Автор Тема: Приват... робить собi великi проблеми  (Прочитано 188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Приват... робить собi великi проблеми
« : Травня 17, 2021, 02:29:01 14:29 »
Про те, що Приват повиннi продати... кажуть давно - не зрозумiло, кому саме буде такий "дарунок"
Ось невеликий матерiал - а далi - ранковий репортаж з Привату, де я не змiг отримати перевод родича.
https://ua.news/ua/v-nbu-soobshhili-sroki-privatizatsii-odnogo-iz-samyh-glavnyh-bankov/
З ранку поперся в Приват за переводом - одягнувся як на свято, адже Банк - не лiкарня - як зустрiнуть так i справа пiде...
Дочекався черги в касу, кажу - менi треба отримати перевод по Вестерн-Юнiон - подивилася касирка в монiтор - Щось воно у нас не пацюе... - йдiть до менеджера..
Йду до менеджера, а в самого вже тиск скаче - кажу мадам: - Ось мiй паспорт, рахунок, в лютому... отримав перевод - жодних проблем не було,  чому зараз проблеми?..
Менеджер... перевiрила мою картку "Унiверсальна" та каже - У вас немае Ilдент. коду, треба лише орiгiнал, нема валютного рахунку...
Питаю мамзель - Нащо менi код та валютний рахунок, коли менi треба лише отримати перевод...
Вона знову дивиться мою карту та не може зрозумiти про що мова...
Кажу менеджеру - Вестерн Юнiон - це така система переводiв...
Вона знову дивиться на карту та липае очiма - Нам треба ваш Iдентиф. код...
Тут я не витримав - Який код - нащо воно вам, коли я не кладу, а лише отримаю грошi родича...
Вона знову дивиться в свiй планшет - щось шукае...
Вам треба... - тут я не витримав - Я пiду до Ощадбанка, отримаю перевод та поверну вам всi вашi банк. карти...
Через пiв години в Ощадбанку... отримав перевод родича - касир взяв лише паспорт, зробив копiю, видав грошi  та закрив касу.
На все про все пiшло... 5 хв. - перед обiдом черги не було...
Я не маю нiчого поганого проти Привата, але останнiм часом цей Банк... почiнае трясти й шатати - це для Привата - дуже погано...
Дома перевiрив систему Приват 24 - по жодному з моб. телефонiв... система не пускае...
Робить висновки, панове...

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Приват... робить собi великi проблеми
« Reply #1 : Травня 17, 2021, 02:39:37 14:39 »
У "Привата", уже несколько лет, практика загонять всех на свои карты. Сейчас они хотели открыть
вам валютную карту и завести туда перевод. В вашем случае, не получилось  :smilie1:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Приват... робить собi великi проблеми
« Reply #2 : Травня 17, 2021, 02:49:51 14:49 »
У "Привата", уже несколько лет, практика загонять всех на свои карты.
Сейчас они хотели открыть
вам валютную карту и завести туда перевод.

В вашем случае, не получилось 
:smilie1:
Вот оно что...
А я думал, почему везде ВЮ работтает, а у них - "проблемы"...
Выдавать, конечно же, будут... в нац. валюте...
Школа Коломойского...
 :smilie7: