Автор Тема: Що ми маєм на даний час,за більш ніж тисячоліття існування нації  (Прочитано 1510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Це часом не та Юлька, яка казала що "Жоден так не має виїхати із казарми!"???
Так, саме та. Відсидівши перед цим 2,5 роки за гратами і ще толком не вникнувши в геополітичне
становище в той момент.

Порошенко в за гратами не сидів, зрідка приходив на Євромайдан. Перед самими виборами обіцяв, що АТО повинно закінчитись "за години".І що ? Теж обстановку не вкурював. А міг би, бо в тюрмі не сидів.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
І взагалі.
Хлопці, ви відволікалися. Юля вже ні на що серйозне не претендує.
Порошенко Президентом вже більш не буде. Партія ЄС вже ніколи ні на яких виборах багато не набере.
Повторюю.
Думайте про те, напередодні чого перебуває Україна, після 30 років похуїзму і згортання дуль в кишенях.
І чи є політичні партії й політики, які будуть здатні такому сценарію запобігти.
Я таких не знаю. от то хто

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
І взагалі.
Хлопці, ви відволікалися. Юля вже ні на що серйозне не претендує.
Порошенко Президентом вже більш не буде. Партія ЄС вже ніколи ні на яких виборах багато не набере.
Повторюю.
Думайте про те, напередодні чого перебуває Україна, після 30 років похуїзму і згортання дуль в кишенях.
І чи є політичні партії й політики, які будуть здатні такому сценарію запобігти.
Я таких не знаю. от то хто

Апокаліпсис наступить? Чи каци нападуть?

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Партія ЄС друга за рейтингом.Петро другий за рейтингом.Юлька зараз повністю під бєнєю і кацапами.Голосувала за бюджет пограбування і голосує завжди проти українського поступу.Таня Чорновіл боролась за визволення Юлі з Качанівки.Юлька зараз не прийшла оборонити Таню проти портнова.Рано хороните і Петра,і Україну.Мені здається-ЄС найчисельніша партія в Україні,десь коло 70 тис членів,реальних.Троцький з тисячею рішучих людей підкорив рашку.Зараз не час для двіжів,коронавірус,але скоро це закінчиться і прийде наш час

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
І взагалі.
Хлопці, ви відволікалися. Юля вже ні на що серйозне не претендує.
Порошенко Президентом вже більш не буде. Партія ЄС вже ніколи ні на яких виборах багато не набере.
Повторюю.
Думайте про те, напередодні чого перебуває Україна, після 30 років похуїзму і згортання дуль в кишенях.
І чи є політичні партії й політики, які будуть здатні такому сценарію запобігти.
Я таких не знаю. от то хто

Про Макаку згоден, в утиль давно пора. Все решта - вологі ватні мрії  :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Апокаліпсис наступить? Чи каци нападуть?
Не наступить, а настане. Бо й вже помаленьку насувається. Ось з січня подорожчає електроенергія і газ. На електроенергію скасовують пільгу, ту, що до 100 кВт. З першої кіловати все буде по 1 грн. 68 коп. Ну і т.д.
Шлях "до Європи" для України вже невідворотній. Каци вже навряд чи нападуть. Але зараз неслабший конгломерат ворогів насувається з Заходу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Партія ЄС друга за рейтингом.Петро другий за рейтингом.Юлька зараз повністю під бєнєю і кацапами.Голосувала за бюджет пограбування і голосує завжди проти українського поступу.Таня Чорновіл боролась за визволення Юлі з Качанівки.Юлька зараз не прийшла оборонити Таню проти портнова.Рано хороните і Петра,і Україну.Мені здається-ЄС найчисельніша партія в Україні,десь коло 70 тис членів,реальних.Троцький з тисячею рішучих людей підкорив рашку.Зараз не час для двіжів,коронавірус,але скоро це закінчиться і прийде наш час

Довго не говоритиму. Які партії гірші, які кращі. Ось хорошу оцінку дала Ірина Фаріон:



(можна починаючи з 6-ї хвилини).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Про Макаку згоден, в утиль давно пора. Все решта - вологі ватні мрії  :smilie7:
Між іншим. Про Макаку ти згадав дуже вчасно й доречно. Її скоро навіть собаки кусатимуть, не тільки таксисти зі свого авто виганятимуть.

Колишня міністерка охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як їй із чоловіком довелося виходити з таксі після того, як водієві не сподобалося їхнє прохання відчинити вікно.

https://censor.net/ua/news/3239580/suprun_iz_cholovikom_vysadyly_z_taksi_cherez_prohannya_do_vodiya_zlyakavsya_mifichnogo_protyagu_bilshe

Погодься, що "відкрити вікно" - то просто таксист знайшов формальний привід, що висадити макаку, щоб навіть не дихати з нею одним повітрям.

...А що, пішки з рюкзачком вона вже не ходить ?
То нехай макака Уляна купить собі самоката і пересувається на ньому. Всі владоможні соросята ( її духовні брати) вже давно так роблять.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Тернопільські і Франківські Свободівці злигались з бєнєю ,а шлюха свободівська Савчук голосувала за медведчуківських прокурорів.Не нервуйте людей комуністичною свинею фаріон і повністю прогнилим тягнибаксом.Мери Тернополя і Франека непогані,але це й усе,що дала ця партія для України

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
...

До речі, чекаю на відповідь, чого Жулька тримає язик в дупі Опариша і не верещить про піввареника ? 'При Пороху такого не було' (с)  :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Тернопільські і Франківські Свободівці злигались з бєнєю ,а шлюха свободівська Савчук голосувала за медведчуківських прокурорів.Не нервуйте людей комуністичною свинею фаріон і повністю прогнилим тягнибаксом.Мери Тернополя і Франека непогані,але це й усе,що дала ця партія для України

likemovie

Якщо ще актуальна ця тема.

Свобода (партія) дала до лав Небесної Сотні близько 2-х десятків своїх ненайгірших партійців.
Якби не свободівці - то й вигнання Януковича навряд чи відбулося б.
Свобода стала кістяком батальйнну "Айдар".

Я ніколи не смів би сказати, що Свобода дала Україні лише непоганих мерів Франека і Тернополя. ( :smilie11:)
Якби не існувало б хлопців - свободівців, то ще й невідомо, де зараз проходив би україно-російський кордон.
........................
Про Фаріон. Якщо на всіх політиків, які колись мали в кишені партійний білет КПРС, ставити клеймо, то клеймо доведеться ставити на дуже багатьох.
Не буду більше займатись агітацією й викладати картинки й посилання, які дуже нервують тутешній планктон.

Але сьогодні І.Фаріон дає оцінку чільним політикам і сьогоднішнім, і політикам недавньо минулого дуже точну.
І головне, І. Фаріон дуже правильно робить наголос на тому, на що слід звертати увагу владі ( перш за все в царині освіти), щоб у молодих громадян формувався правильний світогляд.

Якщо хочеш, то її блозі в ютубі подивись сам свіжий відеоролик "Ірина Фаріон про ||"

( дуже правильно вона робить акцент, що соросенята, такі ж само наші вороги, як і кремленята).



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча
Макакій, ми в курсі, що Косата Тягнипукса окмуряла  :smilie5:

Фаріонша, як і сам Алєжек - кацапські консерви. І нєхер тут прикриватись рядовими свободівцями