Автор Тема: Джозеф Байден - Дії і Події.  (Прочитано 61586 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1140 : Жовтня 31, 2021, 01:57:48 13:57 »
ну и кстати мне не верится что карбон такс это идея фикс большинства американцев. может какой то малой доли

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1141 : Жовтня 31, 2021, 04:33:50 16:33 »
тобто основне то карбон такс і всіх позаганяти на електрички?
але електричок на всіх не вистачить... то вже будуть не штати як зробити дорогим пальне.
всі штати тримаються на мобільності та відстанях.
тоиможливо в тісній Європі.
ні все таки неправильно що міста голосують і там більше людей. вони все спотворюють під себе. я  тепер розумію...

Ні..... просто хтось повинен запустити процес вкладення держ інвестицій в інфраструктуру..... Якщо Байден цього не зробить то печаль.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1142 : Жовтня 31, 2021, 05:00:38 17:00 »
а якої інфраструктури тобі не вистачає. просто цікаво.
по моєму тут є усе і навіть більше.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1143 : Жовтня 31, 2021, 05:19:38 17:19 »
а якої інфраструктури тобі не вистачає. просто цікаво.
по моєму тут є усе і навіть більше.

"crumbling roads and bridges"

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1144 : Жовтня 31, 2021, 06:01:55 18:01 »
"crumbling roads and bridges"
інтерстейти в калі розсипаються? мостів не хватає?
фігня якась... стільки доріг як в штатах ще пошукати

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: бідон
« Reply #1145 : Жовтня 31, 2021, 08:55:57 20:55 »
люди не привчені до закону не бачать ніякої проблеми в його порушенні.
Ой, ви до закону привчені так само, як і я, тобто не дуже :) для вас найбільша проблема в тому, що на вашу думку ви в свою міграцію вклалися самі, працювали та старалися - а нелегали типу мають все те саме що й ви, але надурняк.
Ну а правда полягає в тому, що ті мігранти що бігають через кордон з усією своєю власністю в кишені, банально ніколи не мали ваших можливостей. Тому себе з ними порівнювати абсолютно не варто, як власне й "жмотити" на них ресурсі, як не крути, нерідної країни.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: бідон
« Reply #1146 : Жовтня 31, 2021, 09:00:53 21:00 »
А де судові процеси проти тих нещасних, у яких забрали дітей?
Ну теж таке собі. Порушуючи закон та лізучи піс зна куди з дитиною у зубах, нелегалам треба відразу погодитися з тим що тягар за всі можливі ризики лежить на них самих. Вони пруть до системи яка на них не розрахована, та обробляє їх якось по best effort, як поїде. Тому протипіхотні міни на кордоні то може й занадто, але й сотні тисяч баксів в компенсацію це якась повна дурня.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1147 : Жовтня 31, 2021, 09:44:20 21:44 »
інтерстейти в калі розсипаються? мостів не хватає?
фігня якась... стільки доріг як в штатах ще пошукати

На сході в основному розсипаються....... Та і взагалі інфраструктура застаріла в порівнянні з іншими країнами........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1148 : Жовтня 31, 2021, 10:04:07 22:04 »
На сході в основному розсипаються....... Та і взагалі інфраструктура застаріла в порівнянні з іншими країнами........
нічого не розсипається. у нас новий міст побудували інтерфейси у прекрасному стані.

яка ще тобі інфраструктура потрібна

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: бідон
« Reply #1149 : Жовтня 31, 2021, 10:06:57 22:06 »
Ой, ви до закону привчені так само, як і я, тобто не дуже :) для вас найбільша проблема в тому, що на вашу думку ви в свою міграцію вклалися самі, працювали та старалися - а нелегали типу мають все те саме що й ви, але надурняк.
Ну а правда полягає в тому, що ті мігранти що бігають через кордон з усією своєю власністю в кишені, банально ніколи не мали ваших можливостей. Тому себе з ними порівнювати абсолютно не варто, як власне й "жмотити" на них ресурсі, як не крути, нерідної країни.
справа в тому що я зі своїм легальним статусом жодної копійки з цієї держави не отримав. а оті рефьюджі та інші зразу на соціальні програми падають. а я оплачую фактично їм медицину безкоштовну за яку я сам маю платити шалені гроші.
а чого вони бідні і хто їм у тому винен то окрема розмова.

а чого я до закону не привчений? то розписуйтесь за себе.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20333
Re: бідон
« Reply #1150 : Жовтня 31, 2021, 10:14:58 22:14 »
справа в тому що я зі своїм легальним статусом жодної копійки з цієї держави не отримав. а оті рефьюджі та інші зразу на соціальні програми падають. а я оплачую фактично їм медицину безкоштовну за яку я сам маю платити шалені гроші.
а чого вони бідні і хто їм у тому винен то окрема розмова.

а чого я до закону не привчений? то розписуйтесь за себе.

так зачем жн ты попхався в омерику, раз такая несправедливость :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: бідон
« Reply #1151 : Жовтня 31, 2021, 10:19:40 22:19 »
так зачем жн ты попхався в омерику, раз такая несправедливость :fp2
так я і в Україні ніхєра з держави не отримував. і ненавиджу підарасів що не працюють і сидять на держави утриманні.

Але є велика різниця між США і Україною. В США працюють закони а в Україні не працюють.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: бідон
« Reply #1152 : Жовтня 31, 2021, 10:52:19 22:52 »
справа в тому що я зі своїм легальним статусом жодної копійки з цієї держави не отримав. а оті рефьюджі та інші зразу на соціальні програми падають. а я оплачую фактично їм медицину безкоштовну за яку я сам маю платити шалені гроші.
а чого вони бідні і хто їм у тому винен то окрема розмова.

а чого я до закону не привчений? то розписуйтесь за себе.
Бо ви так само з України, як і я. В одній країні привчалися.
Щодо оплати... ну, якщо серйозно, то ви не справляєте враження бідної людини. А справляєте враження людини, в якої все є, та все добре.
В такому випадку - чого б тих бідолаг й не підлікувати? Чому це окрема розмова? :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: бідон
« Reply #1153 : Жовтня 31, 2021, 11:06:13 23:06 »
Бо ви так само з України, як і я. В одній країні привчалися.
Щодо оплати... ну, якщо серйозно, то ви не справляєте враження бідної людини. А справляєте враження людини, в якої все є, та все добре.
В такому випадку - чого б тих бідолаг й не підлікувати? Чому це окрема розмова? :)
я би з вами поговорив на цю тему за склянкою чаю або чогось міцнішого. це довга розмова. наведу приклад - Амазон зі своїми трильонами донедавна не те що не платив податки а ще й отримував рефанди кредитні від держави. це я на тему рахування грошей та підтримки.

для благочинності є церква. тут віряни в серендньому до 10% доходу відстьогують.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: бідон
« Reply #1154 : Листопада 01, 2021, 12:39:01 00:39 »
я би з вами поговорив на цю тему за склянкою чаю або чогось міцнішого. це довга розмова. наведу приклад - Амазон зі своїми трильонами донедавна не те що не платив податки а ще й отримував рефанди кредитні від держави. це я на тему рахування грошей та підтримки.

для благочинності є церква. тут віряни в серендньому до 10% доходу відстьогують.
:smiley15:
Взагалі це одна з причин того, з яких я особисто не дуже переймаюся пільгами всіляким біженцям. "Еліти" - в лапках, бо для мене еліті не завадили б якісь інші ознаки окрім здатності володіти своїми спадками та дерибанити ресурси країни - кидають один одному величезні гроші, котрі витрачаються здебільшого на дурню. Ніякого засобу пустити гроші на щось потрібне фактично не існує. Тобто - так, можна там побудувати якусь мегастінку та не пустити до країни жодного нелегала... й це зненацька не додасть ані копійчини в мою чи вашу кишеню, не кажучи вже про розбудову інфраструктури чи ще чогось. Буквально скінчиться тим, що ті 100500 ярдів дадуть якомусь банку котрий вчергове втратив гроші клієнтів через тупих манагерів. Й банк ті гроші витратить на "бонуси", класний термін, тим самим тупим манагерам, які їх так само бездарно витратять.
За таких розкладів я зазвичай не проти, щоб на ті гроші хтось поїв не "чорной русскай ікри хорошей дорогой", а того ж що їм я. Бодай вони на те й не заробили :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1155 : Листопада 01, 2021, 12:47:38 00:47 »
КПД оприходування держ коштів у США далеко від 100% але й не таке низьке як в Україні.
Крім стіни там іще й інфраструктура... ті ж трупери, служби усякі...
оту інфраструктуру як раз і порізали. І Білд Бек Бетер я впевнений на кордон ні копійки не витратять.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1156 : Листопада 01, 2021, 12:55:16 00:55 »
Ну так там й грошей дещо більше, ніж в України. Тож щодо прогодувати та пролікувати тих, кому дійсно нема чим платити - то не найгірше застосування баксів, поки не починаються приколи з 450к на рило

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1157 : Листопада 01, 2021, 01:45:59 01:45 »
Ну так там й грошей дещо більше, ніж в України. Тож щодо прогодувати та пролікувати тих, кому дійсно нема чим платити - то не найгірше застосування баксів, поки не починаються приколи з 450к на рило

були б гроші а кому їх виділити завжди знайдуться - бідні та нужденні  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1158 : Листопада 01, 2021, 04:05:31 16:05 »
Комашка - іще в продовження моїх думок про комунізм - відповідь Маска іде цілковито з моїми доводами

Заява директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, який 19 жовтня попросив у Маска 6 млрд доларів на боротьбу з голодом.

 Дослівно Бізлі: "Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, яка посилилася через Covid. Голод, дестабілізація в країнах та масова міграція — ось що станеться, якщо ми не вживемо заходів. Ілоне Маск, ви тільки вчора заробили $6 млрд — рівно стільки, скільки нам потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!... Я пропоную вам унікальну можливість врятувати 42 мільйони людей від голоду".

 Дослівно Маск: "Якщо Всесвітня продовольча програма зможе пояснити в цьому ланцюжку твіттів, як 6 мільярдів доларів можуть вирішити проблему світового голоду, я готовий зараз продати акції Tesla і зробити це".

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1159 : Листопада 01, 2021, 04:08:12 16:08 »
Тобто популісти ЗАВЖДИ мають дуже красиві гасла і прості рішення. Але насправді то все попил бабла. І дійсно популісти не можуть відповісти на питання

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1160 : Листопада 01, 2021, 10:54:21 22:54 »
Комашка - іще в продовження моїх думок про комунізм - відповідь Маска іде цілковито з моїми доводами

Заява директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, який 19 жовтня попросив у Маска 6 млрд доларів на боротьбу з голодом.

 Дослівно Бізлі: "Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, яка посилилася через Covid. Голод, дестабілізація в країнах та масова міграція — ось що станеться, якщо ми не вживемо заходів. Ілоне Маск, ви тільки вчора заробили $6 млрд — рівно стільки, скільки нам потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!... Я пропоную вам унікальну можливість врятувати 42 мільйони людей від голоду".

 Дослівно Маск: "Якщо Всесвітня продовольча програма зможе пояснити в цьому ланцюжку твіттів, як 6 мільярдів доларів можуть вирішити проблему світового голоду, я готовий зараз продати акції Tesla і зробити це".
Чесно кажучи, не дуже зрозуміло, з якими саме. ООНівець сказав дурню (робота така), Маск з нього поглузував. А ми ніби розмовляли не про те, чи можна нагодувати всіх голодних за кошт всіх багатих, а просто про те що в класичних нелегалів життя таке собі, й враховуючи наші статки та забезпеченість - ми собі більш ніж можемо дозволити не перейматися через те, що когось нагодують або вилікують, навіть коли нема такого закону.
Це не питання благодійності, це питання людяності :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46497
  • Never give in!
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1161 : Листопада 01, 2021, 11:04:30 23:04 »
Чесно кажучи, не дуже зрозуміло, з якими саме. ООНівець сказав дурню (робота така), Маск з нього поглузував. А ми ніби розмовляли не про те, чи можна нагодувати всіх голодних за кошт всіх багатих, а просто про те що в класичних нелегалів життя таке собі, й враховуючи наші статки та забезпеченість - ми собі більш ніж можемо дозволити не перейматися через те, що когось нагодують або вилікують, навіть коли нема такого закону.
Це не питання благодійності, це питання людяності :)

Питання в дотриманні закону.
Відкрийте кордон і забийте на те, хто і скільки того добра полізе в Україну. Ну і звичайно ж, робіть це в інтересах вашої абстрактної людяності.
If you are going through hell, keep going.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1162 : Листопада 01, 2021, 11:28:19 23:28 »
Питання в дотриманні закону.
Припустимо. Так а в чому він, власне, не дотримується? У вас за законом неможна їм медичну допомогу надавати?  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1163 : Листопада 01, 2021, 11:39:12 23:39 »
Чесно кажучи, не дуже зрозуміло, з якими саме. ООНівець сказав дурню (робота така), Маск з нього поглузував. А ми ніби розмовляли не про те, чи можна нагодувати всіх голодних за кошт всіх багатих, а просто про те що в класичних нелегалів життя таке собі, й враховуючи наші статки та забезпеченість - ми собі більш ніж можемо дозволити не перейматися через те, що когось нагодують або вилікують, навіть коли нема такого закону.
Це не питання благодійності, це питання людяності :)

я вважаю що сама більша людяність то НЕ ДАВАТИ людям нічого на шару. Бо саме спонукання ліні, соціального дна то є шахові подачки. "Людяність" створює розслаблення та подальшу агресію коли подачки припиняються .

І це починається з дітей. Тільки в іпаному совку масово "діти" живуть з батьками до 40 років заводять сім'ї і доять їх до сказу. воюючи за спадок у вигляді квартири...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46497
  • Never give in!
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1164 : Листопада 01, 2021, 11:40:49 23:40 »
Припустимо. Так а в чому він, власне, не дотримується? У вас за законом неможна їм медичну допомогу надавати?  :gigi:

Він не повинен цю масу сюди пускати без відповідного юридичного процесу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46497
  • Never give in!
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1165 : Листопада 01, 2021, 11:41:47 23:41 »
я вважаю що сама більша людяність то НЕ ДАВАТИ людям нічого на шару. Бо саме спонукання ліні, соціального дна то є шахові подачки. "Людяність" створює розслаблення та подальшу агресію коли подачки припиняються .

І це починається з дітей. Тільки в іпаному совку масово "діти" живуть з батьками до 40 років заводять сім'ї і доять їх до сказу. воюючи за спадок у вигляді квартири...

Бінго!
If you are going through hell, keep going.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1166 : Листопада 01, 2021, 11:49:25 23:49 »
я вважаю що сама більша людяність то НЕ ДАВАТИ людям нічого на шару. Бо саме спонукання ліні, соціального дна то є шахові подачки. "Людяність" створює розслаблення та подальшу агресію коли подачки припиняються .

І це починається з дітей. Тільки в іпаному совку масово "діти" живуть з батьками до 40 років заводять сім'ї і доять їх до сказу. воюючи за спадок у вигляді квартири...
Ну от я по тих мучачос, котрі пруть через мексиканський кордон, особливої шари не спостерігаю. Не дуже воно на шару схоже...  :shuffle:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6232
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1167 : Листопада 01, 2021, 11:50:27 23:50 »
Він не повинен цю масу сюди пускати без відповідного юридичного процесу.
Ми з Алі розмовляли щодо надання зловленим нелегалам їжі та ліків. А ви про що?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46497
  • Never give in!
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1168 : Листопада 01, 2021, 11:53:10 23:53 »
Ми з Алі розмовляли щодо надання зловленим нелегалам їжі та ліків. А ви про що?

А я про те, що жодних нелегалів не має бути в країні взагалі
І не буде проблеми.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Джозеф Байден - Дії і Події.
« Reply #1169 : Листопада 02, 2021, 12:13:57 00:13 »
Ну от я по тих мучачос, котрі пруть через мексиканський кордон, особливої шари не спостерігаю. Не дуже воно на шару схоже...  :shuffle:
частково дехто піде працювати. велика маса осяде на дні. але американські закони імміграції придумали не просто так. вони всі націлені щоб люди що приїжджають тільки вкладали особливо не беручі...