Автор Тема: Клоунів забанили в усіх важливих мережах.Чим ми гірші?  (Прочитано 3874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Ой,настрашив.Мене вже 4 рази банили в фейсбуці кацапські модери,канал Прямий постійно хочуть закрити,Вольнова з півмільйоном підписників був забанений.Не страш нас банами.

Ну так на кого працює Сукерберг?
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
 Покрокова інструкція, як допомогти забанити Дубінського:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1150526792079265&id=426507261147892

 Пишуть, що його вже з якогось сервера випиляли:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Які моральні якості  :fp2
Я взагалі проти того щоб банити когось..... Кожна людина повинна мати можливість висловитись........
А я за те, щоб всім всєлянам було добре, але що з того? :) Хто володіє соцмережею - той має вплив на суспільство, та керує трендами. Бан - це взагалі ні про що, порівняно з можливістю керування трендами.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Прокуратура РФ хоче заблокувати соцмережі, де закликають до мітингів на підтримку Навального
21 січня 2021 , 15:49
13
Прокуратура РФ погрожує заблокувати сайти через мітинги за НавальногоПрокуратура РФ хоче заблокувати сайти через заклики до мітингів на підтримку Навального / varlamov.ru
Генпрокуратура Росії вимагає заблокувати сайти, на яких опубліковано інформацію про мітинги 23 січня 2021 року. Прихильники опозиціонера Навального збираються на акції протесту, незважаючи на попередження правоохоронців.

Російські прокурори виявили повідомлення про нібито протизаконні збори, коли моніторили соцмережі. Вони просять заблокувати сайти, які поширюють цю інформацію. Про це повідомляє російська служба ВВС.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Youtube заблокував канал Дубінського Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/youtube-zablokuvav-kanal-dubinskogo-733208.html