Автор Тема: а шо єто за дибілятко обявілось на супє  (Прочитано 6921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: а шо єто за дибілятко обявілось на супє
« Reply #30 : Квітня 25, 2014, 02:56:50 02:56 »
Дописувач з ніком Шанноу - шулєр. Мої гілочки були не для РОСІЙСЬКОМОВНИХ  , як він стверджує. . а для РОСІЙСЬКОМОВНИХ УКРАЇНЦІВ .  І я в своїх зверненнях  чітко розділяв РОСІЙСЬКОМОВНИХ УКРАЇНЦІВ . до яких я звертався , і РОСІЯН , до яких я не звертався . На мою точку зору ці дві групи громадян України між собою ЗАСАДНИЧО відрізняються , хоча хуйло ( я маю на увазі путіна) вважає що ні .

Подтверждаю. Шулер и подтасовщик, использующий инструмент перевирания твоих слов и заставить тебя оправдываться за то, чего ты не произносил вообще. Типичное поведение бригадника. А с киеввской воли писать из москвы - лехко. Ну просто фантастически легко. 10 гривень в месяц.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Re: а шо єто за дибілятко обявілось на супє
« Reply #31 : Квітня 25, 2014, 02:58:13 02:58 »
І взагалі смішно банити за помірну(!) лайку на форумі, так ніби тут пансіонат благородних дівиць

Правила використання спеціальних слів читай в правилах цього форуму.

Дякую за увагу.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: а шо єто за дибілятко обявілось на супє
« Reply #32 : Квітня 25, 2014, 03:10:03 03:10 »
Або в профілі користувача вибрати "перевірити користувача" там є все необхідне для того що би розібратись з ІР.

Аскольд, ещё одна 100% надёжная проверка - вбиваешь емейл в поисковик - если засвечен как реальный человек - все ок. Если следов человека в инете нет - 99.999% бригадник.

на мой основной мейл в гугле только одна ссылка, да и та случайно просочилась
так что проверка фиговая

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Re: а шо єто за дибілятко обявілось на супє
« Reply #33 : Квітня 25, 2014, 03:11:30 03:11 »
. розумієш: русскіх сюди ніхто не кликав. тобто кликали, але ті хто кликали - вже подохли, ще в 1953. тому понаєхавшим зараз потрібно або з повагою ставитися до мови і культури України, не проявляючи відрази чи зневаги як це в м'якій формі робить Shannou, або у них завжди будуть проблеми.


Національний склад вікових груп Києва за переписом 1919 р.