивати свою мову? Вважаєш російську кращою? Думаю, що кацапка якраз ти.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Чому таблетка прийшла з російської, а не латинської як більшість медичних назв?
Чи ти вважаєш, що українці не здатні розвивати свою мову? Вважаєш російську кращою? Думаю, що кацапка якраз ти.

Спитайте у лінгвістів, які це вказали. Хоча б тому, що це слово існує в російській, а пігулка - ні.

Виділене не коментую як висмоктаний із пальця аргумент, що не має відношення до реальності.

Йдіть спілкуйтеся  із вульгарними фупівськими дамами у темі, кому за 45 - такі, як я, потребують інтелектуальної стимуляції, а не блабла.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Спитайте у лінгвістів, які це вказали. Хоча б тому, що це слово існує в російській, а пігулка - ні.

І ще про логіку говорить: якщо слово існує в російській значить в українській воно прийшло звідти? Ну не кацапка?
Ти повний нуль в українській, йди вчися, інтелектуалка.
« Останнє редагування: Липня 10, 2021, 03:21:49 03:21 від Codename47 »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
І ще про логіку говорить: якщо слово існує в російській значить в українській воно прийшло звідти? Ну не кацапка?
Ти повний нуль в українській, йди вчися, інтелектуалка.

Чесно кажучи, клаповухий Фімочка мене тролить більш інтелектуально, ніж Ви намагаєтесь довести свою правоту таким жалюгідним способом  :fp2
Почнемо із наукових лінгвістичних досліджень, де вказано:

Французькі слова прийшли в українську, починаючи із 18 сторіччя через польську, а пізніше із російської мови.

Оскільки таблетки у 18 столітті не існували як широко поширений артефакт, ймовірність запозичення цього слова саме з польської мінімальна, а з російської - максимальна.

Ось так-то!

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
...
Ось так-то!
Бачите, можете спілкуватись нормально якщо захочете, якби ви одразу мені вказали цю наукову роботу, я б вам подякував, хоча навіть в ній пише що слова вважаються запозичені з французької а не звідки вони до нас перейшли. Також перехід з польської нічим не кращий чи гірший ніж з російської. Польща до українців відносилась зверхньо також. І для мене таблетки і пігулки різні речі, хоча й вона зараз вживаються в тому самому змісті.
Але як би ви нормально спілкувались то я б вам і не бажав таблетки приймати.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Бачите, можете спілкуватись нормально якщо захочете, якби ви одразу мені вказали цю наукову роботу, я б вам подякував, хоча навіть в ній пише що слова вважаються запозичені з французької а не звідки вони до нас перейшли. Також перехід з польської нічим не кращий чи гірший ніж з російської. Польща до українців відносилась зверхньо також. І для мене таблетки і пігулки різні речі, хоча й вона зараз вживаються в тому самому змісті.
Але як би ви нормально спілкувались то я б вам і не бажав таблетки приймати.

Я завжди нормально спілкуюсь (хоча і тролю).

Мій посил про походження слів був зрозумілий імпліцитно.

Щодо Польщі вс. Рашки, то це навіть не обговорюється. Навіть в історичному аспекті Московія була набагато гірша Посполитої в плані жертв та кровіщі, а в сучасному контексті Польща взагалі друг України, а Рашка - ворог.

Про пігулки брехня ницих осіб типу циніка, ASSті та Тролобульки (який до речі, настільки інвестований у мою особу, що уже 20 років зберігає мої фото та шукає мене по світу під кожною віртуальною спідницею). Я була і є психічно здоровою і high-functioning type A personality individual, а якщо і приймала пігулки, то це були численні антибіотики, пігулки від мігрені і т.д. Як майже кожна людина.

Треба мати своє власне критичне мислення.

А мені дійсно пора закруглятись.
« Останнє редагування: Липня 10, 2021, 07:32:51 07:32 від Ad Astra »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #293 : Липня 10, 2021, 09:22:14 09:22 »
 :hot:

« Останнє редагування: Липня 10, 2021, 09:28:01 09:28 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Таке враження, що Тєрєшкова вирвалась з-під опіки санітарного персоналу  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Таке враження, що Тєрєшкова вирвалась з-під опіки санітарного персоналу  :gigi:
Вирiшила нам трохи рейтiнг пiдняти...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #296 : Липня 10, 2021, 09:22:41 21:22 »
"Звойована". Геніїв треба шанувати хоча б тим що не спотворювати їхні слова
Син священника й сам вчився в семінарії. Зараз таких людей немає

Іудушка в нас філолух  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #297 : Липня 10, 2021, 09:29:32 21:29 »
Іудушка в нас філолух  :fp2

Павєл Фьодоровічь, ви все слідкуєте із лакейської.... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Re: Ваш форум зійшов на пси
« Reply #298 : Липня 10, 2021, 09:32:18 21:32 »
Павєл Фьодоровічь, ви все слідкуєте із лакейської.... :smilie5:

Іудушка-юморіст, жалкоє зрєліщє  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Павєл Фьодоровічь, ви на ночь ручкі і ножкі умилі?
If you are going through hell, keep going.