Автор Тема: Порошенко став власником “Прямого“  (Прочитано 996 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20784
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #30 : Лютого 18, 2021, 09:38:33 21:38 »
щас в ОП  истерика :laugh:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #31 : Лютого 18, 2021, 09:45:28 21:45 »
щас в ОП  истерика :laugh:

100%

Видно по хаотичному постингу тролів.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #32 : Лютого 18, 2021, 10:48:47 22:48 »
95й квартал тре ще купити.  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20784
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #33 : Лютого 19, 2021, 12:05:23 00:05 »
разгром хитроделанных жидочков
еще и перед всем миром макнули горедиктатора нелоха в дерьмо

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #34 : Лютого 19, 2021, 06:20:37 06:20 »
П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко купив телеканал “Прямий” у Володимира Макеєнка.

Про це він повідомив в ефірі “Прямого” під час під час телемарафону “Сьома річниця Революції Гідності”.

“Вчора я мав вечерю з послом однієї з країн “Великої сімки”. І в мене зірвався телефон, він став червоним. З усіх джерел – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал буде закритий “Прямий”. Я отримав 18 повідомлень, частину з яких я показав послу. Я не отримав жодного спростування. Навпаки, плани, що це готується. Свого часу, півтора року тому, я обіцяв, що я докладу максимум зусиль для того, щоб не дозволити це.

Чому я переконаний, що можлива спроба Зеленського прийняти санкції проти “Прямого” і його власника Макеєнка? Тому що і Зеленський, і його Єрмак вважають, що саме в каналах проблема і канали їм заважають жити… Я з жахом дивлюся, як швидко цей молодий хлопець перетворився в Януковича. І звичайно, що я не можу залишатися без відповідної реакції”, – повідомив Порошенко.

Він наголосив, що оточення Зеленського вважає, що опозиційні проукраїнські канали “заважають їм жити”.

“Сьогодні вранці мені подзвони Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він декілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність – і дві години тому в державному реєстрі кінцевий бенефіціарний власник прямого каналу є “Prime Assets Capital”, структура яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу”, – повідомив лідер “ЄС”.

“Володимире Олександровичу, завтра на РНБО ви можете запровадити санкції проти “терориста” Порошенка!” – звернувся він до чинного глави держави.

https://prm.ua/zavtra-na-zasidanni-rnbo-planuietsia-vvesty-sanktsii-proty-telekanalu-priamyy-poroshenko/?fbclid=IwAR2MtgRVt9fIJWROVev7_BXeUDqdboHxq5aUiu2te7MeGLbRePTm6hm3glM

&feature=emb_logo

If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20784
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #35 : Лютого 19, 2021, 10:20:53 10:20 »
ходят слухи что слил инфу Разумков :rotate:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #36 : Лютого 19, 2021, 11:13:22 11:13 »
ходят слухи что слил инфу Разумков :rotate:

Там більшість продажних клоунів конкурують одне з одним аби продати інфу зацікавленим особам.


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20784
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #37 : Лютого 19, 2021, 12:14:38 12:14 »
Там більшість продажних клоунів конкурують одне з одним аби продати інфу зацікавленим особам.

чего Пороху не занимать так это интеллекта
того жидочки и бесятся
хотя комбинацию по зачистке информполя придумали хитрожопуу
абсолютно в бенином стиле

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #38 : Лютого 19, 2021, 12:56:47 12:56 »
ходят слухи что слил инфу Разумков :rotate:

та в тому нонішньому РНБО ЗЕлупіка чи не поовина готова інфу Пороху злити, з Авакяна починаючи. Бо ЗЕлупи приходють і уходють, а Порох - вічний  :smilie7:
Не даремно  ж у нього телефон аж почервонів від дзвінків доброзичливців щодо закриття каналу

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #39 : Лютого 19, 2021, 01:27:22 13:27 »
Порох говорив, що йому було 18 повідомлень щодо закриття, а членів РНБО всього 20. Видно Зелупа і його бос Йермак тільки й не повідомили  :smilie5:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #40 : Лютого 19, 2021, 01:30:56 13:30 »
Порох говорив, що йому було 18 повідомлень щодо закриття, а членів РНБО всього 20. Видно Зелупа і його бос Йермак тільки й не повідомили  :smilie5:

Неймовірні дебіли.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #41 : Лютого 19, 2021, 01:55:55 13:55 »
.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Re: Порошенко став власником “Прямого“
« Reply #42 : Лютого 19, 2021, 03:10:34 15:10 »
 :smiley16:
К вопросу «национализации Roshen» подключился IT-директор Офиса президента
15:04 — 19 февраля 2021

Ирина ГАЛ, «ФАКТЫ»
Под постом внештатного советника главы Офиса президента Андрея Ермака Алексея Арестовича, написавшего в соцсетях о рассмотрении на заседании СНБО вопроса о «национализации» корпорации пятого президента Украины Петра Порошенко Roshen, отметился и IT-директор Офиса президента Украины Егор Папышев, передает «Гордон».

Так, журналист Владислав Майстрюк в комментариях к посту Арестовича поинтересовался: «Это троллинг? Или официальное заявление советника главы Офиса президента?».

На это отреагировал Папышев: «Официальное, я подтверждаю».

«Следом — национализация «Квартал 95?» — поинтересовалась волонтер Наталья Юсупова.

Напомним, что свой пост Арестович написал после того, как пятый президент Петр Порошенко сообщил о покупке телеканала «Прямой». По его словам, он это сделал, чтобы канал не закрыли. Этот вопрос, как предполагал Порошенко, могли обсудить на заседании СНБО 19 февраля.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)