Автор Тема: Вагаюсь , за кого голосувати в першому турі , за Яроша чи за Тягнибока?  (Прочитано 5896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
єгорка! якби ти уважніше слідкував за пілітичними подіями, то мав би знати, що Свобода вже давно вийшла з структур Євронату.
Якісь стосунки підтримувались на початку 2000-х з Жаном Марі. Фотка з доцьою - перша і остання
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
"фотка з доцею" - кінця 2011 року, ВОС 2 роки в парламенті

ВОС та неонацисти німеччини. Що з себе являє Націонал-демократична партія Німеччини, кожен може переконатися легким пошуком у німецьких джерелах. Це – маргінальна структура, представлена в кількох місцевих радах. Згідно з авторитетним журналом "Шпігель", уряд Німеччини означає NDP як партію, що обіймає "антисемітські, расистські та ксенофобські позиції" і "пов'язана" з націонал-соціалізмом.

червень 2013 http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/51ae1c57b40db/





ВОС та неофашисти італії. Лідер "Форца Нова" Фіоре в інтерв'ю британській газеті "Гардіан" сказав, що був би радий визначенню "фашист" на свою адресу. У 1985 році Фіоре був заочно засуджений в Італії за участь у політичному крилі фашистської терористичної групи ARN, озброєне крило якої вбило 85 осіб у болонському теракті в 1980 році.

жовтень 2013 http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/525efb9cb6bc9/



« Останнє редагування: Квітня 24, 2014, 03:27:51 03:27 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
так кацапчику я дивлюсь і на майдані дивився і тепер дивлюсь )) так що не потрібно тут банальними штампами кидатися ))
слыш чучело ещё раз меня кацапом назовёшь...не посмотрю...шо ты к нац гвардии тоже приезжал...ипало разобью на раз и два.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774


1.проти ПРОПАГАНДИ лгбт! В приватному житті хай роблять з собою що хочуть
2. Не проти НАТО, а ЗА Україну. Якщо б НАТО вже приймало Україну в Альянс то Свобода була б тільки за. Але в момент коли нам дають "от ворот паварот" то сподіватися можна виключно на власні сили. Тому - ЗА СИЛЬНУ АРМІЮ

решта твоїх "висновків" мають дуже побібну структуру...

більше розжовувати тобі прописні істини не буду!

Ты пишешь «против пропаганды», а ВОС говорит «против толерантного отношения». И остальные твои выводы такие же. И кто из нас перекручивает?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
мене теж напружує агресивне ставлення ВОС до сексменьшин. я намагався говорити про це з багатьма восівцями - як об стіну горохом.

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
//слыш чучело ещё раз меня кацапом назовёшь...не посмотрю...шо ты к нац гвардии тоже приезжал...ипало разобью на раз и два

мда - я сильно боюсь - не переоцінюй свої сили

мда бидло і є бидло

тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

Как то чем дальше, тем сильнее я начинаю задумываться...с кем можно оказаться в одном окопе и чего от него ожидать...
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От теж маю таку проблему вибору в 1 турі. Поки що схиляюсь до Яроша, але час покаже.
П.С. Хлопці, не сваріться. Геннадій-Умань, я вас розумію, зараз теж сприймаю руский язик, як мову окупанта.
Але Кноп - наша, розумна людина, з часом і до мови навернеться.
Ваші сварки, ворогам на радість. :shuffle:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

ну взагалі в такий час пора переходити на рідну мову якщо ти є українцем
ну і по друге так я трохи погарячкував - вибачаюсь - провів декілька тижнів на грушевській потім був на інститутській і хтось мене думає налякати побитою мордою - я був обурений - беру свої слова про кацапів і мову назад  :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Если выбирать меж ПС Яроша и  Свободою ТБ, то, кроме столица, по Западу реально идет Тягнибок - без вариантов.
По центру страны могут идти Юля и Порох. Остальные - пусть догоняют
По Востоку - думаю, что большая грызня будет между Добой и Тигипко. Пущай морды побьют друг другу, рубаки порвут,доказывая, как они родину-мать любят.
По Югу вполне может пройти Доба, если народ не выгонит казачков юлькиных и ее саму.
По Центру - Полтава, Кировоград... больше симпатий к Пороху. Он не радикал, хоть и "купил" Майдан. И не рвет на себе руюаху.
В любом варианте, Порох вполне устраивает половины Украины. И тут "приятно", что Тягнибок и вполне заберут голоса у росс. кандидатов.
Царева и пр. "радикалов"- клоунов не стоит брать всерьез. Это все "массовка", которой... просто скучно жить стало. :moskali:

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Свободівцям пора зупинитись в "бикуванні", бо ганьблять не тільки себе, а й спотворюють образ укр.націоналіста. Це я кажу рядовим свободівцям, які ще здатні критично мислити. А Тягнибок лицемір і тільки спекулює на націоналізмі.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
\\тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

ну взагалі в такий час пора переходити на рідну мову якщо ти є українцем
ну і по друге так я трохи погарячкував - вибачаюсь - провів декілька тижнів на грушевській потім був на інститутській і хтось мене думає налякати побитою мордою - я був обурений - беру свої слова про кацапів і мову назад  :shuffle:

У мене є близький знайомий, який теж під час гарячих подій був на барикадах, був поранений.
То після приїзду з Майдану сказав, що тепер буде голосувати лише за ПС.
П.С. Геннадій-Умань, а ми практично земляки, 80 км між нами. :smilie1:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Свободівцям пора зупинитись в "бикуванні", бо ганьблять не тільки себе, а й спотворюють образ укр.націоналіста. Це я кажу рядовим свободівцям, які ще здатні критично мислити. А Тягнибок лицемір і тільки спекулює на націоналізмі.

+

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693


1.проти ПРОПАГАНДИ лгбт! В приватному житті хай роблять з собою що хочуть
2. Не проти НАТО, а ЗА Україну. Якщо б НАТО вже приймало Україну в Альянс то Свобода була б тільки за. Але в момент коли нам дають "от ворот паварот" то сподіватися можна виключно на власні сили. Тому - ЗА СИЛЬНУ АРМІЮ

решта твоїх "висновків" мають дуже побібну структуру...

більше розжовувати тобі прописні істини не буду!

Ты пишешь «против пропаганды», а ВОС говорит «против толерантного отношения». И остальные твои выводы такие же. И кто из нас перекручивает?

А чому до ЛГБТшників має бути толератнтне відношення? Може ще до педофілів треба толерантне відношення?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
А чому до ЛГБТшників має бути толератнтне відношення? Може ще до педофілів треба толерантне відношення?

сон розуму - це, напевно, найстрашніше :smilie2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774


1.проти ПРОПАГАНДИ лгбт! В приватному житті хай роблять з собою що хочуть
2. Не проти НАТО, а ЗА Україну. Якщо б НАТО вже приймало Україну в Альянс то Свобода була б тільки за. Але в момент коли нам дають "от ворот паварот" то сподіватися можна виключно на власні сили. Тому - ЗА СИЛЬНУ АРМІЮ

решта твоїх "висновків" мають дуже побібну структуру...

більше розжовувати тобі прописні істини не буду!

Ты пишешь «против пропаганды», а ВОС говорит «против толерантного отношения». И остальные твои выводы такие же. И кто из нас перекручивает?

А чому до ЛГБТшників має бути толератнтне відношення? Може ще до педофілів треба толерантне відношення?

Потому что это люди, а каждый человек волен делать всё, что ему хочется, если это не мешает другим. Это его личное дело. Это — свобода называется, главная ценность цивилизации. А «Свобода» против свободы. А свои «вводные» про педофилов оставь при себе, я говорю о взрослых дееспособных людях, которые по собственному желанию делаю друг с другом то, что им нравится, не мешая другим (то есть не нарушая законы). Более того, геем по своему желанию стать невозможно (так же, как нельзя, например, стать на 20 см выше), геями рождаются. Поэтому говорить о пропаганде ЛГБТ — это так же, как говорить о пропаганде высоких людей или, например, негров.

Но дело даже не в этом, а в том, что ты меня обвинил в искажении слов представителя ВОС, а потом слился с автором цитаты в душевном экстазе. А на деле получается, что «Свобода» против того, чтобы мы как можно скорее восстановили свою связь с западной цивилизацией.

Я надеюсь, что со временем у нас появится настоящая мощная националистическая сила, а не кгбшные вертепы во главе с гнидами вроде тягнибока или корчинского. Мрази.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748

тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

Как то чем дальше, тем сильнее я начинаю задумываться...с кем можно оказаться в одном окопе и чего от него ожидать...
не парься.....все мы будем за украину воевать....и говорящие на русском и украинском....
есть конечно клоуны...но на них обращать сильно не стоит.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
\\тут більшість хто пише на російській мові для мене кацапи

ну взагалі в такий час пора переходити на рідну мову якщо ти є українцем
ну і по друге так я трохи погарячкував - вибачаюсь - провів декілька тижнів на грушевській потім був на інститутській і хтось мене думає налякати побитою мордою - я був обурений - беру свої слова про кацапів і мову назад  :shuffle:

приймається....

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Вагаюсь , за кого голосувати в першому турі , за Яроша чи за Тягнибока?

А шо тут вагатыся? Пан Олежек сам сказал, еще на Майдане, что "товарыство, ще не час!" Ну, не час, то й не час. Хай теперь сидит под балконом в Раде, та зенки пучит.

Нужно голосовать за того, для кого "вже був час".

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33496
  • Стать: Чоловіча
Стару тему випадково знайшов про правосєків йобаних та тягнипуксів :smilie7:

Цікаво глянути з точки зору ретроспективи  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Стару тему випадково знайшов про правосєків йобаних та тягнипуксів :smilie7:

Цікаво глянути з точки зору ретроспективи  :smilie7:
Вона між іншим знов актуальна. На Казльоноправді казльоноботи Капітан Басаргін та Кноп активно просувають тезу, що Вазєлін гавно, а паетаму нада галасавать за націаналістав  :weep:.
І навіть Ольгерд їх підтримав  :weep:, хоча сам же пише, що на президентських Сволота працювала на зеленого наркошу  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?