Автор Тема: Байден запропонував х...Лу черговий договорняк...  (Прочитано 2585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Звідки у них більше? Що зі стратегічних озброєнь вони виробили?

Цитувати
Более 90% ядерных арсеналов мира приходится на долю России и США. По данным Би-Би-Си, по состоянию на сентябрь 2016 г. Россия имела 1796 стратегических ядерных боеголовок, США — 1367.

https://russiancouncil.ru/analytics-and-comments/columns/military-and-security/o-balanse-strategicheskikh-yadernykh-sil/

На почитай, але не кажи що то кацапи.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Почитайте уважно, кацапи з 286 сторінки, амери - попередня стаття, дані за 2021 рік але загальне уявлення дають:
https://www.sipri.org/sites/default/files/SIPRIYB12UKR.pdf

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Почитайте уважно, кацапи з 286 сторінки, амери - попередня стаття, дані за 2021 рік але загальне уявлення дають:
https://www.sipri.org/sites/default/files/SIPRIYB12UKR.pdf

По перше данні за 2012 рік, розумію ти просто помилився.
По друге, дуже важко аналізувати, треба порівняльні таблиці.

Ну і головне, статті, про те що у кацапів більше, я читав десятки разів, і на ББС і на Свободі, ...
Але це не має значення, ЯЗ стільки, що можна знищити все.
В тій інформації що я давав, розписано перший удар, який знищить 70%, і другий. Рахувати третій удар просто немає сенсу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
штатам вообще выгодно уничтожить все ЯО

Штатам, як найбільш розумним, вигідно припинити гонку, бо вона втратила сенс.
Більш того, зараз є нові розробки, які не підпадають під дію договору, і не мають обмежень.

Ось лише одна фраза з документу наданого Юрасіком. І чого вартують усі підрахунки?

* За даними Уряду Росії, всі нестратегічні ядерні боєголовки перебувають на зберіганні та
не враховані в загальній кількості розгорнутих боєголовок. Крім 2 000 боєголовок для нестратегічних ядерних сил, перелічених у таблиці, вважається, що ще 2 000 боєголовок виведені з бойового складу та чекають на демонтаж.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Це з сайту SIPRI Yearbook, саме їх доклад ти надав.



Бачиш, у кацапів більше.

Чому 2019 рік, а не 2020 я не знаю, більш свіжої нема.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ось чому нема за 2020 рік:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ось цікава книга, але лише за гроші

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


Низький рівень прозорості
Наявність достовірної інформації про стан ядерних арсеналів та можливості ядерних озброєних держав значно варіюється. США розкрили важливу інформацію про свої запаси та ядерний потенціал, але в 2019 році адміністрація США припинила практику публічного розкриття розміру запасів США. Великобританія та Франція також оголосили певну інформацію. Росія відмовляється публічно оприлюднювати детальний розподіл своїх сил, розрахованих згідно з Договором 2010 року про заходи щодо подальшого скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь (Новий СНВ), хоча вона передає цю інформацію США.
« Останнє редагування: Січня 25, 2021, 10:31:11 10:31 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Росія та США також не змогли досягти прогресу в напрямку продовження єдиної угоди про контроль над ядерною зброєю, що залишилася між ними - Договору про заходи щодо подальшого скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь 2010 року (New START). Дві країни досягли остаточного нового обмеження сили СНВ до зазначеного терміну в 2018 році. Однак договір втратить чинність, якщо між ними не буде домовленості про його продовження до лютого 2021 року. Тупик щодо нового СНУ відбувся на тлі напруженості між Росія та США через протиракетну оборону та вдосконалені системи доставки зброї, а також значні вдосконалення стратегічних можливостей Китаю.

Так що назва гілки від Блохастого як завжди брехлива.
« Останнє редагування: Січня 25, 2021, 10:37:23 10:37 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
По перше данні за 2012 рік, розумію ти просто помилився.
По друге, дуже важко аналізувати, треба порівняльні таблиці.

Ну і головне, статті, про те що у кацапів більше, я читав десятки разів, і на ББС і на Свободі, ...
Але це не має значення, ЯЗ стільки, що можна знищити все.
В тій інформації що я давав, розписано перший удар, який знищить 70%, і другий. Рахувати третій удар просто немає сенсу.
Там таблиці є, порівняти не важко. Варто було б хоч би трохи прочитати статті, там написано, що США модернізують як заряди, так і носії, а у кацапів грошей нема на модернізацію і з носіями повна лажа. Крім цього, ви щось чули про поповнення кацапських стратегічних сил? Я нічого позитивного, що й було однією з підстав розірвання угоди Трампом, бо ракети РФ гарантовано долітали тільки до Європи.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Кацапи, до речі, сайт блокується

У мене чомусь ні, хоч я нічого і не робив. Такі як яндекс, vc, і інші блокуються.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Там таблиці є, порівняти не важко. Варто було б хоч би трохи прочитати статті, там написано, що США модернізують як заряди, так і носії, а у кацапів грошей нема на модернізацію і з носіями повна лажа. Крім цього, ви щось чули про поповнення кацапських стратегічних сил? Я нічого позитивного, що й було однією з підстав розірвання угоди Трампом, бо ракети РФ гарантовано долітали тільки до Європи.

Я навіть з тобою не сперечаюся.
Але я нічого і не придумую. Що читаю, про те і пишу.
Я взагалі вважав, що це всі знають, про чисельність.
Якість я не обговорюю, я би хотів щоб вони долітали лише до Воронежу.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: