Автор Тема: Не стало письменника та гром. дiяча Володимира Яворiвського  (Прочитано 1387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Старим виглядае - мабуть, що був iнсульт...
У мене мати 87 рокiв... два тижня вiдходила...
 :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012
Старим виглядае - мабуть, що був iнсульт...
У мене мати 87 рокiв... два тижня вiдходила...
 :)

Угу
Прям на себя не похож

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Угу
Прям на себя не похож
Так у нас в моргi "прикрашають" небiжчiка...
Мабуть, були якiсь серйознi проблеми...
Менi подобалась його авторська программы на УР 1 - "20 хв. з В. Яворiвськiм"...
Цiкава та освiчена людина  - нi в яку Америку не тiкав, жив як мiг, писав романи...
Земля пухом...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17399
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Бумеранг, а чому Чаєчка не прийшла попрощатися?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8336
Бумеранг, а чому Чаєчка не прийшла попрощатися?

вот именно,

Яворівський стільки їй служив... :Ganba:

« Останнє редагування: Квітня 19, 2021, 09:44:31 21:44 від Мазепа Київ »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Петро Порошенко:

Українське письменство і українська демократія зазнали важкої втрати. На 79 році життя зупинилося гаряче серце Володимира Яворівського.

Він був талановитим, яскравим, а найголовніше – небайдужим. В його серці жила пристрасна любов до України, вона покликала його одним з перших розповісти правду про Чорнобиль, шукати по світу допомогу, стукати в усі двері тоді, коли це було дуже непросто. Ця любов привела його до лав Народного Руху і в зал Верховної Ради, де йому випало стати одним з «батьків-засновників» української незалежності.

Його ім’я назавжди залишиться в ряду тих, хто виводив молоду державу на шлях у майбутнє, допомагав робити важливі кроки, емоційно переживав успіхи і невдачі. Його оцінки і симпатії викликали дискусії, але в очах усіх українців він був незмінним у своєму патріотизмі, вірі в українську свободу і демократію.

За це низький уклін Вам, Володимире Олександровичу, від мене і усіх, хто поважав Ваше гаряче серце і слово! Вічная память!

https://eurosolidarity.org/2021/04/17/v-jogo-serczi-zhyla-lyubov-do-ukrayiny-petro-poroshenko-vshanuvav-pamyat-volodymyra-yavorivskogo/

На цьому можна і закінчити.
If you are going through hell, keep going.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, а чому Чаєчка не прийшла попрощатися?

Я не слідкував, приходила вона прощатись чи ні до Видубецького монастиря, де Яворівського відспівували.
Але написала свою відозву і співчуття в зв'язку зі смертю В. Яворівського на своїй сторінці ФБ.
Але якщо й дійсно не приходила - то можу здогадатись чому.

До неї ставлення давно вже дуже упереджене
й навіть негативне. Причина- коротка пам'ять в більшості українців, яких я називаю народ-довбойоб.
Якби й прийшла б, то чула б тільки злостивий шепіт за спиною і такі ж само погляди і на зустріч, і слідом.
Тому й не варто було "дражнити гусей".

Я вже тут не раз казав, що ЮВТ вже не потрібно займатись політикою, бо це вже все без толку. Забудькуватий егоїстичний, благодушний і невдячний український народ вже викопав собі яму. І вже не допоможе ні Юля, ні Байден, Варфоломій, ні Папа Римський.
« Останнє редагування: Квітня 20, 2021, 11:47:47 23:47 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Петро Порошенко:
Українське письменство і українська демократія зазнали важкої втрати. На 79 році життя зупинилося гаряче серце Володимира Яворівського.
Він був талановитим, яскравим, а найголовніше – небайдужим. В його серці жила пристрасна любов до України, вона покликала його одним з перших розповісти правду про Чорнобиль, шукати по світу допомогу, стукати в усі двері тоді, коли це було дуже непросто. Ця любов привела його до лав Народного Руху і в зал Верховної Ради, де йому випало стати одним з «батьків-засновників» української незалежності.
Його ім’я назавжди залишиться в ряду тих, хто виводив молоду державу на шлях у майбутнє, допомагав робити важливі кроки, емоційно переживав успіхи і невдачі. Його оцінки і симпатії викликали дискусії, але в очах усіх українців він був незмінним у своєму патріотизмі, вірі в українську свободу і демократію.
За це низький уклін Вам, Володимире Олександровичу, від мене і усіх, хто поважав Ваше гаряче серце і слово! Вічная память!
https://eurosolidarity.org/2021/04/17/v-jogo-serczi-zhyla-lyubov-do-ukrayiny-petro-poroshenko-vshanuvav-pamyat-volodymyra-yavorivskogo/
На цьому можна і закінчити.
В своiх гiлках командуй...
 :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17399
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
яких я називаю народ-довбойоб.


А ви, вибачте із якого народу будете?
--------------------------------------------

Та ця сучка вже так ізбрехалася, що навіть самі тупоголові прихильники відвернулися.
Залишилися лише абсолютні фанати, для яких Юлька то свячена книга, на яку можна лише молитися.

Дочці вона останні 100 мільйонів позичіла! Таке горе, більше не було. Попереду повне зубожіння. :weep:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
А ви, вибачте із якого народу будете?
--------------------------------------------

Та ця сучка вже так ізбрехалася, що навіть самі тупоголові прихильники відвернулися.
Залишилися лише абсолютні фанати, для яких Юлька то свячена книга, на яку можна лише молитися.

Дочці вона останні 100 мільйонів позичіла! Таке горе, більше не було. Попереду повне зубожіння. :weep:

Ось тут колись я розповідав якого я роду племені
http://ukrpravda.net/index.php?topic=60738.90

100 млн. грн. це ніщо, порівняно з масштабами багатьох інших політиків
Це менше ніж 4 млн. долл.
В Нафтоагзі такі гроші рубають за квартал.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ось тут колись я розповідав якого я роду племені
http://ukrpravda.net/index.php?topic=60738.90

100 млн. грн. це ніщо, порівняно з масштабами багатьох інших політиків
Це менше ніж 4 млн. долл.
В Нафтоагзі такі гроші рубають за квартал.

Ой не можу... :pooh_lol: Ну, дала доньці, підкинула на бідність. А Нафтогаз тут до чого? Донька хіба працює десь і заробляє як Нафтогаз?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Жулька на піввареника перейде  :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Жулька на піввареника перейде  :lol:
А жити буде... в наметi...