Автор Тема: Необмежена кількість референдумів  (Прочитано 1173 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Необмежена кількість референдумів
« Reply #30 : Січня 31, 2021, 11:10:43 11:10 »
60 років і ніяких ознак деменції.Пийте побільше кофе,якщо в нашій Україні маріхуана під забороною,бо маріхуана-ідеальна зброя проти деменції.Правда,я ще зроду не курив,але треба буде почати.
Кофе-теж чудово помагає

кофе це досить невизначена річ, воно може викликати як і бодрість, так і в сон може клонити, і наприклад я не переношу запах натурального кофе, воно схоже на сечу, розчинну каву п'ю. у світі є багато чого що можна і треба використовувати, наприклад амфетамін, але якимсь дивним чином сталося що саме амфетамін заборонений... для цивільних, а військові, наскільки я знаю, його вживають.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Re: Необмежена кількість референдумів
« Reply #31 : Січня 31, 2021, 12:14:57 12:14 »
кофе це досить невизначена річ, воно може викликати як і бодрість, так і в сон може клонити, і наприклад я не переношу запах натурального кофе, воно схоже на сечу, розчинну каву п'ю. у світі є багато чого що можна і треба використовувати, наприклад амфетамін, але якимсь дивним чином сталося що саме амфетамін заборонений... для цивільних, а військові, наскільки я знаю, його вживають.
Угу, он у Гео спитайте.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Необмежена кількість референдумів
« Reply #32 : Січня 31, 2021, 12:23:37 12:23 »
Угу, он у Гео спитайте.

я маю на увазі військових НАТО. Та й в Німеччині його вживали, амфетамін це унікальна речовина, якщо нема передозу, то це засіб вижити за будь яких обставин. Це як легендарне NZT. Області темряви
« Останнє редагування: Січня 31, 2021, 12:28:48 12:28 від svit »