Автор Тема: Хочу внести ясность про Порошенко  (Прочитано 1646 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #30 : Січня 16, 2021, 04:18:06 16:18 »
arrow

Хоч я й не був ніколи і не є прихильником Петра, але зараз в мене до нього ставлення нейтральне ( ну точно не негативне).

Як доживем до наступних виборів - я не знаю за кого голосуватиму, але такої можливості, що й за Петра прямо в 1-му турі - теж не виключаю.

Я не хатоскрайник і не зрадойоп. Але скажу коротко: в позитивних перспективах існування Української держави,  в квітні 2019-го, я вже розчарувався повністю.
Та й  сьогодні: адже за рік, всім норамальним людям повинно було стати зрозуміло, що Зеля - це просто суперпусте місце, який просто працює "фунтом", абсолютно без ризику для себе, тим не менше, його кукольно-прянична партія займає перше місце в місцевих виборах.

І що далі? На наступних През. виборах повториться "а ля 1999-й рік" ?
Всі манюпаси журитимуться й причитатимуть: "Ой горе, та нема ж за кого голосувать!"
І проголусують знову за це веселе чудо.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #31 : Січня 16, 2021, 04:27:09 16:27 »
arrow

Хоч я й не був ніколи і не є прихильником Петра, але зараз в мене до нього ставлення нейтральне ( ну точно не негативне).

Як доживем до наступних виборів - я не знаю за кого голосуватиму, але такої можливості, що й за Петра прямо в 1-му турі - теж не виключаю.

Я не хатоскрайник і не зрадойоп. Але скажу коротко: в позитивних перспективах існування Української держави,  в квітні 2019-го, я вже розчарувався повністю.
Та й  сьогодні: адже за рік, всім норамальним людям повинно було стати зрозуміло, що Зеля - це просто суперпусте місце, який просто працює "фунтом", абсолютно без ризику для себе, тим не менше, його кукольно-прянична партія займає перше місце в місцевих виборах.

І що далі? На наступних През. виборах повториться "а ля 1999-й рік" ?
Всі манюпаси журитимуться й причитатимуть: "Ой горе, та нема ж за кого голосувать!"
І проголусують знову за це веселе чудо.

Ну що, лєгкоАтлєт юльковський, який стрибає через 3-метрові паркани з мокрими печатками? Ти отримав ВОЛЮ? тебе розбанили Нові Сили? Моя Мася.... :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #32 : Січня 16, 2021, 04:27:55 16:27 »
О! Я нарешті тебе в ігнор заєбашу!  :smiley24:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #33 : Січня 16, 2021, 04:30:50 16:30 »
arrow

Хоч я й не був ніколи і не є прихильником Петра, але зараз в мене до нього ставлення нейтральне ( ну точно не негативне).

Як доживем до наступних виборів - я не знаю за кого голосуватиму, але такої можливості, що й за Петра прямо в 1-му турі - теж не виключаю.

Я не хатоскрайник і не зрадойоп. Але скажу коротко: в позитивних перспективах існування Української держави,  в квітні 2019-го, я вже розчарувався повністю.
Та й  сьогодні: адже за рік, всім норамальним людям повинно було стати зрозуміло, що Зеля - це просто суперпусте місце, який просто працює "фунтом", абсолютно без ризику для себе, тим не менше, його кукольно-прянична партія займає перше місце в місцевих виборах.

І що далі? На наступних През. виборах повториться "а ля 1999-й рік" ?
Всі манюпаси журитимуться й причитатимуть: "Ой горе, та нема ж за кого голосувать!"
І проголусують знову за це веселе чудо.

Ну те, що ти, як люлюк зі стажем, відхилився від мамки, яка лягла під клоуна, взагалі - виключення з правил  :smiley24:
Але ситуація зараз така, що навряд якісь вибори її зможуть розрулити.
Бо більшість насєлєнія настільки схиблене, що голосуватиме за черговий фантом та порожні совкові абіцянки.
Тому так чи інакше на нас чекає якась форма фізичного протистояння з Майданною тематикою...
А Петро та ЄС  - це зараз єдина системна українська сила, яка готується до цього..
А те, що ти на цій стадії є перебірливим незважаючи на наближення звіздєца, говорить, що в тобі ще сидить вдосталь хахла-руйнівника.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #34 : Січня 16, 2021, 05:02:59 17:02 »
Ну те, що ти, як люлюк зі стажем, відхилився від мамки, яка лягла під клоуна, взагалі - виключення з правил  :smiley24:
Але ситуація зараз така, що навряд якісь вибори її зможуть розрулити.
Бо більшість насєлєнія настільки схиблене, що голосуватиме за черговий фантом та порожні совкові абіцянки.
Тому так чи інакше на нас чекає якась форма фізичного протистояння з Майданною тематикою...
А Петро та ЄС  - це зараз єдина системна українська сила, яка готується до цього..
А те, що ти на цій стадії є перебірливим незважаючи на наближення звіздєца, говорить, що в тобі ще сидить вдосталь хахла-руйнівника.

Зразу внесу поправку.
Я не відхилився від мамки. Під клоуна вона не лягала та й не лягла б ніколи. Бо вона говорить одне, але потім викрутить ситуацію на свою користь так, що партртнери потім охрєнєвають і починають зубовний скрежет. :smilie5: І зараз я вважаю її найкращим політиком за всі минулі роки ( принаймні, по квітень 2019-го).

Але я об"єктивно розумію, що в українській політиці вона вже нічого не зробить. І балотуватися в Президенти вчетверте їй точно вже не потрібно. Принаймні, я їй цього категорично не раджу.

Думаю, вона це сама розуміє, не гірше ніж я.
...........................
Але життя продовжується. І я не є хохлом-руйнівником.
Я не те що перебірливий. Ну просто я бачу й розумію, що Петю до влади вже не допустять.
Ну, припустиму, проголосую я за Петю в 1-му турі (ну значить і в другому).
Питання в іншому. Вашінгтнський обком не допустить Петю до влади. Саме він, а не Кремль.


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #35 : Січня 16, 2021, 05:07:48 17:07 »
Зразу внесу поправку.
Я не відхилився від мамки. Під клоуна вона не лягала та й не лягла б ніколи. Бо вона говорить одне, але потім викрутить ситуацію на свою користь так, що партртнери потім охрєнєвають і починають зубовний скрежет. :smilie5: І зараз я вважаю її найкращим політиком за всі минулі роки ( принаймні, по квітень 2019-го).

Але я об"єктивно розумію, що в українській політиці вона вже нічого не зробить. І балотуватися в Президенти вчетверте їй точно вже не потрібно. Принаймні, я їй цього категорично не раджу.

Думаю, вона це сама розуміє, не гірше ніж я.
...........................
Але життя продовжується. І я не є хохлом-руйнівником.
Я не те що перебірливий. Ну просто я бачу й розумію, що Петю до влади вже не допустять.
Ну, припустиму, проголосую я за Петю в 1-му турі (ну значить і в другому).
Питання в іншому. Вашінгтнський обком не допустить Петю до влади. Саме він, а не Кремль.

Ти живеш у власній хвантазії, Бумеранг.
Коли ти кажеш "я розумію", то демонструєш саме типову зарозуміліть хахла, що зі свого дивана "бачить" виключно те, що йому довподоби.

Все, розмови з тобою завершено, це марна трата часу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #36 : Січня 16, 2021, 05:07:54 17:07 »
О! Я нарешті тебе в ігнор заєбашу!  :smiley24:

Привіт Geo !

Як ти там живий-здоровий ? :smilie5:

Ні про що не хвилюйся, - спілкування з собою я тобі нав"язувати не буду.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #37 : Січня 16, 2021, 05:09:47 17:09 »
Ти живеш у власній хвантазії, Бумеранг.
Коли ти кажеш "я розумію", то демонструєш саме типову зарозуміліть хахла, що зі свого дивана "бачить" виключно те, що йому довподоби.

Все, розмови з тобою завершено, це марна трата часу.

Добре, домовились. Життя розсудить.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #38 : Січня 16, 2021, 05:13:00 17:13 »
Хуй його зна, але часи змінилися

Online Бумеранг

Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #37 : Сьогодні в 05:09:47 pm »
Цитувати
You are ignoring this user. Show me the post.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #39 : Січня 16, 2021, 08:25:27 20:25 »
вот только метания типа вот давайте Лана Зеркаль не одобряю
она вероятно профи юрист и достаточно хороший дипломат

но президент это нечто большее
хотя я конечно плохо знаю ее и на что она способона


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #40 : Січня 16, 2021, 08:34:36 20:34 »
вот только метания типа вот давайте Лана Зеркаль не одобряю
она вероятно профи юрист и достаточно хороший дипломат

но президент это нечто большее
хотя я конечно плохо знаю ее и на что она способона

Це прояви зебілізму.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9421
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #41 : Січня 16, 2021, 10:44:32 22:44 »
Зразу внесу поправку.
Я не відхилився від мамки. Під клоуна вона не лягала та й не лягла б ніколи. Бо вона говорить одне, але потім викрутить ситуацію на свою користь так, що партртнери потім охрєнєвають і починають зубовний скрежет. :smilie5: І зараз я вважаю її найкращим політиком за всі минулі роки ( принаймні, по квітень 2019-го).

Але я об"єктивно розумію, що в українській політиці вона вже нічого не зробить. І балотуватися в Президенти вчетверте їй точно вже не потрібно. Принаймні, я їй цього категорично не раджу.

Думаю, вона це сама розуміє, не гірше ніж я.
...........................
Але життя продовжується. І я не є хохлом-руйнівником.
Я не те що перебірливий. Ну просто я бачу й розумію, що Петю до влади вже не допустять.
Ну, припустиму, проголосую я за Петю в 1-му турі (ну значить і в другому).
Питання в іншому. Вашінгтнський обком не допустить Петю до влади. Саме він, а не Кремль.

Звичайно, що не лягла. Це він під неї ліг нещодавно. :smilie3: Пліткують, що вона просто замкнула двері до його кабінету,усамітнилась з ним й вимагала, щоб він зробив її прем"єр-міністром. :pooh_lol: Пардон за подробиці. :ap

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27022
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #42 : Січня 16, 2021, 10:48:58 22:48 »
Звичайно, що не лягла. Це він під неї ліг нещодавно. :smilie3: Пліткують, що вона просто замкнула двері до його кабінету,усамітнилась з ним й вимагала, щоб він зробив її прем"єр-міністром. :pooh_lol: Пардон за подробиці. :ap

Интересно бабулька его попользовала или нет?  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #43 : Січня 16, 2021, 11:18:46 23:18 »
...
Питання в іншому. Вашінгтнський обком не допустить Петю до влади. Саме він, а не Кремль.

І чим же Петя так налякав вашингтонський обком ?   :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #44 : Січня 17, 2021, 12:29:10 00:29 »
І чим же Петя так налякав вашингтонський обком ?   :smilie7:

я бы зеюила держал до конца его срока и вешал на имбицила весь негатив
при этом конечно власть должна полностью перейти правительству Порошенко (или человека за которым будет он и другте)

а зебила потом судить и посадить  за сдачу спецопераций кацапам и тотальное разворовывание денег которые дожны были уйти на общественное здоровье ( борьбе с пандемией) 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #45 : Січня 17, 2021, 07:41:25 07:41 »
Звичайно, що не лягла. Це він під неї ліг нещодавно. :smilie3: Пліткують, що вона просто замкнула двері до його кабінету,усамітнилась з ним й вимагала, щоб він зробив її прем"єр-міністром. :pooh_lol: Пардон за подробиці. :ap

От ти зараз написала що Зеркаль дурепа, тому що піти до Зебіла в прем'єри може лише негідник або людина несповна розуму.

І ще - плітки чиї? Кацапські, опезежопінські, зеленськи???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #46 : Січня 17, 2021, 09:55:15 09:55 »
От ти зараз написала що Зеркаль дурепа, тому що піти до Зебіла в прем'єри може лише негідник або людина несповна розуму.

І ще - плітки чиї? Кацапські, опезежопінські, зеленськи???
Про Зеркаль були плітки, що вона у когось на підсосі але у кого саме  не пам'ятаю, тре в інеті поритися.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #47 : Січня 17, 2021, 10:10:40 10:10 »
На сьогодні по Зеркаль негативу нема.
При Порошенко відпрацювала на відмінно, від співпраці з Опаришем відмовилась.

Плітки то лайно. Плітками втопили Порошенко, плітками топили Ющенка, а потім з'ясувалося що брат Ющенко нафою не торгував, а Петро свого брата не вбивав.

Втопити Зеркаль заздалегідь вигідно і кацапам, і опезеже, і зеленим.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17452
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #48 : Січня 17, 2021, 10:18:01 10:18 »
Про плітки.

На ФУПі знову тема про масло Рошен. Далеко не перша. Вже 6 сторінок.
Хтось сере і сере в цю тему.

А справа дуже проста - купив, спробував, вирішив для себе. Все.
Я наприклад купив, спробував, вирішив шо воно не гірше, але і не краще більшості відомих брендів.
Все, повертаюся до звичного, але і Рошеном не гидую. Крапка.



Назва огидна, смак гарний.
« Останнє редагування: Січня 17, 2021, 10:24:14 10:24 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #49 : Січня 17, 2021, 10:18:25 10:18 »
На сьогодні по Зеркаль негативу нема.
При Порошенко відпрацювала на відмінно, від співпраці з Опаришем відмовилась.

Плітки то лайно. Плітками втопили Порошенко, плітками топили Ющенка, а потім з'ясувалося що брат Ющенко нафою не торгував, а Петро свого брата не вбивав.

Втопити Зеркаль заздалегідь вигідно і кацапам, і опезеже, і зеленим.
Зараз вона в "Нафтогазі" працює.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20819
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #50 : Січня 17, 2021, 03:32:03 15:32 »
продолжая тему

тяжело больной нарид вместо приема достаточно горького и дающий некоторые побочные эффекты типа головной боли и прочее но эффективно препарата выбрал себе айкос с канабисом
будет весело но недолго

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Хочу внести ясность про Порошенко
« Reply #51 : Січня 17, 2021, 06:47:49 18:47 »
Бо вона говорить одне, але потім викрутить ситуацію на свою користь так, що партртнери потім охрєнєвають

воровка на довєріі