Автор Тема: Google, дискримінація  (Прочитано 1555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Google, дискримінація
« Reply #60 : Лютого 09, 2021, 12:06:13 12:06 »
Южаніне, давайте вже на рідній вам фєнє поботаєм, а то все далбойоб та далбойоб. Ровниє пацани так нє базарят , Южаніне.
А  чего ты долбоёб взял , что мы ровня? Я в отличии от тебя "Свободу " презираю и вижу кто она есть на самом деле  и ее антиукраинскую деятельность Ты же думать просто не научен, а способен только  изрыгать тупые лозунги как Шариков даже не пытаясь в этих  лозунгах найти логику или какой-то смысл. Теперь лезешь в ровню , как москали в родственники.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Google, дискримінація
« Reply #61 : Лютого 09, 2021, 01:11:03 13:11 »
А  чего ты долбоёб взял , что мы ровня? Я в отличии от тебя "Свободу " презираю и вижу кто она есть на самом деле  и ее антиукраинскую деятельность Ты же думать просто не научен, а способен только  изрыгать тупые лозунги как Шариков даже не пытаясь в этих  лозунгах найти логику или какой-то смысл. Теперь лезешь в ровню , как москали в родственники.
А я вам не рівня. З чого ви взяли, що я з кацапидлом рівня? Я українець, а кацапидлу вовк тамбовський товариш.  Др речі, Южаніне, а хто ви за національністю? Юрист?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Google, дискримінація
« Reply #62 : Лютого 09, 2021, 01:48:31 13:48 »
От чому ніхто не дойбується до Надін, чи ,приміром ,тої ж зеленої лахудри злати за кацапську?
Це ж камінь за пазухою , гаспада!!! :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Google, дискримінація
« Reply #63 : Лютого 09, 2021, 02:10:48 14:10 »
От чому ніхто не дойбується до Надін, чи ,приміром ,тої ж зеленої лахудри злати за кацапську?
Це ж камінь за пазухою , гаспада!!! :smilie5:
Вони  не розповідали, що я мовоозабоченний жидобандерофашист.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Google, дискримінація
« Reply #64 : Лютого 09, 2021, 03:35:27 15:35 »
Вони  не розповідали, що я мовоозабоченний жидобандерофашист.
Але й мене так не кличуть :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Google, дискримінація
« Reply #65 : Лютого 09, 2021, 03:51:32 15:51 »
Я? Ну тогда вернемя к началу. На пост Кабса о Google я написал , что ЮТУБ, который тоже является собственностью Google московские вертухаи Ютуба начали затыкать рот комментаторам на понятной лаптям мове . Но долбоёб Yuras, покольку он долбоёб по жизни, прочитал слово мова , у долбоёба зеньки залились мочой и долбоёб начал выдавать вой махровый идиотизм при этом ничего не сказав по теме ветки. У него есть набор долбоебичеких штампов от "Свободы" , который он и постит.

Я знайшов твою помилку.

Йде людина з розстібнутою ширинкою, а зустрічна людина їй підказує, мол кордон не на замку.
Начеб то і все.
Але їй у відповідь, долбойоб, дурак, козел, Фаріон, фашист, Свобода.

Якось не гарно.

Був колись дитячий анекдот:

В тролейбусі:
- Садитесь.
- Спасибо.
- Пожалуйста!
- Не умничай!
- Пошел нахуй!!!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: