Автор Тема: Расизм  (Прочитано 9096 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #60 : Лютого 18, 2021, 07:35:30 19:35 »
Укі ти зараз порушуєш мої авторські права. я дозволив тобі змержити дві гілки але ти пішов далі. то була моя робота та мої зусилля по розміщенню.

Як ти тоді пропонуєш запобігти створенню різних гілок про расизм в Америці?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #61 : Лютого 18, 2021, 07:37:16 19:37 »
Псакі чи хер зна як її там, сказала що Бідон “підримує вивчення питання про репарації“. :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #62 : Лютого 18, 2021, 07:49:39 19:49 »
Як ти тоді пропонуєш запобігти створенню різних гілок про расизм в Америці?
Змінена назва то маніпуляція. хоча я не проти обєднання. то не боротьба з расизмом а сам расізм.

тому будь ласка поверни назву Расізм та наука. Дякую.

Це мій контент і моє авторство - прохання не спотворювати без мого відома.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #63 : Лютого 18, 2021, 08:04:36 20:04 »
Цю ольгінську поєбень зразу треба було в смітник викинути нахер.

Але якщо комусь подобається страждати хуйнею...  :fp2




 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #64 : Лютого 18, 2021, 08:06:24 20:06 »
Цю ольгінську поєбень зразу треба було в смітник викинути нахер.

Але якщо комусь подобається страждати хуйнею...  :fp2

Як каже Бумер, вас це теж чекає. Тільки трошки згодом. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #65 : Лютого 18, 2021, 08:12:53 20:12 »
Цю ольгінську поєбень зразу треба було в смітник викинути нахер.

Але якщо комусь подобається страждати хуйнею...  :fp2

Тіки що те ж саме подумав, ну на який хєр нам тут це, що там в америці роблять з ніггерами? Можемо розділ окремий створити.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #66 : Лютого 18, 2021, 08:27:35 20:27 »
Змінена назва то маніпуляція. хоча я не проти обєднання. то не боротьба з расизмом а сам расізм.

тому будь ласка поверни назву Расізм та наука. Дякую.

Це мій контент і моє авторство - прохання не спотворювати без мого відома.

Я назву замінив бо оригінальна була занадто вузька для загальної гілки про боротьбу з расизмом......  Тобто для того щоб зберегти ціліснісність твого повідомлення про Науку та Расизм і при цьому мати об'єднану гілку про Американський расизм я мушу відділити те повідомлення та всі відповіді на нього від об'єднаної гілки, та заблокувати її щоб подальше обговоерння відбувалось в одній уніфікованій гілці, а не в двох на подібну тему......

Ну або ж можна таки залишити все в цій об'єднаній гілці з загальною назвою......
Вибирай сам

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #67 : Лютого 18, 2021, 08:32:03 20:32 »
Я назву замінив бо оригінальна була занадто вузька для загальної гілки про боротьбу з расизмом......  Тобто для того щоб зберегти ціліснісність твого повідомлення про Науку та Расизм і при цьому мати об'єднану гілку про Американський расизм я мушу відділити те повідомлення та всі відповіді на нього від об'єднаної гілки, та заблокувати її щоб подальше обговоерння відбувалось в одній уніфікованій гілці, а не в двох на подібну тему......

Ну або ж можна таки залишити все в цій об'єднаній гілці з загальною назвою......
Вибирай сам

я ж кажу я не проти об'єднання. тільки пліз назву зміни. бо то не боротьба з расізмом а сам расізм і є. це думка та ідея автора. наука і расізм або расізм у сша на твій вибір

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #68 : Лютого 18, 2021, 08:34:19 20:34 »
Тіки що те ж саме подумав, ну на який хєр нам тут це, що там в америці роблять з ніггерами? Можемо розділ окремий створити.
давайте обговоримо що в Україні роблять з кацапами

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #69 : Лютого 18, 2021, 08:38:31 20:38 »
давайте обговоримо що в Україні роблять з кацапами

А що, хіба це дискусійне питання?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #70 : Лютого 18, 2021, 08:40:01 20:40 »
А що, хіба це дискусійне питання?
так бо я наприклад не розумію чи ведеться з ними боротьба чи злягання

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #71 : Лютого 18, 2021, 08:44:02 20:44 »
Тіки що те ж саме подумав, ну на який хєр нам тут це, що там в америці роблять з ніггерами? Можемо розділ окремий створити.

Ну хоча б не по 5 гілок на одну і ту ж тему - і то прогрес

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #72 : Лютого 18, 2021, 08:44:37 20:44 »
так бо я наприклад не розумію чи ведеться з ними боротьба чи злягання

А, так ви там з нігерами злягаєтесь?  :smilie10:

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #73 : Лютого 18, 2021, 08:45:46 20:45 »
я ж кажу я не проти об'єднання. тільки пліз назву зміни. бо то не боротьба з расізмом а сам расізм і є. це думка та ідея автора. наука і расізм або расізм у сша на твій вибір

Добре, замінив назву на Расизм...... Тепер все про расизм кидати сюди

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #74 : Лютого 18, 2021, 08:48:03 20:48 »
Добре, замінив назву на Расизм...... Тепер все про расизм кидати сюди
дякую

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #75 : Лютого 18, 2021, 08:48:57 20:48 »
А, так ви там з нігерами злягаєтесь?  :smilie10:
страшенно, особливо в калі. а може раз це Український форум розкажете про злягання з кацапами?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #76 : Лютого 18, 2021, 09:01:29 21:01 »
страшенно, особливо в калі. а може раз це Український форум розкажете про злягання з кацапами?

Ти вже визнав ?  :smilie5:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=61134.msg1433555#msg1433555

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Перегиби боротьби з расизмом
« Reply #77 : Лютого 18, 2021, 09:14:24 21:14 »
Добре, замінив назву на Расизм...... Тепер все про расизм кидати сюди


сделай ветку

"новости кьанон" :weep: и сбрасывай туда посты котов али терешковых

форум ничего не потеряет - напротив будет повышенный интерес до клетки с животными :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Расизм
« Reply #78 : Лютого 20, 2021, 06:08:54 06:08 »
Розповім я вам хлопчики та дівчатка на ніч історію про расізм.

https://www.washingtonpost.com/wp-apps/imrs.php?src=https://arc-anglerfish-washpost-prod-washpost.s3.amazonaws.com/public/JKRO4GJCTZBYXN7ZSMZORMHGNY.png&w=916

Та вошингтон пост.

Була собі така дівчинка Тессіка Браун.



і пшикала вона собі волосся лаком. Аж ось він закінчився. І вирішила дівчинка закінчити справу популярним супер клеєм Gorilla Glue



чим че все скінчилося:


Але історія про те що праведний гнів і тут знайшов расізм, газєта світоч демократії що належить Джефу Безосу:
"Сага Брауна, яка спочатку стала вірусною в соціальних мережах, а потім стала національною новиною, сподобалася деяким чорношкірим людям, які досі здригаються при думці про релаксатор або від сильного болю від гарячого гребінця, який занадто наблизився до шкіри - спогади, що призвели багатьох Чорношкірі жінки займаються власними звивками та кучерями. Багато людей висміювали і розсміяли живіт над нещастям Брауна, але серед інших було відчуття спільності, особливо чорношкірих, які прагнули захистити її від видовища ідіотизму. Екстремальність, до якої вона пішла за нульовими рейсами, дуже незвична, але бажаний результат такий же старий, як і час чорношкірих людей у країні, яка часто глузує, як вони виглядають, стверджують експерти."

Ніл Лестер заявив, що спочатку вважав, що проблема Брауна - це витівка, але, продовжуючи стежити за цією історією, він сказав, що це нагадує йому про те, як чорношкірі американці використовували незвичайні засоби для волосся для маніпулювання чи укладання волосся.

"Я думав про Малкольма Ікс та його досвід роботи з конком", - сказав професор з англійської мови та засновник проекту гуманітарних наук при Університеті штату Арізона, маючи на увазі випрямляч для волосся, виготовлений з лугу, яєць та картоплі, що використовується багатьма чорношкірими людьми. рання та середня частина 20 ст. "Це випрямлення почалося з поневолених людей, які використовували мастило для коліс і брудну посудомийну машину з маслом".

Поневолені чоловіки використовували мастило для осей як засіб для фарбування волосся або тимчасового випрямлення волосся, а жінки використовували для догляду за волоссям масло, жир з бекону або мастило від гусей, повідомляє «Історія волосся: Розплутування коренів чорного волосся». в Америці."


“The fact that this Black doctor didn’t charge her for doing this, that to me is gratifying on some level,” Lester said. “It kind of restored my faith.”

плазування марки клею що в жасі вже не знає шо робить:
https://twitter.com/GorillaGlue/status/1358860682771509248

Процесс віведення клею з волосся:
БЕЗПЛАТНО Чорний Хєрург -
"Як фахівець хімії, я знав, що це можливо", - каже Обенг ЛЮДЯМ. "Тому мені довелося розглянути інгредієнти, основні компоненти клею Gorilla. Ми змішали різні компоненти лише для того, щоб переконатися, що це буде працювати, а також не зашкодити шкірі. Знаєте, багато людей можуть вийняти клей, але питання в тому, як можна безпечно витягувати клей і не ламати шкіру. І як хтось із великим досвідом реконструкції, я дуже добре в цьому розбирався ".

У середині лютого Браун вилетів до Лос-Анджелеса на зустріч з Обенгом.

"Коли вона прийшла до нас, у неї було багато тривоги, і першою метою було приборкати цю тривогу, зробити її менш тривожною", - говорить він, додаючи, що їй дуже боляче. "Уявіть, як це, коли цілий місяць ваша шкіра голови постійно перебуває в напрузі. Волосся все були зіпсовані і прилипли до шкіри голови, і ви не можете рухати ними, це як дерево або скло".

Обенг сформулював лікування та випробував його на волоссі манекена та на власній шкірі, щоб переконатись, що воно не згорить. Перед лікуванням Браун був надзвичайно нервовим і "переживав, що я лисий", тому Обенг та його співробітники дали їй втручання, щоб заспокоїти. Потім він обережно застосовував лікування протягом чотирьох годин.

В хєрурга був план Б - хєрургічне видалення волосся.

"Мій план резервного копіювання був, якщо все інше не вдасться, то, можливо, мені доведеться зробити хірургічну стрижку. Але це рішення було чудовим, і я зміг розплутати волосся", - говорить він. "Ми почали з розрізання хвоста і змогли розчинити клей. Потім ми починаємо прокладати весь шлях до шкіри голови. А потім вимили його і поклали в нього масло, щоб переконатися, що воно не повернутися назад. Це було зроблено дуже копітко. Ми не завдали шкоди. І ми в змозі врятувати багато волосяних фолікулів ".

Коли Браун прокинулася і знову змогла промацати її волосся, вона була здолана.

"Ви повинні були бачити сльози радості, коли вона нарешті змогла провести пальцями волосся", - каже Обенг. "Ця панночка вже багато пережила, і я радий, що вона нарешті пережила це, і що вона знаходить полегшення, і зараз продовжує своє звичне життя".

"Цей чоловік якийсь чудотворець", - каже Браун. - Кажу тобі, ця людина дивовижна.

===============================

А расізм та зрадонька в тому що коли вона прийшла до бєлих дохтуров ті їй кинули севретки з ацетоном та сказали не вийобуватись

до речі ця вівця відкрила сторінку для пожертв та вже настригла 23 тис долярів.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Расизм
« Reply #79 : Лютого 20, 2021, 06:19:52 06:19 »

до речі ця вівця відкрила сторінку для пожертв та вже настригла 23 тис долярів.

А ти шо заздриш? Ну то намаж своє волосся якимось гівном..... та відкрий сторінку  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Расизм
« Reply #80 : Лютого 20, 2021, 06:32:04 06:32 »
А ти шо заздриш? Ну то намаж своє волосся якимось гівном..... та відкрий сторінку  :laugh:

я розумію твоє роздратування, бо весь твій всесвіт базується на мріях а не на коммон сенсі та правді.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Расизм
« Reply #81 : Лютого 20, 2021, 06:38:01 06:38 »
я розумію твоє роздратування, бо весь твій всесвіт базується на мріях а не на коммон сенсі та правді.

а твій в пошуках наступного об'єкту ненависті та буцання?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Расизм
« Reply #82 : Лютого 20, 2021, 06:53:49 06:53 »
а твій в пошуках наступного об'єкту ненависті та буцання?
"об'єкту ненависті та буцання" - тобі не подобається те що я пощу? але я не бачу там ненависті, лише правда та насміхання над ідіотами...

якийсь ти роздратований став.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Расизм
« Reply #83 : Лютого 20, 2021, 07:52:05 07:52 »
Для таких лахудр... кращiй препарат - сiрчана кiслота... - пару капель на голову... i все...

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Расизм
« Reply #84 : Лютого 20, 2021, 05:26:18 17:26 »
"об'єкту ненависті та буцання" - тобі не подобається те що я пощу? але я не бачу там ненависті, лише правда та насміхання над ідіотами...

якийсь ти роздратований став.

Трохи дратує те гівно що ти зі смітників сюди тягаєш.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Расизм
« Reply #85 : Лютого 20, 2021, 06:06:50 18:06 »
Трохи дратує те гівно що ти зі смітників сюди тягаєш.....
вашингтон пост то не смитнык. та новына облетила уси штаты.  зе загальнонациональна история.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Расизм
« Reply #86 : Лютого 20, 2021, 08:41:38 20:41 »
Coca-Cola Confirms Training Employees to ‘Be Less White’

After a public relations fiasco, Coca-Cola has effectively conceded that some of its employees participated in a public LinkedIn Learning seminar that advocated that some of its employees be “less white.”

The training curriculum was first exposed on Friday by Dr. Karlyn Borysenko, an organizational psychologist who is working to end the racially divisive ideology of ‘critical race theory.’

Це кизда до речі заблокувала мене на Twitter.  :gigi:
https://trendingpolitics.com/coca-cola-confirms-training-employees-to-be-less-white-knab/?utm_source=star&utm_medium=twitter
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Расизм
« Reply #87 : Лютого 20, 2021, 09:00:33 21:00 »


 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Расизм
« Reply #88 : Лютого 20, 2021, 09:08:47 21:08 »
А шо це таке "minority business owner"..... Наскільки я розумію - це був рух публічної підтримки бізнесів з кольоровими володарями........ Так в такому разі споживачі самі визначають хто кольоровий, а хто ні........ Чи я шось пропустив........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Расизм
« Reply #89 : Лютого 20, 2021, 09:11:30 21:11 »
А шо це таке "minority business owner"..... Наскільки я розумію - це був рух публічної підтримки бізнесів з кольоровими володарями........ Так в такому разі споживачі самі визначають хто кольоровий, а хто ні........ Чи я шось пропустив........

Всі подібні “рухи“ інспіровані політиканами з метою отримання кольрових голосів. Споживачів ніхто не питає ппро те, кому давати допомогу платників податків.
If you are going through hell, keep going.