Автор Тема: Quo vadis, America? Криза...  (Прочитано 64644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10346
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #720 : Червня 22, 2024, 07:13:39 07:13 »
Твоя мудрість зашкалює дурістю, але я не дивуюся.

Ага, велика мудрість спонукає робити рівно те саме що і воуки недавно -  волати Defund the FBI :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #721 : Червня 22, 2024, 07:48:14 07:48 »
Я не бачу користі із велетенської забюрократизованої структури, яка не підзвітна нікому і займається казна чим.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #722 : Червня 22, 2024, 03:20:29 15:20 »
Я не бачу користі із велетенської забюрократизованої структури, яка не підзвітна нікому і займається казна чим.

Тут в чомусь погоджуюсь.

Бидлан вже мав би добрих пару років баланду на кічі сьорбати  :smilie8:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #723 : Червня 22, 2024, 05:11:40 17:11 »
Тут в чомусь погоджуюсь.

Бидлан вже мав би добрих пару років баланду на кічі сьорбати  :smilie8:

Ні, там би мала бути сімейка успішних бізнесменів Байденів. Вони нехуйово збагатилися за останні 16 років.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #724 : Червня 22, 2024, 05:36:52 17:36 »
Ні, там би мала бути сімейка успішних бізнесменів Байденів. Вони нехуйово збагатилися за останні 16 років.

Таваріщь, ви комуніст   :smilie11:
 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #725 : Червня 22, 2024, 07:00:22 19:00 »
Таваріщь, ви комуніст   :smilie11:

Я за продуктивний чесний бізнес. Як от будівництво хмарочосів і готелів у Нью- Йорку і Чікаго. Їх називають Trump Tower.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 780
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #726 : Червня 22, 2024, 07:41:17 19:41 »
Ну шо там Трампа вже садять? чи новинний хайп скінчився ...
11 липня взнаєш дурнику :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #727 : Червня 22, 2024, 08:38:14 20:38 »
Про те як дебіли в Каліфорнії перетворили свій рай на пекло... :gigi:

https://dailycaller.com/2024/06/21/victor-davis-hanson-california-paradise-purgatory-gavin-newsom/
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #728 : Липня 26, 2024, 05:05:23 17:05 »
Я не знаю як там у вас в Україні, але тут це божевілля набирає характеру загальнонаціональної епідемії.   :smilie10: :fp2 :smilie9:

Сім'я військових, яка втратила опіку над своїм сином-аутистом після того, як відмовилася змінити його стать, подала до суду на велику лікарню округу Колумбія.

Родина сказала, що їхній хлопчик ніколи не виявляв бажання стати дівчинкою, поки у 16 ​​років він не був госпіталізований через самоушкодження після розриву зі своєю дівчиною у 2021 році.

Співробітники дитячої національної лікарні повідомили сім'ю, що він хоче бути жінкою і надалі його слід використовувати займенники she/her, як стверджується в позові.
Його батьки-ветерани з округу Принс-Джордж у Меріленді відхилили цю пропозицію, сказавши, що їхній син «вражаючий» через аутизм.

Вони звинуватили лікарню в тому, що вона розпочала «повномасштабну кампанію з трансгендерності цієї дитини», а персонал звинуватили в «психічному перепрограмуванні», заявивши, що їхнього сина змусили писати друзям листи, в яких відмовлявся від своєї попередньої чоловічої особистості.
Згідно з позовом, лікарня використовувала свою політику надзвичайних ситуацій, щоб утримувати хлопчика у своїх відділеннях, і повідомила про батьків у служби захисту дітей.

Потім хлопчика передали у прийомну сім’ю, і з тих пір він не повертався до сімейного дому. Потім почалася дворічна судова тяганина за опіку над підлітком, якому зараз 19 років і він залишається під опікою.

Батьки, яким за 40 років і вони афроамериканці, кажуть, що їхній син був у групі ризику, оскільки його стан означає, що він уразливий для соціальних маніпуляцій.

Вони розмовляли ексклюзивно з DailyMail.com, але хочуть залишитися анонімними, щоб захистити конфіденційність свого відчуженого сина.

Батько хлопчика розповів, як їм довелося продати свій процвітаючий бізнес і будинок із чотирма спальнями, щоб покрити судові витрати.

Батько сказав: «Це було жахливо. Витратило стільки грошей, грошей не залишилося.

«Це змінило весь наш спосіб життя, з втратою дитини, а потім із втратою нашого доходу».

Карл фон Баттен, член комітету Республіканської партії округу Колумбія, який підтримує батьків, сказав, що ця справа стосується його особисто, оскільки він також має сина-аутиста.

Пан фон Баттен сказав: «Для мене це особисте питання. Мій син хворий на аутизм, і якщо ви скажете йому, що ви пінгвін, він скаже мені, що він пінгвін.

«Я дуже засмучений тим, що вони зробили в цій справі, здається, немає ніяких гарантій. Я не хочу, щоб це сталося з моїм хлопчиком чи будь-якою іншою дитиною з аутизмом».

Сім'я вимагає до 100 мільйонів доларів відшкодування збитків і судових витрат.
У позові йдеться, що дитина зараз живе з «негендерним» капеланом лікарні Лавандою Келлі, яка регулярно публікує в Інтернеті повідомлення про проблеми транссексуалів.

В одній публікації у Facebook від 2022 року Келлі сказав, що вони підтримують передачу дітей без згоди їхніх батьків, кажучи, що їх «злили» від сварок із родинами.

У позові додається, що після того, як його вилучили з-під опіки батьків, хлопець з’являвся в Instagram у провокаційних і сексуально непристойних позах.

Незрозуміло, чи 19-річна дівчина отримувала будь-які процедури зі зміни статі, такі як фемінізуючі гормони або операцію зі зміни статі.

Позов було подано до окружного суду штату Меріленд, у якому дитячу національну лікарню звинуватили за вісьмома пунктами, включаючи недбалість, навмисне заподіяння емоційного стресу та дискримінацію когось на основі їх релігії.

Відтоді він був опечатаний суддею, і зараз він знаходиться в Апеляційному суді четвертого округу США.

У заяві лікарні DailyMail.com повідомили, що справу було відкликано захистом. Представники захисту це спростували.

Дитяча національна лікарня визнана п’ятою найкращою педіатричною лікарнею в країні та щороку лікує близько 223 000 пацієнтів, у тому числі пацієнтів із гендерною дисфорією.

Він також проводить програму «Гендер і аутизм», яка каже, що допомагає маленьким дітям з аутизмом зрозуміти свою стать.

Амос Джонс, який представляє інтереси родини, раніше сказав: «Це найбожевільніший випадок, який у мене був. Я не знаю, чому є люди, які вважають це сенсом. Але я думаю, що зараз багато людей погоджуються з цим у Вашингтоні».

https://www.dailymail.co.uk/health/article-13668663/Maryland-family-lost-custody-16-year-old-autistic-son.html?ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490&ito=social-twitter_dailymailus
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #729 : Липня 26, 2024, 05:15:51 17:15 »
Камала обещвет всем нашим колбасникам возможность бесплатно изменить пол :smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Re: Quo vadis, America? Криза...
« Reply #730 : Липня 29, 2024, 06:42:38 18:42 »
Юниє камунізди США...

https://x.com/i/status/1817754037837500755
If you are going through hell, keep going.