Автор Тема: Очередной акт импотенции от ЕП*.  (Прочитано 2216 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Очередной акт импотенции от ЕП*.
« : Березня 02, 2021, 05:48:35 17:48 »
ЕП* в заглавии расшифровывается как ЕВРОПИДАРЫ. Слово ЕВРОПИДАРЫ убрано из заглавия по требованию администрации из соображений толерантности.

Собственно:

ЄС вводить нові санкції проти росіян за ув’язнення Навального.

Посли країн ЄС затвердили рішення про запровадження санкцій проти російських громадян, причетних до арешту та ув’язнення Навального, 1 березня.

Про це інформує Європейська правда, з посиланням на Suddeutsche Zeitung.

За даними джерел агентства, відповідний нормативно-правовий акт був схвалений у письмовій формі у вівторок і незабаром його опублікують в Офіційному журналі ЄС.

Очікують, що під санкції потраплять глава Слідчого комітету РФ Александр Бастрикін, генеральний прокурор Ігор Краснов, глава Росгвардії Віктор Золотов і глава Федеральної служби виконання покарань Александр Калашников. :lol: :lol: :lol:

Зі свого боку Міністерство закордонних справ України привітало рішення Євросоюзу вперше застосувати новий глобальний санкційний механізм проти чотирьох російських посадовців за порушення прав людини в Росії.

«Відзначаємо той факт, що новий санкційний режим запрацював у дуже стислі терміни. Він може стати додатковим ефективним інструментом для боротьби нашої держави з грубими порушеннями прав людини на тимчасово окупованих територіях України, відновлення її територіальної цілісності у міжнародно визнаних кордонах», − повідомили у відомстві. На думку представників МЗС України, рішення ЄС вкотре демонструє, що захист прав людини залишається безумовним пріоритетом зовнішньої політики Євросоюзу.

«Розраховуємо, що новий санкційний режим ЄС також буде застосований проти осіб, винних у придушенні фундаментальних прав і свобод на території тимчасово окупованих Криму та Севастополя. Жодний злочин російської окупаційної влади не має залишитися безкарним», − наголосили в Міністерстві закордонних справ.

Нагадаємо, новий санкційний механізм ЄС за порушення прав людини, що був схвалений у 2020 році, передбачає замороження активів і/або обмеження на поїздки. Справа Навального буде першим випадком, коли Євросоюз його задіє.

https://armyinform.com.ua/2021/03/yes-vvodyt-novi-sankcziyi-proty-rosiyan-za-uvyaznennya-navalnogo/

Не хочется ни плакать, ни смеяться.

Какие же они уроды :fp2

Хочу дожить до того момента, когда Хуйло их обоссыт в прямом эфире.
« Останнє редагування: Березня 02, 2021, 05:58:51 17:58 від Йожин з бажин »
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #1 : Березня 02, 2021, 06:20:16 18:20 »

Хочу дожить до того момента, когда Хуйло их обоссыт в прямом эфире.

З усім згоден, і з останнім тезисом теж.

Але є у мене така думка.
Так, вони можуть ввести секторальні санкції, відімкнути СВІФТ і інтернет, і кацапам буде розкішниця.
І їм на те байдуже.
Але тоді кацапи у своєму зубожінні будуть звинувачувати Америку і Європу.
А Америка і ЄС хочуть щоб у цьому вони винуватили Хуйла і комарілью.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #2 : Березня 02, 2021, 11:23:44 23:23 »
З усім згоден, і з останнім тезисом теж.

Але є у мене така думка.
Так, вони можуть ввести секторальні санкції, відімкнути СВІФТ і інтернет, і кацапам буде розкішниця.
І їм на те байдуже.
Але тоді кацапи у своєму зубожінні будуть звинувачувати Америку і Європу.
А Америка і ЄС хочуть щоб у цьому вони винуватили Хуйла і комарілью.

.... і "гатови падаждать", ога. Прикол у тому, що завалити попередника того режиму вийшло тільки у Рейгана, котрий був не готовий.  :smilie8:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #3 : Березня 03, 2021, 05:05:53 05:05 »
.... і "гатови падаждать", ога. Прикол у тому, що завалити попередника того режиму вийшло тільки у Рейгана, котрий був не готовий.  :smilie8:

Мене дуже дивує, як дорослі, матьорі, інтелектуально адекватні люди очікували іншого результату від особі, яка вже мала 4 роки керівництва справами в Україні.

Коли приймають на будь-яку посаду, то дивляться резюме і питають - у тебе був такий-то досвід?

У даному випадку в резюме апліканта - здача Криму, посилення Рашки та пуйла особисто плюс старі коцапозв"язки, хабарництво та кумівство. У двох словах - повний провал українського файлу.

Що вас змусило думати, що на цей раз роботу буде виконано по-іншому?  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #4 : Березня 03, 2021, 05:09:10 05:09 »
З усім згоден, і з останнім тезисом теж.

Але є у мене така думка.
Так, вони можуть ввести секторальні санкції, відімкнути СВІФТ і інтернет, і кацапам буде розкішниця.
І їм на те байдуже.
Але тоді кацапи у своєму зубожінні будуть звинувачувати Америку і Європу.
А Америка і ЄС хочуть щоб у цьому вони винуватили Хуйла і комарілью.

Тобто пропихання чергової кольорової революції за рахунок інтересів України?

Ото камінг-аут місцевих "патріотів"  :smilie10:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #5 : Березня 03, 2021, 10:34:58 10:34 »
З усім згоден, і з останнім тезисом теж.

Але є у мене така думка.
Так, вони можуть ввести секторальні санкції, відімкнути СВІФТ і інтернет, і кацапам буде розкішниця.
І їм на те байдуже.
Але тоді кацапи у своєму зубожінні будуть звинувачувати Америку і Європу.
А Америка і ЄС хочуть щоб у цьому вони винуватили Хуйла і комарілью.

Неоднократное зондирование российского социума Хуйлом с помощью анального зонда в виде Навального показало, что обвинять лично Хуйла сотоварищи, кацапское народонаселение не будет никогда. Они траву жрать будут, но Царь - это от Бога.

Можно предположить, что "коллективный Запад" этого не понимает, но что-то подсказывает, что это стандартное для Запада лицемерие.
А касательно секторальных санкций, "божественного "Свифта и интеренета, то, пардон, это выстрелить себе в ногу. ЕП* и Штаты на это не способны в принципе. 
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #6 : Березня 03, 2021, 10:59:59 10:59 »
Мене дуже дивує, як дорослі, матьорі, інтелектуально адекватні люди очікували іншого результату від особі, яка вже мала 4 роки керівництва справами в Україні.

Коли приймають на будь-яку посаду, то дивляться резюме і питають - у тебе був такий-то досвід?

У даному випадку в резюме апліканта - здача Криму, посилення Рашки та пуйла особисто плюс старі коцапозв"язки, хабарництво та кумівство. У двох словах - повний провал українського файлу.

Що вас змусило думати, що на цей раз роботу буде виконано по-іншому?  :smilie10:

Вы, знаете, ведь по-большому счёту, дело не в персоналиях. Нет, безусловно, Личность играет роль. Но! Это справедливо в большей степени для авторитарных режимов или диктатур.
В случае же с "коллективным Западом" вопрос должен ставиться к системе. Сама система в своей сути: лжива, лицемерна и коррупционна. Это всё щедро приправлено шелухой в виде "ценностей", "прав человека" "демократией" и прочей хуетой.

Вам доводилось когда-нибудь бывать на шоу с крокодилами? Ну, знаете, когда рептилию вытаскивают из бассейна на сцену и смуглокожий "дрессировщик" пытается впарить зрителям достижения "дрессировальской науки".

Блевотное чувство вызывает не столько вид происходящего, сколько наигранность и лживость.
Примитивное, по своей сути, существо, машина для убийства, не испытывающая никаких чувств и желающая побыстрей схарчевать подачку, выдаётся за выдрессированное, способное к обучению и интеллектуальному мыслительному процессу существо.
Дрессировщик делает вид, что он смел, знает что делает и делает это без напряжения, улыбаясь и легко. Но задача его проста - как можно дольше удержать внимание публики, оправдывая оплаченные билеты и заработать больше бонусов для себя лично.
И есть ещё курица: в полупридушенном состоянии, со взерошенными перьями и охуевающим, от всего происходящего, взглядом, которой машут перед раскрытой пастью крокодила, чтоб он подольше пребывал на сцене в нужном виде для выгоды дрессировщика и на радость публике.

Вот нечто похожее и в нашей ситуации. Крокодил - это РФия, примитивное, кровожадное, но приносящее прибыль. Дрессировщик - "коллективный Запад", делающий вид, что он приручил монстра и даже немного обучил, но в реальности старающийся снять как можно больше лулзов.
Ну, а охуевшая курица - это Украина, которой машут перед окровавленной мордой твари, чтоб она двигалась в правильном направлении.
И роль Украины в этом ёбаном спектакле не зависит от личности Дрессировщика.
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #7 : Березня 03, 2021, 11:38:07 11:38 »

Що вас змусило думати, що на цей раз роботу буде виконано по-іншому?  :smilie10:

Валюхо, а можна і я запитаю:
Чому Трамп за 4 роки свого царювання не виправив помилки Обамича?
Чому наприклад заветував "Адові санкції", чому хотів у України відібрати військову допомогу, чому цьомкався в ясна з Пончиком, і смоктав цуцюрку у Хуйла?
По пунктах, будь ласка!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #8 : Березня 03, 2021, 11:42:46 11:42 »
От наприклад кацапи застосовували в Сирії хімічну зброю проти мирного населення. Це не якийсь там засраний Навальний. Діточки помирали на руках батьків.
Як їх Трамп покарав? Нагадай.

Я тобі скажу як. Він вивів війська з Сирії, а Асад залишився. Подарував Сирію кацапам.

Або Венесуела. Він її просто просрав.

Із 250 км. мура з Мексикою, він побудував 40 км.

Навіть Меланью не їбав як слід, бо вона весь час смурна була.
« Останнє редагування: Березня 03, 2021, 11:47:58 11:47 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #9 : Березня 03, 2021, 12:56:16 12:56 »
Валюхо строчить.
Строчить відповідь. Щось довгенько.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #10 : Березня 03, 2021, 03:54:27 15:54 »
Валюхо строчить.
Строчить відповідь. Щось довгенько.

Пора уже і вивчити, коли я виходжу в ефір. У медведки проконсультуйся  :laugh:

А щодо відповідей тобі та іншим, то їх не буде, поки не навчишся спілкуватися нормально і для початку називати мене за моїм офіційним нікнеймом.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #11 : Березня 03, 2021, 04:01:00 16:01 »
Вы, знаете, ведь по-большому счёту, дело не в персоналиях. Нет, безусловно, Личность играет роль. Но! Это справедливо в большей степени для авторитарных режимов или диктатур.
В случае же с "коллективным Западом" вопрос должен ставиться к системе. Сама система в своей сути: лжива, лицемерна и коррупционна. Это всё щедро приправлено шелухой в виде "ценностей", "прав человека" "демократией" и прочей хуетой.

Вам доводилось когда-нибудь бывать на шоу с крокодилами? Ну, знаете, когда рептилию вытаскивают из бассейна на сцену и смуглокожий "дрессировщик" пытается впарить зрителям достижения "дрессировальской науки".

Блевотное чувство вызывает не столько вид происходящего, сколько наигранность и лживость.
Примитивное, по своей сути, существо, машина для убийства, не испытывающая никаких чувств и желающая побыстрей схарчевать подачку, выдаётся за выдрессированное, способное к обучению и интеллектуальному мыслительному процессу существо.
Дрессировщик делает вид, что он смел, знает что делает и делает это без напряжения, улыбаясь и легко. Но задача его проста - как можно дольше удержать внимание публики, оправдывая оплаченные билеты и заработать больше бонусов для себя лично.
И есть ещё курица: в полупридушенном состоянии, со взерошенными перьями и охуевающим, от всего происходящего, взглядом, которой машут перед раскрытой пастью крокодила, чтоб он подольше пребывал на сцене в нужном виде для выгоды дрессировщика и на радость публике.

Вот нечто похожее и в нашей ситуации. Крокодил - это РФия, примитивное, кровожадное, но приносящее прибыль. Дрессировщик - "коллективный Запад", делающий вид, что он приручил монстра и даже немного обучил, но в реальности старающийся снять как можно больше лулзов.
Ну, а охуевшая курица - это Украина, которой машут перед окровавленной мордой твари, чтоб она двигалась в правильном направлении.
И роль Украины в этом ёбаном спектакле не зависит от личности Дрессировщика.

Ви один із найінтелектуальніших дописувачів тут. І в принципі описали правду - хоча і гірку.

Звичайно ж, я не знаю всіх нюансів, що насправді відбувається, бо є стороннім спостерігачем, як і 99.9 відсотків населення планети. Але у мене складається таке ж враження, що у демів пріоритетом є насадження Навального, а не суверинітет та територіальна цілісність України.

Суто суб"єктивно, я розрізняю Трампа і його адміністрацію. Якщо Трампу особисто було спочатку начхати на Україну, а після всіх подій з фейковим імпічментом по Україні не здивуюсь, якщо він почав ставитись до неї негативно, то його адміністрація реально допомагала Україні, а тема Навального якось взагалі не прослідковувалась.

До речі, що Ви думаєте про санкції Теліженку? Я полюбляю дивитися кліпи Гарі Табаха (він трампіст, звичайно ж) і недавно він мав інтерв"ю з Теліженком. Я була дуже здивована почути, що Теліженко запросив Маккейна на Майдан і потім подав ідею джавелінів американцям як символ їх підтримки та допомоги Україні.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #12 : Березня 03, 2021, 04:09:08 16:09 »
Теліженко - це той підарас, який розкручував пльонкі Деркача   :moskali:

Думаю, з Тєрєшковою все ясно  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #13 : Березня 03, 2021, 04:50:45 16:50 »

А щодо відповідей тобі та іншим, то їх не буде,

Я в тобі, Валюхо, не мав жодних сумнівів.
Але привід не відповідати ти знайшла невдалий, колись ти навіть на міне сосульку відповіла. Чи як воно там, борулька.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #14 : Березня 03, 2021, 04:51:17 16:51 »
Теліженко - це той підарас, який розкручував пльонкі Деркача   :moskali:

Думаю, з Тєрєшковою все ясно  :smilie7:

А ну детальніше про виділене. Посилання, факти будуть?

Бо Теліженка на прес-конференції не бачила. Все, що зробив Теліженко - це подав свідчення про фактологію співпраці укр. посольства з демами і кампанією Хіларі Клінтон. Це є злочином?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #15 : Березня 03, 2021, 04:52:27 16:52 »
Я в тобі, Валюхо, не мав жодних сумнівів.
Але привід не відповідати ти знайшла невдалий, колись ти навіть на міне сосульку відповіла. Чи як воно там, борулька.

Це було колись, а тепер зараз. До того ж, Кіт поки що не повернувся і я тут дописуватиму максимум до півночі сьогодні за місцевим часом.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #16 : Березня 03, 2021, 04:59:07 16:59 »
Пересменка. Розумію. :smiley15:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #17 : Березня 03, 2021, 05:00:00 17:00 »
я тут дописуватиму максимум до півночі сьогодні за місцевим часом.

То може таки на мої запитання відповіси?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #18 : Березня 03, 2021, 05:01:08 17:01 »
То може таки на мої запитання відповіси?

Твої запитання не мають відношення до реальності, а на флуд у мене нема часу. Та і робочий день починається.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #19 : Березня 03, 2021, 05:12:29 17:12 »
Твої запитання не мають відношення до реальності, а на флуд у мене нема часу. Та і робочий день починається.

Як не мають?
Трамп був не справжній?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #20 : Березня 03, 2021, 05:52:53 17:52 »
До речі дещо про санкції.

Цитувати
В американском санкционном списке, опубликованном официально, помимо Краснова и Калашникова, также директор ФСБ Александр Бортников, заместители министра обороны Алексей Криворучко и Павел Попов, первый заместитель руководителя администрации президента Сергей Кириенко, глава президентского Управления по внутренней политике Андрей Ярин. Предполагается, что имущество этих лиц, находящееся на территории или под юрисдикцией США, будет блокировано, а американским гражданам, а также гражданам других стран под угрозой санкций будет запрещено вступать с ними в деловые отношения.

Кроме того, американские санкции также введены против 33-го Центрального научно-исследовательского института Минобороны, 27-го научного центра Минобороны, российского Государственного научно-исследовательского института органической химии и технологии. (подробности об этих учреждениях см. ниже). Американская сторона считает, что 33-й институт и Институт органической химии и технологии связаны с разработками и испытаниями химического оружия, а 48-й институт и его филиалы – с созданием биологического оружия.
    Эти институты были внесены в черный список Министерства торговли США. Это означает, что данное ведомство не будет выдавать разрешения на поставку им товаров и технологий двойного применения, произведенных в Соединенных Штатах. Введение санкций – более жесткая ограничительная мера. Тем не менее, во вторник Министерство торговли также расширило свой санкционный список, внеся туда еще один российский военный институт и несколько частных компаний, работающих в сфере фармакологии и химии, причем не только российских, но и фирм из Германии и Швейцарии.

Але і це ще не все:

Цитувати
Куда более серьезными, как отмечает издание The Bell, могут оказаться санкции второго этапа. По американским законам, они должны вступить в силу спустя три месяца после первой "порции" санкций – если страна, против которой они были введены, не признáет факта применения химоружия и не пустит к себе международную инспекцию для контроля за ситуацией.

А вона точно нічого не визнає.



« Останнє редагування: Березня 03, 2021, 06:21:06 18:21 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #21 : Березня 03, 2021, 06:20:34 18:20 »
Я би строк другого етапу скоротив до тижня. :bx:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #22 : Березня 03, 2021, 06:22:27 18:22 »
Валюха, на, це для тебе, фтикай:

https://home.treasury.gov/news/press-releases/jy0045
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #23 : Березня 03, 2021, 09:10:02 21:10 »
До речі дещо про санкції.

Але і це ще не все:

А вона точно нічого не визнає.

Дав посилання на кацапське джерело і навіть без лінку. Що визнавати? що ці "санкції" - то курям на сміх? як написала мудра ОТ на фупі, все одно цим "санкціонованим" дають візи, коли треба.

А у цей час Крим продовжує бути окупованим, а на Донбасі убиваюти українських воїнів. І, як би сказала дівчинка Фіма, пуйло разом з бідоном с***ть вам в очі.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #24 : Березня 04, 2021, 11:23:52 11:23 »
Ви один із найінтелектуальніших дописувачів тут. І в принципі описали правду - хоча і гірку.

Звичайно ж, я не знаю всіх нюансів, що насправді відбувається, бо є стороннім спостерігачем, як і 99.9 відсотків населення планети. Але у мене складається таке ж враження, що у демів пріоритетом є насадження Навального, а не суверинітет та територіальна цілісність України.

Суто суб"єктивно, я розрізняю Трампа і його адміністрацію. Якщо Трампу особисто було спочатку начхати на Україну, а після всіх подій з фейковим імпічментом по Україні не здивуюсь, якщо він почав ставитись до неї негативно, то його адміністрація реально допомагала Україні, а тема Навального якось взагалі не прослідковувалась.

До речі, що Ви думаєте про санкції Теліженку? Я полюбляю дивитися кліпи Гарі Табаха (він трампіст, звичайно ж) і недавно він мав інтерв"ю з Теліженком. Я була дуже здивована почути, що Теліженко запросив Маккейна на Майдан і потім подав ідею джавелінів американцям як символ їх підтримки та допомоги Україні.
Спасибо за доброе слово. :smiley15:

Что касается последнего акта с санкциями и танцев вокруг Навального, то это является ещё одним доказательством отсутствия какой-либо стратегии не только в отношении Украины, а и что делать с РФией вообще. Рефлекторные движения.
Попался под руку недотравленный кацап, О!, а давайте его возьмём как повод.
Вообще к текстовке, если присмотреться, есть масса вопросов:

U.S. Sanctions and Other Measures Imposed on Russia in Response to Russia’s Use of Chemical Weapons
https://www.state.gov/u-s-sanctions-and-other-measures-imposed-on-russia-in-response-to-russias-use-of-chemical-weapons/

Парни, если вы пишете такое сейчас, то что это было в течение 7-ми лет? В любом случае, непонятна радость украинского политического наблюдателя, так как Украина там вообще никаким боком. И нужны ли мы этим парням вообще.

Касательно же Тележенко, я, увы, ничего не могу сказать. Не отслеживал. Единственно, что можно сказать точно, это то, что он в лагере проигравших.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #25 : Березня 04, 2021, 04:45:34 16:45 »
Йожин з Бажин абсолютно правий.
Нижче ілюстрація того, що являє собою колись горда Британія

https://twitter.com/i/status/1367468826502307844 :smilie2: :smilie2:

Західні еліти як і більшість західних суспільств є корумповані і ледачі.
США сьогодні мало чим в цьому сенсі відрізяється від ЄС.
Чекати від Заходу на якісь там серйозні кроки з метою загнати Москву у стійло - справа марна. Звичайно, це все викликає у Хуйла лише зверхню гримасу, а у Гарі Каспарова - істерику.

Щодо України, то я вже неодноразово тут казав, що свої стосунки із Україною США розглядають чере призму стосунків із Москвою.
Більш ніж  прохолодне ставлення Заходу до Порошенка пояснюється дуже просто - він є особистим ворогом Хуйла. Трамп і Помпео дуже допомогли Україні призначивши Курта Волкера займатися Україною, бо очевидно серед дипкорпусу, як і в цілому Держдепартменті, погоду щодо України визначають суцільні Йовановічі.  А тут ще Порох із його “Прощай нємитая Рассійа!? вліпив їм такого ляпаса.   :lol:

Всі ці “друзі від Заходу“ переслідують свої цілі, в яких Україна переважно є розмінною монетою.
Ось кого любить Atlantic Council (для прикладу) :

Why Ukraine sanctioned Putin’s ally Medvedchuk
by Andriy Yermak

Тобто вони з радістю публікують ФСБешного агента, який радо їм повідомляє, що Зебіл виправляє провали Порошенка.
https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/why-ukraine-sanctioned-putins-ally-medvedchuk/

Quite rightly, the administration of US President Barack Obama placed Viktor Medvedchuk on their own sanctions list immediately following the illegal annexation of Crimea in 2014. Unfortunately, Ukrainian President Petro Poroshenko did not follow suit. Instead, he agreed with President Putin to use Medvedchuk as an informal negotiator in talks with the Kremlin, despite knowing that Medvedchuk was actively trying to undermine Ukraine’s agenda.

"Цілком справедливо, адміністрація президента США Барака Обами внесла Віктора Медведчука до власного санкційного списку відразу після незаконної анексії Криму в 2014 році. На жаль, президент України Петро Порошенко не пішов за цим прикладом. Натомість він погодився з президентом Путіним використовувати Медведчука як неформального переговорника у переговорах з Кремлем, незважаючи на те, що Медведчук активно намагався підірвати порядок денний України.“

Тобто вони спокійно публікують брехню, знаючи що це брехня на руку Хуйлу і його агентурі в Україні.  :smiley23:
 

« Останнє редагування: Березня 04, 2021, 05:12:18 17:12 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #26 : Березня 04, 2021, 05:10:30 17:10 »
Дав посилання на кацапське джерело і навіть без лінку.

Це американське джерело, брешеш ти Валю.
І лінк там вище є, але я можу і повторити:

https://home.treasury.gov/news/press-releases/jy0045
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #27 : Березня 04, 2021, 05:13:56 17:13 »

Тобто вони з радістю публікують ФСБешного агента, який радо їм повідомляє, що Зебіл виправляє провали Порошенка.

Тобто вони спокійно публікують брехню, знаючи що це брехня на руку Хуйлу і його агентурі в Україні.  :smiley23:
 

Піпець, Єрмака публікують  :smilie9: Але хіба Волкер не з того ж соросячого гнізда, що та вся Атлантік Каунсіл братія на чолі із Саакашвілі?

Для мене це маркер - якщо хвалять Сааку, це відомо хто.

Я тут раніше написала, що Україні потрібний власний Трамп - у розумінні державник, для якого Україна - саме Україна - понад усе.

Але звідки він візьметься, якщо нової політичної еліти фактично не існує? одне старе лайно і "проекти" типу Голосу за бабло  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #28 : Березня 04, 2021, 05:15:55 17:15 »
Це американське джерело, брешеш ти Валю.
І лінк там вище є, але я можу і повторити:

https://home.treasury.gov/news/press-releases/jy0045

Останній раз - пости з "Валя", "Тєрєшкова" і похідними буду ігнорувати. Хочете дискутувати - називайте мене за ніком. "Звьоздочка" теж ок  :smilie5:

По суті - твоє посилання вище містило російський текст без лінку. Хоча різниці нема - це не санкції, а знущання. В першу чергу над українцями.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Очередной акт импотенции от ЕП*.
« Reply #29 : Березня 04, 2021, 05:30:39 17:30 »
Ще раз, текст був американський.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: