Автор Тема: Як побудувати Україну - країну своєї мрії. Дуже просто.  (Прочитано 1453 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Спробуйте  мати гроші у своїй сім'ї,якщо хтось почне красти.
Спробуйте мати прибутки у бізнесі, якщо хтось почне красти
Тому гроші - не головне.
Головне - це непримиримість  з фактами крадійства, засудження крадійства.
Красти - не модно, красти - огидно.
Красти - неприпустимо.
У чому Голда Меір не права ?

Красти,звичайно, погано. Але спробуй вижити, якщо ти працюєш, а в тебе відбирають майже всі гроші.
І так, ті що відібрали, пустили гроші не на розвиток спільної справи, а поклали в свою кишеню. 
Це я про прибутки в бізнесі. Захоче хтось працювати й розвивати свій бізнес чи власне виробництво за таких умов? Звичайно, що ні. А без цієї умови не може суспільство розбагатіти.
Тому крадії будуть все красти,бо хочуть жити добре, а інші громадяни будуть жити погано.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
все относительно. кто то живёт хуже кто то лучше... нет абсолютного понимания "плохо". вы же не знаете как живут в европах и америках? чтобы говорить плохо или хорошо.  и что люди делают для того чтобы жить как они живут
Нет, мы живем плохо. Тяжело живем.
Украина НЕ построена для людей. Украина НЕ комфортна для людей.
Потому что многое осталось от тюрьмы, которой был СССР.
Тюремные, зековские, лагерные, нелюдские, антигуманные правила еще живут в
Украине.
Это надо менять.
Сейчас есть Интернет.
Я смотрю, как живут в Японии, а Австралии, в Новой Зеландии.
Я хочу ,чтобы и у нас было так.
Страна для людей.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Нет, мы живем плохо. Тяжело живем.
Украина НЕ построена для людей. Украина НЕ комфортна для людей.
Потому что многое осталось от тюрьмы, которой был СССР.
Тюремные, зековские, лагерные, нелюдские, антигуманные правила еще живут в
Украине.
Это надо менять.
Сейчас есть Интернет.
Я смотрю, как живут в Японии, а Австралии, в Новой Зеландии.
Я хочу ,чтобы и у нас было так.
Страна для людей.

Злато, приїжджайте до нас в Алабаму або в сонячну Каліфорнію і я вам покажу мєста для жізні....
Uki не дасть збрехати:

https://twitter.com/i/status/1382347335397642240
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Злато, приїжджайте до нас в Алабаму або в сонячну Каліфорнію і я вам покажу мєста для жізні....
Uki не дасть збрехати:

https://twitter.com/i/status/1382347335397642240
Спасибі  за запрошення.
Feral Cat, я хочу  мірятися хорошим, а не поганим в житті людей.
Так ось.
Доброго і хорошего  для американців в США набагато більше, ніж доброго і хорошего для українця в Україні.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Спасибі  за запрошення.
Feral Cat, я хочу  мірятися хорошим, а не поганим в житті людей.
Так ось.
Доброго і хорошего  для американців в США набагато більше, ніж доброго і хорошего для українця в Україні.

Це вже винятково риса характеру.
Для мене склянка зважди напівповна. Для когось завжди напівпорожня.
Я спостерігаю часто за чорними американцями і за мексиканцями -для перших вона напівпорожня, для останніх завжди напівповна.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Спасибі  за запрошення.
Feral Cat, я хочу  мірятися хорошим, а не поганим в житті людей.
Так ось.
Доброго і хорошего  для американців в США набагато більше, ніж доброго і хорошего для українця в Україні.

конечно но они за все это платят. это доброе и хорошее вы тоже можете иметь в Украине прямо сейчас. достаньте свое бабло найдите ремонтников и пофиксайте дороги, платите каждый месяц за газоны, политику и пострижку. постройке нормальные школы, наймите себе полицию местную... все в ваших руках...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Спробуйте  мати гроші у своїй сім'ї,якщо хтось почне красти.
Спробуйте мати прибутки у бізнесі, якщо хтось почне красти
Тому гроші - не головне.
Головне - це непримиримість  з фактами крадійства, засудження крадійства.
Красти - не модно, красти - огидно.
Красти - неприпустимо.
У чому Голда Меір не права ?
Чудова аналогія. Скільки б грошей не було вкрадено членами сім'ї, грошей всередині сім'ї буде залишатись рівно стільки, скільки їх було зароблено. І все залежить від того скільки заробляє той хто в цій сім'ї працює. Якщо він заробляє багато - всі житимуть добре, навіть незважаючи на крадіжки окремих членів сім'ї. А якщо він заробляє мало - всі житимуть погано. При цьому якщо зароблено буде багато, то як правило більшості усього вистачатиме, і потреба в крадіжках всередині сім'ї максимально скоротиться.
Корупція це всього лише неофіційний додатковий "податок". Проблема України не в наявності цього "податку". Сама наявність, а точніше поширеність цього "податку" є не причиною, а наслідком. Проблема України в низькій базі "оподаткування". Ми недостатньо ефективно працюємо і недостатньо ефективно заробляємо. Тому що номінальний ВВП на душу в Україні - $3K, а в Німечині - $45K. Середній німець працює в 15 разів більше та ефективніше за українця і виробляє в 15 разів більше продукції. Насамперед це пов'язане з тим що середній українець працює умовно кажучи молотком, при цьому працює мало, криво і з великою кількістю браку. А середній німець працює на комп'ютері керуючи роботом. А щоб в Україні також перейшли на комп'ютери та роботів потрібно щоб хтось в це вклався фінансово. А пересторогою для цього є ані корупція, ані інші речі які вдувають у вуха манюпасу. Це абсолютно не зупиняє інвесторів в Китай чи арабські країни, де корупція зашкалює. Основною пересторогою є і завжди була геополітична невизначенність і загроза з боку Росії. Інвестори цілком розуміють всі ці загрози. І тому формула успіху для України це не "Ні корупції", а "Геть від Москви".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
конечно но они за все это платят. это доброе и хорошее вы тоже можете иметь в Украине прямо сейчас. достаньте свое бабло найдите ремонтников и пофиксайте дороги, платите каждый месяц за газоны, политику и пострижку. постройке нормальные школы, наймите себе полицию местную... все в ваших руках...
Так это же и есть формула успеха, то, о чем пишет голда меир
"Работайте, работайте и работайте, потому как никто, кроме вас, не защитит вас, никто не накормит вас, кроме вас самих, и ваша страна нужна только вам и больше никому.
Когда это станет не просто словами и простым лозунгом, а станет образом вашей жизни, значит, вы добились своего...»

Я же говорю, формула успеха есть, вопрос, как ее распространить, чтобы все украинцы поняли: это путь к успеху и процветанию.
Я бы на всех перекрестках разместила б билборды, рекламные щиты с цитатой голды меир, в школах, везде.
Чтобы эти слова, эта формула успеха и процветания вошла в мозги украинцев .

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Что такое страна, комфортная для проживания.
Маленький пример.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Так это же и есть формула успеха, то, о чем пишет голда меир
"Работайте, работайте и работайте, потому как никто, кроме вас, не защитит вас, никто не накормит вас, кроме вас самих, и ваша страна нужна только вам и больше никому.
Когда это станет не просто словами и простым лозунгом, а станет образом вашей жизни, значит, вы добились своего...»

Я же говорю, формула успеха есть, вопрос, как ее распространить, чтобы все украинцы поняли: это путь к успеху и процветанию.
Я бы на всех перекрестках разместила б билборды, рекламные щиты с цитатой голды меир, в школах, везде.
Чтобы эти слова, эта формула успеха и процветания вошла в мозги украинцев .
Дивлюсь формула "Армія! Мова! Віра!" не заходить. Ну тоді зайде формула "Работайте, работайте и работайте" на благо Юго западного федерального округа. І головне без жодної корупції.  :rotate:

Я же говорю, формула успеха есть, вопрос, как ее распространить, чтобы все украинцы поняли: это путь к успеху и процветанию.
Я бы на всех перекрестках разместила б билборды, рекламные щиты с цитатой голды меир, в школах, везде.
Чтобы эти слова, эта формула успеха и процветания вошла в мозги украинцев .
А ще є формули успіху у бізнесі описані в тисячах різних книжок "Як досягти успіху", "Як стати мільярдером" написані сотнями різноманітних авторів, від бізнес-коучів до реальних мільярдерів Масків-Гейтсів. І я знаю багато тих хто споживає подібне чтиво і намагається цим методам слідувати. Але усі як один чомусь як були лузерами, так ними і залишаються. Не підкажете чому?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Дивлюсь формула "Армія! Мова! Віра!" не заходить. Ну тоді зайде формула "Работайте, работайте и работайте" на благо Юго западного федерального округа. І головне без жодної корупції.  :rotate:
А ще є формули успіху у бізнесі описані в тисячах різних книжок "Як досягти успіху", "Як стати мільярдером" написані сотнями різноманітних авторів, від бізнес-коучів до реальних мільярдерів Масків-Гейтсів. І я знаю багато тих хто споживає подібне чтиво і намагається цим методам слідувати. Але усі як один чомусь як були лузерами, так ними і залишаються. Не підкажете чому?  :gigi:
Те, про що ви кажете, НЕ стосується Голди Меїр та держави Ізраїль.