Автор Тема: Сьогодні сон наснився  (Прочитано 570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Сьогодні сон наснився
« : Липня 04, 2021, 07:04:39 07:04 »
Нібито я якимсь чином прилетив в Америку, і почав там шукати як залишитись на ПМЖ :usa

І якийсь чувак, дуже схожинй на Роберта Де Ніро, такий собі чи то єврейчик, чи італієць, сказав зараз все вирішимо, і кудись ми з ним поїхали, і вже було ось-ось, і тут сцуко я прокинувся  :smilie11:

А діло в тому що у тіктоці один чувак потрапив в стрічку, йому 34 роки, і він три роки, чи два, упіздив в Штати і працює там різноробочим - ну типу мішки с гівном якимсь таскає та якісь ганчірки комусь подає. І мені стало настіки дивно, як так можна, без кваліфікації, без ніхуя опинитися в Америці, а тут ще Йожин у свої 50 років намилився в Штати, ото і наснилося мені таке диво.

І я твердо вирішив таки поїхати в США. Тіки поки не знаю коли.
« Останнє редагування: Липня 04, 2021, 07:11:12 07:11 від svit »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #1 : Липня 04, 2021, 07:23:30 07:23 »
ну, то лягай хучіш спати далі

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #2 : Липня 04, 2021, 07:26:19 07:26 »
Пізнувато.... Вже і штати не такі привітні як були колись........ І Україна набагато ближча до штатів чим була колись.......... Зараз краще вдома шось мутити ............

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #3 : Липня 04, 2021, 07:52:26 07:52 »
Нібито я якимсь чином прилетив в Америку, і почав там шукати як залишитись на ПМЖ :usa
І якийсь чувак, дуже схожинй на Роберта Де Ніро, такий собі чи то єврейчик, чи італієць, сказав зараз все вирішимо, і кудись ми з ним поїхали, і вже було ось-ось, і тут сцуко я прокинувся  :smilie11:
А діло в тому що у тіктоці один чувак потрапив в стрічку, йому 34 роки, і він три роки, чи два, упіздив в Штати і працює там різноробочим - ну типу мішки с гівном якимсь таскає та якісь ганчірки комусь подає. І мені стало настіки дивно, як так можна, без кваліфікації, без ніхуя опинитися в Америці, а тут ще Йожин у свої 50 років намилився в Штати, ото і наснилося мені таке диво.
І я твердо вирішив таки поїхати в США. Тіки поки не знаю коли.
В 96... мене теща тягнула - вiдмовився, бо... мови не знав: мыть полы можно и в столице...
В 99... родичи "тiкали" в США, бо бандюки "наiхали" на бiзнес брата - пакувалися так швидко, що з 2 квартир... лише одну продали.
Зараз... листуюся з ними - вони там НЕ американцi, а ментально... нашi СОВКИ, бо... гарноi роботи... немае, страховка не покривае лiкування - е контори й Фонди що якось допомогають - в Украiнi... такi ж саме Фонди... й так само допомогають...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #4 : Липня 04, 2021, 08:33:13 08:33 »
В 50 років сиди там де ти є.
Життя в Україні набагато легше ніж в Штатах.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #5 : Липня 04, 2021, 08:36:36 08:36 »
А взагалі не треба слухати нікого...... якщо цікаво - то вперед  :smiley15:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17199
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #6 : Липня 04, 2021, 08:44:12 08:44 »
Як що дуже кортить, треба їхати.
Але краще у подорож, ніж на ПМЖ.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #7 : Липня 04, 2021, 10:00:23 10:00 »
А взагалі не треба слухати нікого...... якщо цікаво - то вперед
 :smiley15:
В тому то i справа, що не кортить, бо не просто бачу але й аналiзую... все, що там е...
Як що дуже кортить, треба їхати.
Але краще у подорож, ніж на ПМЖ.
:smiley24:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #8 : Липня 04, 2021, 10:07:43 10:07 »
Один знакомый сказал мне что эмигрировать можно тогда когда ты на новом месте можно заработать на пенсию. Предельный возраст для этого гдето 35 лет. Иначе доживать свой век будешь в каком нить гетто на соцпособие. Для Штатов с их медициной это особенно актуально. Для уезда в другом возрасте надо иметь очень основательные причины под которые "мне тут не нравится" и "все вокруг идиоты" никак не тянут

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #9 : Липня 04, 2021, 01:07:10 13:07 »
Просто шкода прожити життя і сдохнути не побачивши Нью-Йорка.
Та хай навіть і на пособіє, шо тут такого, може так і краще.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #10 : Липня 04, 2021, 03:21:10 15:21 »
ну так з'їзди подивися нашо тобі та імміграція.

я перед тим як імігрувати 5 років туди їздив підряд.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #11 : Липня 04, 2021, 03:23:59 15:23 »
ну так з'їзди подивися нашо тобі та імміграція.

я перед тим як імігрувати 5 років туди їздив підряд.

Та просто подивитьися то вже вороття не буде, якщо мене за гроші твоїх та Укі не вишлють назад. Я дві тищі баксів віддам щоб там опинитися? А в мене потім не буде грошей на повернення на цю родіну. Я скажу чесно, трохи заздрю Йожину, і давно хотів упиздити звідси, це тупа йобана країна, ні, України прекрасна, але нарід тут проклятий однозначно.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #12 : Липня 04, 2021, 04:25:59 16:25 »
без грошей та роботи? то тяжко дуже буде.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #13 : Липня 04, 2021, 05:23:22 17:23 »
Та просто подивитьися то вже вороття не буде, якщо мене за гроші твоїх та Укі не вишлють назад. Я дві тищі баксів віддам щоб там опинитися? А в мене потім не буде грошей на повернення на цю родіну. Я скажу чесно, трохи заздрю Йожину, і давно хотів упиздити звідси, це тупа йобана країна, ні, України прекрасна, але нарід тут проклятий однозначно.
Зря ви так, від себе не втечеш.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #14 : Липня 04, 2021, 06:09:32 18:09 »
Зря ви так, від себе не втечеш.

На якийсь час можна......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #15 : Липня 04, 2021, 06:35:33 18:35 »
На якийсь час можна......
очень зависит от человека, если выход из зоны комфорта поможет или сломает личность.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #16 : Липня 04, 2021, 07:21:10 19:21 »
На якийсь час можна......
Від себе? За допомогою наркоти та алкоголю

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #17 : Липня 04, 2021, 08:09:55 20:09 »
завести дитину, переїхати в інше місто, звільнитися з роботи. це болісний рух виходу з зони комфорту. цей рух веде до змін. я вважаю це позитивом.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #18 : Липня 04, 2021, 08:13:15 20:13 »
Від себе?

Звичайно....... Нове місце - нові виклики, нові люди, нові проблеми........ Трохи забуваєся.......

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #19 : Липня 04, 2021, 08:19:23 20:19 »
Звичайно....... Нове місце - нові виклики, нові люди, нові проблеми........ Трохи забуваєся.......
Це від несприятливих обставин. А як від себе втекти? Ото "трохи забувається" цілком характеризує наслідки ваших прикладів.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #20 : Липня 04, 2021, 08:25:09 20:25 »
Це від несприятливих обставин. А як від себе втекти? Ото "трохи забувається" цілком характеризує наслідки ваших прикладів.

Ну так і тікаєш від себе....... цей новий цікавий світ витягує тебе назовні, дає змогу забути про внутрішні негаразди.......... все нове, все по іншому, нічого тобі не нагадує про те яким ти був раніше......... З часом звичайно все вертається.......

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #21 : Липня 05, 2021, 10:19:52 10:19 »
Та просто подивитьися то вже вороття не буде, якщо мене за гроші твоїх та Укі не вишлють назад. Я дві тищі баксів віддам щоб там опинитися? А в мене потім не буде грошей на повернення на цю родіну. Я скажу чесно, трохи заздрю Йожину, і давно хотів упиздити звідси, це тупа йобана країна, ні, України прекрасна, але нарід тут проклятий однозначно.

 :smiley15:
Как говорит народная американская мудрость: "Не вьістрелил - точно промазал".

Лично мне - воздуху здесь мало. Задьіхаюсь. Строить что-то с малороссами- то марна справа. Толочь воду в ступе.

Так что решайтесь, дорогой друг.
Не можете лететь или бежать, так ползите в сторону Запада.
No money No honey

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #22 : Липня 05, 2021, 11:40:42 11:40 »
Зупиніть Землю, я зійду.

Можна ще зібрати купку однодумців і купити острів в океані, де ніхто не морочитиме голову, побудувати хатку, провести швидкісний інтернет, поставити сонячні панелі і вітряки, створити власну конституцію. :) Це якщо професія дозволяє працювати дистанційно.

https://www.privateislandsonline.com/south-pacific/australia/pumpkin-island-australia

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #23 : Липня 05, 2021, 12:31:21 12:31 »
Не мала баба клопоту купила си пацє


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #24 : Липня 05, 2021, 01:03:16 13:03 »
Головне- це люди!

П.С. В нас вони набагато гівняніші. Кажеш, вони там совки? Є такий ефект з емігами, що не інтегрувались до англосаксонського світу. Але самі пересічні англосакси, я вважаю, набагато кращі за наших пересічних.

А щодо адаптації... Навіть у Німеччині совок не може пристосуватись до німцім, хоч тут зовсім близько
Більше того - є багато й турків, які вже народились у Німеччині, мають німецьке громадянство й не можуть у Німеччині знайти роботи- їх не беруть, бо вони для німців, що для свідомих українців совки- дика неприязнь, як до приматів ( хоч кішок і собак, що не схожі на людей, більшість людей любить, а от мавп, особливо найбільш схожих на людей- шимпанзе та бонобо,- більшість людей не любить... бо вони надто схожі на нас, але сприймаються, як карикатура на нас...). І їдуть ці турки до Туреччини. Бо вони хочуть залишитись турками

Проблема України в тому, що у нас таких, що хочуть залишитись совками, близько 75% ( судячи з частки гейтерів Пороха в усіх антирейтингах). І поки Україна не буде мати досить великого рівня життя, щоб їм вистачило на переїзд хер знає куди, але подалі від України- у нас не буде адекватного виборця та адекватної проукраїнської влади, хіба що через найопку цього виборця. Тому проукраїнські президенти раз за разом програвали другий термін більш проросійським претендентам
 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Сьогодні сон наснився
« Reply #25 : Липня 05, 2021, 02:28:29 14:28 »
Головне не те, де ми зараз , а те, як змінюємося

Максимум Заходу вже пройдено, в нас ще все попереду