Автор Тема: "Майдан" в США  (Прочитано 15463 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: "Майдан" в США
« Reply #150 : Січня 07, 2021, 03:32:54 15:32 »
 :weep:


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: "Майдан" в США
« Reply #151 : Січня 07, 2021, 03:38:15 15:38 »

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: "Майдан" в США
« Reply #152 : Січня 07, 2021, 03:39:37 15:39 »
"А какая разніца" (С)
P.S. Пригадую такий собі персонаж, costashu, теж довго втирався удовіру подібними космополітичними текстами  :smiley16:

Плывут по реке апельсин и кусочек говна (с) бородатый анегдот о костике какашке :weep:

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: "Майдан" в США
« Reply #153 : Січня 07, 2021, 03:42:46 15:42 »
"А какая разніца" (С)
P.S. Пригадую такий собі персонаж, costashu, теж довго втирався удовіру подібними космополітичними текстами  :smiley16:
Я свободно высказываю своё мнение, мне безразлично нравится оно кому-то или нет. Меня абсолютно не интересует чьё-либо доверие, равно как и недоверие.
Я пишу об этом один раз, больше повторять не буду.
Теперь я вернусь к теме.
Оставим американцам решать кто у них прав а кто лев. Давайте подумаем о международных делах.
Насколько я помню, республиканец Рейган объявил СССР "империей зла", и через несколько лет при другом республиканце Буше старшем СССР перестал существовать.
Прошли годы, и демократ Обама объявил "перезагрузку" отношений с имперской Россией. Завалили Россию деньгами в виде высоких цен на энергоносители, и в результате "империя зла" существует до сих пор, угрожает всему миру, а в США волнения и беспорядки, и неизвестно чем всё закончится.
И вот сейчас вы хотите чтобы я поверил что демократ Байден наведёт порядок в отношениях с Россией? Хотелось бы верить, но есть сомнения.
I want to believe :)
« Останнє редагування: Січня 07, 2021, 05:27:02 17:27 від GreenGhost »

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: "Майдан" в США
« Reply #154 : Січня 07, 2021, 03:43:11 15:43 »
:weep:



Танцует гном? Тирлим бом бом...

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: "Майдан" в США
« Reply #155 : Січня 07, 2021, 03:48:27 15:48 »
Плюс в тому що не зважаючи на зашквари та пройоби трампістів, потужного кріну вліво не сталось........ Президент від демократів дуже поміркований...... Люди, яких запрошують в адміністрацію в принципі також....... Сенат 50/50 означає що радикальні біли не мають ніяких шансів.
На мою думку все зараз виглядає як тактична перемога поміркованих сил та здорового глузду, а не перемога лівих......

Стосовно віри - за 4 роки ми переконались, шо праві в цьому плані не набагато кращі за лівих....... Говорять одне - роблять інше......
То есть, ваше мнение такое, что есть повод для сдержанного оптимизма? :)
На этой позитивной ноте я вернусь, пожалуй, к празднованию Рождества :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: "Майдан" в США
« Reply #156 : Січня 07, 2021, 03:50:22 15:50 »
Я свободно высказываю своё мнение, мне безразлично нравится оно кому-то или нет. Меня абсолютно не интересует чьё-либо доверие, равно как и недоверие.
Я пишу об этом один раз, больше повторять не буду.
Теперь я вернусь к теме.
Оставим американцам решать кто у них прав а кто лев. Давайте подумаем о международных делах.
Насколько я помню, респубоиканец Рейган объявил СССР "империей зла", и через несколько лет при другом республиканеце Буше старшем СССР перестал существовать.
Прошли годы, и демократ Обама объявил "перезагрузку" отношений с имперской Россией. Завалили Россию деньгами в виде высоких цен на энергоносители, и в результате "империя зла" существует до сих пор, угрожает всему миру, а в США волнения и беспорядки, и неизвестно чем всё закончится.
И вот сейчас вы хотите чтобы я поверил что демократ Байден наведёт порядок в отношениях с Россией? Хотелось бы верить, но есть сомнения.
надежды юношей питали.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: "Майдан" в США
« Reply #157 : Січня 07, 2021, 03:52:49 15:52 »

Прошли годы, и демократ Обама объявил "перезагрузку" отношений с имперской Россией. Завалили Россию деньгами в виде высоких цен на энергоносители, и в результате "империя зла" существует до сих пор, угрожает всему миру, а в США волнения и беспорядки, и неизвестно чем всё закончится.
И вот сейчас вы хотите чтобы я поверил что демократ Байден наведёт порядок в отношениях с Россией? Хотелось бы верить, но есть сомнения.

Ни один Обама , а и Буши посчитали , что с красным фашизмом было покончено в 1991 году и теперь  этим красным гадюшником можно общаться как с нормальными людьми . Это республиканец папашка Буш начал помогать красным не добив фашизм окончательно.  Но Хуло показало , что красная плесень только чуть видоизменилась и мысль о том , что с фашизмом покончено является грубой ошибкой. Когда будет покончено с красной фашистской Рашей на очереди будет красный фашистский Китай.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: "Майдан" в США
« Reply #158 : Січня 07, 2021, 03:58:45 15:58 »
Хе-хе, Алі наш щось халявить   :Ganba:

Трампокацапи і прочіє Q-анонівці вже погнали в соцмережах хвилю, що то якісь антіфа штурмували Капітолій, а ніфіга не бидланівські 'почітатєлі'   :smilie7:

Trump loyalists push evidence-free claims that antifa activists fueled mob

Radical conservative activists and allies of President Donald Trump quickly began to spread disinformation about the Capitol riots Wednesday, claiming with no evidence that pro-Trump protesters photographed breaking into congressional chambers were anti-fascist activists.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: "Майдан" в США
« Reply #159 : Січня 07, 2021, 04:04:46 16:04 »
 :fp2

Американские СМИ выяснили личность человека в меховой шапке с рогами и с раскрашенным лицом, который возглавил вчерашнюю атаку на Капитолий. Им оказался бывший актер и сторонник теории заговора Джейк Анджели из Аризоны.

Он один из предводителей движения QAnon, где верят, что Трамп и Путин спасут мир.

Журналисты отмечают, что движение QAnon всего за два года выросло из кучки маргиналов, буквально верящих в то, что американские либералы пьют кровь детей.

В 2018 году Анджели присоединился к движению QAnon и стал его лицом. Он выступал на митингах сторонников этой теории заговора в разных городах. Всегда в образе шамана: в мехах и с рогами на голове. Сам Анджели в октябре прошлого года сказал изданию Arizona Republic, что «носит меховой капюшон, красит лицо и ходит без рубашки в рваных штанах, чтобы привлечь внимание».


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #160 : Січня 07, 2021, 04:05:29 16:05 »
Трамписти звинувачують СНН у тому шо ті дають якийсь там нарратив.......

При цьому у самих не просто нарратив, а брехливий нарратив......

Тобто в остаточному рахунку ми маємо формулу

Якщо СНН - це фейк нюз, то Трампіські джерела інформації - це брехливі фейк нюз

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: "Майдан" в США
« Reply #161 : Січня 07, 2021, 11:17:28 23:17 »
Трамписти звинувачують СНН у тому шо ті дають якийсь там нарратив.......

При цьому у самих не просто нарратив, а брехливий нарратив......

Тобто в остаточному рахунку ми маємо формулу

Якщо СНН - це фейк нюз, то Трампіські джерела інформації - це брехливі фейк нюз
Ще б ото сортами брехні мірятися, в кого заборістіша.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #162 : Січня 07, 2021, 11:20:35 23:20 »
Ще б ото сортами брехні мірятися, в кого заборістіша.

Та просто задовбав цей підхід...... оце нізя дивитись бо фейк нюз, а оце правильно говорять ...... :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: "Майдан" в США
« Reply #163 : Січня 07, 2021, 11:33:59 23:33 »
Та просто задовбав цей підхід...... оце нізя дивитись бо фейк нюз, а оце правильно говорять ...... :fp2
Насправді дуже сумно, що таке коїться у США.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: "Майдан" в США
« Reply #164 : Січня 08, 2021, 12:07:07 00:07 »
Та просто задовбав цей підхід...... оце нізя дивитись бо фейк нюз, а оце правильно говорять ...... :fp2
хто тобі що забороняє дивитися? поки що тільки трампа цензурують. розганяєш тут якусь фігню.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: "Майдан" в США
« Reply #165 : Січня 08, 2021, 03:27:07 03:27 »
Там обе стороны рябые.
Вспомните шабаш БЛМ-щиков, с погромами и грабежами. Вот там действительно пострадали хорошие люди. Это было похуже чем нападение на административное здание, на ремонт мебели там долларов пока достаточно, с избытком.
А ещё вспомните с кого всё началось - Обама, философ-созерцатель, который реально своей левизной достал всю Америку.
Поэтому я не сильно надеюсь на вновь избранную администрацию, там "розовые" очень сильно "покраснели" в последние годы. Байден может и неплохой был бы Президент, будь он помоложе, а за ним стоит какая-то Камила, или как там её, которая, пишут, такая "красная" что аж "коричневая".
Американцам стоило бы держаться за республиканцев, но всё испортил придурок-авантюрист Трамп.
Словом, там всё настолько плохо насколько вообще может быть плохо.
Тезис, что новая адмистрация сурово разберётся с Путиным, я считаю сильно поспешным и преждевременным. Левым я не верю.
знову спроба переводу стрілок і спроба прирівняти звичайні для америки вуличні заворушення з грабунками з приводу звичайних побутових причин(стрільба не по закону поліції.снущання над арештованим і т.д зі спробою ЗАХОПИТИ владу товпою мобів силою ,спроба примусити законодавців порушуючи ЗАКОН назначити програвшого президентом і спроба нападу на законну владу під час виконання нею службових обовязків по волі АМЕРИКАНСЬКОГО народу. чисто по кацівських методичках шпариш паря.передьоргуючи і пробуючи читаючих тут дезінформувати та зменшит и ПРІРВУ між діями ліваків(протизаконні.але не з наміром скинути законну владу,а проти свавілля окремих членів підрозділів поліції_ з діями правих трампанзівпо спробах захоплення влади і встановлення протизаконного і не обраного на новий термін ТРУмПа та загроженню життя депутатів при виконанні їх обовязків (законних). Тому іди в кізду пропагандон поцівський. не вийде передьорнути. :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: "Майдан" в США
« Reply #166 : Січня 08, 2021, 03:30:08 03:30 »
Та просто задовбав цей підхід...... оце нізя дивитись бо фейк нюз, а оце правильно говорять ...... :fp2
так цензура коли твіти з брехнею приводять до НЕ ЗАКОННИХ спроб повалити владу і узурпувати її для себе. суспільство має право себе так захистити.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: "Майдан" в США
« Reply #167 : Січня 08, 2021, 03:49:33 03:49 »
Я свободно высказываю своё мнение, мне безразлично нравится оно кому-то или нет. Меня абсолютно не интересует чьё-либо доверие, равно как и недоверие.
Я пишу об этом один раз, больше повторять не буду.
Теперь я вернусь к теме.
Оставим американцам решать кто у них прав а кто лев. Давайте подумаем о международных делах.
Насколько я помню, республиканец Рейган объявил СССР "империей зла", и через несколько лет при другом республиканце Буше старшем СССР перестал существовать.
Прошли годы, и демократ Обама объявил "перезагрузку" отношений с имперской Россией. Завалили Россию деньгами в виде высоких цен на энергоносители, и в результате "империя зла" существует до сих пор, угрожает всему миру, а в США волнения и беспорядки, и неизвестно чем всё закончится.
И вот сейчас вы хотите чтобы я поверил что демократ Байден наведёт порядок в отношениях с Россией? Хотелось бы верить, но есть сомнения.
I want to believe :)
знову предьоргування. після рейгана був таки през як буш старший і був його " кіїв чікен спіч" в стінах ВР де він слізно просив наших українських комуністів не валити совок.просив щиро,бо не розумів суті комі хоч і був репом і по ідеї боровся проти комі все життя. Бо боявся втрати контрол за ЯО і то переважало його і республіканізм і логіку розвалу совка . до дупи йому була воля всіх республік і людей там,лиш би ЯО було в одних руках в совку. потім прийшов клінтон і побачивши єльцина -пянчужку і діставши від американських монополій вказівку на початок торгівлі(зашибання бабок для тих акул) він і почав перші кроки по викормленню хуйлівської параші.потім жора з неоконами під міражем боротьби з тероризмом і розворушення БС продовжив співпрацю з режимом і вже самим хулом,закривши очі на початки "звіздіння " і претворення владіміра в хуйла.обама ТІЛЬКИ продовжив "детант"і дальше посунув червону лінію,бо на обрії замаячив китай і треба було хуйла причепити до своєї колимаги ,жертвуючи принципами побудови світу після ялти і подсдаму та хельсінки і допускаючи парашу до руйнування сусідів та показування мускулів і навіть хамства по відношенню до америки. Додік же взагалі визнав хуйла своїм кумиром(тепер ми бачимо чому-диктатура власного я була ближча додіку ніж американська демократія з обмеженим терміном влади),китай і хаотична зовнішня політика і розбрат з європою довів америку до майже ізоляції з втратою своєї ролі не тільки рівня після розвалу совка а навіть з часів ялти. що вибере байден -ПОБАЧИМО,а не зразу проповідувати крах як ти тут робиш.свідомо чи намірно,але то називається ГОЛА СПЕКУЛЯЦІЯ без доказів.
  Проблема америки в тому,що еліти виродилися в консумерів ніштяків ,що дістають за певні дії корисні для бізнесів не зважаючи на принципи,що і тримали америку завжди на чолі-інтерес країни.а не бізнесів на першому місці.а ти м більше не власні інтереси.шкурні. і цим гріщать обі партії,бо розслабилися і еліта почала вироджуватися.а еліту тримають в тонусі КРОВЮ,що вона платить за привілегії що отримує,воюючи на передньому краю а не сидячи в кабінетиках і перекладаючи папери. а останні ,що нюхали порох як нація вже всі в могилі.от в маємо що маємо.
« Останнє редагування: Січня 08, 2021, 03:55:13 03:55 від cynic »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #168 : Січня 08, 2021, 04:23:39 04:23 »
хто тобі що забороняє дивитися? поки що тільки трампа цензурують. розганяєш тут якусь фігню.

одні канцелять снн, інші канцелять фокс.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: "Майдан" в США
« Reply #169 : Січня 08, 2021, 05:11:47 05:11 »
одні канцелять снн, інші канцелять фокс.......
дивись шо хочеш ніхто тобі не заважа

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: "Майдан" в США
« Reply #170 : Січня 08, 2021, 08:00:42 08:00 »
и через несколько лет при другом республиканце Буше старшем









:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: "Майдан" в США
« Reply #171 : Січня 09, 2021, 02:21:12 02:21 »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #172 : Січня 09, 2021, 02:30:32 02:30 »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #173 : Січня 09, 2021, 03:19:38 03:19 »
Для трампа найкраще зараз подати у відставку та попросити пенса зробити йому амністію.......

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: "Майдан" в США
« Reply #174 : Січня 09, 2021, 03:27:28 03:27 »
Пізно.Поїзд пішов.В понеділок-імпічмент.Це необхідно ще й для того,щоб заняти дурну голову трумпа відбиванням атак зі всіх сторін,а не тільки сіянням хаосу.Не думаю,що пенс був би настільки ідіот,що амністував би цю тварину

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #175 : Січня 09, 2021, 03:34:35 03:34 »
Пізно.Поїзд пішов.В понеділок-імпічмент.Це необхідно ще й для того,щоб заняти дурну голову трумпа відбиванням атак зі всіх сторін,а не тільки сіянням хаосу.Не думаю,що пенс був би настільки ідіот,що амністував би цю тварину

А чо б і ні.... все одно його кар'єрі вже кінець......

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: "Майдан" в США
« Reply #176 : Січня 09, 2021, 04:01:29 04:01 »
Хе-хе, Алі наш щось халявить   :Ganba:

Трампокацапи і прочіє Q-анонівці вже погнали в соцмережах хвилю, що то якісь антіфа штурмували Капітолій, а ніфіга не бидланівські 'почітатєлі'   :smilie7:

Trump loyalists push evidence-free claims that antifa activists fueled mob

Radical conservative activists and allies of President Donald Trump quickly began to spread disinformation about the Capitol riots Wednesday, claiming with no evidence that pro-Trump protesters photographed breaking into congressional chambers were anti-fascist activists.
Сьогодні ФБІ офіційно сказавло-слідів участі антифи у штурмі конгресу ми НЕ  МАЄМО. Але кому то я говорю-всі то і так знають.а алі і кіт та гост і далі будуть приносити "вєсті от кьюнона".

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #177 : Січня 09, 2021, 04:43:34 04:43 »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: "Майдан" в США
« Reply #178 : Січня 09, 2021, 05:53:05 05:53 »
Ага.... Антифа та поліцейські спеціально їх підставили...... Навіть наручники в руки їм впхнули ...... мабуть для конгресменів дем партії......


Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: "Майдан" в США
« Reply #179 : Січня 09, 2021, 07:07:12 07:07 »
Подививсь кадри як поліція фактично впустила заколотників в Білий Дім.Значить заколот був і серед поліції Білого Дому